Μετάβαση σε περιεχόμενο
Ανις

ΕΜΒΥΘΙΣΗ ΠΕΟΥΣ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ 8 ΕΤΩΝ

Recommended Posts

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ  ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΕΜΒΥΘΙΣΗ ΠΕΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΛΥΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Η ΣΕ ΤΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΕΙ ;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Άλλο ρώτησες άλλο απάντησα  για την Ovitrelle,,, σορυ,,,, ναι δυσκολεύει γενικά η εύρεση της για αυτό καλό είναι οπότε χρειάζεται κάποια να καβαντζωνει με το φαρμακοποιό της. Δε θα ξεχάσω όταν έψαχνα τη cetrotide , 1 σε ολόκληρη φαρμακαποθηκη μεγάλης πόλης και την παίζανε πλειστηριασμο η φαρμακοποιός μου με μια άλλη ποια θα την προλάβει???? Τραγικό τουλάχιστον,,,για αυτό καβαντζωστε ότι βρίσκεται δύσκολα.
    • Να πιω και όλο τον Ατλαντικό,,,πόνο να μη νιώσω. Δεν κάνω ενέσεις εγώ,,, προετοιμασία ενδομητρίου κάνω για ετ κατεψυγμένων βλαστοκυστεων πάμε. Στα οιστρογόνα είμαι, ως την Παρασκευή τελικά που θα με ξαναδεί για να προσθέσει την προγεστερόνη. Την ovitrelle την είχα για καραμέλα,,,κλικ κλικ και βαραγα,,,σιγά τη βελόνα , μια σταλιτσα είναι χαχαχαχαχ ,,,(μη με πεις μαζοχα με τις ενέσεις , δεν είμαι 😂🤣😂🤣😂).
    • Καλησπέρα κορίτσι μου.Εγώ ξέρω ότι η χοριακη πρέπει να διπλασιάζεται κάθε 48 ώρες περίπου τουλάχιστον για τον πρώτο καιρό.Βέβαια κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και εξελίσσεται αλλιώς όποτε να κανεις αυτό που σου είπε ο γιατρός σου και αν έχεις ανησυχίες να το συζητήσεις μαζί του.Εύχομαι όλα να πάνε καλά!
    • Είμαστε πολλές.. Τι εύρημα είχες εσύ; εγώ το καλοκαίρι είχα μια βιοχημικη μια μια αποβολή καπάκι όπου δεν ανέβαινε η χοριακή σωστά είδαμε κάτι στον υπέρηχο και απλά μετά ξεκίνησε η αποβολή. Εμένα στην ουσία δεν έχουν βρει κάτι. Μόνο τον παράγοντα mthfr που αυτό με το φυλλικο είναι εντάξει απλα και εγώ προληπτικα τις κάνω. 
    • Κοριτσι μου γλυκο αυτο δεν μπορεις να το ξερεις και ουτε ειναι κατι στανταρ ακομη και με 1 εμβρυο μπορει να εχεις επιπλοκες .καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη ο μονος λογος που θα επρεπε να το ξανα σκεφτεις αν σου το πει ο γιατρος σου που σκεφτομαι για να εχεις επιλεξει του εχεις εμπιστοσυνη μην προκαταβαλεις!!!με το καλοοοο
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...