Μετάβαση σε περιεχόμενο

Dioni20


Dioni20

Recommended Posts

Καλησπέρα,νέα κι εγω στην παρέα σας.

Τελευταία περίοδος στις 18/9/20.Έχω σχετικά σταθερό κύκλο 28-30 μέρες. 

Έχω συμπτώματα όπως πονάκια χαμηλά που έρχονται και φεύγουν ,αλλαγή στην όρεξη, ευαισθησία στο στήθος.

Έκανα ένα test clear blue 2 μερες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου και βγήκε αρνητικό. Σήμερα με 3 μέρες καθυστέρηση ξαναέκανα clearblue early και βγήκε αρνητικό. Τα συμπτώματα συνεχίζουν. Έχει τύχει σε κάποια άλλη;

Αύριο σκέφτομαι να πάω για χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2020 at 5:18 ΜΜ, ο/η Dioni20 είπε:

Καλησπέρα,νέα κι εγω στην παρέα σας.

Τελευταία περίοδος στις 18/9/20.Έχω σχετικά σταθερό κύκλο 28-30 μέρες. 

Έχω συμπτώματα όπως πονάκια χαμηλά που έρχονται και φεύγουν ,αλλαγή στην όρεξη, ευαισθησία στο στήθος.

Έκανα ένα test clear blue 2 μερες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου και βγήκε αρνητικό. Σήμερα με 3 μέρες καθυστέρηση ξαναέκανα clearblue early και βγήκε αρνητικό. Τα συμπτώματα συνεχίζουν. Έχει τύχει σε κάποια άλλη;

Αύριο σκέφτομαι να πάω για χοριακή. 

Κάνε χοριακη καλή μου αλλά μπορεί να είναι απλά μια μετάβαση κύκλου... Κ εγώ κάθε άνοιξη κ φθινόπωρο είχα 2-4 μέρες καθυστέρηση ή νωρίτερα ερχόταν κ άλλαζε ο κύκλος.. Λόγω καιρού; εποχής; δε ξέρω αλλά το παθαίνω... Σ εύχομαι τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,έκανα την χοριακή και ήταν αρνητική.Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να περιμένω λίγες μέρες ακόμα.

Τελικά αδιαθέτησα σήμερα.Γενικά έχω πολύ σταθερό κύκλο και μέχρι στιγμής δεν ειχα ποτέ 7 μέρες καθυστέρησης.Γι'αυτό και μου έκανε εντύπωση. 

Θα κάνω κι έναν υπέρηχο μετά το τέλος της περιόδου να σιγουρευτούμε ότι όλα είναι καλά.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...