Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας!!!Αυτό το μήνα θα κάνουμε 2η σπερματεγχυση και ο γιατρός μου είπε να πάρω τα Femara είναι πιο ισχυρά μ είπε από το Serpafar....Έχει καμία αντιστοιχεί εμπειρία???φέρνουν κάποια παρενέργεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλή επιτυχία εύχομαι!!! Περνώ  εδω κ 3 μέρες τα femara. Δεν υπάρχει κάποια παρενέργεια.  Είναι πολύ αξιόπιστα απ'όσο λένε όλοι. Έχω ακούσει από διάφορες κοπέλες ότι έχουν συλλάβει το μωράκι τους μόνο από χρήση του συγκεκριμένου φαρμάκου!!  Εύχομαι καλά αποτελέσματα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2020 at 11:05 ΜΜ, ο/η Mary7 είπε:

Γεια σου και καλή επιτυχία εύχομαι!!! Περνώ  εδω κ 3 μέρες τα femara. Δεν υπάρχει κάποια παρενέργεια.  Είναι πολύ αξιόπιστα απ'όσο λένε όλοι. Έχω ακούσει από διάφορες κοπέλες ότι έχουν συλλάβει το μωράκι τους μόνο από χρήση του συγκεκριμένου φαρμάκου!!  Εύχομαι καλά αποτελέσματα 🙂

 

στις On 6/10/2020 at 11:05 ΜΜ, ο/η Mary7 είπε:

Γεια σου και καλή επιτυχία εύχομαι!!! Περνώ  εδω κ 3 μέρες τα femara. Δεν υπάρχει κάποια παρενέργεια.  Είναι πολύ αξιόπιστα απ'όσο λένε όλοι. Έχω ακούσει από διάφορες κοπέλες ότι έχουν συλλάβει το μωράκι τους μόνο από χρήση του συγκεκριμένου φαρμάκου!!  Εύχομαι καλά αποτελέσματα 🙂

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσα χάπια femara παίρνεις αν επιτρέπεται? Έκανα κι εγώ δύο κύκλους με femara, δεν είχα κάποια παρενέργεια. Όμως, δε μπορω να πω πως παράχθηκαν πολύ παραπάνω ωάρια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2020 at 11:17 ΠΜ, ο/η Αna 1989 είπε:

Πόσα χάπια femara παίρνεις αν επιτρέπεται? Έκανα κι εγώ δύο κύκλους με femara, δεν είχα κάποια παρενέργεια. Όμως, δε μπορω να πω πως παράχθηκαν πολύ παραπάνω ωάρια.. 

Παίρνω 2 κάθε βράδυ για 5μερες...τη 4η μέρα ένιωσα μια ταχυκαρδία και μια γενικότερη αδιαθεσία, τα οποία γράφει στο φυλλάδιο.Μεθαυριο θα πάω για υπέρηχο για να δούμε πόσα παράχθηκαν...απλά μ είπε κ ο γιατρός ότι είναι ισχυρότερα από τα Serpafar. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλη επιτυχια μακαρι να παει καλααααααα

Εγω ειχα παρει μια φορα αλλα δυστυχώς δεν πηγε καλα....φυσικα οργανισμος με Οργανισμό διαφερει ...καλη επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...