Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

εγω θα περιμενα αλλες 6 μερες για σιγουριά για τεστ...εγω νομιζω οτι εκανες στις 25 του Σεπτέμβρη ωορρηξια οποτε μέτρα 14 μερες 

Ναι κορίτσι μου θα περιμένω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

@smurf88 έκανες χοριακη;

Έκανα, ναι...περιμένω τα αποτελέσματα σε 1,5 ώρα γιατί την έκανα τώρα το μεσημέρι. .λογικά περιμένω καλό νούμερο γιατί επανέλαβα κ ένα τεστ και βγήκε πολύ σκούρη η γραμμή...σχεδόν σαν τη δίπλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυτό πως σας φαίνεται έχει καμία τέτοιες θερμοκρασίες και θετικό τεστ εγκυμοσύνης;

 

20201004_195134.jpg

Αυτό τον μήνα μέτρησα κάποια στιγμή στο άσχετο τη θερμοκρασία μου και είχα 36,6 που για μένα είναι πολύ..χαχα και μετά από 2 ημέρες είχα 36,2 αλλά δεν μέτρησα ξανά..γενικά δεν κρατάω διάγραμμα απλά τα είδα τυχαία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Έκανα, ναι...περιμένω τα αποτελέσματα σε 1,5 ώρα γιατί την έκανα τώρα το μεσημέρι. .λογικά περιμένω καλό νούμερο γιατί επανέλαβα κ ένα τεστ και βγήκε πολύ σκούρη η γραμμή...σχεδόν σαν τη δίπλα.

τι εγινε ποσο βγηκε η χοριακη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως κορίτσια μου χθες την έκανα την εκδρομουλα μου πάλι. Εντός νομού αλλά περάσαμε υπέροχα! Πριν λίγο πήγα και για περπάτημα!🤸 Είπα λίγο να γυμναστώ γιατί άρχισαν να με σφίγγουν τα ρουχαλακια μου! 

@Smurf88 μου τα πήρες τα αποτελέσματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μου χθες την έκανα την εκδρομουλα μου πάλι. Εντός νομού αλλά περάσαμε υπέροχα! Πριν λίγο πήγα και για περπάτημα!🤸 Είπα λίγο να γυμναστώ γιατί άρχισαν να με σφίγγουν τα ρουχαλακια μου! 

@Smurf88 μου τα πήρες τα αποτελέσματα; 

καλα κάνεις, και εγω πηγαίνω για περπάτημα γιστι αλλιως την βάψαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλα κάνεις, και εγω πηγαίνω για περπάτημα γιστι αλλιως την βάψαμε...

Άστα! Έφαγα ένα τοστακι για βραδυνό και νομίζω ότι θα λιποθυμήσω από την πείνα!😆 Δεν είναι για εμένα αυτά! Μετά από τόσο περπάτημα μου άξιζε έστω μια θεσπέσια καρμπονάρα!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες!!

Έχω να γράψώ αρκετό καιρό μιας κι είχα θεματάκια οποτε απλα έμπαινα κι σας διάβαζα!!Έχω 8 μερες καθυστέρηση και Ναι λοιπόν ειμαι εγκυος!! Το 1ό που εχω γράψει 5/10/20 Το έκανα το απόγευμα κατά τις 6μιση και το αλλο πριν μια ωρα!!

20201005_200828.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες!!

Έχω να γράψώ αρκετό καιρό μιας κι είχα θεματάκια οποτε απλα έμπαινα κι σας διάβαζα!!Έχω 8 μερες καθυστέρηση και Ναι λοιπόν ειμαι εγκυος!! Το 1ό που εχω γράψει 5/10/20 Το έκανα το απόγευμα κατά τις 6μιση και το αλλο πριν μια ωρα!!

20201005_200828.jpg

Πολλά πολλά συγχαρητηρια.. Αντε να γεμίσουμε θετικά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πολλά πολλά συγχαρητηρια.. Αντε να γεμίσουμε θετικά ❤️

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου και σε εσενα εύχομαι συντομα💕💕🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες!!

Έχω να γράψώ αρκετό καιρό μιας κι είχα θεματάκια οποτε απλα έμπαινα κι σας διάβαζα!!Έχω 8 μερες καθυστέρηση και Ναι λοιπόν ειμαι εγκυος!! Το 1ό που εχω γράψει 5/10/20 Το έκανα το απόγευμα κατά τις 6μιση και το αλλο πριν μια ωρα!!

20201005_200828.jpg

Συγχαρητήρια!! Πόσο χαίρομαι να βλέπω αυτές τις 2 μαγικές γραμμούλες!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                         Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ  👶                               Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ👶

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016:?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες!!

Έχω να γράψώ αρκετό καιρό μιας κι είχα θεματάκια οποτε απλα έμπαινα κι σας διάβαζα!!Έχω 8 μερες καθυστέρηση και Ναι λοιπόν ειμαι εγκυος!! Το 1ό που εχω γράψει 5/10/20 Το έκανα το απόγευμα κατά τις 6μιση και το αλλο πριν μια ωρα!!

20201005_200828.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Πόσο χάρηκα!!!!😃😃😃😃

Με το καλό!!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Πόσο χάρηκα!!!!😃😃😃😃

Με το καλό!!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!💗💗💗💗

Να σαι καλά κοριτσακι μου γλυκο💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες!!

Έχω να γράψώ αρκετό καιρό μιας κι είχα θεματάκια οποτε απλα έμπαινα κι σας διάβαζα!!Έχω 8 μερες καθυστέρηση και Ναι λοιπόν ειμαι εγκυος!! Το 1ό που εχω γράψει 5/10/20 Το έκανα το απόγευμα κατά τις 6μιση και το αλλο πριν μια ωρα!!

20201005_200828.jpg

Πολλά συγχαρητήρια🎉🎊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου??? 

Χθες και προχθές το βράδυ φουντωνα και κοιμήθηκα μόνο με το 🩲 Αχαχχαχ αλλά τώρα κρυώνω και φοβάμαι ότι θα μου έρθει η 🩸στεναχωριέμαι αλλά θα περιμένω να δω. Εσύ τι κάνεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άστα! Έφαγα ένα τοστακι για βραδυνό και νομίζω ότι θα λιποθυμήσω από την πείνα!😆 Δεν είναι για εμένα αυτά! Μετά από τόσο περπάτημα μου άξιζε έστω μια θεσπέσια καρμπονάρα!😄

Χαχαχαχα καλημερα!!!εγω κανω την διαλλειματικη νηστεια 16:8 και ετσι κι αλλιως δεν τρώω το βραδυ οτι φαω μεχρι τις 4 το μεσημερι.μετα στις 8 το πρωί...ειχα παρει ξαφνικά 3 -4 κιλα και ξεκινησα εδω και μια βδομαδα αυτο.

τελικα ξανα ανέβηκε η θερμοκρασια 36,5 σημερα απο 36,2 εχθες μαλλον 2η ωορρηξια μηπως ειχα γιατι ολη μερα εχθες ειχα τσιμπήματα χαμηλά δεξια και αριστερα και λιγα υγρα το σπογευμα...εννοείται υπήρχε επαφη και σημερα αλλη μια το βραδυ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες!!

Έχω να γράψώ αρκετό καιρό μιας κι είχα θεματάκια οποτε απλα έμπαινα κι σας διάβαζα!!Έχω 8 μερες καθυστέρηση και Ναι λοιπόν ειμαι εγκυος!! Το 1ό που εχω γράψει 5/10/20 Το έκανα το απόγευμα κατά τις 6μιση και το αλλο πριν μια ωρα!!

20201005_200828.jpg

ωωω συγχαρητήρια κοριτσι μου!!!πιο υετικο δεν γίνεται!!!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσια μου για πείτε μου και εμένα πως σας φαίνεται το θερμοδιαγραμμα μου?την μετράω και εγώ κάθε πρωί πριν σηκωθώ! 

Screenshot_20201005_224344_com.popularapp.periodcalendar_1.jpg

ειναι παρα πολυ καλη μάλλον εκανες ωορρηξια στο 36,4 δλδ 12η με 13η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Χθες και προχθές το βράδυ φουντωνα και κοιμήθηκα μόνο με το 🩲 Αχαχχαχ αλλά τώρα κρυώνω και φοβάμαι ότι θα μου έρθει η 🩸στεναχωριέμαι αλλά θα περιμένω να δω. Εσύ τι κάνεις 😊

Χαχχαχ μη το σκέφτεσαι καν θα σου έρθουν μετά από 9 μήνες!! Σήμερα αναμένεις η αύριο? Εγώ έχω ακόμα 9 μέρες μπροστά μου και περιμένω. Ευτυχώς έρχονται στην ώρα τους και δεν με αφήνει να ελπίζω τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...