Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Περίμενα χθες αλλά δεν ήρθε όλη μέρα κ το έκανα πριν πάω για ύπνο!!

Άντε με το καλό κ εσύ...εγώ είχα 28 ακριβώς για αυτό το έκανα την ημέρα που περίμενα..είχα κ κάτι υποψίες από χθες γιατί συνειδητοποίησα ότι δεν είχα καθόλου σημάδια περιόδου και επίσης ζεσταίνομαι πολύ, σαν εξάψεις... χαχαχα

εγω αυτες τις έχω συχνά...τις εξάψεις  χαχαχαχα...σε ευχαριστώ θα δειξει..ο θεος ξερει,αν ειναι να ερθει ,θα ερθει😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Εγώ έχω δει μόνο σε τεστ ωορρηξίας!!! 🙃🙃

@Smurf88 με το καλό!!! 👶🤰👶🍼🍼🍼

Καλά μην φανταστείτε...κ εγώ στην αρχή 2 χρόνια έκανα να το δω...όπως έγραψα και πιο πάνω, την μικρή μου έκανα 5 χρόνια να την πιάσω κ στο τέλος μάλιστα έκανα εξωσωματική!!οπότε κορίτσια σας νιώθω απόλυτα..καλή δύναμη και όλα θα γίνουν και αν περνάνε τα χρόνια και δε γίνεται κάτι υπάρχουν και άλλοι δρόμοι...💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Εγώ έχω δει μόνο σε τεστ ωορρηξίας!!! 🙃🙃

@Smurf88 με το καλό!!! 👶🤰👶🍼🍼🍼

Χαχαχαχαχα κι εγώ μόνο εκεί!!!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Χαχαχαχαχα κι εγώ μόνο εκεί!!!!! 🤣🤣🤣

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι μπας και να αρχίσω τα τεστ ωορρηξίας μήπως και δω δεύτερη γραμμουλα γιατί αλλιώς δεν το βλέπω🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι μπας και να αρχίσω τα τεστ ωορρηξίας μήπως και δω δεύτερη γραμμουλα γιατί αλλιώς δεν το βλέπω🤣🤣🤣🤣

Όταν είχα κάνει πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας και όταν βγήκε θετικό...Όταν είδα εκείνες τις δύο κόκκινες γραμμές πανηγύριζα λες και είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης!!! Χαχαχαχαχχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                         Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ                                                             Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ👶

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016:?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2020 at 11:17 ΜΜ, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Μία υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Όταν είχα κάνει πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας και όταν βγήκε θετικό...Όταν είδα εκείνες τις δύο κόκκινες γραμμές πανηγύριζα λες και είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης!!! Χαχαχαχαχχα!!! 

Εντάξει... τρελές όλες μας!!!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                      Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ👶

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶

Alex2016: ?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:01/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

Η καινούρια ημερομηνία μου είναι 31/10..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2020 at 10:48 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσι σορυ απλα το σχολίασα γιατί ξανά έγινε σήμερα το ίδιο λάθος με το τ9. Εννοείται πως το περνουμε για πλάκα κ γελάμε!!!😂😂

Όχι μην ζητάς συγγνώμη γελάω με αυτά που γράφω 🤓😄💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυτό πως σας φαίνεται έχει καμία τέτοιες θερμοκρασίες και θετικό τεστ εγκυμοσύνης;

 

20201004_195134.jpg

Πόσες μέρες διαρκεί ο κύκλος σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

29-30

Ωορρηξια φαινεται την 20η ημερα, οποτε με βαση αυτο ο κυκλος σου θα ειναι αυτον τον μηνα περιπου 32-34 ημερων......οποτε μην βιαστεις να κανεις τεστ...! Μετρα 12-14 ημερες μετα την ωορρηξια για να κανεις ενα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυτό πως σας φαίνεται έχει καμία τέτοιες θερμοκρασίες και θετικό τεστ εγκυμοσύνης;

 

20201004_195134.jpg

εγω θα περιμενα αλλες 6 μερες για σιγουριά για τεστ...εγω νομιζω οτι εκανες στις 25 του Σεπτέμβρη ωορρηξια οποτε μέτρα 14 μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

εγω θα περιμενα αλλες 6 μερες για σιγουριά για τεστ...εγω νομιζω οτι εκανες στις 25 του Σεπτέμβρη ωορρηξια οποτε μέτρα 14 μερες 

Οχι δεν εκανε ωορρηξια στις 25 επειδη πριν γινει η ωορρηξια η θερμοκρασια πεφτει στις πιο χαμηλες τιμες μας, οπως εδω γυρω στην 18η με 19η ημερα......μετα βλεπουμε την ανοδο....η πτωση που δειχνει να εχει μεσα στη β φαση του κυκλου θα  μποσουσε θεωρητικα να ειναι η πτωση της εμφυτευσης....αλλα για να ειναι αυτο πρεπει η θερμοκρασια της να παραμεινει σταθερα ανεβασμενη απο εδω και περα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Οχι δεν εκανε ωορρηξια στις 25 επειδη πριν γινει η ωορρηξια η θερμοκρασια πεφτει στις πιο χαμηλες τιμες μας, οπως εδω γυρω στην 18η με 19η ημερα......μετα βλεπουμε την ανοδο....η πτωση που δειχνει να εχει μεσα στη β φαση του κυκλου θα  μποσουσε θεωρητικα να ειναι η πτωση της εμφυτευσης....αλλα για να ειναι αυτο πρεπει η θερμοκρασια της να παραμεινει σταθερα ανεβασμενη απο εδω και περα......

συνήθως στην χαμηλότερη θερμοκρασια ειναι η ημερα της ωορρηξιας,ετσι εχω καταλάβει δλδ ...χαχαχα κατσε τωρα κατάλαβα εγώ εννοούσα 25/9 χαχαχα δλδ 19 με 20η μερα του κυκλου ωορρηξια. κοιτούσα δλδ τις κατω της ημερομηνίες εγω οχι πανω που έλεγε τις ημέρες του κύκλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυτό πως σας φαίνεται έχει καμία τέτοιες θερμοκρασίες και θετικό τεστ εγκυμοσύνης;

 

20201004_195134.jpg

Εγώ την μόνη άκρη που έχω καταφέρει να βγάλω με τη θερμοκρασία είναι ότι πέφτει  την μέρα που περιμένω περίοδο. Την μετράς την ίδια ώρα κάθε μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

συνήθως στην χαμηλότερη θερμοκρασια ειναι η ημερα της ωορρηξιας,ετσι εχω καταλάβει δλδ ...χαχαχα κατσε τωρα κατάλαβα εγώ εννοούσα 25/9 χαχαχα δλδ 19 με 20η μερα του κυκλου ωορρηξια. κοιτούσα δλδ τις κατω της ημερομηνίες εγω οχι πανω που έλεγε τις ημέρες του κύκλου. 

Άρα βρε  λέμε το ίδιο!!! Κι εγώ όπως το διάβασα νόμιζα εννοούσες την 25η μέρα του κύκλου!! Σόρρυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια πως ειστε ?εγώ είμαι στην αναμονή τωρα αλλα δυστυχως πρωτη φορα που μπερδεύομαι με την μέτρηση της θερμοκρασίας.ενω ειχε ανέβει απο την ωορρηξια και μετα ,σημερα κατέβηκε ξαφνικά και το θέμα είναι ότι δεν περιμένω ακόμα περιοδο...ουτε υγρα εχω οποτε δεν νομιζω να παίζει παλι ωορρηξία. τι στο καλό γίνεται???

οι τιμές είναι...36,3 36,2(ωορρηξία ισως) ,36.5 ,36.6 ,36.6 36,2 (σημερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εδώ είναι η δικιά μου ενημέρωση για τη θερμοκρασία μου. Χθες δεν μετρήθηκα επειδή ξύπνησα αργά.... (άσχετο, αλλά κατάλαβα Ότι Η σελίδα μου κολλάει όταν πάω Να γράψω μόνο τις φορές που μπαίνει αυτό το τεράστιο πινακακι με τα τεστ και τις ημερομηνιες).

20201005_080715.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα κοριτσια πως ειστε ?εγώ είμαι στην αναμονή τωρα αλλα δυστυχως πρωτη φορα που μπερδεύομαι με την μέτρηση της θερμοκρασίας.ενω ειχε ανέβει απο την ωορρηξια και μετα ,σημερα κατέβηκε ξαφνικά και το θέμα είναι ότι δεν περιμένω ακόμα περιοδο...ουτε υγρα εχω οποτε δεν νομιζω να παίζει παλι ωορρηξία. τι στο καλό γίνεται???

οι τιμές είναι...36,3 36,2(ωορρηξία ισως) ,36.5 ,36.6 ,36.6 36,2 (σημερα)

Μην αγχώνεσαι από μια και μόνο χαμηλή μέτρηση...κάτσε να δεις έαν θα ξανα ανέβει....Εγώ βασικά θα έκανα δεύτερη μέτρηση επί τόπου  εκείνη τη στιγμή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Μην αγχώνεσαι από μια και μόνο χαμηλή μέτρηση...κάτσε να δεις έαν θα ξανα ανέβει....Εγώ βασικά θα έκανα δεύτερη μέτρηση επί τόπου  εκείνη τη στιγμή....

3 εκανα ,οχι μια μονο!!απλά μου φαινεται πολυ κουλό τι να πω..αν και δεν εχω υγρα μηπως εχω επαφη το βραδυ αν γίνει βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ωορρηξια φαινεται την 20η ημερα, οποτε με βαση αυτο ο κυκλος σου θα ειναι αυτον τον μηνα περιπου 32-34 ημερων......οποτε μην βιαστεις να κανεις τεστ...! Μετρα 12-14 ημερες μετα την ωορρηξια για να κανεις ενα..... 

Ξέρω ότι οι γόνιμες μέρες ήταν 2-3 μέρες μετά την εφαρμογή και έχω απροετοίμαστη να περιμένω λίγες μέρες παραπάνω 😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...