Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Μπράβο...!!! Ρίξε μπεμπεδόσκονη για να ερθουν κ αλλα θετικά στο θεματάκι που άνοιξες... Ολα να σου πανε καλά ευχομαι κοριτσι μ🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Smurf88 τι υπέροχα νεα;;;!!! Εύχομαι όλα καλα να πάνε!!! Τι χαρα να βλέπεις δεύτερη γραμμουλα φαντάζομαι!!! Μακάρι να μας φέρεις γούρι μιας και ανοιξες και το θέμα του μήνα!!!! Όλα με το καλό κούκλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο χοριακης και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... ευχαριστώ πολύ 💞💞 ελπίζω να κυλήσουν όλα καλά!!!σας στέλνω οοοολη μου τη θετική ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!! @Smurf88 συγχαρητήρια 👶💖💥 πράγματι ο Οκτώβρης  είναι μήνας αλλαγών κ αποφάσεων για σένα... Πολύ χαίρομαι για σένα. Είχες καθυστερήση?? Έντονο έντονο το βλέπω μια χαρά θα ναι η χοριακη σου, άντε τρέχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό Σ/Κ να έχουμε κορίτσια μου! Η πρωινή σας ενημερωση είναι εδώ ως συνήθως...! Η θερμοκρασία πήρε την ανηφόρα σιγά σιγά, αλλά αυτό που συνεχίζει να με προβληματίζει είναι ότι δεν βλέπω υγρα ωορρηξίας και γενικά νιώθω στεγνή (όχι μονο αυτόν τον μηνα, γενικα). Δεν ξέρω εάν θεωρείται πρόβλημα αυτό...

20201003_090028.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημερααα!!! @Smurf88 συγχαρητήρια 👶💖💥 πράγματι ο Οκτώβρης  είναι μήνας αλλαγών κ αποφάσεων για σένα... Πολύ χαίρομαι για σένα. Είχες καθυστερήση?? Έντονο έντονο το βλέπω μια χαρά θα ναι η χοριακη σου, άντε τρέχα!!!! 

Αχ ευχαριστώ πολύ 💞💞 αν με πάρουν κ στο μεταπτυχιακό θα είναι όντως ο μήνας μου .. περίμενα χθες περίοδο κ δεν ήρθε όλη μέρα οπότε έκανα το τεστ αργά το βράδυ κ εμφανίστηκε αμέσως..πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω την Πέμπτη..τι θα δει τόσο νωρίς δε ξέρω.. χαχα!!θα πάω τη Δευτέρα για χοριακη κ λέω να κάνω κ μια προγεστερόνη κ θυροειδή φυσικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ 💞💞 αν με πάρουν κ στο μεταπτυχιακό θα είναι όντως ο μήνας μου .. περίμενα χθες περίοδο κ δεν ήρθε όλη μέρα οπότε έκανα το τεστ αργά το βράδυ κ εμφανίστηκε αμέσως..πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω την Πέμπτη..τι θα δει τόσο νωρίς δε ξέρω.. χαχα!!θα πάω τη Δευτέρα για χοριακη κ λέω να κάνω κ μια προγεστερόνη κ θυροειδή φυσικά!!

Όλα να τα κάνεις κούκλα  μου, όλα!! Ο,τι θα σε κάνει να νιώθεις ήρεμη και ασφαλής κανε το! Θύμισε μου, φυσιολογική συλληψη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Όλα να τα κάνεις κούκλα  μου, όλα!! Ο,τι θα σε κάνει να νιώθεις ήρεμη και ασφαλής κανε το! Θύμισε μου, φυσιολογική συλληψη;

Ναι φυσιολογική..όταν ήταν να κάνω την μικρή μου μέσα σε 5 χρόνια έμεινα 3 φορές έγκυος κ μάλιστα η 1 ήταν φυσιολογική και τώρα μέσα σε 7-8 μήνες έμεινα 2 φορές... μου φαίνεται απίστευτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Μπράβο!!!! Τυχερό ς μήνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ 💞💞 αν με πάρουν κ στο μεταπτυχιακό θα είναι όντως ο μήνας μου .. περίμενα χθες περίοδο κ δεν ήρθε όλη μέρα οπότε έκανα το τεστ αργά το βράδυ κ εμφανίστηκε αμέσως..πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω την Πέμπτη..τι θα δει τόσο νωρίς δε ξέρω.. χαχα!!θα πάω τη Δευτέρα για χοριακη κ λέω να κάνω κ μια προγεστερόνη κ θυροειδή φυσικά!!

Κ πολύ καλά θα κάνεις οργανωμένη σε βρίσκω αν κ θα κάνεις τον προγεννετικο άμεσα μόλις ακούσετε καρδούλα.. ποτέ είχες τελευταία περίοδο?? Μεταπτυχιακό ε?? Κ εγώ έκανα αίτηση κ θα ναι το δεύτερο αλλά μόνο που το σκέφτομαι γελάω..πως θα τα καταφέρω??🤣🤣👶👶χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

😃😃😃😃😃😃🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Πω πω τώρα το είδα! Πολλά πολλά συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!

😙😙😙😙😙😙🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ πολύ καλά θα κάνεις οργανωμένη σε βρίσκω αν κ θα κάνεις τον προγεννετικο άμεσα μόλις ακούσετε καρδούλα.. ποτέ είχες τελευταία περίοδο?? Μεταπτυχιακό ε?? Κ εγώ έκανα αίτηση κ θα ναι το δεύτερο αλλά μόνο που το σκέφτομαι γελάω..πως θα τα καταφέρω??🤣🤣👶👶χαχααα

Δεύτερο ακούω...χαρά στο κουράγιο σου!!!,είπα μετά από πολλά χρόνια να κάτσω πάλι στο θρανίο.. χαχαχα..δε ξέρω πως θα τα καταφέρω αλλά τέλος πάντων!!με πήραν ήδη σε ένα εξ αποστάσεως αλλά θέλω να δω τα αποτελέσματα κ από το άλλο που είναι στην πόλη μου γιατί είναι πολύ πιο οικονομικό!!

Τελευταία περίοδο είχα 4/9..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Ναι φυσιολογική..όταν ήταν να κάνω την μικρή μου μέσα σε 5 χρόνια έμεινα 3 φορές έγκυος κ μάλιστα η 1 ήταν φυσιολογική και τώρα μέσα σε 7-8 μήνες έμεινα 2 φορές... μου φαίνεται απίστευτο!!

Ουάου!!!! Εγώ ούτε για πλάκα δεν έχω δει δεύτερη γραμμουλα σε τεστ εδώ και 2 χρόνια που προσπαθούμε!!! Όλα καλά να σου πάνε!!!! 😊😊😊👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Δεύτερο ακούω...χαρά στο κουράγιο σου!!!,είπα μετά από πολλά χρόνια να κάτσω πάλι στο θρανίο.. χαχαχα..δε ξέρω πως θα τα καταφέρω αλλά τέλος πάντων!!με πήραν ήδη σε ένα εξ αποστάσεως αλλά θέλω να δω τα αποτελέσματα κ από το άλλο που είναι στην πόλη μου γιατί είναι πολύ πιο οικονομικό!!

Τελευταία περίοδο είχα 4/9..

Οπότε είσαι 4+1 τώρα .. την Πέμπτη θα δείτε σάκο σιγουρα κ εμβρυϊκά στοιχεία.. με το καλό όλα!!!💖👶🤣μακάρι να είναι εξ αποστάσεως να γλιτώσουμε το πήγαινε έλα. Εγώ έκανα σε 2 στο πανεπιστήμιο Αιγαίου στο ένα δε Μ πήραν λόγω συνάφειας λέει για να δούμε στο δεύτερο. Αλλά νταξ δε θα Μ πειράξει γιατί φοβάμαι πως θα τα καταφέρω αλήθεια.. εντωμεταξυ στις συνεντεύξεις ρωτάνε: έχετε υποχρεώσεις θα μπορέσετε να ανταπεξέλθετε?? Χαχαχαα τι να πω η ερμηηηη!!! Γερές να μαστε μωρά όλα θα γίνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου να εχειε μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! εχεις καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

ωωωω τι ευχάριστα νέα ειναι αυτα!!!συγχαρητήρια κοριτσι μου με το καλο!!!

και εγώ 5/9 τελευταία περίοδο αλλά έχω μεγάλο κύκλο θα δω σε 2 βδομαδες περίπου μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου να εχειε μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! εχεις καθυστερηση?

Περίμενα χθες αλλά δεν ήρθε όλη μέρα κ το έκανα πριν πάω για ύπνο!!

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ωωωω τι ευχάριστα νέα ειναι αυτα!!!συγχαρητήρια κοριτσι μου με το καλο!!!

και εγώ 5/9 τελευταία περίοδο αλλά έχω μεγάλο κύκλο θα δω σε 2 βδομαδες περίπου μαλλον.

Άντε με το καλό κ εσύ...εγώ είχα 28 ακριβώς για αυτό το έκανα την ημέρα που περίμενα..είχα κ κάτι υποψίες από χθες γιατί συνειδητοποίησα ότι δεν είχα καθόλου σημάδια περιόδου και επίσης ζεσταίνομαι πολύ, σαν εξάψεις... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τα υγρά καφέ κίτρινα είναι φυσιολογικό;

Γενικά στην εγκυμοσύνη έχουμε πολλά περισσότερα υγρά. Τα καφέ είναι παλιό αίμα. Συνήθως δεν είναι κάτι ανησυχητικό, ψιλό αποκολλησουλες αλλά αυτό θα στο πει ο γιατρός! Τα κίτρινα αν έχουν και μυρωδιά μπορεί να είναι κολπίτιδα όπου πάλι θα χρειαστεί αγωγή. Πάρε το γιατρό σου σε κάθε περίπτωση κορίτσι μου να σε κατευθύνει. Δεν είναι απαραίτητα κάτι ανησυχητικό αλλά ούτε και να τ αφήνεις αυτά στην κατάσταση σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Γενικά στην εγκυμοσύνη έχουμε πολλά περισσότερα υγρά. Τα καφέ είναι παλιό αίμα. Συνήθως δεν είναι κάτι ανησυχητικό, ψιλό αποκολλησουλες αλλά αυτό θα στο πει ο γιατρός! Τα κίτρινα αν έχουν και μυρωδιά μπορεί να είναι κολπίτιδα όπου πάλι θα χρειαστεί αγωγή. Πάρε το γιατρό σου σε κάθε περίπτωση κορίτσι μου να σε κατευθύνει. Δεν είναι απαραίτητα κάτι ανησυχητικό αλλά ούτε και να τ αφήνεις αυτά στην κατάσταση σου. 

Οτάν των περνώ ξενερωνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Οτάν των περνώ ξενερωνη 

Τι εννοείς ξενερώνει;!;!;; Δουλειά του είναι!! Εσυ ξέρεις κοπέλα μου τι θα κανεις. Σου ειπα δε θέλω να σε ανησυχήσω μπορεί να μην είναι και τίποτα αλλά αυτό μόνο γιατρός μπορεί να στο πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τι εννοείς ξενερώνει;!;!;; Δουλειά του είναι!! Εσυ ξέρεις κοπέλα μου τι θα κανεις. Σου ειπα δε θέλω να σε ανησυχήσω μπορεί να μην είναι και τίποτα αλλά αυτό μόνο γιατρός μπορεί να στο πει 

Οτάν των περνώ επειδή έτυχε που είχα αίμα η να των ρωτησω για χάπια ξενερωνη εντάξει παντός σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ουάου!!!! Εγώ ούτε για πλάκα δεν έχω δει δεύτερη γραμμουλα σε τεστ εδώ και 2 χρόνια που προσπαθούμε!!! Όλα καλά να σου πάνε!!!! 😊😊😊👶👶👶

Εγώ έχω δει μόνο σε τεστ ωορρηξίας!!! 🙃🙃

@Smurf88 με το καλό!!! 👶🤰👶🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...