Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, καλό Σαββατοκύριακο!! @Lacostaki @Ευάγγελοςτ @Starrr Συμφωνώ απόλυτα πως αν είναι να κάνεις ραγάδες δεν τις γλυτωνεις, αλλά λέω βάλε κ τις κρέμες μπορεί να βοηθήσουν έστω κ λίγο. Να σας πω την αλήθεια γενικά πρώτη φορά στη ζωή μου το δέρμα μου είναι τόσο μαλακό. Όλο το σώμα όχι η κοιλιά μόνο που βάζω κρέμες. Σχετικά με τα κιλά έχω πάρει ήδη 6.5 και είμαι στην 27η βδομάδα. Για το ποτε θα γεννήσω αν φτάσω τις 37 με τα δίδυμα θα κάνουμε πάρτυ!! Ήδη φοβόμαστε για προωροτητα λόγω του ότι κόντυνε ο τράχηλος κ έκανα περιδεση την προηγούμενη εβδομάδα. Πάντως εδώ κ μια βδομάδα η κοιλιά ξεκίνησε να μεγαλώνει τρομακτικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου!!! Καλό Σαββατοκύριακο από την κόκκινη Θεσσαλονίκη!! Η θερμοκρασία μου ευτυχώς ανεβαίνει και αυτό μου δίνει το πράσινο φως ότι τελικά ΝΑΙ έκανα ωορρηξία για άλλον έναν μήνα!!! Γιουπι!!! Επαφές είχαμε όχι πολλές εκείνες τις μέρες...! Έκανα ωορρηξία την 15η ημέρα και επαφή είχαμε την 13η και την 15η ημέρα. Δεν ταίριαζαν τα προγράμματα μας αυτόν τον μηνα...οπότε κρατώ πολύ μικρό καλάθι!!! 

20201031_090450.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου!!! Καλό Σαββατοκύριακο από την κόκκινη Θεσσαλονίκη!! Η θερμοκρασία μου ευτυχώς ανεβαίνει και αυτό μου δίνει το πράσινο φως ότι τελικά ΝΑΙ έκανα ωορρηξία για άλλον έναν μήνα!!! Γιουπι!!! Επαφές είχαμε όχι πολλές εκείνες τις μέρες...! Έκανα ωορρηξία την 15η ημέρα και επαφή είχαμε την 13η και την 15η ημέρα. Δεν ταίριαζαν τα προγράμματα μας αυτόν τον μηνα...οπότε κρατώ πολύ μικρό καλάθι!!! 

20201031_090450.jpg

Καλημέρα κορίτσι, να μην κρατάς καθόλου μικρό καλάθι!! Κατά τον ουρολόγο του άντρα μου θέλει επαφές κάθε 2 μέρες κ όχι κάθε μέρα για να προλαβαίνει να δυναμώνει το σπερμα. Πέτυχες τις καλύτερες μέρες!! Τώρα μπορείς να χαλαρώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα!💗

Να έχουμε ένα υπέροχο σαββατοκύριακο!🥰

Τελικά ποιο κορίτσι μας θα ανοίξει το νέο θεματακι;

καλημερα!!!καλο σκ να εχουμε οποία θέλει ας το ανοιξει...νομίζω 2 κοπέλες είχαν πει κ ωραίο ποιηματάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα!💗

Να έχουμε ένα υπέροχο σαββατοκύριακο!🥰

Τελικά ποιο κορίτσι μας θα ανοίξει το νέο θεματακι;

Να το ανοίξω εγω;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου!!! Καλό Σαββατοκύριακο από την κόκκινη Θεσσαλονίκη!! Η θερμοκρασία μου ευτυχώς ανεβαίνει και αυτό μου δίνει το πράσινο φως ότι τελικά ΝΑΙ έκανα ωορρηξία για άλλον έναν μήνα!!! Γιουπι!!! Επαφές είχαμε όχι πολλές εκείνες τις μέρες...! Έκανα ωορρηξία την 15η ημέρα και επαφή είχαμε την 13η και την 15η ημέρα. Δεν ταίριαζαν τα προγράμματα μας αυτόν τον μηνα...οπότε κρατώ πολύ μικρό καλάθι!!! 

20201031_090450.jpg

Μια χαρά ήταν οι επαφές σου!!!κ εγώ έτσι έλεγα γιατί την ημέρα που κατάλαβα ωορρηξία δεν είχαμε επαφή αλλά είχαμε την προηγούμενη κ τις 2 επόμενες κ να που ήρθε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κλείνοντας το θέμα του Οκτώβρη θέλω να πω σε όσες εγκυουλες είχαμε αυτό το μήνα ότι σκέφτομαι να ανοίξω νεο θέμα εγκυμοσύνης για να τα λέμε από κει...

Εύχομαι σε όλες τις υπόλοιπες να έρθετε στην παρέα μας σύντομα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα starrr μου!💗 Δεν ήξερα ότι μπορεί να παίζει ρόλο και η εβδομάδα. Εγώ γέννησα ακριβώς στις 40. Πήρα 8 κιλά αλλά δεν ζοριστικα καθόλου. Έτρωγα καλά! Πίστευα φυσικά ότι θα πάρω πιο πολλα δεδομένου ότι είμαι ένας πειναλας 😆 αλλά ευτυχώς με εξέπληξε θετικά ο οργανισμός μου.

Το περίεργο είναι ότι εμένα το δέρμα μου όταν το πιάνεις φαίνεται σαν να μην έχει καθόλου ελαστικότητα και πίστευα ότι σίγουρα στη εγκυμοσύνη θα κάνω ραγαδες. Αλλά όχι. Βασικά ούτε η μητέρα μου έκανε. Μπορεί να παίζει ρόλο και η κληρονομικότητα!

Σωστά. Εγώ γέννησα 38+2. 21 κιλά. Ήμουν 49 βέβαια. Φαντάσου πόσο άλλαξε η κοιλιά. Δνε έβγαλα ραγάδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλό Σαββατοκύριακο!! @Lacostaki @Ευάγγελοςτ @Starrr Συμφωνώ απόλυτα πως αν είναι να κάνεις ραγάδες δεν τις γλυτωνεις, αλλά λέω βάλε κ τις κρέμες μπορεί να βοηθήσουν έστω κ λίγο. Να σας πω την αλήθεια γενικά πρώτη φορά στη ζωή μου το δέρμα μου είναι τόσο μαλακό. Όλο το σώμα όχι η κοιλιά μόνο που βάζω κρέμες. Σχετικά με τα κιλά έχω πάρει ήδη 6.5 και είμαι στην 27η βδομάδα. Για το ποτε θα γεννήσω αν φτάσω τις 37 με τα δίδυμα θα κάνουμε πάρτυ!! Ήδη φοβόμαστε για προωροτητα λόγω του ότι κόντυνε ο τράχηλος κ έκανα περιδεση την προηγούμενη εβδομάδα. Πάντως εδώ κ μια βδομάδα η κοιλιά ξεκίνησε να μεγαλώνει τρομακτικά.. 

Ναι θα αρχίσει να μεγαλώνει πολύ πολύ..... Να ξεκουράζεσαι!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι θα αρχίσει να μεγαλώνει πολύ πολύ..... Να ξεκουράζεσαι!!! 😁

Δεν κάνω κ τίποτα άλλο.. Μ εντολή γιατρού καναπέ όλη μέρα.. Τα μικρά να είναι καλά κ δε με πειράζει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια κλείνοντας το θέμα του Οκτώβρη θέλω να πω σε όσες εγκυουλες είχαμε αυτό το μήνα ότι σκέφτομαι να ανοίξω νεο θέμα εγκυμοσύνης για να τα λέμε από κει...

Εύχομαι σε όλες τις υπόλοιπες να έρθετε στην παρέα μας σύντομα 🥰🥰

Μπράβο καλή ιδέα! Αν ανοίξεις θα συμμετέχω κ εγώ για να λύνουμε απορίες η μία της άλλης! Έχει θεματάκι μόνο για εγκυουλες μέχρι Μαΐου 2021 που δεν μας πιάνει εμάς.. οπότε αν θες άνοιξε.. σκεφτόμουν να ανοίξω αλλά περίμενα να δω αν θα το κάνει κάποια άλλη, μετά σκέφτηκα μήπως είναι νωρίς ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Μπράβο καλή ιδέα! Αν ανοίξεις θα συμμετέχω κ εγώ για να λύνουμε απορίες η μία της άλλης! Έχει θεματάκι μόνο για εγκυουλες μέχρι Μαΐου 2021 που δεν μας πιάνει εμάς.. οπότε αν θες άνοιξε.. σκεφτόμουν να ανοίξω αλλά περίμενα να δω αν θα το κάνει κάποια άλλη, μετά σκέφτηκα μήπως είναι νωρίς ακόμα

Και εγώ έχω ακόμα ενδοιασμούς γιατί έχω λίγο αίμα από χθες..ίσως περιμένω λίγο ή αν θέλεις άνοιξε το εσύ που είσαι καλά 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Και εγώ έχω ακόμα ενδοιασμούς γιατί έχω λίγο αίμα από χθες..ίσως περιμένω λίγο ή αν θέλεις άνοιξε το εσύ που είσαι καλά 🥰🥰

Κ εσύ μια χαρά είσαι!! Έχω ακούσει από πολλές γυναίκες να έχουν αιματακι το οποίο λένε ότι είναι φυσιολογικό.. Εγώ 9 του μήνα θα πάω στη γιατρό μου να με δει κ αν όλα είναι καλά θα ησυχάσω.. μέχρι τότε ειμαι κ εγώ επιφυλακτική... εσύ επικοινωνήσεις με το/τη γι'αυτό σου?? Είπες για το αίμα?? Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Κ εσύ μια χαρά είσαι!! Έχω ακούσει από πολλές γυναίκες να έχουν αιματακι το οποίο λένε ότι είναι φυσιολογικό.. Εγώ 9 του μήνα θα πάω στη γιατρό μου να με δει κ αν όλα είναι καλά θα ησυχάσω.. μέχρι τότε ειμαι κ εγώ επιφυλακτική... εσύ επικοινωνήσεις με το/τη γι'αυτό σου?? Είπες για το αίμα?? Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Είμαι στην 9η εβδομάδα..πήρα τον γιατρό και μου είπε ξεκούραση, μου έδωσε utrogestan και θα δούμε πως θα πάει..σταμάτησα για 2 ημέρες την αντιπηκτική αγωγή μέχρι νεοτέρας τη Δευτέρα..είχα και στην κόρη μου το ίδιο αλλά όπως και να χει όταν βλέπεις το αίμα παγώνεις!!

Με το καλό να πας και εσύ να ηρεμήσεις.. πρώτος υπέρηχος θα είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Είμαι στην 9η εβδομάδα..πήρα τον γιατρό και μου είπε ξεκούραση, μου έδωσε utrogestan και θα δούμε πως θα πάει..σταμάτησα για 2 ημέρες την αντιπηκτική αγωγή μέχρι νεοτέρας τη Δευτέρα..είχα και στην κόρη μου το ίδιο αλλά όπως και να χει όταν βλέπεις το αίμα παγώνεις!!

Με το καλό να πας και εσύ να ηρεμήσεις.. πρώτος υπέρηχος θα είναι;

Πάντως το ακούω πολύ συχνά αυτό με το αίμα κ γενικά τα utrogestan κ ξεκούραση αφού φαντάσου όποτε νιώθω υγρασία από κάτω τρέχω να δω αν είναι αιμα.. Αλλά ναι όσο να ναι το αίμα σε αυτές τις περιπτώσεις δεν είναι ευχάριστο.. 

Εγώ είμαι στην 5η εβδομάδα κ χθες έκανα την Τρίτη κ τελευταία Β χοριακη η οποία βγήκε κοντά 3000 μια εβδομάδα μετά την αναμενομενη περίοδο. Κ εφόσον ειδαμε ότι ανεβαίνει καλά μου έκλεισε ραντεβού σε 10 μέρες για τον πρώτο υπέρηχο.. Αλλά γενικά δε νιώθω τίποτα! Μόνο καθυστέρηση έχω κ λίγο παραπάνω κουραση.. αφού ξεχνάω ότι ειμαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2020 at 10:42 ΜΜ, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου καλώς σας βρήκα και πάλι! 
Για όσες δεν με γνωρίζετε ή δεν με θυμάστε πέρασαν  11 μήνες ακριβώς από την ημέρα που άνοιξα το περσινό Χριστουγεννιάτικο θεματάκι... που να ξερά ότι ανοίγοντας το θεματάκι θα ήταν και ο τυχερός μου μήνας! Και το πιο όμορφο ταξίδι ξεκίνησε! 

11 μήνες αργότερα σας καλησπερίζω και πάλι κοριτσια με ένα υπέροχο μπέμπη σχεδόν 3 μηνών! Και την απόφαση με τον σύζυγο μου για να ξεκινήσουμε και πάλι προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι..

στην πρώτη προσπάθεια μας πήρε 10 μήνες για να μείνω έγκυος.. μπορεί να ακούγονται λίγοι ή πολλοί ο κάθε μήνας που περνά Φαίνεται αιώνας στις προσπάθειες και όμως αξίζει τη χαρά, λύπη, αγωνία, απογοήτευση όλου του κόσμου..

Καλές προσπάθειες κοριτσια μου εύχομαι σύντομα να έχουμε το θαυματάκι μας! Γιατί μόνο θαύμα θα μπορούσαμε να χαρακτηρισμού το ταξίδι της μητρότητας! ♥️

337070F5-DB4C-49B5-827B-384E1FFAA6A0.png

Σε θυμάμαι από πέρσι 💙💙 που είχατε μείνει εσύ και η frogel, και λίγο μετά κι εγώ 31.12 είχα μάθει ότι είμαι έγκυος, λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου...☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Πάντως το ακούω πολύ συχνά αυτό με το αίμα κ γενικά τα utrogestan κ ξεκούραση αφού φαντάσου όποτε νιώθω υγρασία από κάτω τρέχω να δω αν είναι αιμα.. Αλλά ναι όσο να ναι το αίμα σε αυτές τις περιπτώσεις δεν είναι ευχάριστο.. 

Εγώ είμαι στην 5η εβδομάδα κ χθες έκανα την Τρίτη κ τελευταία Β χοριακη η οποία βγήκε κοντά 3000 μια εβδομάδα μετά την αναμενομενη περίοδο. Κ εφόσον ειδαμε ότι ανεβαίνει καλά μου έκλεισε ραντεβού σε 10 μέρες για τον πρώτο υπέρηχο.. Αλλά γενικά δε νιώθω τίποτα! Μόνο καθυστέρηση έχω κ λίγο παραπάνω κουραση.. αφού ξεχνάω ότι ειμαι εγκυος

Το άνοιξα τελικά!!μωράκια Ιουνίου 2021

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Το άνοιξα τελικά!!μωράκια Ιουνίου 2021

Α ναι,? Απλά σκεφτόμουν κάτι πιο γενικό για να πιάσουμε τις εγκυουλες γενικά του καλοκαιριού Για να μαζευτούμε καμποσες γιατί πχ εμένα νομίζω δε με πιάνει ο Ιούνης.. σκεφτόμουν πχ κάτι τέτοιο "Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021! 🥰"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Α ναι,? Απλά σκεφτόμουν κάτι πιο γενικό για να πιάσουμε τις εγκυουλες γενικά του καλοκαιριού Για να μαζευτούμε καμποσες γιατί πχ εμένα νομίζω δε με πιάνει ο Ιούνης.. σκεφτόμουν πχ κάτι τέτοιο "Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021! 🥰"

Τι ωραίος τίτλος...κ σκέφτηκα να βάλω καλοκαιρινά μωράκια..δεν πειράζει.. άνοιξε εσύ αυτό με τον ωραίο τίτλο κ θα έρθουμε εκεί..άλλωστε μόνο μια κοπέλα απάντησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Τι ωραίος τίτλος...κ σκέφτηκα να βάλω καλοκαιρινά μωράκια..δεν πειράζει.. άνοιξε εσύ αυτό με τον ωραίο τίτλο κ θα έρθουμε εκεί..άλλωστε μόνο μια κοπέλα

🙂 Αν μπορείς να αλλάξεις τον τίτλο του θέματος κανε το εσύ μα το ίδιο κάνει, απ'το να ανοίγω κ εγώ θέμα.. πάρε αυτό το στιχάκι που έγραψα κ άλλαξε τον τίτλο του θέματος σου αν γίνεται! 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2020 at 12:11 ΠΜ, ο/η Sofia0294 είπε:

🙂 Αν μπορείς να αλλάξεις τον τίτλο του θέματος κανε το εσύ μα το ίδιο κάνει, απ'το να ανοίγω κ εγώ θέμα.. πάρε αυτό το στιχάκι που έγραψα κ άλλαξε τον τίτλο του θέματος σου αν γίνεται! 😊 

Το άλλαξα!!! μπορείς να έρθεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι σήμερα είχα ραντεβού ευτυχώς πέρασε και αυτήν η εξέταση την είχα έννοια να είναι όλα καλά..  Μόνο από κοιλιά μέτρησε, δεν με κοίταξε κολπικά ούτε τώρα ουτε αυχενική 
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται...  Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!
    • Εννοείται ακολουθούμε το ένστικτο μας! Εγώ κ την πρώτη φορά είχαμε 2 επαφές ολες κ όλες μια βράδυ κ μια το πρωί κ είχαμε πει να έχουμε κ μια το βράδυ ξανά, Ε μας ενημερώνουν αργά το απόγευμα  ότι  πέθανε ο παππούς του άντρα μου Ε εγώ κατάλαβα χαμένος μηνας ούτε καν μετρούσα τις ημερες για να δω αν έχω καθυστέρηση ήτανε η πρώτη φορά π πέρασαν οι 15 μερες έτσι γρήγορα… πάμε στην δεύτερη εγκυμοσύνη, είπαμε να αρχίσουμε ελεύθερες επαφές κ πιο στοχευμένα τώρα μετά το Πάσχα! Είχα πάρει τεστ ωορρηξιας απλά για να δω λίγο τον κύκλο μου τώρα μετά την εγκυμοσύνη πως είναι! Ξεκιναω τα τεστ θετικό δεν βρήκα ποτέ, είχα ένα έντονο μεν αλλά όχι θετικό είχαμε 2-3 επαφές κοντά σε αυτό το τεστ, μη στα πολυλογώ περνούν οι μερες εγώ δεν περίμενα καν ότι έμεινα εγκυος βλέπω το ημερολόγιο μου 2 μερες καθυστέρηση κάνω τεστ θετικο κάνω χοριακη την επόμενη 495 ποσό ήταν… είναι να βρεις κ το τάιμινγκ κ να εχεις πίστη κ όλα θα έρθουν!!! 
    • Έχω 26αρι κύκλο κ επειδή έπεφτε του Αγίου Βαλεντίνου λέω αν ξυπνήσω κ  δεν έχει  έρθει θα πάω για χοριακή.  Εν τω μεταξύ εκανα κ ένα τεστ που τ είχα δύο χρόνια στο ντουλάπι βγήκε θετικο,  λέω ληγμένο είναι... που να το πιστέψω μετά από 2,5 χρόνια ελεύθερο κ καμια σύλληψη... αλλά είχαμε πολλές επαφές.  Ήταν αυτό που λέμε προσπάθεια.
    • Θετής μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εύχομαι κ εγώ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια!!! ❤️❤️ που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις μια πολύ καλή ομάδα γιατρών!!!    Κορίτσι μου εγώ θα σου ελεγα να παρεις κ μια δεύτερη γνώμη…έχετε κάνει ολες τις εξετάσεις κ εσυ κ ο άντρας σου; Συγγωμη αν το είπες αλλ ισως δε το διάβασα  κειτ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ!!! Εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα να γίνεις μανούλα που τόσο πολύ το θες ❤️❤️❤️  Άννα  μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές! μακάρι να έρθει αυτό που θες που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα 💕💕 Πηγές σήμερα για β επιπέδου;; Πως πέρασε ο καιρός…. Άντε με το καλό!!!! ❤️❤️❤️ τώρα σε μέτρησε κολπικά ή πάλι κοιλιακά;    εχεις πάντα σταθερό κύκλο;; Γιατί μπορεί να κανεις κ αργότερα… εγώ θα σου ελεγα να εχεις επαφές γιατί ποτέ δε ξερεις ❤️   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...