Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

@Lacostaki "Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Lacostaki "Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα!"

Τέλειο 👏👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια.. Καθόμουν σήμερα και σκεφτόμουν ιδέες για τον Νοέμβρη.. Και είδα ότι είχατε γράψει ήδη. Θα σας πω και εγώ την δική μου. Δε θέλω να ανοίξω εγώ απλά λέω μια ιδέα. 

"Του Νοέμβρη το σπορακι θα ανθίσει το καλοκαιρακι " σκέφτηκα επειδή το μωράκια Νοεμβρίου θα γεννηθούν το καλοκαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν ένα χρόνο άνοιγα εγώ το θεματακι του Νοέμβρη και είχα και το θετικό τεστακι μου..είναι πολύ συγκινητικό που πέρασε ένας ολόκληρος χρόνος..εύχομαι σε όλες να σας έρθει κι εσάς το θετικό και να είναι γουρλιδικος μήνας ο Νοέμβριος ο αγαπημένος μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

😮🥳🥳🥳🥳 Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υπέροχο μωράκι!🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

😮🥳🥳🥳🥳 Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υπέροχο μωράκι!🥰🥰🥰🥰🥰

Θέλω να κάνω και το πρωί αύριο να σιγουρευτώ ότι είναι θετικό. Σ ευχαριστώ πολύ πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

Συγχαρητήρια!!!!πολύ χαίρομαι που είχαμε αρκετά θετικά στο θέμα που άνοιξα!! εύχομαι να εξελιχθούν όλα τέλεια 🥰🥰 να κάνεις και ένα το πρωί και να πάρεις την αιματολογο να σου ξεκινήσει αγωγή!!!με το καλόοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!πολύ χαίρομαι που είχαμε αρκετά θετικά στο θέμα που άνοιξα!! εύχομαι να εξελιχθούν όλα τέλεια 🥰🥰 να κάνεις και ένα το πρωί και να πάρεις την αιματολογο να σου ξεκινήσει αγωγή!!!με το καλόοοοο

Σ ευχαριστώ πολύ ❤️ ευχομαι το πρωί να είναι πιο έντονο ακόμα.. Ναι θα μιλήσω με τον αιματολογο οπωσδήποτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

Έλα ρε😇💜🥳 τι ωραία να κλείσει ο μήνας με ακόμα ένα θετικό, πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

Ααααα τι όμορφα νέα!!!!!!!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!!! Να κάνεις κι αύριο το πρωί, θα είναι πιο έντονο!!!! Να μας το βάλεις να χαρούμε!!!! Τρελαίνομαι να βλεπω θετικά τεστ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ααααα τι όμορφα νέα!!!!!!!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!!! Να κάνεις κι αύριο το πρωί, θα είναι πιο έντονο!!!! Να μας το βάλεις να χαρούμε!!!! Τρελαίνομαι να βλεπω θετικά τεστ !!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ.. Θα βάλω όλη τη θετική μου ενέργεια αυτήν την φορά να πάνε όλα καλά.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Να κανεις κ  τώρα το πρωί και κατευθείαν τηλέφωνο τη γιατρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

Συγχαρητήρια !!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

ωωω τι λες τώρα!!!τι τελεια νέα ειναι αυτα!!!συγχαρητήρια!!να κανεις χοριακη να δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Νομίζω ότι σε αυτόν τον κύκλο δεν έκανα ωορρηξία και ας είχα θετικό τεστ την 14η ημέρα! Σήμερα είμαι στην 17η ημέρα και δεν έχω επιβεβαιώσει ωορρηξία με τη θερμοκρασία! Οπότε...χαμένος ο μήνας! Σας εχει τύχει εσας με θετικο τεστ, να μην κάνετε τελικά ωορρηξια; (μην με ρωτήσετε γιατί το πινακακι μου σταματάει στην 17η ημέρα, το παθαίνει η εφαρμογή και κάθε μέρα που προσθέτω θερμοκρασία, μεγαλώνει ο πινακας)

20201029_085510.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια.. Είχα κάτι πόνους σήμερα πολύ έντονους και λέω τώρα που καθόμουν να κάνω ένα τεστακι. Περιμένω το Σάββατο να αδιαθετησω.. Και όμως ειδα αχνό θετικό. 

IMG_20201028_221740.jpg

🥳🥳🥳 συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Όλα καλά να σου πάνε!! Με το καλο 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Νομίζω ότι σε αυτόν τον κύκλο δεν έκανα ωορρηξία και ας είχα θετικό τεστ την 14η ημέρα! Σήμερα είμαι στην 17η ημέρα και δεν έχω επιβεβαιώσει ωορρηξία με τη θερμοκρασία! Οπότε...χαμένος ο μήνας! Σας εχει τύχει εσας με θετικο τεστ, να μην κάνετε τελικά ωορρηξια; (μην με ρωτήσετε γιατί το πινακακι μου σταματάει στην 17η ημέρα, το παθαίνει η εφαρμογή και κάθε μέρα που προσθέτω θερμοκρασία, μεγαλώνει ο πινακας)

Καλημέρα κορίτσι μου από ότι ξέρω τουλάχιστον τα τεστ είναι πολύ πιο αξιόπιστα από την θερμοκρασία οπότε εφ όσον ειδες θετικό τεστ προφανώς έκανες ωορρηξία

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Νομίζω ότι σε αυτόν τον κύκλο δεν έκανα ωορρηξία και ας είχα θετικό τεστ την 14η ημέρα! Σήμερα είμαι στην 17η ημέρα και δεν έχω επιβεβαιώσει ωορρηξία με τη θερμοκρασία! Οπότε...χαμένος ο μήνας! Σας εχει τύχει εσας με θετικο τεστ, να μην κάνετε τελικά ωορρηξια; (μην με ρωτήσετε γιατί το πινακακι μου σταματάει στην 17η ημέρα, το παθαίνει η εφαρμογή και κάθε μέρα που προσθέτω θερμοκρασία, μεγαλώνει ο πινακας)

20201029_085510.jpg

Άννα μου καλημερα!!!απο την στιγμή που ειχες θετικο τεστ ωορρηξια θα κάνεις 15η ή 16η οποτε απο αυριο μευαυριο θα δεις πιο πολυ αύξηση...στο θετικο τεστ να εχεις 3 σερί επαφες!!

εμενα που συνέβη για 1η φορα ισως 2πλη ωορρηξία...ειχα θετικο τεστ 18η μεσημέρι Παρασκευή και  μετά έγινε αχνο την επόμενη και την Κυριακή ειχα πονακια που έγιναν εντονα δευτερα και τρίτη κσι λίγο εχθες και θα σας βάλω το διάγραμμα να το δείτε και σημερα ξανα ανεβαίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες.. Το τεστακι που έκανα το πρωί ήταν πάλι θετικό ένα τσακ πιο σκούρο. Φαντάζομαι ότι η χοριακή θα είναι πολύ μικρή ακόμα θα πάω όμως να κάνω τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες.. Το τεστακι που έκανα το πρωί ήταν πάλι θετικό ένα τσακ πιο σκούρο. Φαντάζομαι ότι η χοριακή θα είναι πολύ μικρή ακόμα θα πάω όμως να κάνω τώρα. 

μην το λες αυτό εγω πχ με τέτοιο αχνο τεστ ειχα 70 κατι την ημερα που περίμενα περίοδο κ το αλλο τεστ ειχε βγει μπαμ θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες.. Το τεστακι που έκανα το πρωί ήταν πάλι θετικό ένα τσακ πιο σκούρο. Φαντάζομαι ότι η χοριακή θα είναι πολύ μικρή ακόμα θα πάω όμως να κάνω τώρα. 

Καλημέρα!! Δεν έχει σημασία όσο κ να είναι η χοριακη σου κ μην το σκέφτεσαι! Σημασία έχει να διπλασιαστεί! Λογικά θα κάνεις επαναληπτικές μέχρι να φτάσει σε μια συγκεκριμένη τιμή! Εγώ 2 μέρες πριν την καθυστερηση είχα 82 χοριακη κ 4 μέρες μετα, δλδ την 3η μέρα καθυστέρησης έφτασε κοντά 500! Άντε Κάνε την χοριακη κ πες μας! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

Άννα μου καλημερα!!!απο την στιγμή που ειχες θετικο τεστ ωορρηξια θα κάνεις 15η ή 16η οποτε απο αυριο μευαυριο θα δεις πιο πολυ αύξηση...στο θετικο τεστ να εχεις 3 σερί επαφες!!

εμενα που συνέβη για 1η φορα ισως 2πλη ωορρηξία...ειχα θετικο τεστ 18η μεσημέρι Παρασκευή και  μετά έγινε αχνο την επόμενη και την Κυριακή ειχα πονακια που έγιναν εντονα δευτερα και τρίτη κσι λίγο εχθες και θα σας βάλω το διάγραμμα να το δείτε και σημερα ξανα ανεβαίνει 

@Lacostaki Ειμαι ήδη στην 17η ημέρα και δεν φαίνεται να έχω κάνει ωορρηξία!! Η θερμοκρασία είναι πολύ πιο σίγουρος τρόπος να δεις ότι όντως έγινε ωορρηξία, ενώ το τεστ απλά ανιχνεύει την ορμόνη που είναι υπεύθυνη για την πρόκληση της ωορρηξιας, αλλά κανείς δεν εγγυάται ότι θα γίνει όντως επειδή είδες θετικό τεστ. Η θερμοκρασία δεν λέει ποτέ ψέματα. Στους προηγούμενους κύκλους είχα και θετικό τεστ και ανεβασμένη θερμοκρασία μετά. Τώρα τίποτα...... 😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...