Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντηση εννοείται πως έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις τον πρώτο χρόνο βρήκαμε πρόβλημα στο σπερμα το φτιάξαμε μέτα από 1,5 χρόνο τώρα έκανα εγώ τις εξετάσεις επαναληπτικές αλλά δεν είχα θέμα ποτέ με κάτι και ξαφνικά έχω με την προλακτινη σίγουρα και με την tsh!σημερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο να μου εξηγήσει γιατί ο ενδοκρινολόγος που πηγα μου είπε πτι δεν παίζει ρόλο η tsh και η προλακτινη και ο γυναικολόγος μου είπε απλά να τον αλλάξω!απλα κεχρί να πάω στον γυναικολόγο να μου πει έλεγα μήπως κάποια κοπέλα ήξερα να μου πει!

Το μόνο που ξέρω κοπέλα μου για την tsh είναι πως οι γυναικολόγοι τη θεωρούν πολύ σημαντική για κύηση. Εγώ έκανα εξωσωματική κ ήταν η ορμόνη που τη μετρούσε πάντα ο γιατρός μου. Την ήθελε οπωσδήποτε κάτω από 2. Και από τα κορίτσια που ξέρω από το θέμα της εξωσωματικής όλοι τη θέλουν χαμηλά για να έχεις πιθανότητες σύλληψης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το μόνο που ξέρω κοπέλα μου για την tsh είναι πως οι γυναικολόγοι τη θεωρούν πολύ σημαντική για κύηση. Εγώ έκανα εξωσωματική κ ήταν η ορμόνη που τη μετρούσε πάντα ο γιατρός μου. Την ήθελε οπωσδήποτε κάτω από 2. Και από τα κορίτσια που ξέρω από το θέμα της εξωσωματικής όλοι τη θέλουν χαμηλά για να έχεις πιθανότητες σύλληψης. 

Μου το είπε αυτό ο γυναικολόγος μου αλλά στην επαναληπτική εξέταση που έκανα η tsh ήταν 2,5 ενώ στην πρώτη ήταν 4,5 και έτσι ο ενδοκρινολόγος μου είπε ότι είναι μια χαρά ενώ ο γυναικολόγο είπε ότι την θελουμε σταθερά χαμηλά όχι μια πάνω μια κάτω και τώρα ψάχνω να βρω ενδοκρινολόγο μου είπαν για μια γυναίκα πολύ καλή αλλά ραντεβού μου κλείνει μέσα Νοέμβρη απλά εγώ δεν μπορώ να περιμένω κι άλλο με έχει πιάσει άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μου το είπε αυτό ο γυναικολόγος μου αλλά στην επαναληπτική εξέταση που έκανα η tsh ήταν 2,5 ενώ στην πρώτη ήταν 4,5 και έτσι ο ενδοκρινολόγος μου είπε ότι είναι μια χαρά ενώ ο γυναικολόγο είπε ότι την θελουμε σταθερά χαμηλά όχι μια πάνω μια κάτω και τώρα ψάχνω να βρω ενδοκρινολόγο μου είπαν για μια γυναίκα πολύ καλή αλλά ραντεβού μου κλείνει μέσα Νοέμβρη απλά εγώ δεν μπορώ να περιμένω κι άλλο με έχει πιάσει άγχος!

Γειά σου κι από εμένα κορίτσι! Καταρχήν να σου ευχηθώ να τα καταφέρεις πολύ πολύ σύντομα! Επίσης καλώς ήρθες στην παρέα μας! Κι εγώ δυστυχώς δεν ξέρω πολλά από ορμόνες. Το μόνο που ξέρω από τον δικό μου γιατρό είναι ότι θέλει τον θυροειδή κάτω από 2,5. Αυτό κοιτάει σε εμένα και την βιταμίνη D. Την προλακτίνη την άκουσα πρώτη φορά πριν κάποια χρόνια από την φίλη μου που είχε πάρα πολύ υψηλή παρόλα αυτά έπιασε και τα τρία της παιδιά με την πρώτη. Εγώ δεν θυμάμαι να την έχω ελέγξει ποτέ.  Όπως σου είπε και η kostef σε εμάς ήταν ένα μικρόβιο στο σπέρμα το πρόβλημα και τελικά ήταν τόσο απλό να λυθεί που για περισσότερο από δύο χρόνια μας έφαγε τζάμπα η στεναχώρια. Εγώ σε αυτά που διαβάζω από εσένα καταλαβαίνω ότι το πολεμάτε πολύ και στα συν φυσικά είναι και η ηλικία σας άρα πιστεύω ότι θα την βρείτε την λύση πολύ σύντομα.

Κι εγώ στην ηλικία σου ήμουν όταν ξεκίνησα προσπάθειες και μανούλα έγινα στα 35. Θυμάμαι ότι μου φαινόταν κι εμένα αιώνας ο κάθε μήνας από την ανυπομονησία που είχα αλλά αργότερα αναπολώντας το παρελθόν κατάλαβα ότι όντως ο χρόνος κυλάει σαν νερό. Πραγματικά δεν κατάλαβα καθόλου πως πέρασε και εν τέλει ναι κρατούσα στην αγκαλιά μου ένα υπέροχο μωρό! Έχε πίστη και υπομονή κι όλα θα γίνουν θα δεις! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντηση εννοείται πως έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις τον πρώτο χρόνο βρήκαμε πρόβλημα στο σπερμα το φτιάξαμε μέτα από 1,5 χρόνο τώρα έκανα εγώ τις εξετάσεις επαναληπτικές αλλά δεν είχα θέμα ποτέ με κάτι και ξαφνικά έχω με την προλακτινη σίγουρα και με την tsh!σημερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο να μου εξηγήσει γιατί ο ενδοκρινολόγος που πηγα μου είπε πτι δεν παίζει ρόλο η tsh και η προλακτινη και ο γυναικολόγος μου είπε απλά να τον αλλάξω!απλα κεχρί να πάω στον γυναικολόγο να μου πει έλεγα μήπως κάποια κοπέλα ήξερα να μου πει!

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλωσηρθες!!για την tsh ξέρω σίγουρα ότι την θέλουν κάτω από 2,5 και για να γίνει ευκολότερα η σύλληψη αλλά κ γιατί όταν θα επιτευχθεί εγκυμοσύνη θα ανέβει έτσι κ αλλιώς..στην αρχή το έμβρυο τραβάει από τον δικό μας θυροειδή οπότε είναι καλό να τον έχουμε ρυθμίσει από πριν...η προλακτίνη είναι πολύ ευαίσθητη ορμόνη που μπορεί να αυξηθεί επειδή τρόμαξες με κάτι την ώρα που πήγαινες για την εξέταση, επειδή έκανες σεξ την προηγούμενη μέρα ή ακόμα κ αν ερεθιστηκαν οι θηλές σου!!!επίσης καλό είναι να την κάνεις αφού περάσουν 2 ώρες από την ώρα που ξύπνησες!!τόση ευαισθησία έχει!! φυσικά υπάρχει λύση αν παρόλα αυτά είναι ανεβασμένη..από την εμπειρία μου θα σου πω να μην αφήνεις τον χρόνο να κυλάει...καλώς κάνουμε υπομονή αλλά από ένα σημείο κ έπειτα ο χρόνος είναι εις βάρος μας.. εμείς κάναμε 5 χρόνια να πιάσουμε κ να μείνει αλλά ενδιάμεσα είχα αποβολές κλπ.. τελικά έκανα εξωσωματική έπιασα την μικρή μου κ τώρα είμαι έγκυος στο 2ο με φυσιολογική σύλληψη...στα λέω για να πάρεις κουράγιο!!βρες μια καλή ενδοκρινολόγο να σε συμβουλέψει κ δες πως θα προχωρήσεις..το σίγουρο είναι ότι θα έρθει το μωράκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ παρα μα παρα πολύ για τις απαντήσεις σας και την δύναμη που μου δίνετε!εχω πέσει πολύ γιατί τα χρόνια είναι αρκετά κάθε χρόνο βρίσκω και άλλο εμπόδιο!πριν ένα χρόνο έλεγα δεν θα με ρίξει με τίποτα ψυχολογικά και ότι προσπαθούμε για κάρι τόσο ευχάριστο που δεν γίνεται να έχουμε πεσμένη ψυχολογία και ότι θα έκανα τα παντα γι αυτό τώρα όμως τουα τελευταίους μήνες έχω πέσει πολύ και χάνω το κουράγιο μου ακούω ξεφνικα από τον προηγούμενο μήνα για ζευγάρια γύρω μου που τα κατάφεραν κατευθείαν και αρχίζω και αγχώνομαι πιο πολύ εγώ.τις τελευταίες κάθε μέρα ακούω και για άλλη κοπέλα στο κοινωνικό μου περιβάλλον και αυτό το άντε εσεις τι κάνετε ακόμα με τρελαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ παρα μα παρα πολύ για τις απαντήσεις σας και την δύναμη που μου δίνετε!εχω πέσει πολύ γιατί τα χρόνια είναι αρκετά κάθε χρόνο βρίσκω και άλλο εμπόδιο!πριν ένα χρόνο έλεγα δεν θα με ρίξει με τίποτα ψυχολογικά και ότι προσπαθούμε για κάρι τόσο ευχάριστο που δεν γίνεται να έχουμε πεσμένη ψυχολογία και ότι θα έκανα τα παντα γι αυτό τώρα όμως τουα τελευταίους μήνες έχω πέσει πολύ και χάνω το κουράγιο μου ακούω ξεφνικα από τον προηγούμενο μήνα για ζευγάρια γύρω μου που τα κατάφεραν κατευθείαν και αρχίζω και αγχώνομαι πιο πολύ εγώ.τις τελευταίες κάθε μέρα ακούω και για άλλη κοπέλα στο κοινωνικό μου περιβάλλον και αυτό το άντε εσεις τι κάνετε ακόμα με τρελαίνει!

Μηπως τότε κορίτσι μου με όλο το θάρρος και με συγχωρείς που το λέω , να προχωρουσατε σε υποβοηθούμενη? Τώρα που είσαι μικρή και πριν τα 34 -35 ο χρόνος είναι με το μέρος σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μηπως τότε κορίτσι μου με όλο το θάρρος και με συγχωρείς που το λέω , να προχωρουσατε σε υποβοηθούμενη? Τώρα που είσαι μικρή και πριν τα 34 -35 ο χρόνος είναι με το μέρος σου. 

Αυτό είχαμε συζήτηση με τον γιατρό αλλά ειπα μέχρι τον Φεβρουάριο να προσπαθήσω ακόμα και μετά κάναμε ορμονολογικές να δούμε που βρίσκομαι και τσουπ να σου τα θεματάκια!τωρα είμαι εδώ στον γιατρό και περιμένω να έρθει η σειρά μου!θα σας στείλω να σας πω τι μου είπε εμένα ο φόβος μου είναι μήπως έχω κάτι και δεν μπορώ ούτε με άλλους τρόπους να τα καταφέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα καλά μου είπε ο γιατρός για την προλακτινη θα πάρω ένα χαπάκι και όλα θα φτιάξουν!οποτε το θέμα μας είναι το σπερμα καθαρά!για την tsh μου είπε ότι θα πρέπει να την επαναλάβω σε ένα μήνα!μου είπε επίσης ότι καλό θα ήταν να μην το αφήσω πολύ ακόμα όσο είμαι νέα και να σκεφτώ το ενδεχόμενο της σπερματεχυνσης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια όλα καλά μου είπε ο γιατρός για την προλακτινη θα πάρω ένα χαπάκι και όλα θα φτιάξουν!οποτε το θέμα μας είναι το σπερμα καθαρά!για την tsh μου είπε ότι θα πρέπει να την επαναλάβω σε ένα μήνα!μου είπε επίσης ότι καλό θα ήταν να μην το αφήσω πολύ ακόμα όσο είμαι νέα και να σκεφτώ το ενδεχόμενο της σπερματεχυνσης!

Εάν μπείτε στη διαδικασία υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, με οποιαδήποτε μέθοδο, θα σου πρότεινα να πας σ ένα κέντρο υπογονιμότητας και να δεις εξειδικευμένο γυναικολόγο. Εγώ μέχρι να πάμε στον εξωσωματικό κάηκα από απλό γυναικολόγο. Δεν είναι μονοπάτια που τα γνωρίζουν. Εύχομαι να σας έρθουν όλα βολικά κ εύκολα και να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Εάν μπείτε στη διαδικασία υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, με οποιαδήποτε μέθοδο, θα σου πρότεινα να πας σ ένα κέντρο υπογονιμότητας και να δεις εξειδικευμένο γυναικολόγο. Εγώ μέχρι να πάμε στον εξωσωματικό κάηκα από απλό γυναικολόγο. Δεν είναι μονοπάτια που τα γνωρίζουν. Εύχομαι να σας έρθουν όλα βολικά κ εύκολα και να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο 

Σε ευχαριστώ πολύ όμως ο γιατρός μου ειδικεύεται και στην εξωσωματική αλλα του έχω και τυφλή εμπιστοσύνη και γενικά ξέρω από γνωστές μου που είναι μαζί του οτι είχαν επιτυχία μαζί του και στην σπερματεχυνση και στην εξωσωματική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ όμως ο γιατρός μου ειδικεύεται και στην εξωσωματική αλλα του έχω και τυφλή εμπιστοσύνη και γενικά ξέρω από γνωστές μου που είναι μαζί του οτι είχαν επιτυχία μαζί του και στην σπερματεχυνση και στην εξωσωματική!

Τέλεια τότε!! Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ όμως ο γιατρός μου ειδικεύεται και στην εξωσωματική αλλα του έχω και τυφλή εμπιστοσύνη και γενικά ξέρω από γνωστές μου που είναι μαζί του οτι είχαν επιτυχία μαζί του και στην σπερματεχυνση και στην εξωσωματική!

Συμφωνώ με τα κορίτσια από πάνω ! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά, εγώ προσωπικά θα σου πρότεινα να μην  αναλωθείς με σπερματεγχυσεις, έχει πολύ χαμηλά ποσοστά κ κυρίως δεν ενδείκνυται όταν υπάρχει θέμα με το σπέρμα... Εμένα ο δικός μου γιατρός  , που το θέμα ήταν η ενδομητριωση κ το σπέρμα μια χαρά Μ πε απευθείας εξωσωματικη, δεν είχε νόημα .. εννοείται όμως υπάρχουν κοπέλες ίσως με αλλα θέματα η με ανεξήγητη υπογονιμότητα που έχουν πετύχει..όπως κ να έχει μην αφήσεις τον χρόνο να περνά, κ σύντομα σου εύχομαι τα καλύτερα!! Είναι καλό που ο γιατρός σου είναι κ έξωσωματικος δε θα χρειαστεί να αλλάζεις κ να τρέχεις άλλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ όμως ο γιατρός μου ειδικεύεται και στην εξωσωματική αλλα του έχω και τυφλή εμπιστοσύνη και γενικά ξέρω από γνωστές μου που είναι μαζί του οτι είχαν επιτυχία μαζί του και στην σπερματεχυνση και στην εξωσωματική!

Συμφωνώ με τα κορίτσια από πάνω ! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά, εγώ προσωπικά θα σου πρότεινα να μην  αναλωθείς με σπερματεγχυσεις, έχει πολύ χαμηλά ποσοστά κ κυρίως δεν ενδείκνυται όταν υπάρχει θέμα με το σπέρμα... Εμένα ο δικός μου γιατρός  , που το θέμα ήταν η ενδομητριωση κ το σπέρμα μια χαρά Μ πε απευθείας εξωσωματικη, δεν είχε νόημα .. εννοείται όμως υπάρχουν κοπέλες ίσως με αλλα θέματα η με ανεξήγητη υπογονιμότητα που έχουν πετύχει..όπως κ να έχει μην αφήσεις τον χρόνο να περνά, κ σύντομα σου εύχομαι τα καλύτερα!! Είναι καλό που ο γιατρός σου είναι κ έξωσωματικος δε θα χρειαστεί να αλλάζεις κ να τρέχεις άλλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2020 at 5:13 ΜΜ, ο/η Mt3508 είπε:

Σε παρακαλώ να με βάλεις και εμένα 3/8/20 αγοράκι 😍💙

 Κορίτσι μου μαζί γεννησαμε σχεδόν 5/8εγω :) σε θαυμάζω που θα προσπαθήσεις τόσο νωρίς για δεύτερο..με το καλό σου εύχομαι αγαπημενη.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσακια πρεπει να ετοιμαζομαστε για το θεματακι του Νοεμβρη!!!!

Ο ΝΟΕΜΒΡΗΣ ΣΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΠΟΛΛΆ BABIES ΘΑ ΒΡΕΙ (μια ιδέα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!!!

Χρόνια πολλά❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ σε όλα τα κορίτσια που μου απαντήσατε πραγματικά συγκινήθηκα πολύ ❣️

Έκλαψα δύο μέρες ξέσπασα και τώρα προχωράω με το κεφάλι ψηλά χέρι χέρι με τον άντρα μου.

Για όσες δεν γνωρίζετε, την Παρασκευή πού μας πέρασε έκανα σάλπιγγογραφια και ανακαλύψαμε πως και οι δύο σάλπιγγες ειναι βουλωμενες σε μη αναστρέψιμο βαθμό.

Το δεύτερο σοκ ήρθε εχτές όταν λάβαμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος.

0 % κινητικότητα ...

Οπότε η εξωσωματική μονόδρομος.

Μετά από αρκετό ψάξιμο ανακαλύψαμε τον κ. Ηλία Γάτο και εχτές είχα ραντεβού μαζί του.

Μας έγραψε ένα σωρό εξετάσεις και τι ακριβώς χρειαζόμαστε για την επιτροπή.

Η αλήθεια είναι ότι ήταν πολλές οι πληροφορίες και λίγο τα χάσαμε αλλά και ο γιατρός και το προσωπικό είναι άψογοι και κατατοπιστικότατοι.

Είμαι από εχτές πολύ χαρούμενη και πολύ αισιόδοξη!!

Αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό θα ήθελα να μου πει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Συμφωνώ με τα κορίτσια από πάνω ! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά, εγώ προσωπικά θα σου πρότεινα να μην  αναλωθείς με σπερματεγχυσεις, έχει πολύ χαμηλά ποσοστά κ κυρίως δεν ενδείκνυται όταν υπάρχει θέμα με το σπέρμα... Εμένα ο δικός μου γιατρός  , που το θέμα ήταν η ενδομητριωση κ το σπέρμα μια χαρά Μ πε απευθείας εξωσωματικη, δεν είχε νόημα .. εννοείται όμως υπάρχουν κοπέλες ίσως με αλλα θέματα η με ανεξήγητη υπογονιμότητα που έχουν πετύχει..όπως κ να έχει μην αφήσεις τον χρόνο να περνά, κ σύντομα σου εύχομαι τα καλύτερα!! Είναι καλό που ο γιατρός σου είναι κ έξωσωματικος δε θα χρειαστεί να αλλάζεις κ να τρέχεις άλλου.. 

Καλησπέρα το ξέρω για την σπερματέγχυση ότι δεν έχει πολλά ποσοστά επιτυχίας απλά σκέφτομαι ότι αν πάρω απόφαση να πάω με εξωσωματική ίσως πριν δοκιμάσω μια φορά και την σπερματέγχυση!στο κεφάλι μέσα τώρα γίνεται χαμός να σου πω την αλήθεια αλλά θα αφήσω 2 με 3 μήνες ακόμα να δω και τι θα γίνει με την tsh που μια είναι πάνω μια κάτω και ο σύζυγος ξεκίνησε προφερτιλ μήπως και βοηθήσει κάπως αν και το σπερμα είναι μέτριο δεν είναι κακό μας είπαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!!

Χρόνια πολλά❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ σε όλα τα κορίτσια που μου απαντήσατε πραγματικά συγκινήθηκα πολύ ❣️

Έκλαψα δύο μέρες ξέσπασα και τώρα προχωράω με το κεφάλι ψηλά χέρι χέρι με τον άντρα μου.

Για όσες δεν γνωρίζετε, την Παρασκευή πού μας πέρασε έκανα σάλπιγγογραφια και ανακαλύψαμε πως και οι δύο σάλπιγγες ειναι βουλωμενες σε μη αναστρέψιμο βαθμό.

Το δεύτερο σοκ ήρθε εχτές όταν λάβαμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος.

0 % κινητικότητα ...

Οπότε η εξωσωματική μονόδρομος.

Μετά από αρκετό ψάξιμο ανακαλύψαμε τον κ. Ηλία Γάτο και εχτές είχα ραντεβού μαζί του.

Μας έγραψε ένα σωρό εξετάσεις και τι ακριβώς χρειαζόμαστε για την επιτροπή.

Η αλήθεια είναι ότι ήταν πολλές οι πληροφορίες και λίγο τα χάσαμε αλλά και ο γιατρός και το προσωπικό είναι άψογοι και κατατοπιστικότατοι.

Είμαι από εχτές πολύ χαρούμενη και πολύ αισιόδοξη!!

Αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό θα ήθελα να μου πει ❤️

Δεν έχω προσωπικη εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό...εγω από τη πλευρά μου θα σου συστήσω τον δικό μου Παρτσινεβελο Γ. Στο Μητέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!!

Χρόνια πολλά❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ σε όλα τα κορίτσια που μου απαντήσατε πραγματικά συγκινήθηκα πολύ ❣️

Έκλαψα δύο μέρες ξέσπασα και τώρα προχωράω με το κεφάλι ψηλά χέρι χέρι με τον άντρα μου.

Για όσες δεν γνωρίζετε, την Παρασκευή πού μας πέρασε έκανα σάλπιγγογραφια και ανακαλύψαμε πως και οι δύο σάλπιγγες ειναι βουλωμενες σε μη αναστρέψιμο βαθμό.

Το δεύτερο σοκ ήρθε εχτές όταν λάβαμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος.

0 % κινητικότητα ...

Οπότε η εξωσωματική μονόδρομος.

Μετά από αρκετό ψάξιμο ανακαλύψαμε τον κ. Ηλία Γάτο και εχτές είχα ραντεβού μαζί του.

Μας έγραψε ένα σωρό εξετάσεις και τι ακριβώς χρειαζόμαστε για την επιτροπή.

Η αλήθεια είναι ότι ήταν πολλές οι πληροφορίες και λίγο τα χάσαμε αλλά και ο γιατρός και το προσωπικό είναι άψογοι και κατατοπιστικότατοι.

Είμαι από εχτές πολύ χαρούμενη και πολύ αισιόδοξη!!

Αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό θα ήθελα να μου πει ❤️

Δεν τον ξέρω τον γιατρό αλλά ο σύζυγος  έκανε καλλιέργεια μήπως έχει κάποιο μικρόβιο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...