Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μακάρι να ανεβαίνει συνέχεια μέχρι το θετικό τεστ εγκυμοσύνης κορίτσι μου 😇💜

μακάρι κ εγω το ευχομαι!συνηθως παει μεχρι 36,8 με 36,9 για να να δούμε, θα δειξει...και σε σένα εύχομαι με ένα θετικό τεστ θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια η περίοδος μου όχι μόνο δεν κατέβηκε με κόκκινο αίμα αλλά νομίζω ότι έχει ήδη τελειώσει

τι εννοείς?έχεις καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια η περίοδος μου όχι μόνο δεν κατέβηκε με κόκκινο αίμα αλλά νομίζω ότι έχει ήδη τελειώσει

Δηλαδή είχες μόνο καφέ με υγρά;Άν θυμάμαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

τι εννοείς?έχεις καθυστέρηση?

Καθυστέρηση ακριβώς όχι αλλά ξεκίνησε την πρώτη μέρα με καφέ σκούρο τη δεύτερη είχα ένα κόκκινο ροζ βέβαια με κανονική ροη κάποιες ώρες και άλλες μόνο στο σκούπισμα και σήμερα το πρωί δεν είχα τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Δηλαδή είχες μόνο καφέ με υγρά;Άν θυμάμαι καλά;

Καφέ είχα την πρώτη μέρα τη δεύτερη είχα κοκκινο-ροζ με υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καφέ είχα την πρώτη μέρα τη δεύτερη είχα κοκκινο-ροζ με υγρα

Σου εύχομαι να είναι μια εγκυμοσύνη.... Εγω μαζί με αυτά που λες και μόνο 1 μέρα καφέ υγρά είχα ολόκληρη την εβδομάδα καθυστέρηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Σου εύχομαι να είναι μια εγκυμοσύνη.... Εγω μαζί με αυτά που λες και μόνο 1 μέρα καφέ υγρά είχα ολόκληρη την εβδομάδα καθυστέρηση... 

σε ευχαριστω πολυ!!! αν και εγω δεν ειχα καφε υγρα ειχα καφε αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!! αν και εγω δεν ειχα καφε υγρα ειχα καφε αιμα

Και εμένα καφέ αίμα ήταν πολύ λίγο 1 ημέρα, μετά σ ταμάτησε .... Με πολλά κολπικά υγρά... Και έκανα καθυστέρηση 1 εβδομάδα... Έχει ο Θεός για όλα... Μπορεί να είναι εγκυμοσύνη... Έχε Πίστη στον Θεό, στον Χριστό και στην Παναγία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!! αν και εγω δεν ειχα καφε υγρα ειχα καφε αιμα

οκ σου εύχομαι τα καλύτερα!!και μακαρι να είσαι εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!! αν και εγω δεν ειχα καφε υγρα ειχα καφε αιμα

κοριτσι μου εγω αυτη τη φορα που εμεινα εγκυος ειχα ροζ αιμα με βλεννη κ μετα καφε αιμα οπως αυτο που εχουμε στα τελειωματα της περιοδου  κ κυριως στο σκουπισμα...και κράτησε για μια μερα..ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να ειναι κατι καλο κοριτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσι μου εγω αυτη τη φορα που εμεινα εγκυος ειχα ροζ αιμα με βλεννη κ μετα καφε αιμα οπως αυτο που εχουμε στα τελειωματα της περιοδου  κ κυριως στο σκουπισμα...και κράτησε για μια μερα..ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να ειναι κατι καλο κοριτσι μου..

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Εμένα η δεύτερη μέρα καθυστέρησης σήμερα. . τι να πω λέω να περιμένω ακόμα δύο μερουλες και μετά να κάνω το τεστ . Από συμπτώματα μόνο κάτι πονακια έχω χαμηλά και όλο πάω τουαλέτα γτ νομίζω πως μου ρχεται αλλά δεν έχω τπτ!! Είμαι πολύ μπερδεμένη..α επίσης νιώθω το στήθος μου λίγο πιο βαρύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εμένα η δεύτερη μέρα καθυστέρησης σήμερα. . τι να πω λέω να περιμένω ακόμα δύο μερουλες και μετά να κάνω το τεστ . Από συμπτώματα μόνο κάτι πονακια έχω χαμηλά και όλο πάω τουαλέτα γτ νομίζω πως μου ρχεται αλλά δεν έχω τπτ!! Είμαι πολύ μπερδεμένη..α επίσης νιώθω το στήθος μου λίγο πιο βαρύ.

Καλέ, κάνε ένα τεστ...Εάν έχεις σταθερό κύκλο και έχεις ήδη δύο μέρες καθυστέρηση, θα δείξει ακόμα και χωρίς να είναι πρωινά τα ούρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλέ, κάνε ένα τεστ...Εάν έχεις σταθερό κύκλο και έχεις ήδη δύο μέρες καθυστέρηση, θα δείξει ακόμα και χωρίς να είναι πρωινά τα ούρα!!

Πάνω κάτω έρχομαι κάθε 29 με 30 μέρες... Απλά με αυτά που ακούω φοβάμαι μην κάνω βγει αρνητικό και στεναχωρεθω πάλι.. γτ δύο με τρεις φορές το χρόνο παίζει να μου καθυστερήσει και 5 μέρες.Απλα επειδή το θέλω τόσο πολύ μόνο και μόνο λόγω του άγχους μου να μου καθυστερεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου καλώς σας βρήκα και πάλι! 
Για όσες δεν με γνωρίζετε ή δεν με θυμάστε πέρασαν  11 μήνες ακριβώς από την ημέρα που άνοιξα το περσινό Χριστουγεννιάτικο θεματάκι... που να ξερά ότι ανοίγοντας το θεματάκι θα ήταν και ο τυχερός μου μήνας! Και το πιο όμορφο ταξίδι ξεκίνησε! 

11 μήνες αργότερα σας καλησπερίζω και πάλι κοριτσια με ένα υπέροχο μπέμπη σχεδόν 3 μηνών! Και την απόφαση με τον σύζυγο μου για να ξεκινήσουμε και πάλι προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι..

στην πρώτη προσπάθεια μας πήρε 10 μήνες για να μείνω έγκυος.. μπορεί να ακούγονται λίγοι ή πολλοί ο κάθε μήνας που περνά Φαίνεται αιώνας στις προσπάθειες και όμως αξίζει τη χαρά, λύπη, αγωνία, απογοήτευση όλου του κόσμου..

Καλές προσπάθειες κοριτσια μου εύχομαι σύντομα να έχουμε το θαυματάκι μας! Γιατί μόνο θαύμα θα μπορούσαμε να χαρακτηρισμού το ταξίδι της μητρότητας! ♥️

337070F5-DB4C-49B5-827B-384E1FFAA6A0.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου καλώς σας βρήκα και πάλι! 
Για όσες δεν με γνωρίζετε ή δεν με θυμάστε πέρασαν  11 μήνες ακριβώς από την ημέρα που άνοιξα το περσινό Χριστουγεννιάτικο θεματάκι... που να ξερά ότι ανοίγοντας το θεματάκι θα ήταν και ο τυχερός μου μήνας! Και το πιο όμορφο ταξίδι ξεκίνησε! 

11 μήνες αργότερα σας καλησπερίζω και πάλι κοριτσια με ένα υπέροχο μπέμπη σχεδόν 3 μηνών! Και την απόφαση με τον σύζυγο μου για να ξεκινήσουμε και πάλι προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι..

στην πρώτη προσπάθεια μας πήρε 10 μήνες για να μείνω έγκυος.. μπορεί να ακούγονται λίγοι ή πολλοί ο κάθε μήνας που περνά Φαίνεται αιώνας στις προσπάθειες και όμως αξίζει τη χαρά, λύπη, αγωνία, απογοήτευση όλου του κόσμου..

Καλές προσπάθειες κοριτσια μου εύχομαι σύντομα να έχουμε το θαυματάκι μας! Γιατί μόνο θαύμα θα μπορούσαμε να χαρακτηρισμού το ταξίδι της μητρότητας! ♥️

337070F5-DB4C-49B5-827B-384E1FFAA6A0.png

Καλώς την να!!!να σου ζήσει το μωράκι  Κ με το καλό το αδελφακι του.. Μήπως να ανοίξεις κ του Νοέμβρη ??χαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

🤰💖🌺

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🌺

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶

Sofia0294:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :03/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:12/11

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

ΧTzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

Clairy:31/10

ζουζούνα*:18/11

anna90:09/11

Litsadi:8/11

 billibas:?

Pixies:?

Kostef:29/10

Matilda94:08/11

ntinaki83:18/11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου καλώς σας βρήκα και πάλι! 
Για όσες δεν με γνωρίζετε ή δεν με θυμάστε πέρασαν  11 μήνες ακριβώς από την ημέρα που άνοιξα το περσινό Χριστουγεννιάτικο θεματάκι... που να ξερά ότι ανοίγοντας το θεματάκι θα ήταν και ο τυχερός μου μήνας! Και το πιο όμορφο ταξίδι ξεκίνησε! 

11 μήνες αργότερα σας καλησπερίζω και πάλι κοριτσια με ένα υπέροχο μπέμπη σχεδόν 3 μηνών! Και την απόφαση με τον σύζυγο μου για να ξεκινήσουμε και πάλι προσπάθειες για δεύτερο παιδάκι..

στην πρώτη προσπάθεια μας πήρε 10 μήνες για να μείνω έγκυος.. μπορεί να ακούγονται λίγοι ή πολλοί ο κάθε μήνας που περνά Φαίνεται αιώνας στις προσπάθειες και όμως αξίζει τη χαρά, λύπη, αγωνία, απογοήτευση όλου του κόσμου..

Καλές προσπάθειες κοριτσια μου εύχομαι σύντομα να έχουμε το θαυματάκι μας! Γιατί μόνο θαύμα θα μπορούσαμε να χαρακτηρισμού το ταξίδι της μητρότητας! ♥️

337070F5-DB4C-49B5-827B-384E1FFAA6A0.png

Καλώς όρισες και πάλι....να σας ζήσει ο μπέμπης και εύχομαι να του χαρίσετε πολύ σύντομα ένα αδελφακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :03/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:12/11

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:09/11

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Kostef:29/10

Matilda94:8/11

ntinaki83:?

κοριτσι μου βαλε με 18/11...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :03/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:12/11

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:09/11

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Kostef:29/10

Matilda94:8/11

ntinaki83:?

@Lacostaki μου γεια σου! αν κ ειναι νωρίς ακόμα βάλε με κ μένα στο πινακακι με τα θετικά έτσι για το καλό! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Πάνω κάτω έρχομαι κάθε 29 με 30 μέρες... Απλά με αυτά που ακούω φοβάμαι μην κάνω βγει αρνητικό και στεναχωρεθω πάλι.. γτ δύο με τρεις φορές το χρόνο παίζει να μου καθυστερήσει και 5 μέρες.Απλα επειδή το θέλω τόσο πολύ μόνο και μόνο λόγω του άγχους μου να μου καθυστερεί.. 

Εγώ προσωπικά, το να μην γνωρίζω με τρελαίνει περισσότερο. Είτε θετικό, είτε αρνητικό, αρκεί να το ξέρω και να συνεχίσω καταλλήλως!! Αν βγει θετικό, θα μιλήσεις με τον γιατρό σου, θα κανονίσεις χοριακη....ον πρώτο σου υπέρηχο!! Αν βγει αρνητικό, θα πεις "πάμε δυνατά για τον επόμενο μηνα" (το λέω κι εγώ εδώ και 2 χρόνια κάθε μηνα)!!! Ίσως μάλιστα να ηρεμήσεις ψυχολογικα και να σου έρθει (που εύχομαι να μην την δεις για 9 μηνες)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...