Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

λογικά μπορει να δεις εντονο σημερα ,εισαι κοντά...εμενα επεσε κι αλλο οποτε η ωορρηξια εγινε εχθες με σήμερα. τα είδες τα τεστ εχθες το βραδυ?λοιπόν τωρα ειδα τα δικα μου το 2ο το δικό σου το ειχα ιδιο εχθες το πρωι και στο 6ωρο εγινε μετα θετικο το απόγευμα νωρις στις 4

Εντάξει πιστεύω ότι έχω κάνει ωορρηξία τι λες; πριν ένα τέταρτο είναι το τεστ 

16035334091761073744994198734038.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Εντάξει πιστεύω ότι έχω κάνει ωορρηξία τι λες; πριν ένα τέταρτο είναι το τεστ 

16035334091761073744994198734038.jpg

οχι τωρα θα κάνεις ωορρηξία εντός 12ωρου με 36 ή 48...ειναι πολυ εντονο, ειναι τωρα θετικο δλδ επαφες σημερα αυριο και μεθαυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου! Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!🥰

Απορία!!!!! Εσείς όταν είστε στις γόνιμες πόσες ημέρες έχετε πονάκια. Γιατί εμένα μου ξεκινάνε από την δέκατη ημέρα περίπου αλλά κάνω ωορρηξία 14η-15η ημέρα. Είναι λογικό τώρα αυτό;

@Litsadi μου συμφωνώ με την ζουζούνα μας! Τώρα αρχίζει το σόου!😆 Είναι και σ/κ... έχουμε και κορονοιο....δεν έχετε κανένα λόγο να βγείτε από το σπίτι!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!🥰

Απορία!!!!! Εσείς όταν είστε στις γόνιμες πόσες ημέρες έχετε πονάκια. Γιατί εμένα μου ξεκινάνε από την δέκατη ημέρα περίπου αλλά κάνω ωορρηξία 14η-15η ημέρα. Είναι λογικό τώρα αυτό;

@Litsadi μου συμφωνώ με την ζουζούνα μας! Τώρα αρχίζει το σόου!😆 Είναι και σ/κ... έχουμε και κορονοιο....δεν έχετε κανένα λόγο να βγείτε από το σπίτι!😄

κοίτα το ιδιο εχω κ εγω οταν ειναι σπίτι την αρχη ,πονας γιατι μεγαλώνει το ωοθυλακιο και ο έντονος πονος μετα στις γόνιμες ειναι η ωορρηξία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mari84. Κορίτσι μου μπορεί να μην έχω περάσει ακριβώς το ίδιο αλλά νιώθω τον πόνο σου. Ξέρω πως είναι αυτή η απογοήτευση. Τα κορίτσια όμως στα είπαν τόσο ωραία και συμφωνώ μαζί τους. Μην το βάζεις κάτω. Μανούλα μπορείς να γίνεις και θα γίνεις! Αυτό να σκέφτεσαι μόνο. Σίγουρα όλες προτιμάμε τον φυσιολογικό τρόπο αλλά χάρη στην επιστήμη και στη θέληση είναι σχεδόν απίθανο να μην τα καταφέρεις. Στη τελική τι σημασία έχεις πως απέκτησες ένα παιδί; Σημασία έχει μόνο ότι το απέκτησες! Πάρε δύναμη! Ξεκίνα και σε λίγο καιρό να δεις τι ωραία θα φουσκώνει η κοιλίτσα σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!🥰

Απορία!!!!! Εσείς όταν είστε στις γόνιμες πόσες ημέρες έχετε πονάκια. Γιατί εμένα μου ξεκινάνε από την δέκατη ημέρα περίπου αλλά κάνω ωορρηξία 14η-15η ημέρα. Είναι λογικό τώρα αυτό;

@Litsadi μου συμφωνώ με την ζουζούνα μας! Τώρα αρχίζει το σόου!😆 Είναι και σ/κ... έχουμε και κορονοιο....δεν έχετε κανένα λόγο να βγείτε από το σπίτι!😄

Κοίτα να δεις εγώ υπάρχουν περιπτώσεις που μπορεί να έχω πονάκια από την πρώτη μέρα τον γόνιμων και άλλες που μπορεί να μην πονάω ούτε τη μέρα της ωορρηξίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

κοίτα το ιδιο εχω κ εγω οταν ειναι σπίτι την αρχη ,πονας γιατι μεγαλώνει το ωοθυλακιο και ο έντονος πονος μετα στις γόνιμες ειναι η ωορρηξία σου.

Όταν το ψάχνω και διαβάζω ότι είναι φυσιολογικό οι ενοχλήσεις να κρατάνε 1-2 ημέρες δεν σου κρύβω ότι προβληματίζομαι λιγο. Παρόλο που και κάνα δυο γνωστές μου έχουν το ίδιο. Ήθελα να δω αν συμβαίνει και σε άλλες κοπέλες. Δεν τους νιώθω πάντα τόσο νωρίς αλλά τις περισσότερες φορές ναι.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!🥰

Απορία!!!!! Εσείς όταν είστε στις γόνιμες πόσες ημέρες έχετε πονάκια. Γιατί εμένα μου ξεκινάνε από την δέκατη ημέρα περίπου αλλά κάνω ωορρηξία 14η-15η ημέρα. Είναι λογικό τώρα αυτό;

@Litsadi μου συμφωνώ με την ζουζούνα μας! Τώρα αρχίζει το σόου!😆 Είναι και σ/κ... έχουμε και κορονοιο....δεν έχετε κανένα λόγο να βγείτε από το σπίτι!😄

Θα του αλλάξω τα φώτα του καϊμένου 🥳🥴😈,είναι για καλό σκοπό 😉,λοιπόν στο δικό σου θέμα τώρα..Εγώ έχω ενοχλήσεις μόνο για 1-2 μέρες αλλά δεν μπορώ να ξέρω σε σένα γιατί κρατάει μέρες πάντως κακό δεν το λες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όταν το ψάχνω και διαβάζω ότι είναι φυσιολογικό οι ενοχλήσεις να κρατάνε 1-2 ημέρες δεν σου κρύβω ότι προβληματίζομαι λιγο. Παρόλο που και κάνα δυο γνωστές μου έχουν το ίδιο. Ήθελα να δω αν συμβαίνει και σε άλλες κοπέλες. Δεν τους νιώθω πάντα τόσο νωρίς αλλά τις περισσότερες φορές ναι.🥰

εγω παντως εχω και τα 2 και όταν μεγαλώνει το ωοθυλακιο αλλα κ οταν ειναι να γινει η ωορρηξια.απλα καποιες φορες ειναι εντονη η ωορρηξια κ καποιες φορες πιο χαλαρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και χαίρομαι πολύ που αποφάσισα να κάνω και εγώ εγγραφή! Με τον άντρα μου παντρεμένη τέσσερις μήνες και μαζί 5 χρονακια αποφασίσαμε να κάνουμε πλέον το μεγάλο βήμα!ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας! Πρώτος μήνας προσπαθειών και σήμερα υποτίθεται ότι θα ερχόμουν περίοδο αλλά δεν ήρθα. Αλλά εφόσον ξέρω ότι ο κύκλος μου δεν είναι και πολύ σταθερός και εάν εξαιρέσουμε τους τρεις τελευταίους μήνες που ήταν πάνω κάτω με δυο-τρεις μέρες διαφορά είπα να περιμένω τουλάχιστον πέντε με επτά μέρες μέχρι να κάνω το τεστ αν δεν μου έχει έρθει...μακάρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Θα του αλλάξω τα φώτα του καϊμένου 🥳🥴😈,είναι για καλό σκοπό 😉,λοιπόν στο δικό σου θέμα τώρα..Εγώ έχω ενοχλήσεις μόνο για 1-2 μέρες αλλά δεν μπορώ να ξέρω σε σένα γιατί κρατάει μέρες πάντως κακό δεν το λες 

Εγώ τις γόνιμες καταλαβαίνω από τα πονάκια και από τα υγρά πάντα που είναι περισσότερα τότε! Μπορεί να έχω και τέσσερις-πέντε μέρες πόνους! Και κάποιες φορές ίσως και λίγο πιο δυνατούς από τη μία μεριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/10/2020 at 5:30 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

λογικά θα φτιάξει...λοιπον το τεστ ειναι στις 4 ,ειναι θετικο θα δω μήπως κάνω κι αλλο στις 7 ή αύριο πια τι λέτε?

20201023_162423.jpg

Σήμερα λογικά.... Θα έχεις ωορρηξια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και χαίρομαι πολύ που αποφάσισα να κάνω και εγώ εγγραφή! Με τον άντρα μου παντρεμένη τέσσερις μήνες και μαζί 5 χρονακια αποφασίσαμε να κάνουμε πλέον το μεγάλο βήμα!ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας! Πρώτος μήνας προσπαθειών και σήμερα υποτίθεται ότι θα ερχόμουν περίοδο αλλά δεν ήρθα. Αλλά εφόσον ξέρω ότι ο κύκλος μου δεν είναι και πολύ σταθερός και εάν εξαιρέσουμε τους τρεις τελευταίους μήνες που ήταν πάνω κάτω με δυο-τρεις μέρες διαφορά είπα να περιμένω τουλάχιστον πέντε με επτά μέρες μέχρι να κάνω το τεστ αν δεν μου έχει έρθει...μακάρι....

Μακάρι να τα καταφέρετε με την πρώτη 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! Σας διαβάζω πολύ καιρό και χαίρομαι πολύ που αποφάσισα να κάνω και εγώ εγγραφή! Με τον άντρα μου παντρεμένη τέσσερις μήνες και μαζί 5 χρονακια αποφασίσαμε να κάνουμε πλέον το μεγάλο βήμα!ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας! Πρώτος μήνας προσπαθειών και σήμερα υποτίθεται ότι θα ερχόμουν περίοδο αλλά δεν ήρθα. Αλλά εφόσον ξέρω ότι ο κύκλος μου δεν είναι και πολύ σταθερός και εάν εξαιρέσουμε τους τρεις τελευταίους μήνες που ήταν πάνω κάτω με δυο-τρεις μέρες διαφορά είπα να περιμένω τουλάχιστον πέντε με επτά μέρες μέχρι να κάνω το τεστ αν δεν μου έχει έρθει...μακάρι....

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Μαράκι μου! Καταρχήν να ζήσετε! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Εύχομαι ο πρώτος μήνας να είναι και ο τυχερός και να το πιάσατε το νινακι σας!

Καλά κάνεις και περιμένεις πάντως. Μην μπεις στη διαδικασία να κάνεις  τεστ από τον πρώτο μήνα γιατί μπορεί να σε αγχωσει. Όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι! Είσαι νιόπαντρη! Να το χαρείς και θα έρθει και το μωράκι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα λογικά.... Θα έχεις ωορρηξια!!!! 

ναι λογικά μπορει να εκανα κ εχθες το βραδυ ή σημερα γιατι ειδη σπο εχθες το βραδυ στις 7.30 που ξανα εκανα τεστ ηταν πιο αχνό απο θετικο κσι σημερα ακομα πιο αχνο.το εχω παει 4 μερες σερί επαφη αλλη μια αυριο κ μετα στοπ..μετα ισως μερα παρα μερα αναλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ναι λογικά μπορει να εκανα κ εχθες το βραδυ ή σημερα γιατι ειδη σπο εχθες το βραδυ στις 7.30 που ξανα εκανα τεστ ηταν πιο αχνό απο θετικο κσι σημερα ακομα πιο αχνο.το εχω παει 4 μερες σερί επαφη αλλη μια αυριο κ μετα στοπ..μετα ισως μερα παρα μερα αναλογα.

Μέτα που θα το βλέπεις αχνό έρχεται η ωορρηξια. Κατάλαβες?? Οπότε σήμερα για 24 ώρες είσαι γόνιμη. Έχεις μπόλικο σπέρμα κ απ τις προηγούμενες φορές. Οπότε είσαι οκ κ για μια τελευταία αυριανή.. Κ μετά απλά να περιμένεις 14 μερούλες... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Εγώ τις γόνιμες καταλαβαίνω από τα πονάκια και από τα υγρά πάντα που είναι περισσότερα τότε! Μπορεί να έχω και τέσσερις-πέντε μέρες πόνους! Και κάποιες φορές ίσως και λίγο πιο δυνατούς από τη μία μεριά!

Αχ κ μένα αυτό το μήνα πολλές μέρες νομίζω πονάω κ πολλές μέρες έχω υγρά.... Το τι γίνεται εκεί μέσα απορώ... 🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Μαράκι μου! Καταρχήν να ζήσετε! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Εύχομαι ο πρώτος μήνας να είναι και ο τυχερός και να το πιάσατε το νινακι σας!

Καλά κάνεις και περιμένεις πάντως. Μην μπεις στη διαδικασία να κάνεις  τεστ από τον πρώτο μήνα γιατί μπορεί να σε αγχωσει. Όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι! Είσαι νιόπαντρη! Να το χαρείς και θα έρθει και το μωράκι!💗

Σ' ευχαριστώ πολύ.. έχω διαβάσει πολλά εδώ μέσα και σε άλλα φόρουμ.κ έχω ήδη αγχωθεί να σου πω την αλήθεια... Αν κ δεν πρέπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μέτα που θα το βλέπεις αχνό έρχεται η ωορρηξια. Κατάλαβες?? Οπότε σήμερα για 24 ώρες είσαι γόνιμη. Έχεις μπόλικο σπέρμα κ απ τις προηγούμενες φορές. Οπότε είσαι οκ κ για μια τελευταία αυριανή.. Κ μετά απλά να περιμένεις 14 μερούλες... 😊

ναι αρχισε να το βλέπω πιο αχνο απο προχθές το βράδυ κ εχθες το πρωι ηταν ακομα πιο αχνο οποτε η ωορρηξια θα εγινε ή προχθές βραδυ ή εχθες .ανέβηκε και η θερμοκρασία από 36,2 που ηταν 2 μερες σε 36,5 σηνερα ..θα ανέβει κι αλλο ελπιζω...θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

ναι αρχισε να το βλέπω πιο αχνο απο προχθές το βράδυ κ εχθες το πρωι ηταν ακομα πιο αχνο οποτε η ωορρηξια θα εγινε ή προχθές βραδυ ή εχθες .ανέβηκε και η θερμοκρασία από 36,2 που ηταν 2 μερες σε 36,5 σηνερα ..θα ανέβει κι αλλο ελπιζω...θα δούμε 

Μακάρι να ανεβαίνει συνέχεια μέχρι το θετικό τεστ εγκυμοσύνης κορίτσι μου 😇💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...