Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις On 22/10/2020 at 5:54 ΜΜ, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Έχω πολύ καιρό ν γράψω αλλά εννοείται ότι σας διάβαζα.. Όχι κάθε μέρα λόγω φόρτου εργασίας αλλά όποτε είχα χρόνο.. τώρα που τελείωσα τη δουλειά είπα να σας γράψω κ πάλι κ να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια καλό χειμώνα κ επισήμως! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες κ στα κορίτσια που ακόμα προσπαθούν να τους πω να μην το βάζουν κάτω κ να έχουν υπομονή κ επιμονή κ όλα θα γίνουν! Για όσες δε θυμούνται εγώ προσπαθούσα για μωράκι ένα χρόνο ακριβώς! Πέρυσι τέτοιο μήνα είχαμε ξεκινήσει προσπάθειες! Μετά από αρκετούς μήνες, πολύ ταλαιπωρία, εξετάσεις,γιατρούς, άγχος, κλάμα, αυτό το μήνα λοιπόν κ συγκεκριμένα σήμερα είδα το πρώτο μου θετικό τεστ! Είμαι στην ουσία 2 μέρες πριν την καθυστερηση.. κ επειδή μια εικόνα χίλιες λέξεις σας στέλνω κ τη φωτογραφία την οποία περίμενα πως κ πως να την ανεβάσω κ εγώ σε αυτό το φόρουμ κ να μπω κ στο περίφημο πινακακι σας!❤

20201022_081533.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Εμένα όταν έχει στεγνώσει δείχνει ποιό έντονο βγάλε μια φωτογραφία να το δω άν θέλεις, εγώ είμαι στην πεθερά μου και δεν έκανα το απόγευμα που ήθελα, ξέχασα να πάρω και μαζί μου 😏

λοιπόν η πανω ειναι πριν στεγνώσει καλα ή  άλλη αφου ειχε στεγνώσει καλα.ειναι ενα τσακ πιο κάτω από το θετικό πιστευω αυτο που ειχα βαλει πριν 

received_860828634724532.jpeg

received_936069293550706.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! ❤

συγχαρητήρια με το καλο κοριτσι μου!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με την πρώτη πετύχαμε!! 2800€ κόστισε η εξωσωματική, επισης να ξερεις πως εκεί κάνουν μικρογονιμοποιηση ούτως ή άλλως δεν την χρεώνουν επιπλέον. Επιπλέον 650€ η υστεροσκοπηση που χρειάστηκε να κάνω λόγω πολύποδα στη μήτρα τον οποίο τον είδαμε κατά τη διάρκεια της διέγερσης. Χιλιοστά ήταν κ δε φαινόταν πιο πριν.

Μπράβο!!! Πολύ χαίρομαι για σένα. Ελπίζω να έχω την τύχη σου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Μπράβο!!! Πολύ χαίρομαι για σένα. Ελπίζω να έχω την τύχη σου 😍

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Βρες το γιατρό και το κέντρο που σου ταιριάζει κ αισθάνεσαι άνετα και θα δεις πως όλα θα πάνε κατ ευχήν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε κορίτσια τι γίνεται αυτό το μήνα;Πήραμε φορά και δε σταματάμε!Φτου φτου να μην μας ματιαξω!🥳👏🤰

@Sofia0294Συγχαρητηρια κορίτσι μου!Σου εύχομαι τα καλύτερα!Να είστε καλά και εσύ και ο άντρας σου να το δείτε,να το χαρείτε και να το μεγαλώσετε όπως επιθυμείτε!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Όπως πάντα η κυρία ακατανομαστη έχει αρχίσει να δείχνει τα σημάδια της από χθες..Αν και ακόμα το αίμα είναι αρκετά σκούρο και μόνο στο σκούπισμα και ακόμα δεν έχω θερμοκρασία περιόδου αλλά έχω έντονους πόνους οπότε λογικά απλά αργεί να κατέβει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Όπως πάντα η κυρία ακατανομαστη έχει αρχίσει να δείχνει τα σημάδια της από χθες..Αν και ακόμα το αίμα είναι αρκετά σκούρο και μόνο στο σκούπισμα και ακόμα δεν έχω θερμοκρασία περιόδου αλλά έχω έντονους πόνους οπότε λογικά απλά αργεί να κατέβει

Ωχχχχχ.... Τελικά δεν είναι μόνο εμένα που τρέλανε αυτό τον μήνα η περίοδος αν και μετά από 7 μήνες που γέννησα δεν το περιμενα επειδή πήγαινε μια χαρά η περίοδος μου δεν μου έκανε καμώματα.... Αυτη την φορά όμως μια ερχόταν πολύ λίγο καφετι, μια σταματουσε.... Τελικά ήρθε μετά από 1 εβδομάδα αναμονής.... ΚΑΛΉ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Ωχχχχχ.... Τελικά δεν είναι μόνο εμένα που τρέλανε αυτό τον μήνα η περίοδος αν και μετά από 7 μήνες που γέννησα δεν το περιμενα επειδή πήγαινε μια χαρά η περίοδος μου δεν μου έκανε καμώματα.... Αυτη την φορά όμως μια ερχόταν πολύ λίγο καφετι, μια σταματουσε.... Τελικά ήρθε μετά από 1 εβδομάδα αναμονής.... ΚΑΛΉ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ

Εμένα όπως το μέτρησα ήρθε κανονικά στην ώρα της και μάλιστα μια μέρα νωρίτερα απλά ξεκίνησε με καφέ αλλά όχι σταγόνες πολύ και τώρα είναι μόνο στο σκούπισμα και αυτό μαζί με βλέννη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα όπως το μέτρησα ήρθε κανονικά στην ώρα της και μάλιστα μια μέρα νωρίτερα απλά ξεκίνησε με καφέ αλλά όχι σταγόνες πολύ και τώρα είναι μόνο στο σκούπισμα και αυτό μαζί με βλέννη

 καλημερα!!!μμμμ ωραια για να δούμε αν θα ερθει κανονικα.η θερμοκρασία έπεσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

 καλημερα!!!μμμμ ωραια για να δούμε αν θα ερθει κανονικα.η θερμοκρασία έπεσε?

Καλημέρα!!! όχι η θερμοκρασία ακόμα δεν έπεσε στα επίπεδα της περιόδου. Εγώ στην περίοδο κανονικά έχω 35.8 και σήμερα είχα 36.2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα όπως το μέτρησα ήρθε κανονικά στην ώρα της και μάλιστα μια μέρα νωρίτερα απλά ξεκίνησε με καφέ αλλά όχι σταγόνες πολύ και τώρα είναι μόνο στο σκούπισμα και αυτό μαζί με βλέννη

Και εμένα τα ίδια... Να φανταστείς που είχα και αναγούλες, πονοκεφάλους κτλ που ποτέ δεν εχω... Σου εύχομαι να μην έρθει.... Εγω είχα και καθυστέρηση μαζί με το λίγο καφέ που ήρθε και δεν ξανά εμφανίστηκε μέχρι που ήρθε όλη μαζί χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Και εμένα τα ίδια... Να φανταστείς που είχα και αναγούλες, πονοκεφάλους κτλ που ποτέ δεν εχω... Σου εύχομαι να μην έρθει.... Εγω είχα και καθυστέρηση μαζί με το λίγο καφέ που ήρθε και δεν ξανά εμφανίστηκε μέχρι που ήρθε όλη μαζί χεχε

Σε ευχαριστώ πολύ αν και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει μέχρι το βράδυ... κυρία στην ώρα της πάντα... Άλλωστε οι επαφές μας ήταν τόσο λίγες αυτό το μήνα που δεν τίθεται θέμα για κάτι άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αν και είμαι σίγουρη ότι θα έρθει μέχρι το βράδυ... κυρία στην ώρα της πάντα... Άλλωστε οι επαφές μας ήταν τόσο λίγες αυτό το μήνα που δεν τίθεται θέμα για κάτι άλλο

Να τα αφήνεις όλα στον ΘΕΟ, έχε πίστη .... Εμείς στο μωράκι μας 2 φορές ήρθαμε τον μήνα σε επαφή και να που ήρθε στον κόσμο με την Βοήθεια Του και της Παναγίας μας πάντοτε... ΠΌΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

συγχαρητήρια με το καλο κοριτσι μου!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη ευχομαι!!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! ❤ εύχομαι να παίρνουμε μια μια όλες σειρα! Φανταστείτε ότι αυτό το μήνα θα προχωρούσα σε σαλπιγγογραφια.. τελικά ευτυχώς δε χρειάστηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλά ρε κορίτσια τι γίνεται αυτό το μήνα;Πήραμε φορά και δε σταματάμε!Φτου φτου να μην μας ματιαξω!🥳👏🤰

@Sofia0294Συγχαρητηρια κορίτσι μου!Σου εύχομαι τα καλύτερα!Να είστε καλά και εσύ και ο άντρας σου να το δείτε,να το χαρείτε και να το μεγαλώσετε όπως επιθυμείτε!❤️

 

Να σαι καλά κοπέλα μου! ❤ εγώ ένα πράγμα εμαθα αυτό τον χρόνο προσπαθειών.. όλα θέλουν το χρόνο τους! Υπομονή χρειάζεται κ σωστή ενημέρωση κ όλα θα γίνουν! Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο.. βέβαια μη νομίζεις κ εγώ πέρασα από 40 κύματα μέχρι να το καταλάβω κ θα γίνω γραφική τώρα αλλα πραγματικά τους 2 τελευταίους μήνες δε με απασχολούσε καθόλου αυτό το θέμα. Είχα εξάλλου τόσες δουλειές! Τίποτα δεν είναι τυχαίο λοιπόν.. Επίσης όλους τους προηγούμενους μήνες έψαχνα μανιωδώς για πιθανά συμπτώματα κάτι το οποίο αυτομάτως μου προκαλούσε άγχος. Αυτό το μηνα το μόνο που είχα κ έχω είναι απλά πονακια περιοδου κ καθυστέρηση που στην ουσία είναι η πρώτη μέρα σημερα.. δε νιωθω τίποτα αλλο.. υπομονή κ πίστη! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα όπως το μέτρησα ήρθε κανονικά στην ώρα της και μάλιστα μια μέρα νωρίτερα απλά ξεκίνησε με καφέ αλλά όχι σταγόνες πολύ και τώρα είναι μόνο στο σκούπισμα και αυτό μαζί με βλέννη

Καλημέρα κορίτσι μου και μία άλλη κοπέλα πριν λίγο καιρό είχε καφέ με βλέννη και της ήρθε περίοδος τελικά...αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει ακόμα και με λίγες επαφές μπορεί να είσαι έγκυος😇μου έχει συμβεί, άλλα συμπτώματα έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! ❤ εύχομαι να παίρνουμε μια μια όλες σειρα! Φανταστείτε ότι αυτό το μήνα θα προχωρούσα σε σαλπιγγογραφια.. τελικά ευτυχώς δε χρειάστηκε..

Συγχαρητήρια 💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα, νομίζω ότι χθες είχα ωορρηξία βάση και τις θερμοκρασίας μου. Είναι κάποια με το ίδιο αποτέλεσμα;

20201024_110907.jpg

Screenshot_20201024-111158_My Calendar.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα και από μένα, νομίζω ότι χθες είχα ωορρηξία βάση και τις θερμοκρασίας μου. Είναι κάποια με το ίδιο αποτέλεσμα;

20201024_110907.jpg

Screenshot_20201024-111158_My Calendar.jpg

Καλημέρα....δείχνει να έκανες χθες!!! Αν συνεχίσει να ανεβαίνει θα το επιβεβαιώσεις!!! Συνέχισε να μετράς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και μία άλλη κοπέλα πριν λίγο καιρό είχε καφέ με βλέννη και της ήρθε περίοδος τελικά...αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει ακόμα και με λίγες επαφές μπορεί να είσαι έγκυος😇μου έχει συμβεί, άλλα συμπτώματα έχεις;

Μόνο πόνους περιόδου τίποτα άλλο γι'αυτό πιστεύω ότι θα έρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα και από μένα, νομίζω ότι χθες είχα ωορρηξία βάση και τις θερμοκρασίας μου. Είναι κάποια με το ίδιο αποτέλεσμα;

20201024_110907.jpg

Screenshot_20201024-111158_My Calendar.jpg

το τεστ το 2 ποτε είναι?αυτό παει προς θετικο. τεστ θετικο εντονο σαν το δικό μου είδες?εγω εκανα κι αλλο σημερα οποτε εγινε εχθες εμενα με σημερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

το τεστ το 2 ποτε είναι?αυτό παει προς θετικο. τεστ θετικο εντονο σαν το δικό μου είδες?εγω εκανα κι αλλο σημερα οποτε εγινε εχθες εμενα με σημερα 

Το δεύτερο είναι χθες το βράδυ,σε λίγο θα κάνω άλλο ένα και θα σου πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Το δεύτερο είναι χθες το βράδυ,σε λίγο θα κάνω άλλο ένα και θα σου πω 

λογικά μπορει να δεις εντονο σημερα ,εισαι κοντά...εμενα επεσε κι αλλο οποτε η ωορρηξια εγινε εχθες με σήμερα. τα είδες τα τεστ εχθες το βραδυ?λοιπόν τωρα ειδα τα δικα μου το 2ο το δικό σου το ειχα ιδιο εχθες το πρωι και στο 6ωρο εγινε μετα θετικο το απόγευμα νωρις στις 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...