Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

@ntinaki83 κοπέλα μου....Πολύ στεναχωρήθηκα!!! Ομως όπως σου λένε και τα κορίτσια, αφού έπιασες, θα ξαναπιασεις!! Κλάψε, φώναξε....Κάνε ο,τι νιώθεις για να ηρεμήσεις!!!! Αλλά η ελπίδα είναι μπροστά.......άκου κι εμας που προσπαθούμε 2 χρονιά χωρίς ούτε μία σύλληψη.....!!!!! Όλα τα καλά είναι μπροστά!!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@ntinaki83 κοπέλα μου....Πολύ στεναχωρήθηκα!!! Ομως όπως σου λένε και τα κορίτσια, αφού έπιασες, θα ξαναπιασεις!! Κλάψε, φώναξε....Κάνε ο,τι νιώθεις για να ηρεμήσεις!!!! Αλλά η ελπίδα είναι μπροστά.......άκου κι εμας που προσπαθούμε 2 χρονιά χωρίς ούτε μία σύλληψη.....!!!!! Όλα τα καλά είναι μπροστά!!!! 🙏🙏

σε ευχαριστώ κορίτσι μου για τα λογια σου...με στηριζει πολυ κ ο αντρας μου...απλα κλαιω...αυριο θα ειμαι καλυτερα..σου ευχομαι να σου ερθει ενα μωρακι συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

εμενα κοριτσια μου τα νέα δεν ειναι καλα...απο 37.4 τη δευτερα σημερα 38.6 χοριακη

Πόσο σε καταλαβαίνω κορίτσι μου... Λογικό να είσαι χάλια... Θα σου πω κάτι που μου είπε ο γυναικολόγος όταν είχα πάθει ακριβώς το ίδιο. Μου είπε λοιπόν ότι τους επόμενους δύο με τρεις μήνες θα έχεις μεγαλύτερη πιθανότητα να ξανασυλλαβεις. Ο οργασμός δηλαδή θα το δεχτεί σαν κάτι πιο οικείο. Εγώ δεν το έκανα γιατί είχα πολλούς πόνους και φοβόμουν μην το ξαναπαθω. Εσύ να είσαι δυνατή κ να έχεις πίστη 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

εμενα κοριτσια μου τα νέα δεν ειναι καλα...απο 37.4 τη δευτερα σημερα 38.6 χοριακη

Αχ Ντινακι μου λυπάμαι πολυ!

Μην το βαζεις κατω...Να εχεις πίστη κοριτσι μ κ θα ξανα ερθει ενα νινακι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Αχ Ντινακι μου λυπάμαι πολυ!

Μην το βαζεις κατω...Να εχεις πίστη κοριτσι μ κ θα ξανα ερθει ενα νινακι🙏

σε ευχαριστω πολυ!!σημερα ειμαι λιγο καλυτερα!!κ εγω το ευχομαι καποια στιγμη σε ολες μας να έρθει ενα μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Celine είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω κορίτσι μου... Λογικό να είσαι χάλια... Θα σου πω κάτι που μου είπε ο γυναικολόγος όταν είχα πάθει ακριβώς το ίδιο. Μου είπε λοιπόν ότι τους επόμενους δύο με τρεις μήνες θα έχεις μεγαλύτερη πιθανότητα να ξανασυλλαβεις. Ο οργασμός δηλαδή θα το δεχτεί σαν κάτι πιο οικείο. Εγώ δεν το έκανα γιατί είχα πολλούς πόνους και φοβόμουν μην το ξαναπαθω. Εσύ να είσαι δυνατή κ να έχεις πίστη 😘

σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου!!σημερα ειμαι καλυτερα!!τη Δευτέρα θα κανω επαναληπτικη κ θα μιλησω με το γιατρο μου!!ευτυχώς με στηριζει πολυ ο αντρας μου και μαζι θα το ξεπερασουμε κ αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κοριτσάκι μου είναι λογικό να νιώθεις τόσο άσχημα. Θέλει χρόνο για να γιατρευτεί αυτή η πληγή. Είναι σκληρό αλλά όπως σου είπαν και τα κορίτσια να κρατήσεις το θετικό. Ότι ήρθε η σύλληψη. Αγκάλιασε τον αντρουλη σου πολύ πολύ σφιχτά και κοιτάξτε μπροστά. Να έχεις δύναμη και πίστη μέσα σου και ούτε θα το καταλάβεις πότε θα έρθει η στιγμή που θα κρατάς ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!💗

σε ευχαριστω για τη στήριξη!!πραγματικά αυτο εκανα πηρα αγκαλια τον αντρα μου κ εκλαιγα αλλα μου δινει κουραγιο!!μου λεει οτι αφου ολα λειτουργουν συντομα θα τα καταφερουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες @ntinaki83 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου αν και θεωρώ ότι έχουν δίκαιο τα κορίτσια κρατά το θετικό του πράγματος ότι δηλαδή έγινε η σύλληψη και προχωρά μπροστά.....βρε κορίτσια δεν ξέρετε πόσο στεναχωριέμαι όταν πρέπει να μπω στο πινακακι και να αφαιρέσω θετικό γι'αυτό από δω και πέρα θα σας βάζω στο πινακακι αφού έχετε ακούσει καρδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες @ntinaki83 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου αν και θεωρώ ότι έχουν δίκαιο τα κορίτσια κρατά το θετικό του πράγματος ότι δηλαδή έγινε η σύλληψη και προχωρά μπροστά.....βρε κορίτσια δεν ξέρετε πόσο στεναχωριέμαι όταν πρέπει να μπω στο πινακακι και να αφαιρέσω θετικό γι'αυτό από δω και πέρα θα σας βάζω στο πινακακι αφού έχετε ακούσει καρδουλα

Εμένα προσωπικα μετά την αυχενικη αλήθεια το είχα σκεφτεί κ εγώ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

σε ευχαριστω πολυ!!σημερα ειμαι λιγο καλυτερα!!κ εγω το ευχομαι καποια στιγμη σε ολες μας να έρθει ενα μωρακι!!

Υπομονή και επιμονή κοριτσι μου!Θα γίνει στην ωρα του και θα ναι γερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες @ntinaki83 λυπάμαι πολύ κορίτσι μου αν και θεωρώ ότι έχουν δίκαιο τα κορίτσια κρατά το θετικό του πράγματος ότι δηλαδή έγινε η σύλληψη και προχωρά μπροστά.....βρε κορίτσια δεν ξέρετε πόσο στεναχωριέμαι όταν πρέπει να μπω στο πινακακι και να αφαιρέσω θετικό γι'αυτό από δω και πέρα θα σας βάζω στο πινακακι αφού έχετε ακούσει καρδουλα

σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου!!συγγνωμη που αθελα μου σε στεναχωρω κοριτσι μου!!αυτο κραταω κ εγω οτι συλλαβαμε...καποια στιγμη θα το πιασουμε παλι πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου!!συγγνωμη που αθελα μου σε στεναχωρω κοριτσι μου!!αυτο κραταω κ εγω οτι συλλαβαμε...καποια στιγμη θα το πιασουμε παλι πιστευω!!!

Κορίτσι μου μην ζητάς συγνώμη δεν φταις για κάτι να είσαι σίγουρη ότι θα το πιάσετε πάλι και μάλιστα πολύ σύντομα και αυτή τη φορά θα πάνε όλα τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2020 at 12:19 ΜΜ, ο/η Pixies είπε:

Έλα κοριτσάκι μου άφαντη ακοαμ η κυρία. Σήμερα είναι η 28η μέρα του κύκλου μου όποτε αύριο τυπικά έχω καθυστέρηση. Αύριο αν δεν έρθει θα κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης 

Κάνα νέο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα επιτέλους έχω τηλέφωνο και ίντερνετ στο σπίτι, τώρα θα μιλάμε άνετα καλή εγκυμοσύνη σε όσες έχετε θετικά τεστακια στα χέρια σας και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούμε 🥰 @ntinaki83 λυπάμαι κοπέλα μου εδώ είμαστε για σένα ότι και να χρειαστείς, ο Θεός είναι μεγάλος θα γίνει το θαύμα θα το δεις 💜💜💜💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!💗

Εύχομαι να έχουμε όλες μας μια υπέροχη Κυριακή!

Εμείς σήμερα έχουμε βάπτιση κι όπως καταλαβαίνετε προσπαθώ από το πρωί να γίνω ακόμα πιο όμορφη!😆 Λίγο ένα πείραμα στα μαλλιά να τα κάνω σγουρά! Κανέναν καθαρισμό! Σκέφτομαι επίσης να κάνω και πιο έντονο μακιγιάζ! Ελπίζω στο τέλος να βλεπομαι!🤡 Καλά που έχουμε κι αυτές τις υποχρεώσεις και θυμάμαι ότι είμαι γυναίκα!😁😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα επιτέλους έχω τηλέφωνο και ίντερνετ στο σπίτι, τώρα θα μιλάμε άνετα καλή εγκυμοσύνη σε όσες έχετε θετικά τεστακια στα χέρια σας και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούμε 🥰 @ntinaki83 λυπάμαι κοπέλα μου εδώ είμαστε για σένα ότι και να χρειαστείς, ο Θεός είναι μεγάλος θα γίνει το θαύμα θα το δεις 💜💜💜💜💜💜

σε ευχαριστω κοπελα μου...μερα με τη μερα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα...πιστευω ολα συμβαίνουν για καποιο λογο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!Εμεις θα βγουμε με κάτι φίλους για καφε.Μου ειπε ο αντρας μου αν θελω να το ακυρωσουμε αλλα ειπα οχι...συνεχίζουμε κανονικα το προγραμμα μας και τη ζωη μας!!!σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για την στηριξη σας και τα γλυκα σας λογια!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου!!συγγνωμη που αθελα μου σε στεναχωρω κοριτσι μου!!αυτο κραταω κ εγω οτι συλλαβαμε...καποια στιγμη θα το πιασουμε παλι πιστευω!!!

Κορίτσι μου μην ζητάς συγνώμη δεν φταις για κάτι να είσαι σίγουρη ότι θα το πιάσετε πάλι και μάλιστα πολύ σύντομα και αυτή τη φορά θα πάνε όλα τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες καλή Κυριακή να έχουμε!!!! Δεν ξέρω γιατί αλλά είχε κρατήσει στη μνήμη το χθεσινό μήνυμα και δεν μπορούσα να το σβησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλή Κυριακή να έχουμε!!!! Δεν ξέρω γιατί αλλά είχε κρατήσει στη μνήμη το χθεσινό μήνυμα και δεν μπορούσα να το σβησω

καποιες φορες αποθηκευει τα μηνυματα...κ εγω το ειχα παθει οταν ανεβασα τη φωτο του τεστ κ την εβαλα κατω απο ενα παλιό μηνυμα κ μετα την εψαχνα που ανεβηκε🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν έχω σχεδόν καμία ελπίδα αυτον τον μήνα...οι επαφές μας ήταν ελάχιστες και δεν ξέρω καν αν ήταν σωστές εντωμεταξυ έχουν αρχίσει ήδη τα πονάκια οπότε λογικά μια από αυτές τις μέρες θα έρθει η ακατανομαστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσια δεν έχω σχεδόν καμία ελπίδα αυτον τον μήνα...οι επαφές μας ήταν ελάχιστες και δεν ξέρω καν αν ήταν σωστές εντωμεταξυ έχουν αρχίσει ήδη τα πονάκια οπότε λογικά μια από αυτές τις μέρες θα έρθει η ακατανομαστη 

η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!κάτσε να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οτι αδιαθετησα...μου ειπε βεβαια ο γιατρος να τη κανω τη χοριακη αυριο...ειναι κακο που νιωθω οτι ξαλαφρωσα κ οτι ηρεμησα??κ νιωθω πιο καλα κ πιο δυνατη για να προσπαθησω ξανα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

Νομιζω οτι αδιαθετησα...μου ειπε βεβαια ο γιατρος να τη κανω τη χοριακη αυριο...ειναι κακο που νιωθω οτι ξαλαφρωσα κ οτι ηρεμησα??κ νιωθω πιο καλα κ πιο δυνατη για να προσπαθησω ξανα?

Να σου απαντήσω εγώ που το έχω προσφατο δυο φορες , δεν είναι κακό. Φυσιολογικό είναι. Οι χειρότερες μέρες είναι για εμενα αυτές που περιμενεις το αίμα να έρθει. Μόλις έρθει το αίμα αρχίζει ο καινουριοσ κυκλος κανεις νέο ξεκίνημα τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Να σου απαντήσω εγώ που το έχω προσφατο δυο φορες , δεν είναι κακό. Φυσιολογικό είναι. Οι χειρότερες μέρες είναι για εμενα αυτές που περιμενεις το αίμα να έρθει. Μόλις έρθει το αίμα αρχίζει ο καινουριοσ κυκλος κανεις νέο ξεκίνημα τώρα! 

αυτο ακριβως νιωθω οτι ξεκιναει ενα νεο ξεκίνημα!!!κ εγω αυτο που ενιωθα οτι ημουν ακομη εγκυος αλλα θα ερχοταν σε τελος ηταν οτι χειροτερο!!απο εδώ κ περα ευχομαι σε ολες μας μονο χαρες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...