Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Φυσικά θα σε βάλουμε αλλά επειδή τρέχω όλη μέρα και έχω χαθεί λίγο για θύμισε μου εγκυουλα ή μελλοντική εγκυουλα;

Έγκυος..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μ κ γω γεννησα τη μικρούλα μου 13.10.2020 2960γρ. Μπήκα με δικη μ διαστολή 2 κ μ κανανε προκληση επειδή λένε ήταν μικρη 12 μεσημέρι μ βαλανε ενα τζελ κολπικα 17.17 την ειχα στα χέρια μ. Ενα ζουζουνακιιι τοσο δα μικρο.δε προλαβα να κανω επισκληριδιο από τις 3κ μετα έγιναν όλα παρα πολυ γρήγορα.  Πρωτο βράδυ κ δε μπορω ν κοιμηθω την κοιτάζω ν δω αν αναπνέει  

Να σας ζήσει!!!!γερή και ευλογημένη...ετοιμάσου και εσύ να ζήσεις νέο έρωτα, διαφορετικό από τους άλλους!!καλή ανάρρωση σε σένα...γρήγορα γέννησες και εσύ, μπράβο!!φαντάζομαι με μικρό μωρό δεν έχεις ιδιαίτερο ζόρι από κάτω...με το καλό να επιστρέψετε σπίτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@st3llina και @Evie2 να σας ζήσουν τα μωράκια σας!
Δάκρυα χαράς έτρεξαν στα μάτια μου και σας ευχαριστώ για αυτό!

Να χαίρεστε τις οικογένειές σας και να καμαρώνετε τα παιδάκια σας!
Πάντα ευτυχισμένοι, αγαπημένοι και γεροί να είστε!

  💕  💕  💕  💕  💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσαρες μου γεννησα κι εγω την Πεμπτη που μας περασε,08/10/2020 στη 13:25 ηρθε στη ζωη το αγορακι μου 3230 και 49 εκατοστα!Μπηκα με προκληση στις 39+6 εβδομαδες αλλα η διαστολη μου μετα απο 6 ωρες δεν εξελισσοταν καθολου οποτε καναμε καισαρικη.Εχω τρελαθει μαζι του κοριτσια ειναι υπεροχος,φαγανουλης κ τον χαζευω κ ας σερνομαι απο την κουραση.Το παλευω με το θηλασμο,κατεβηκε κ το γαλατακι μου κ πιστευω θα το βρουμε...Ειναι πολυ μεγαλος ερωτας αυτο που νιωθω,οσο κ να προσπαθησω να περιγραψω το πώς αισθανομσι δε φτανουν τα λογια...Ποναω αρκετα λογω του χειρουργειου αλλα μολις βλεπω τα ματακια του τα ξεχναω ολα!Ευχομαι στα κοριτσια της ομαδας συντομα θετικα τεστακια κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!Δεν σας εχω διαβασει για μερες,δεν ξερω ποτε θα προλαβω αλλα σας εχω στο μυαλο μου 😘

να σας ζησει κορίτσι μου !!!!γερος και ευλογημένος να ειναι!!!καλούς θηλασμους με υπομονή και επιμονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

συγχαρητήρια κοριτσι μου!!!με το καλο ευχομαι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!κ σε σένα εύχομαι σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μ κ γω γεννησα τη μικρούλα μου 13.10.2020 2960γρ. Μπήκα με δικη μ διαστολή 2 κ μ κανανε προκληση επειδή λένε ήταν μικρη 12 μεσημέρι μ βαλανε ενα τζελ κολπικα 17.17 την ειχα στα χέρια μ. Ενα ζουζουνακιιι τοσο δα μικρο.δε προλαβα να κανω επισκληριδιο από τις 3κ μετα έγιναν όλα παρα πολυ γρήγορα.  Πρωτο βράδυ κ δε μπορω ν κοιμηθω την κοιτάζω ν δω αν αναπνέει  

Να σου ζήσει κοριτσαρα μου..κι εγώ. Το κάνω ακόμα χαχαχαχαχα..ζηστο αγαπημενη μου θα μεγαλώσει τόσο γρήγορα που δε θα το πιστεύεις η δισκία μου είναι ήδη δύο μηνών και είναι άλλο μωρό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ναι εμένα χθες πρωί πρωί μου ήρθε!!! Πώς πάει το θερμοδιαγραμμα σου εσενα;; Εγώ πιστεύω ότι θα έχουμε καλά νέα από σένα.........

Κοίτα μέχρι εχθές είχα μια μικρή μικρή ελπίδα γιατί έβλεπα αυτά τα υγρα ίδια με της ωορηξιας. Αλλά σήμερα έχουν αλλάξει σύσταση όπως πριν μου έρθει οπότε την περιμένω αύριο νομίζω. Η κοιλιά μου με ενοχλεί με κράμπες περίοδο και έχω παρατηρήσει ότι η θερμοκρασία μου πέφτει την ίδια μέρα που μου έρχεται 

Screenshot_20201014_153046.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Κοίτα μέχρι εχθές είχα μια μικρή μικρή ελπίδα γιατί έβλεπα αυτά τα υγρα ίδια με της ωορηξιας. Αλλά σήμερα έχουν αλλάξει σύσταση όπως πριν μου έρθει οπότε την περιμένω αύριο νομίζω. Η κοιλιά μου με ενοχλεί με κράμπες περίοδο και έχω παρατηρήσει ότι η θερμοκρασία μου πέφτει την ίδια μέρα που μου έρχεται 

Screenshot_20201014_153046.jpg

14 ημέρες κλείνεις σήμερα από την ημέρα της ωορρηξιας σου....λογικά θα έπρεπε να σου έρθει σήμερα, αύριο περίοδος. Η θερμοκρασία ακόμα είναι καλη........κράτα ελπίδες...και ενα τεστακι για να κάνεις αύριο μεθαύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Κοίτα μέχρι εχθές είχα μια μικρή μικρή ελπίδα γιατί έβλεπα αυτά τα υγρα ίδια με της ωορηξιας. Αλλά σήμερα έχουν αλλάξει σύσταση όπως πριν μου έρθει οπότε την περιμένω αύριο νομίζω. Η κοιλιά μου με ενοχλεί με κράμπες περίοδο και έχω παρατηρήσει ότι η θερμοκρασία μου πέφτει την ίδια μέρα που μου έρχεται 

Screenshot_20201014_153046.jpg

14 ημέρες κλείνεις σήμερα από την ημέρα της ωορρηξιας σου....λογικά θα έπρεπε να σου έρθει σήμερα, αύριο περίοδος. Η θερμοκρασία ακόμα είναι καλη........κράτα ελπίδες...και ενα τεστακι για να κάνεις αύριο μεθαύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου ακόμα χωρίς ίντερνετ είμαι και δεν παρακολουθώ τα νέα σας, ελπίζω να είστε όλες καλά, εγώ είμαι στην 6 μέρα περιόδου και αύριο περιμένω να παραλάβω τεστακια ωορρηξίας να δω άν θα βγάλω άκρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εγω σχολασα κ παω σπιτι...πονεσε λιγο η μέση απο τη δουλεια ευτυχως αυριο εχω ρεπο κ θα ξεκουραστω...ανυπομονω να ερθει η παρασκευη να δω οτι ολα πανε καλα με τη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

🤰💖🌺

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🌺

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι🎂💗:13/10/20

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :03/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:12/11

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:09/11

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Kostef:29/10

Matilda94:8/11

ntinaki83:?

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Σήμερα το απόγευμα έχω το πρώτο ραντεβού στον γυναικολόγο μου να δούμε τι γίνεται...είμαι πολύ αγχωμενη...

Μέσα σ' όλα ξύπνησα και όταν πήγα να ουρησω (συγγνώμη για την περιγραφή!) ένιωσα ένα απίστευτο τσούξιμο...

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να υπάρξει ουρολοίμωξη σ εγκυμοσύνη..αλλά τόσο νωρίς ;;;και ενώ πίνω αρκετό νερό ;

Πφφφ...είμαι να σκάσω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Σήμερα το απόγευμα έχω το πρώτο ραντεβού στον γυναικολόγο μου να δούμε τι γίνεται...είμαι πολύ αγχωμενη...

Μέσα σ' όλα ξύπνησα και όταν πήγα να ουρησω (συγγνώμη για την περιγραφή!) ένιωσα ένα απίστευτο τσούξιμο...

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να υπάρξει ουρολοίμωξη σ εγκυμοσύνη..αλλά τόσο νωρίς ;;;και ενώ πίνω αρκετό νερό ;

Πφφφ...είμαι να σκάσω...

 

καλημερα!!καλα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως είστε; @Pixies έκανες τεστάκι; Εγώ είμαι λίγο προβληματισμένη...Από αρχές της εβδομάδας άρχισα να έχω αρκετά έντονα συμπτώματα με μυρωδιές, αλλαγή γεύσης κλπ αλλά έχει από χθες το απόγευμα  κάπως σαν να μην είναι το ίδιο έντονα..μπορεί να είναι και ιδέα μου αλλά μου φάνηκε παράξενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Σήμερα το απόγευμα έχω το πρώτο ραντεβού στον γυναικολόγο μου να δούμε τι γίνεται...είμαι πολύ αγχωμενη...

Μέσα σ' όλα ξύπνησα και όταν πήγα να ουρησω (συγγνώμη για την περιγραφή!) ένιωσα ένα απίστευτο τσούξιμο...

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να υπάρξει ουρολοίμωξη σ εγκυμοσύνη..αλλά τόσο νωρίς ;;;και ενώ πίνω αρκετό νερό ;

Πφφφ...είμαι να σκάσω...

 

Καλή επιτυχία!!να μας πεις τα νέα..όντως οι ουρολοιμώξεις είναι συνηθισμένες στην εγκυμοσύνη..λογικά θα σε βάλει να κάνεις εξέταση ούρων οπότε και θα σου λυθεί η απορία..δεν είναι κάτι πάντως, μην σκας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως είστε; @Pixies έκανες τεστάκι; Εγώ είμαι λίγο προβληματισμένη...Από αρχές της εβδομάδας άρχισα να έχω αρκετά έντονα συμπτώματα με μυρωδιές, αλλαγή γεύσης κλπ αλλά έχει από χθες το απόγευμα που κάπως σαν να μην είναι το ίδιο έντονα..μπορεί να είναι και ιδέα μου αλλά μου φάνηκε παράξενο..

Δεν πειράζει. Μην ανησυχείς. Μια θα έρχονται μια θα φεύγουν.... 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμένα μου ήρθε η κυρία!☹️ Αχ νομίζω ότι αρχίζω να απογοητεύομαι παρά πολύ! Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω!

Άρα @Lacostaki μου βάλε με 12/11.💗

@Smurf88 μου συμβαίνουν αυτά! Και σε εμένα δεν ήταν ίδια κάθε ημέρα τα συμπτώματα. Μην ανησυχείς όλα καλά είναι!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Σήμερα το απόγευμα έχω το πρώτο ραντεβού στον γυναικολόγο μου να δούμε τι γίνεται...είμαι πολύ αγχωμενη...

Μέσα σ' όλα ξύπνησα και όταν πήγα να ουρησω (συγγνώμη για την περιγραφή!) ένιωσα ένα απίστευτο τσούξιμο...

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να υπάρξει ουρολοίμωξη σ εγκυμοσύνη..αλλά τόσο νωρίς ;;;και ενώ πίνω αρκετό νερό ;

Πφφφ...είμαι να σκάσω...

 

Καλά αποτελέσματα vivi μου!💗

Όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι! Να έχεις θετική σκέψη! Όλα καλά θα είναι!

Αφού θα πας σήμερα να του το αναφέρεις. Ίσως σου κάνει εξέταση ούρων ή καλλιέργεια! Συμβαίνουν αυτά πάντως δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς. Θα περιμένουμε νέα σου!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

@Pixies τι γίνεται κορίτσι μου;;; Έχεις νέα;;;

Έλα κοριτσάκι μου άφαντη ακοαμ η κυρία. Σήμερα είναι η 28η μέρα του κύκλου μου όποτε αύριο τυπικά έχω καθυστέρηση. Αύριο αν δεν έρθει θα κάνω ένα τεστ εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...