Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

@ntina1986 πολυ χαίρομαι που τα κατάφερες!!!!!!!!!!! 

υποψιάζομαι οτι σε μενα αναφερεσαι!!γιατι εχεις ταγκαρει αλλη ντινα🤣🤣🤣!!!σε ευχαριστω πολυ κ στα δικα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσια εχθές είδα στο εσωρουχο μου κόκκινο αίμα ίσα ίσα που λερωσε το εσωρουχο και λευκή βλεννη και μετά τίποτα. Ούτε σήμερα μόνο αυτά τα υγρα. 

Επίσης έχω ένα φοβερό πόνο στη μήτρα αίμα περιόδου δεν έχει κατέβει ακόμα . Έχει γίνει σαν πέτρα. Να πάρω παυσίπονο τώρα η πειράζει σε κάτι?? 

Κανενα παυσιπονο!Ενα τεστακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσια εχθές είδα στο εσωρουχο μου κόκκινο αίμα ίσα ίσα που λερωσε το εσωρουχο και λευκή βλεννη και μετά τίποτα. Ούτε σήμερα μόνο αυτά τα υγρα. 

Επίσης έχω ένα φοβερό πόνο στη μήτρα αίμα περιόδου δεν έχει κατέβει ακόμα . Έχει γίνει σαν πέτρα. Να πάρω παυσίπονο τώρα η πειράζει σε κάτι?? 

μμμ πολυ καλο θετικο σημαδι θα πω εγω!!εύχομαι να ειναι μωρακι και όχι περιοδος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια πηγα για χοριακη μου είπαν το απογευμα θα ειναι ετοιμα τα αποτελεσματα θα τους παρω τηλ!!

Πήρες τη χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια 37,4 μου ειπαν ειμαι στην αρχη της εγκυμοσυνης το πολυ 2 εβδομαδων

Η χοριακη σου είναι θετική ..Μπράβο!!!! 

Δεν έχεις καθυστερήση κορίτσι?? Γιατί αν έχεις δε γίνεται να είσαι 2 εβδομάδων νομίζω 4η 5η περίπου το μαθαίνουμε... Βέβαια μπορεί να κάνω κ λάθος ας με διορθώσει κπ κοπέλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Η χοριακη σου είναι θετική ..Μπράβο!!!! 

Δεν έχεις καθυστερήση κορίτσι?? Γιατί αν έχεις δε γίνεται να είσαι 2 εβδομάδων νομίζω 4η 5η περίπου το μαθαίνουμε... Βέβαια μπορεί να κάνω κ λάθος ας με διορθώσει κπ κοπέλα.. 

3-  5 μερες καθυστερηση εχω δεν ειμαι σιγουρη..αυτη ετσι μου ειπε απο το μικροβιολογικο οτι ειμαι στην αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

3-  5 μερες καθυστερηση εχω δεν ειμαι σιγουρη..αυτη ετσι μου ειπε απο το μικροβιολογικο οτι ειμαι στην αρχη

Η χοριακη σου όντως δείχνει ότι πρόσφατα μπήκε το νινακι στο σπιτάκι του!🤗 Όμως θα υπολογίσεις από στην πρώτη ημέρα της τελευταίας περιόδου σου! Λογικά είσαι στην 5η εβδομάδα!🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η χοριακη σου όντως δείχνει ότι πρόσφατα μπήκε το νινακι στο σπιτάκι του!🤗 Όμως θα υπολογίσεις από στην πρώτη ημέρα της τελευταίας περιόδου σου! Λογικά είσαι στην 5η εβδομάδα!🥰 

δηλαδη για να καταλάβω μπορει να ειμαι 2 εβδομαδες πχ εγκυος αλλα τυπικα ειμαι 5???δηλαδη μετραμε κ την περιοδο μεσα????κοιτα οι επαφες ηταν μετρημενες οποτε συμπίπτουν οι 2 εβδομαδες!!λοιπόν εγω κραταω απλα οτι ειμαι εγκυος🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

δηλαδη για να καταλάβω μπορει να ειμαι 2 εβδομαδες πχ εγκυος αλλα τυπικα ειμαι 5???δηλαδη μετραμε κ την περιοδο μεσα????κοιτα οι επαφες ηταν μετρημενες οποτε συμπίπτουν οι 2 εβδομαδες!!λοιπόν εγω κραταω απλα οτι ειμαι εγκυος🤣🤣🤣🤣🤣

Ναι μετράς και τις ημέρες της περιόδου! Απλά τις 2 πρώτες ( μπορεί και τρεις αναλόγως τον κύκλο) εβδομάδες της εγκυμοσύνης σου δεν είσαι έγκυος! Φαίνεται περίεργο αλλά έτσι υπολογίζεται μια κύηση! Όπως είπαμε όμως σημασία έχει ότι έρχεται ακόμα ένα όμορφο νινακι στην παρέα μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι μετράς και τις ημέρες της περιόδου! Απλά τις 2 πρώτες ( μπορεί και τρεις αναλόγως τον κύκλο) εβδομάδες της εγκυμοσύνης σου δεν είσαι έγκυος! Φαίνεται περίεργο αλλά έτσι υπολογίζεται μια κύηση! Όπως είπαμε όμως σημασία έχει ότι έρχεται ακόμα ένα όμορφο νινακι στην παρέα μας!💗

Αυτο θα κρατησω κ εγω οτι υπαρχει ένα νινακι που ευχομαι  να πανε ολα και να το συναντήσω απο κοντα!!σας ευχαριστώ για τις συμβουλές κ τις εξηγησεις γιατι δεν τα ξερω πως υπολογίζονται κ οτι ειπε η μικροβιολογος κρατησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα σε όλες η βασικα καλημερα..σας διαβάζω κάθε μέρα,ταλαιπωρουμε παρα πολυ με αναγουλες και εμετούς.. Επίσης και με αϋπνία!Εχθές πηγαμε για το 1ο υπέρηχο ολα καλα είναι μεσα στην μήτρα το είδαμε,ακούσαμε και καρδούλα(λιγο πιο σιγα ομως χτυπαγε) αλλα ειναι ακομη πολυ νωρις ειμαι 6+1 Και μου ειπε οτι σε 2 εβδομάδες θα την ακούμε πιο δυνατά!!Είμαι πολυυ χαρουμενη δεν το πίστευα ότι εκεί μέσα ειναι το μωράκι μου..Ο δε άντρας μου βουρκωσε πολυ με συγκίνησε..!!Σας εύχομαι όλες να ζήσετε αυτην την υπέροχη στιγμή και να θυμάστε να μην το βάζετε ποτε κατω..ο επιμένων νικά😉!!Ήμουν πολύ απογοητευμένη και να που στο παρατσακ τα κατάφερα!!

Σας φιλώ γλυκαααα💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όπα! Έρχεται κι άλλο νινακι!!!!😃

Αν μπορείς να το αποφύγεις μην παίρνεις κάτι αλλά αν πονάς αρκετά μπορείς να πάρεις παρακεταμόλη. Δηλαδή depon ή panadol. Εμένα τουλάχιστον ο γιατρός αυτά μου είχε επιτρέψει να πάρω!💗

Θα ακολουθήσω την συμβουλή σου και δεν θα κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna90 είπε:

@Pixies.......ωπα ωπα να το, το καλο θερμοδιαγραμμα μιλαει.................τεστακι αυριο τρεχοντας!!!!!!!

Αννουλα μου λέω να κάνω ένα μεθαύριο αν δεν μου έχει έρθει για μην απογοητεύτω και φάω καμία ηττα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Αννουλα μου λέω να κάνω ένα μεθαύριο αν δεν μου έχει έρθει για μην απογοητεύτω και φάω καμία ηττα!! 

κ εγω ειχα αφησει να εχω εστω 2 -3 μερες καθυστερηση!!!σου ευχομαι ενα θετικο αποτέλεσμα μεσα απο τη καρδια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Αννουλα μου λέω να κάνω ένα μεθαύριο αν δεν μου έχει έρθει για μην απογοητεύτω και φάω καμία ηττα!! 

Βλέπεις καθολου σημάδια της καταραμμενης;; 

Εμένα μου ήρθε κορίτσια σήμερα το πρωί.....έλεος πια!!! Κορίτσια μήπως η ωχρινικη μου φάση είναι μικρη;;; Ρίξτε μια ματιά στα θερμοδιαγραμματα των 2 κύκλων μου.....πείτε μου απόψεις....νομίζω κάτι παίζει..!

20201013_085122.jpg

20201013_085146.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

δηλαδη για να καταλάβω μπορει να ειμαι 2 εβδομαδες πχ εγκυος αλλα τυπικα ειμαι 5???δηλαδη μετραμε κ την περιοδο μεσα????κοιτα οι επαφες ηταν μετρημενες οποτε συμπίπτουν οι 2 εβδομαδες!!λοιπόν εγω κραταω απλα οτι ειμαι εγκυος🤣🤣🤣🤣🤣

ναι γίνεται να ειχες καθυστερημένη εμφυτευση οποτε να εχεις μια διαφορά...συνήθως στον 1ο υπερηχο ξεκαθαρίζει κ πιο πολυ στην αυχενική που κάνουμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Βλέπεις καθολου σημάδια της καταραμμενης;; 

Εμένα μου ήρθε κορίτσια σήμερα το πρωί.....έλεος πια!!! Κορίτσια μήπως η ωχρινικη μου φάση είναι μικρη;;; Ρίξτε μια ματιά στα θερμοδιαγραμματα των 2 κύκλων μου.....πείτε μου απόψεις....νομίζω κάτι παίζει..!

20201013_085122.jpg

20201013_085146.jpg

ναι αυτό ισχύει βαση του θερμοδιαγραμματος βλεπω οτι εχεις 12 με 13.του Αυγούστου μου κανει πιο καλό πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα το γιατρο μου,μου ειπε παρασκευη να κανω ξανα χοριακηνα δουμε αν ανεβαίνει φυσιολογικα κ να ξεκινησω τα φιλισιν...κ την αλλη βδομαδα αν ολα πανε καλα θα παω για πρώτο υπερηχο να δουμε αν ειναι ενδομητριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Βλέπεις καθολου σημάδια της καταραμμενης;; 

Εμένα μου ήρθε κορίτσια σήμερα το πρωί.....έλεος πια!!! Κορίτσια μήπως η ωχρινικη μου φάση είναι μικρη;;; Ρίξτε μια ματιά στα θερμοδιαγραμματα των 2 κύκλων μου.....πείτε μου απόψεις....νομίζω κάτι παίζει..!

20201013_085122.jpg

20201013_085146.jpg

Μακάρι να ήξερα να σου πω αλλά όπως ήδη ξέρεις είμαι τελείως ανιδεη. Κοίτα έχει πρηστεί το στήθος μου και ποναει η κοιλιά μου πολύ. Ότι νιώθω πριν την περίοδο δηλαδή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούρια στην παρέα. Σας παρακολουθώ από τον Σεπτέμβρη. Χαίρομαι που θα μοιραστώ την ιστορία μου μαζί σας γιατί είμαι σίγουρη ότι θα με καταλάβετε. Λοιπόν, εγώ τις 2 τελευταίες χρονιες έβγαζα πολύποδες στη μήτρα και τους αφαιρουσα. Αμέσως μετά από 1μηνα μετά την τελευταία μου επέμβαση έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς έκανα βιοχημικη αποβολή. Από τότε έχουν περάσει 11 μήνες και ακόμα προσπαθούμε με τον άντρα μου. Τους τελευταίους 7 μήνες με παρακολουθεί η γυναικολόγος μου γιατί δεν κάνω καλή ωοριξια. Κάνω θεραπεία κ ενισχύω την ωοριξια μου με τα femara. Η γυναικολόγος μου λέει ότι είναι θέμα χρόνου να μείνω έγκυος γιατί οι υπόλοιπες εξετάσεις μου είναι εντάξει. Ευελπιστώ να μου φέρετε καλή τύχη με την τόση θετική ενέργεια που μεταφέρετε εδώ μέσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Celine είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούρια στην παρέα. Σας παρακολουθώ από τον Σεπτέμβρη. Χαίρομαι που θα μοιραστώ την ιστορία μου μαζί σας γιατί είμαι σίγουρη ότι θα με καταλάβετε. Λοιπόν, εγώ τις 2 τελευταίες χρονιες έβγαζα πολύποδες στη μήτρα και τους αφαιρουσα. Αμέσως μετά από 1μηνα μετά την τελευταία μου επέμβαση έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς έκανα βιοχημικη αποβολή. Από τότε έχουν περάσει 11 μήνες και ακόμα προσπαθούμε με τον άντρα μου. Τους τελευταίους 7 μήνες με παρακολουθεί η γυναικολόγος μου γιατί δεν κάνω καλή ωοριξια. Κάνω θεραπεία κ ενισχύω την ωοριξια μου με τα femara. Η γυναικολόγος μου λέει ότι είναι θέμα χρόνου να μείνω έγκυος γιατί οι υπόλοιπες εξετάσεις μου είναι εντάξει. Ευελπιστώ να μου φέρετε καλή τύχη με την τόση θετική ενέργεια που μεταφέρετε εδώ μέσα!!! 

Γειά σου κορίτσι! 💗 Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Φυσικά και σε καταλαβαίνουμε! Την ίδια επιθυμία έχουμε! Στο τέλος όμως θα δεις πως όλες θα τα καταφέρουμε!

Να μπείς και στο πινακακι μας αν θέλεις! Εύχομαι σύντομα να έχεις ένα ωραιότατο θετικό δίπλα στο όνομα σού!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Βλέπεις καθολου σημάδια της καταραμμενης;; 

Εμένα μου ήρθε κορίτσια σήμερα το πρωί.....έλεος πια!!! Κορίτσια μήπως η ωχρινικη μου φάση είναι μικρη;;; Ρίξτε μια ματιά στα θερμοδιαγραμματα των 2 κύκλων μου.....πείτε μου απόψεις....νομίζω κάτι παίζει..!

20201013_085122.jpg

20201013_085146.jpg

Εγω παλι θα σου ελεγα να πεταξεις το θερμομετρο μπας και ξεκολλησει το μυαλο σου απο το θερμοδιαγραμμα.....ειναι τοσα πολλα αυτα που μπορουν να επειρεασουν τη θερμοκρασια του σωματος που τσαμπα χαλας τη ζαχαρενια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...