Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

 

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:17/10

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Βαλε με κ εμένα στις μελλοντικές αλλά με ημερομηνία 29/10 στο περίπου γιατί δεν έχω ιδέα πότε θα μ έρθει η πρώτη περίοδος

Στο άλλο πινακακι αν ξανά μείνω θα μπω μετά την αυχενικη!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου έδωσε μια ιδέα η @anna90 για το πινακακι να το χωρίσουμε στα δύο να έχουμε ένα πινακακι με εγκυμοσύνες και ένα με περιόδους γιατί όντως είναι πολύ μεγάλο...Θα προσπαθήσω να το φτιάξω και θέλω τη γνώμη σας

Ωραίο κομμένο στα δύο το πινακακι, ωστόσο τολμώ να πω, ότι και τώρα κολλάει η σελίδα .  😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου έδωσε μια ιδέα η @anna90 για το πινακακι να το χωρίσουμε στα δύο να έχουμε ένα πινακακι με εγκυμοσύνες και ένα με περιόδους γιατί όντως είναι πολύ μεγάλο...Θα προσπαθήσω να το φτιάξω και θέλω τη γνώμη σας

Ναι οκ είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

 

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:17/10

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Μου αρέσει πολύ ο γλυκός τίτλος 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Φωτιά έχει πάρει αυτός ο μήνας!!!! Μπράβο κορίτσια συνεχίστε έτσι

❣️❣️😘

Λακτάκιι μου μπήκα στο φορουμ μετα από αρκετό καιρό και έμαθα τα ευχάριστα!! Χάρηκα παρα πάραπολύ για σένα!! Σ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ ευχήν!! Nα έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κορίτσι μου! Απόλαυσε το ταξίδι σου προς τη μητρότητα!

Μόλις δω περίοδο αυτον τον μήνα ξεκινάω και εγω τη διαδικασία εξωσωματικής 😊 ανυπομονώ και φοβάμαι μαζί! Δοκίμασα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα δεν με άφησε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Λακτάκιι μου μπήκα στο φορουμ μετα από αρκετό καιρό και έμαθα τα ευχάριστα!! Χάρηκα παρα πάραπολύ για σένα!! Σ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ ευχήν!! Nα έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κορίτσι μου! Απόλαυσε το ταξίδι σου προς τη μητρότητα!

Μόλις δω περίοδο αυτον τον μήνα ξεκινάω και εγω τη διαδικασία εξωσωματικής 😊 ανυπομονώ και φοβάμαι μαζί! Δοκίμασα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα δεν με άφησε όμως!

Κορίτσι μου καλή δύναμη κ όλα θα πάνε καλά θα δεις!!! Σύντομα θα έχεις κ εσύ ευχαριστα. Σ ευχαριστω πολύ για τις ευχές σου!!💖💖 Ο,τι χρειαστείς εννοείται μας ρωτάς .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Λακτάκιι μου μπήκα στο φορουμ μετα από αρκετό καιρό και έμαθα τα ευχάριστα!! Χάρηκα παρα πάραπολύ για σένα!! Σ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ ευχήν!! Nα έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κορίτσι μου! Απόλαυσε το ταξίδι σου προς τη μητρότητα!

Μόλις δω περίοδο αυτον τον μήνα ξεκινάω και εγω τη διαδικασία εξωσωματικής 😊 ανυπομονώ και φοβάμαι μαζί! Δοκίμασα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα δεν με άφησε όμως!

Σου έστειλα εγώ για δες...❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Matilda94 είπε:

Θέλω να με βάλετε κι εμένα στο πινακάκι κορίτσια! Ποιά ημερομηνία πρέπει να σας δώσω? Περιόδου ή καθυστέρησης?😊

Αν έχεις καθυστέρηση όταν κάνεις τεστ ή χοριακη και βγει θετικό αποτέλεσμα θα σε βάλω στο πινακακι με τις εγκυουλες αν δεν έχεις θα στείλεις την ημερομηνία περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ωραίο κομμένο στα δύο το πινακακι, ωστόσο τολμώ να πω, ότι και τώρα κολλάει η σελίδα .  😓

Προφανώς κάπου αλλού είναι το πρόβλημα κι εγώ από κινητό μπαίνω κυρίως και δεν μου κολλάει απλά με το μεγάλο πινακακι δεν μπορούσα να βγάλω εύκολα ακρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki83 πολλά συγχαρητήρια!!!!μας εσκασες καλέ!!!με το καλόοοοο...θα προχωράμε μαζί 🍼🍼άντε κορίτσια με το καλό και οι υπόλοιπες..πήραμε φόρα πάλι 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

🌺🙉ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ:08/10/20/👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶

prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ

Smurff88: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Natasha 24: ΘΕΤΙΚΟ 👶

ntinaki83:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :03/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:17/10

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Kostef:29/10

Matilda94:8/11

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια περιμένω της καινούργιες ημερομηνίες

3/11 η καινούρια ημερομηνία.. Είμαι κ πρώτη πρώτη απ οτι βλέπω στο καινούριο πινακακι..βρε λες να έχουμε κανένα τυχερό;;🤭😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

@ntinaki83 πολλά συγχαρητήρια!!!!μας εσκασες καλέ!!!με το καλόοοοο...θα προχωράμε μαζί 🍼🍼άντε κορίτσια με το καλό και οι υπόλοιπες..πήραμε φόρα πάλι 🥰🥰🥰

σε ευχαριστώ παρα πολυ!!κ συ με το καλο!!εκανα κ ενα τωρα με τα πρωτα πρωινα ουρα κ βγηκε πιο εντονος ο σταυρος!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αν έχεις καθυστέρηση όταν κάνεις τεστ ή χοριακη και βγει θετικό αποτέλεσμα θα σε βάλω στο πινακακι με τις εγκυουλες αν δεν έχεις θα στείλεις την ημερομηνία περιοδου

8/11😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εχθές είδα στο εσωρουχο μου κόκκινο αίμα ίσα ίσα που λερωσε το εσωρουχο και λευκή βλεννη και μετά τίποτα. Ούτε σήμερα μόνο αυτά τα υγρα. 

Επίσης έχω ένα φοβερό πόνο στη μήτρα αίμα περιόδου δεν έχει κατέβει ακόμα . Έχει γίνει σαν πέτρα. Να πάρω παυσίπονο τώρα η πειράζει σε κάτι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσια εχθές είδα στο εσωρουχο μου κόκκινο αίμα ίσα ίσα που λερωσε το εσωρουχο και λευκή βλεννη και μετά τίποτα. Ούτε σήμερα μόνο αυτά τα υγρα. 

Επίσης έχω ένα φοβερό πόνο στη μήτρα αίμα περιόδου δεν έχει κατέβει ακόμα . Έχει γίνει σαν πέτρα. Να πάρω παυσίπονο τώρα η πειράζει σε κάτι?? 

Όπα! Έρχεται κι άλλο νινακι!!!!😃

Αν μπορείς να το αποφύγεις μην παίρνεις κάτι αλλά αν πονάς αρκετά μπορείς να πάρεις παρακεταμόλη. Δηλαδή depon ή panadol. Εμένα τουλάχιστον ο γιατρός αυτά μου είχε επιτρέψει να πάρω!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Pixies είπε:

Κορίτσια εχθές είδα στο εσωρουχο μου κόκκινο αίμα ίσα ίσα που λερωσε το εσωρουχο και λευκή βλεννη και μετά τίποτα. Ούτε σήμερα μόνο αυτά τα υγρα. 

Επίσης έχω ένα φοβερό πόνο στη μήτρα αίμα περιόδου δεν έχει κατέβει ακόμα . Έχει γίνει σαν πέτρα. Να πάρω παυσίπονο τώρα η πειράζει σε κάτι?? 

κοριτσι μου κ εγω αυτο ειχα μια λευκη βλεννη με αιμα κ μετα καφε σταγονες...κ πονακια δεξια αριστερα στις ωοθηκες κ τραβηγματα στη κοιλιά...σου ευχομαι να ειναι κ σενα νινακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...