Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

άλλαξα ημερομηνία 

Καλημερα κοριτσι μου! Σου ηρθε νωριτερα?ποσες μερες κυκλο εχειε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!! @anna90 δεν εχω κανει ακομα τεστ διότι δεν βρηκα εφημερευον φαρμακειο στο δρομο μου ...ολα ηταν μακρια απο τη διαδρομη που κανω να ερθω σπιτι απο τη δουλεια!!τοσο γουρλου🤣🤣ειπαμε με τον αντρα μου μετά που θα βγουμε να παμε σε κατι φιλους να παμε να βρουμε ενα φαρμακειο γιατι θελει κ αυτος κατι φαρμακα!!ημουν να σκάσω που δεν βρηκα φαρμακειο..μου λεγε ο αντρας μου ηρεμησε καλυτερα ν περιμενεις λιγο...παντως περιοδο δεν βλέπω

Δεν πειραζει κοριτσι μου και να μην βρεις σημερα φαρμακειο θα βρεις αυριο το καλο ειναι οτι αφου ειχες εκεινα τα ροζ και τα καφε και ακομα δεν εκανε την εμφανιση της δεν θα ερθει η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

πωπωπωππω....θα μας σκασεις καλε!!!!! Εγω θα ειχα μπει απο χθες ιντερνετ να βρω φαρμακειο, θα ειχα παει τρεχοντας...πως κρατιεσαι??!!!!

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

16024025717897507735160610408873.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

16024025717897507735160610408873.jpg

Μπράβο μπράβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Μπράβο!!! Πολλά συγχαρητήρια!Ήμουν σίγουρη για σένα ότι ήσουν εγκυουλα.Με το καλό!!!

ειναι θετικο ετσι??δεν κανώ λαθος?σε ευχαριστώ σε ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ειναι θετικο ετσι??δεν κανώ λαθος?σε ευχαριστώ σε ευχαριστώ πολυ

Έγκυος είσαι κορίτσι μου.Φαινεται πεντακάθαρα!!!Το πρώτο παιδάκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Έγκυος είσαι κορίτσι μου.Φαινεται πεντακάθαρα!!!Το πρώτο παιδάκι;;

ναι το πρωτο!!αυριο θα παω για χοριακη...δεν το έκανά με τα πρωτα ουρα αλλα φανηκε ευτυχως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

16024025717897507735160610408873.jpg

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Σου ηρθε νωριτερα?ποσες μερες κυκλο εχειε?

ναι καλέ ειχα γραψει οτι μου ηρθε πολυ νωρίς γιαυτο και εκανα τις ορμονολογικες αλλα ολα οκ.31 μερες πηγε.εγω βαζω και τωρα το ανώτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ!!αυριο θα παω κ για χοριακη!!κ στα δικα σου κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

16024025717897507735160610408873.jpg

εμ στο ελεγα οτι εισαι εγκυος!!!συγχαρητήρια !!!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                         

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                    Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ👶

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶

   Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ  👶 

ntinaki83:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

 

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:17/10

Litsadi:08/11

billibas:27/09

Pixies:15/10

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ζουζουνα* είπε:

εμ στο ελεγα οτι εισαι εγκυος!!!συγχαρητήρια !!!να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2020 at 9:18 ΠΜ, ο/η anna90 είπε:

20201010_091805.jpg

Άννα να σε ρωτήσω πως αλλάζουμε τις μερες στην 2η φαση να ειναι 14 ?δεν μπορω να το σλκαξω και μου βγάζει 8 μερες αντίστροφη μέτρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ναι το πρωτο!!αυριο θα παω για χοριακη...δεν το έκανά με τα πρωτα ουρα αλλα φανηκε ευτυχως!!

Όλα να πάνε περίφημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

Συγχαρητήρια με το καλό το μωράκι σας!!! Μπράβο, όλα θα πάνε καλά.. πρόσεχε κ απολαυσε το.. αύριο χοριακη! 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσία τρεμουν τα χερια μου...δεν ξέρω πως ανεβασα φωτο αλλα νομιζώ καπού την εβαλα 

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!! Στο λεγαμε βρε.....στο λεγαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ειναι θετικο ετσι??δεν κανώ λαθος?σε ευχαριστώ σε ευχαριστώ πολυ

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Είσαι έγκυος!! Με το καλοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

16024025717897507735160610408873.jpg

Φωτιά έχει πάρει αυτός ο μήνας!!!! Μπράβο κορίτσια συνεχίστε έτσι

❣️❣️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

Άννα να σε ρωτήσω πως αλλάζουμε τις μερες στην 2η φαση να ειναι 14 ?δεν μπορω να το σλκαξω και μου βγάζει 8 μερες αντίστροφη μέτρηση.

Ελα κουκλα μου, εγω δεν εχω αλλαξει καποια ρυθμιση....το εχω βαλει να τα υπολογιζει ολα με βαση τους προηγουμενους μηνες....! Θες να μου στειλεις μια φωτο να καταλαβω τι εννοεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό το μωράκι σας!!! Μπράβο, όλα θα πάνε καλά.. πρόσεχε κ απολαυσε το.. αύριο χοριακη! 💖💖

σε ευχαριστω παρα πολύ!!ναι θα παω αυριο μακαρι να ειναι καλη!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ελα κουκλα μου, εγω δεν εχω αλλαξει καποια ρυθμιση....το εχω βαλει να τα υπολογιζει ολα με βαση τους προηγουμενους μηνες....! Θες να μου στειλεις μια φωτο να καταλαβω τι εννοεις?

εγω το ειχα και παλιά αυτο,απλα στα παλιά ήταν οκ μετρούσαν αντίστροφα 14 μερες μετα την ωορρηξια.τωρα μου μετράει 8 μερες μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...