Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα! Εμένα για καλο μου ακούγεται αυτό..Μήπως έγινε το θαυμα;;Δεν κανεις ενα τεστ;;

λεω να περιμενω κανα 2 μερες να δω αν θα κατεβει κανονικα η ρημαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

υπάρχουν 3 ενδεχόμενα, καλημερα!!!1ον μπορει να ειναι περίοδος που κατεβαίνει σιγα σιγα το ιδιο έπαθα κ εγω αυτη την φορα,2ον να ειναι εμφυτευση και 3ον να ειναι ωορρηξία. σε ποια μερα του κυκλου εισαι?

ειμαι 32η μερα ...κανονικα ειχα 28αρι κυκλο απλα τη προηγουμενη φορα εκανα 30 μερες κυκλο...οποτε  περιμενα 7 με 9 οκτωβρη να αδιαθετησω...απλα πρωτη φορα μου κανει τετοια νουμερα κ ανησύχησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ειμαι 32η μερα ...κανονικα ειχα 28αρι κυκλο απλα τη προηγουμενη φορα εκανα 30 μερες κυκλο...οποτε  περιμενα 7 με 9 οκτωβρη να αδιαθετησω...απλα πρωτη φορα μου κανει τετοια νουμερα κ ανησύχησα..

Καλημέρα ntinaki μου! Εμένα νινακι μου μυρίζει! 😃🤗Έχεις ήδη καλή καθυστέρηση και αυτό που έπαθες το είχα κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Λογικά θα σου ερχόταν ως σήμερα! Απορώ με την υπομονή σου!😄🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Κάνε ένα τεστακι να πανυγηρισουμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα ntinaki μου! Εμένα νινακι μου μυρίζει! 😃🤗Έχεις ήδη καλή καθυστέρηση και αυτό που έπαθες το είχα κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη! Λογικά θα σου ερχόταν ως σήμερα! Απορώ με την υπομονή σου!😄🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Κάνε ένα τεστακι να πανυγηρισουμε!!!!!!!!!

τωρα που πηγα τουαλετα δεν ειχα τιποτα!!κανω υπομονη με το ζορι🤣🤣🤣η καρδουλα μου το ξερει🤣🤣🤣θα παρω αμα ειναι σήμερα ενα τεστ να το κανω το πρωι αν δεν εχει κατεβει η σιχαμένη!!η θα πανηγυρισουμε η θα πεσει ακυρο🤣🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

τωρα που πηγα τουαλετα δεν ειχα τιποτα!!κανω υπομονη με το ζορι🤣🤣🤣η καρδουλα μου το ξερει🤣🤣🤣θα παρω αμα ειναι σήμερα ενα τεστ να το κανω το πρωι αν δεν εχει κατεβει η σιχαμένη!!η θα πανηγυρισουμε η θα πεσει ακυρο🤣🤣🤣🤣

 

Θα πανηγυρίσουμε!!!!!!!!!

Αύριο το πρωί; Και το απόγευμα μια χαρά θα δείξει!😄😄😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα πανηγυρίσουμε!!!!!!!!!

Αύριο το πρωί; Και το απόγευμα μια χαρά θα δείξει!😄😄😆😆

μου ερχεται να βαλω τα κλαμματα απο το αγχος!!φιβαμαι να πιστέψω οτι μπορει να ειναι κατι καλο μη φαω τα μουτρα μου!!!νομίζω @Ευάγγελοςτ αν σε ειχα εδω θα με εβαζες επιτοπου να το κανω το τεστ🤣🤣🤣🤣🤣...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

μου ερχεται να βαλω τα κλαμματα απο το αγχος!!φιβαμαι να πιστέψω οτι μπορει να ειναι κατι καλο μη φαω τα μουτρα μου!!!νομίζω @Ευάγγελοςτ αν σε ειχα εδω θα με εβαζες επιτοπου να το κανω το τεστ🤣🤣🤣🤣🤣...

Απορώ κ εγώ με την υπομονή σας κορίτσια!!εγώ παρόλο που είμαι τέρας υπομονής, σ αυτό το κομμάτι δεν το έχω καθόλου 😂😂😂😂 πάντως και 12 το βράδυ να το κάνεις θα δείξει...άντε με το καλό!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Απορώ κ εγώ με την υπομονή σας κορίτσια!!εγώ παρόλο που είμαι τέρας υπομονής, σ αυτό το κομμάτι δεν το έχω καθόλου 😂😂😂😂 πάντως και 12 το βράδυ να το κάνεις θα δείξει...άντε με το καλό!!!🙏🙏🙏

ειναι ο φοβος του αρνητικου που με κραταει...σκέφτομαι μήπως ειναι νωρις για να κανω...παντως τωρα δεν εχω τιποτα!!ειμαι ολοκαθαρη που πηγα τουαλετα!!θα με παλαβωσει η περιοδος εμενα🤣🤣🤣μακαρι να ειναι κατι καλο!!κοριτσια νιωθω οτι ειστε οι μονες που μπορω να μιλησω κ σας ευχαριστω για ολη αυτη τη θετικη σκέψη!!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

ειναι ο φοβος του αρνητικου που με κραταει...σκέφτομαι μήπως ειναι νωρις για να κανω...παντως τωρα δεν εχω τιποτα!!ειμαι ολοκαθαρη που πηγα τουαλετα!!θα με παλαβωσει η περιοδος εμενα🤣🤣🤣μακαρι να ειναι κατι καλο!!κοριτσια νιωθω οτι ειστε οι μονες που μπορω να μιλησω κ σας ευχαριστω για ολη αυτη τη θετικη σκέψη!!!😘😘😘

Καλέ Κάνε ένα τεστ...εφοσον έχεις καθυστέρηση θα δείξει και απόγευμα αν το κάνεις!!! Θετικές σκέψεις.......!!!! Περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                         

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                    Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ👶

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶

   Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ  👶 

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

τωρα που πηγα τουαλετα δεν ειχα τιποτα!!κανω υπομονη με το ζορι🤣🤣🤣η καρδουλα μου το ξερει🤣🤣🤣θα παρω αμα ειναι σήμερα ενα τεστ να το κανω το πρωι αν δεν εχει κατεβει η σιχαμένη!!η θα πανηγυρισουμε η θα πεσει ακυρο🤣🤣🤣🤣

 

Να πας να παρεις σημερα ενα τεστ γιατι αυριο ειναι Κυριακη και μπορει να μην βρεις ανοιχτο φαρμακειο....Ησυχαμενη αν ηταν να εχει κατεβει θα ειχε κατεβει....αντε περιμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

μου ερχεται να βαλω τα κλαμματα απο το αγχος!!φιβαμαι να πιστέψω οτι μπορει να ειναι κατι καλο μη φαω τα μουτρα μου!!!νομίζω @Ευάγγελοςτ αν σε ειχα εδω θα με εβαζες επιτοπου να το κανω το τεστ🤣🤣🤣🤣🤣...

Εννοείται!😄😄😄😄

Μην σου πω θα το είχες ήδη κάνει από χθες!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι καινούρια στην παρέα. Σας παρακολουθώ από τον Σεπτέμβρη. Χαίρομαι που θα μοιραστώ την ιστορία μου μαζί σας γιατί είμαι σίγουρη ότι θα με καταλάβετε. Λοιπόν, εγώ τις 2 τελευταίες χρονιες έβγαζα πολύποδες στη μήτρα και τους αφαιρουσα. 1μηνα μετά αμέσως από την τελευταία μου επέμβαση έμεινα έγκυος αλλά δυστυχώς έκανα βιοχημικη αποβολή. Από τότε έχουν περάσει 11 μήνες και ακόμα προσπαθούμε με τον άντρα μου. Τους τελευταίους 7 μήνες με παρακολουθεί η γυναικολόγος μου γιατί δεν κάνω καλή ωοριξια. Κάνω θεραπεία κ ενισχύω την ωοριξια μου με τα femara. Η γυναικολόγος λέει ότι είναι θέμα χρόνου να μείνω έγκυος γιατί οι υπόλοιπες εξετάσεις είναι εντάξει. Ευελπιστώ να μου φέρετε καλή τύχη με την τόση θετική ενέργεια που μεταφέρετε εδώ μέσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Ναι, αυτό που λες παιζει ρόλο, δλδ εάν ήξερες γενικά πόσο ανεβαίνει η θερμοκρασία σου, ποια είναι τα πλαίσια σου! Αυτό μετράει δεν είναι τόσο πολύ η θερμοκρασία αυτή καθαυτή, αλλά η άνοδος της μετά την ωορρηξία και το να μείνει εκεί για πάνω από 14 ημέρες.... (για εμένα σκέψου η αυξημένη θερμοκρασία μου είναι 36.5 με 36.6, γιατι πιο πριν έχω 35.9 με 36.1 το πολυ)!! Κράτα μας ενημερωμένες....

Σας αφήνω και το δικό μου θερμοδιαγραμμα...Δεν λέει κάτι ιδιαίτερο...Την βλέπω να έρχεται στην ώρα της (15 του μηνα).

20201010_091805.jpg

Ναι πάντα εκεί ήμουν εγώ!! Γιατί το λες για εσένα?? Νομίζω ότι εσύ έχεις παραπάνω ελπίδες από μένα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Pixies είπε:

Ναι πάντα εκεί ήμουν εγώ!! Γιατί το λες για εσένα?? Νομίζω ότι εσύ έχεις παραπάνω ελπίδες από μένα!! 

χαχαχαχχα...με αυτα τα σκαμπανεβασματα πολυ αμφιβαλω! Παντως ολες ειμαστε "στο παιχνιδι" μεχρι να ερθει η ακατανομαστη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                         

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                    Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ👶

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶

   Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ  👶 

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

 

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:31/10

ζουζουνα*:18/11

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

άλλαξα ημερομηνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! @anna90 δεν εχω κανει ακομα τεστ διότι δεν βρηκα εφημερευον φαρμακειο στο δρομο μου ...ολα ηταν μακρια απο τη διαδρομη που κανω να ερθω σπιτι απο τη δουλεια!!τοσο γουρλου🤣🤣ειπαμε με τον αντρα μου μετά που θα βγουμε να παμε σε κατι φιλους να παμε να βρουμε ενα φαρμακειο γιατι θελει κ αυτος κατι φαρμακα!!ημουν να σκάσω που δεν βρηκα φαρμακειο..μου λεγε ο αντρας μου ηρεμησε καλυτερα ν περιμενεις λιγο...παντως περιοδο δεν βλέπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!! @anna90 δεν εχω κανει ακομα τεστ διότι δεν βρηκα εφημερευον φαρμακειο στο δρομο μου ...ολα ηταν μακρια απο τη διαδρομη που κανω να ερθω σπιτι απο τη δουλεια!!τοσο γουρλου🤣🤣ειπαμε με τον αντρα μου μετά που θα βγουμε να παμε σε κατι φιλους να παμε να βρουμε ενα φαρμακειο γιατι θελει κ αυτος κατι φαρμακα!!ημουν να σκάσω που δεν βρηκα φαρμακειο..μου λεγε ο αντρας μου ηρεμησε καλυτερα ν περιμενεις λιγο...παντως περιοδο δεν βλέπω

πωπωπωππω....θα μας σκασεις καλε!!!!! Εγω θα ειχα μπει απο χθες ιντερνετ να βρω φαρμακειο, θα ειχα παει τρεχοντας...πως κρατιεσαι??!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

πωπωπωππω....θα μας σκασεις καλε!!!!! Εγω θα ειχα μπει απο χθες ιντερνετ να βρω φαρμακειο, θα ειχα παει τρεχοντας...πως κρατιεσαι??!!!!

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

κοίταξα ποια φαρμακεια ηταν ανοιχτα κ επρεπε να κατεβω σε αλλη σταση απο αυτη που κατεβαινω κ να παρω αλλο λεωφορειο η να περπατησω κανα 20λεπτο για να βρω εφημερευον..7.30 η ωρα τό βραδυ δεν ειχα κουραγιο νυστικια και κουρασμενη μετα τη δουλεια...προσπαθω να ειμαι ηρεμη αν κ το μυαλο μου ειναι εκει συνέχεια..κ φαντασου στη γειτονια μου εχω 4  φαρμακεια κ κανενα δεν εφημερευει!!!!

αααα...σαν τη δικια μας γειτονια που εχουμε 6-7 φαρμακεια και το Σ/Κ συνηθως δεν εχουμε κανενα ανοιχτο......τι καταρα!! Θα σε περιμενουμε μολις βρεις φαρμακειο λοιπον!!!!!!! Θετικες σκεψεις στελνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...