Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οιστραδιολη


Recommended Posts

Υπαρχει καμια που οταν έπινε τα cyclacur για πάχυνση ενδομητρίου να της ερθει περίοδος ;Αδιαθετησω στις 13 ξεκίνησα 15 του μήνα εκανα παρακολούθηση ενδομητρίου και πριν καλα καλα φτάσω για έμβρυομεταφορα αδιαθετησα πήγα για υπέρηχο σημερα και είχε πεσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Υπαρχει καμια που οταν έπινε τα cyclacur για πάχυνση ενδομητρίου να της ερθει περίοδος ;Αδιαθετησω στις 13 ξεκίνησα 15 του μήνα εκανα παρακολούθηση ενδομητρίου και πριν καλα καλα φτάσω για έμβρυομεταφορα αδιαθετησα πήγα για υπέρηχο σημερα και είχε πεσει 

Κορίτσι μου σου εύχομαι κάθε ευκολία να έχεις και γρήγορα ένα επιτυχημένο αποτέλεσμα! Δεν το έχω ξανακούσει κορίτσι μου... Στο κέντρο τι σου είπαν; είναι κάτι που μπορεί να συμβεί; μήπως ήταν κάτι άλλο κ όχι περίοδος; κ τώρα πρέπει ξανά από την αρχή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Υπαρχει καμια που οταν έπινε τα cyclacur για πάχυνση ενδομητρίου να της ερθει περίοδος ;Αδιαθετησω στις 13 ξεκίνησα 15 του μήνα εκανα παρακολούθηση ενδομητρίου και πριν καλα καλα φτάσω για έμβρυομεταφορα αδιαθετησα πήγα για υπέρηχο σημερα και είχε πεσει 

Γεια σου κοριτσι μου.. μισο λεπτο.. εχεις ξεκινησεις διέγερση για εξωσωματικη ; Ποτε την ξεκίνησες; Ποτε περίμενες να αδειαθετισεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...