Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγαλη καθυστερηση περιοδου


Κατερίνα21

Recommended Posts

Γεια σας! 

Ειχα ξαναγραψει παλιοτερα...αλλα και παλι το μυαλο αρχιζει να εχει αποριες..

Στις 28/5 σταματησα τα αντισυλληπτικα και αποφασίσαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες για δευτερο μωρακι.. 

Τελευταια περιοδος 26/7 ομως μετα τα χαπια ο κυκλος μου αλλαξε τελειως..δεν ξερω πως να τον υπολογισω!!! Την προηγουμενη εβδομαδα ξεκινησε να ποναει το στηθος σε σημειο να μην μπορω να ακουμπησω τιποτα πανω του (το ιδιο ειχα και στο πρωτο μου παιδακι).. Αυτο συνεχιζεται μεχρι και σημερα...

Να σας πω οτι οταν περιμενα περιοδο δεν πονουσε ποτε το στηθος μου...

Δυο μερες ενιωθα κατι τσιμπηματακια αλλα δεν εδωσα σημασια...

Σημερα το πρωι, ενιωσα ενα δυνατο πονο και πηγα τουαλετα..ειδα λιγο αιμα..και τωρα εχω καφε (3 ωρες μετα)..

Πηρα τηλ στο νοσοκομειο για ραντεβου και μου ειπαν 26 Μαρτιου😂😂😂

Αν αυτο δεν ειναι περιοδος και κανω τεστ αξιζει? Η απλα τα εχει παιξει ο οργανισμος μου μετα τα χαπια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Γεια σας! 

Ειχα ξαναγραψει παλιοτερα...αλλα και παλι το μυαλο αρχιζει να εχει αποριες..

Στις 28/5 σταματησα τα αντισυλληπτικα και αποφασίσαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες για δευτερο μωρακι.. 

Τελευταια περιοδος 26/7 ομως μετα τα χαπια ο κυκλος μου αλλαξε τελειως..δεν ξερω πως να τον υπολογισω!!! Την προηγουμενη εβδομαδα ξεκινησε να ποναει το στηθος σε σημειο να μην μπορω να ακουμπησω τιποτα πανω του (το ιδιο ειχα και στο πρωτο μου παιδακι).. Αυτο συνεχιζεται μεχρι και σημερα...

Να σας πω οτι οταν περιμενα περιοδο δεν πονουσε ποτε το στηθος μου...

Δυο μερες ενιωθα κατι τσιμπηματακια αλλα δεν εδωσα σημασια...

Σημερα το πρωι, ενιωσα ενα δυνατο πονο και πηγα τουαλετα..ειδα λιγο αιμα..και τωρα εχω καφε (3 ωρες μετα)..

Πηρα τηλ στο νοσοκομειο για ραντεβου και μου ειπαν 26 Μαρτιου😂😂😂

Αν αυτο δεν ειναι περιοδος και κανω τεστ αξιζει? Η απλα τα εχει παιξει ο οργανισμος μου μετα τα χαπια? 

Είσαι χωρίς περίοδο από 26/7;;; Τα χάπια θεωρητικά ρυθμίζουν τον κύκλο σου. Πήγαινε να κανεις μια χοριακη κοπέλα μου. Λογικά είσαι έγκυος και πολύ μάλιστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Είσαι χωρίς περίοδο από 26/7;;; Τα χάπια θεωρητικά ρυθμίζουν τον κύκλο σου. Πήγαινε να κανεις μια χοριακη κοπέλα μου. Λογικά είσαι έγκυος και πολύ μάλιστα 

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Ναι το μονο αιμα που ειδα ηταν το σημερινο...και αυτο τωρα ειναι καφε...

Μολις σταματησα τα χαπια ολα εχουν απορυθμιστει πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Ναι το μονο αιμα που ειδα ηταν το σημερινο...και αυτο τωρα ειναι καφε...

Μολις σταματησα τα χαπια ολα εχουν απορυθμιστει πια...

Πήγαινε για τη χοριακη... Εγώ είχα και αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα. Αν είσαι έγκυος κοπέλα μου πρέπει να σε δει οπωσδήποτε γυναικολόγος. Αν δεν μπορείς να πας σε ιδιώτη πήγαινε στα επείγοντα στη γυναικολογική και πες τους το και το. Θα σε δουν σίγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Ναι το μονο αιμα που ειδα ηταν το σημερινο...και αυτο τωρα ειναι καφε...

Μολις σταματησα τα χαπια ολα εχουν απορυθμιστει πια...

Να κάνεις μια χοριακή ή τεστ γιατί σε περίπτωση που είσαι έγκυος και σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη ίσως πρέπει να σου δώσει κάτι ο γιατρός για το αιματακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πήγαινε για τη χοριακη... Εγώ είχα και αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα. Αν είσαι έγκυος κοπέλα μου πρέπει να σε δει οπωσδήποτε γυναικολόγος. Αν δεν μπορείς να πας σε ιδιώτη πήγαινε στα επείγοντα στη γυναικολογική και πες τους το και το. Θα σε δουν σίγουρα!! 

Θα κανω ενα τεστ και αν ειναι θετικο θα παω στα επειγοντα...

Σε ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να κάνεις μια χοριακή ή τεστ γιατί σε περίπτωση που είσαι έγκυος και σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη ίσως πρέπει να σου δώσει κάτι ο γιατρός για το αιματακι. 

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Το βραδυ θα παρω ενα τεστ για σιγουρια..απλα δεν ηξερα αν ειναι αξιοπιστο με το αιμα που ειδα...

Και στο πρωτο μου παιδακι επαιρνα κολπικα προγεστερονη λογω προηγουμενης αποβολης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Γεια σας! 

Ειχα ξαναγραψει παλιοτερα...αλλα και παλι το μυαλο αρχιζει να εχει αποριες..

Στις 28/5 σταματησα τα αντισυλληπτικα και αποφασίσαμε να ξεκινησουμε προσπαθειες για δευτερο μωρακι.. 

Τελευταια περιοδος 26/7 ομως μετα τα χαπια ο κυκλος μου αλλαξε τελειως..δεν ξερω πως να τον υπολογισω!!! Την προηγουμενη εβδομαδα ξεκινησε να ποναει το στηθος σε σημειο να μην μπορω να ακουμπησω τιποτα πανω του (το ιδιο ειχα και στο πρωτο μου παιδακι).. Αυτο συνεχιζεται μεχρι και σημερα...

Να σας πω οτι οταν περιμενα περιοδο δεν πονουσε ποτε το στηθος μου...

Δυο μερες ενιωθα κατι τσιμπηματακια αλλα δεν εδωσα σημασια...

Σημερα το πρωι, ενιωσα ενα δυνατο πονο και πηγα τουαλετα..ειδα λιγο αιμα..και τωρα εχω καφε (3 ωρες μετα)..

Πηρα τηλ στο νοσοκομειο για ραντεβου και μου ειπαν 26 Μαρτιου😂😂😂

Αν αυτο δεν ειναι περιοδος και κανω τεστ αξιζει? Η απλα τα εχει παιξει ο οργανισμος μου μετα τα χαπια? 

Καλησπερα!! Επαιρνα αντισυλληπτικα απο τα 21 μεχρι τα 30 με καποιες διακοπες ανα διαστηματα για να ξρκουραζεται ο οργανισμοσ. Ο κυκλος μου ποτε δεν χαλασε τις περιοδους που τα σταματουσα....Ενοειται να πας να κανεις χοριακη αλλα εγω εχω και μια αλλη απορια...Εγραψες οτι σου ειπαν στο νοσοκομειο ραντεβου για 26 Μαρτιου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα!! Επαιρνα αντισυλληπτικα απο τα 21 μεχρι τα 30 με καποιες διακοπες ανα διαστηματα για να ξρκουραζεται ο οργανισμοσ. Ο κυκλος μου ποτε δεν χαλασε τις περιοδους που τα σταματουσα....Ενοειται να πας να κανεις χοριακη αλλα εγω εχω και μια αλλη απορια...Εγραψες οτι σου ειπαν στο νοσοκομειο ραντεβου για 26 Μαρτιου??

Ακριβως! Επειδη εχουν περασει δυο μηνες απο την τελευταια περιοδο και αν δεν ειναι εγκυμοσυνη πρεπει να γινει καποιος ελεγχος..πηρα τηλ το πρωι στο νοσοκομειο για ραντεβου πρωινο και μου ειπαν 26 Μαρτιου...

Μαλλον αν υπηρχε εγκυμοσυνη θα με στελνανε σε απογευματινο ραντεβου οπου ειναι με πληρωμη... Αυτο σκεφτηκα εγω!! Δεν ξερω πως δουλευει πια το συστημα.. Αν ειναι να πληρωσω θα πηγαινα σε ιδιωτη, οχι σε δημοσιο νοσοκομειο!! Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ακριβως! Επειδη εχουν περασει δυο μηνες απο την τελευταια περιοδο και αν δεν ειναι εγκυμοσυνη πρεπει να γινει καποιος ελεγχος..πηρα τηλ το πρωι στο νοσοκομειο για ραντεβου πρωινο και μου ειπαν 26 Μαρτιου...

Μαλλον αν υπηρχε εγκυμοσυνη θα με στελνανε σε απογευματινο ραντεβου οπου ειναι με πληρωμη... Αυτο σκεφτηκα εγω!! Δεν ξερω πως δουλευει πια το συστημα.. Αν ειναι να πληρωσω θα πηγαινα σε ιδιωτη, οχι σε δημοσιο νοσοκομειο!! Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα!!

Ο Χριστός και η μάνα του!!! Τον Μάρτη πες τους μπορεί και να γέννας....Και στα απογευματινά της τρελλης γίνεται εμένα μου είχαν κλείσει ραντεβού 3 μήνες μετά κι αυτό πριν 2 χρόνια...φαντάσου τώρα με τον κορρωνοιο...Δεν έχεις κάποια φίλη κάποια γνωστή που να έχει κάποιον γυναικολόγο να του πει την οικονομική σου κατάσταση να σε δει δωρεάν;;;γιατί καταλαβαίνω ότι ούτε τα 36 ευρώ που κοστίζει το απογευματινό ραντεβού μπορείς να διαθέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερσ κι απο μενα! αν βοηθαει,εγω χρησιμοποιω πολυ το doctoranytime.gr...κλεινω εκει ολα μου τα ραντεβου σε ιδιωτες που συνεργαζονται με εοππυ και δεν πληρωνω...Ριξε μια ματια αν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε γυναικολογο με δωρεαν ραντεβου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ο Χριστός και η μάνα του!!! Τον Μάρτη πες τους μπορεί και να γέννας....Και στα απογευματινά της τρελλης γίνεται εμένα μου είχαν κλείσει ραντεβού 3 μήνες μετά κι αυτό πριν 2 χρόνια...φαντάσου τώρα με τον κορρωνοιο...Δεν έχεις κάποια φίλη κάποια γνωστή που να έχει κάποιον γυναικολόγο να του πει την οικονομική σου κατάσταση να σε δει δωρεάν;;;γιατί καταλαβαίνω ότι ούτε τα 36 ευρώ που κοστίζει το απογευματινό ραντεβού μπορείς να διαθέσεις

Δυστυχως δεν εχω καποια! Προς το παρον θα κανω το τεστ... Σημερα το πρωι στο σκουπισμα ειδα ροζ και μετα τιποτα... Και μετα με βλεπω για τα επειγοντα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

καλησπερσ κι απο μενα! αν βοηθαει,εγω χρησιμοποιω πολυ το doctoranytime.gr...κλεινω εκει ολα μου τα ραντεβου σε ιδιωτες που συνεργαζονται με εοππυ και δεν πληρωνω...Ριξε μια ματια αν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε γυναικολογο με δωρεαν ραντεβου!

Καλησπερα!! Δεν το γνωριζα αυτο!! Πολυ χρησιμο φαινεται να ειναι...και σου γραφει καποιος οικογενειακος γιατρος παραπεμπτικό ή κλεινεις ραντεβου μονη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπερα!! Δεν το γνωριζα αυτο!! Πολυ χρησιμο φαινεται να ειναι...και σου γραφει καποιος οικογενειακος γιατρος παραπεμπτικό ή κλεινεις ραντεβου μονη σου?

Κλείνεις μόνη σου ραντεβού. Έκανες τεστ τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι μου, δεν μου αρέσει να επεμβαίνω, αλλά, έχει να σου έρθει περίοδος από 26/7 δηλαδή αν θεωρητικά είσαι έγκυος, είσαι ήδη 8 εβδομάδων και δεν έχεις κάνει ένα τεστ να το μαθεις; Καταρχάς γιατί όχι;; Γιατί δεν έκανες ένα τεστ;; Και ρωτάς στο φορουμ; Για ποιο λόγο; Για  να μαντέψουμε αν είσαι  έγκυος; Το καταλαβαίνω σε γυναίκες στο πρώτο τους παιδί που έχουν αυτή  την αγωνία, τον φόβο του αρνητικού κτλ, αλλα εσυ είσαι στο δεύτερο παιδάκι σου.. Ένα τεστακι λοιπόν των 9 ευρώ θα έλυνε κάθε απορία.. 

Τωρα για το αν υπάρχει δυνατότητα για ένα, έστω ένα μόνο ραντεβού σε έναν ιδιωτικό γιατρό, για ένα ζευγάρι που προσπαθεί για 2ο παιδί συνειδητά, το θεωρώ αυτονόητο. 
Εύχομαι να είσαι έγκυος και να πάνε όλα καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κλείνεις μόνη σου ραντεβού. Έκανες τεστ τελικά;

Μολις τωρα καταφερα να μπω...ολη μερα στο ποδι... Εκανα το τεστ!!! Ειναι θετικο!!!! Δεν το περιμενα, φοβηθηκα οτι για αλλη μια φορα θα εβλεπα αρνητικο... Αυριο θα παμε στο νοσοκομειο για να δουμε τι ακριβως ηταν το αιμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Βρε κορίτσι μου, δεν μου αρέσει να επεμβαίνω, αλλά, έχει να σου έρθει περίοδος από 26/7 δηλαδή αν θεωρητικά είσαι έγκυος, είσαι ήδη 8 εβδομάδων και δεν έχεις κάνει ένα τεστ να το μαθεις; Καταρχάς γιατί όχι;; Γιατί δεν έκανες ένα τεστ;; Και ρωτάς στο φορουμ; Για ποιο λόγο; Για  να μαντέψουμε αν είσαι  έγκυος; Το καταλαβαίνω σε γυναίκες στο πρώτο τους παιδί που έχουν αυτή  την αγωνία, τον φόβο του αρνητικού κτλ, αλλα εσυ είσαι στο δεύτερο παιδάκι σου.. Ένα τεστακι λοιπόν των 9 ευρώ θα έλυνε κάθε απορία.. 

Τωρα για το αν υπάρχει δυνατότητα για ένα, έστω ένα μόνο ραντεβού σε έναν ιδιωτικό γιατρό, για ένα ζευγάρι που προσπαθεί για 2ο παιδί συνειδητά, το θεωρώ αυτονόητο. 
Εύχομαι να είσαι έγκυος και να πάνε όλα καλά.. 

Θα σου λυσω ολες τις αποριες σου... Καταρχας μολις σταματησα τα αντισυλληπτικα ο κυκλος μου χαλασε..οποτε δεν μπορουσα να υπολογισω καν αν απλα εχω αραιομηνοροια ή καθυστερηση... Δευτερον στο πρωτο μου παιδακι προσπαθουσαμε τρια χρονια και καθε μηνα περνουσα τη διαδικασια του αρνητικου τεστ με μια ψυχολογια στα πατωματα..δεν ηθελα να μπω παλι σε αυτη τη διαδικασια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μολις τωρα καταφερα να μπω...ολη μερα στο ποδι... Εκανα το τεστ!!! Ειναι θετικο!!!! Δεν το περιμενα, φοβηθηκα οτι για αλλη μια φορα θα εβλεπα αρνητικο... Αυριο θα παμε στο νοσοκομειο για να δουμε τι ακριβως ηταν το αιμα... 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, βουρ στο νοσοκομείο να δεις το μωρακι σου (Στη βδομάδα που είσαι θα έχει σχηματιστεί ήδη). Θα περιμένουμε νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, βουρ στο νοσοκομείο να δεις το μωρακι σου (Στη βδομάδα που είσαι θα έχει σχηματιστεί ήδη). Θα περιμένουμε νέα σου 

Καλημεραααα! Ακομα δεν το εχω πιστεψει... Περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα απο την εξεταση ουρων...ανυπομονω να κανουμε υπερηχο...να ακουσω την καρδουλα του...

Μακαρι να ειναι καλα και το αιμα να μην ηταν τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μολις τωρα καταφερα να μπω...ολη μερα στο ποδι... Εκανα το τεστ!!! Ειναι θετικο!!!! Δεν το περιμενα, φοβηθηκα οτι για αλλη μια φορα θα εβλεπα αρνητικο... Αυριο θα παμε στο νοσοκομειο για να δουμε τι ακριβως ηταν το αιμα... 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημεραααα! Ακομα δεν το εχω πιστεψει... Περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα απο την εξεταση ουρων...ανυπομονω να κανουμε υπερηχο...να ακουσω την καρδουλα του...

Μακαρι να ειναι καλα και το αιμα να μην ηταν τιποτα...

Στο νοσοκομείο είσαι; Όλα θα πάνε καλά. Εγώ είχα αίμα και καφέ σχεδόν σε όλο το 1ο τρίμηνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Στο νοσοκομείο είσαι; Όλα θα πάνε καλά. Εγώ είχα αίμα και καφέ σχεδόν σε όλο το 1ο τρίμηνο

Καναμε τεστ ουρων και επιβεβαιωσαμε την εγκυμοσυνη... Καναμε υπερηχο ειδαμε σακο..αλλα οχι εμβρυικα στοιχεια ...κανονικα επρεπε να ειμαι 9 εβδομαδων και με βαση τον υπερηχο ειμαι 4+6..οποτε μου ειπε ειναι λογικο να μην βλεπουμε κατι...

Ομως φοβαμαι οτι θα παλιδρομησει... Τετοια αποκλιση ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και το εχασα... Μετα εμεινα εγκυος στη μπουμπου μου πηγαν ολα καλα..και τωρα νιωθω οτι ξαναζω την πρωτη μου εμπειρια...

Μου εγραψε δυο χοριακες να κανω για να δουμε πως ανεβαινουν και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καναμε τεστ ουρων και επιβεβαιωσαμε την εγκυμοσυνη... Καναμε υπερηχο ειδαμε σακο..αλλα οχι εμβρυικα στοιχεια ...κανονικα επρεπε να ειμαι 9 εβδομαδων και με βαση τον υπερηχο ειμαι 4+6..οποτε μου ειπε ειναι λογικο να μην βλεπουμε κατι...

Ομως φοβαμαι οτι θα παλιδρομησει... Τετοια αποκλιση ειχα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και το εχασα... Μετα εμεινα εγκυος στη μπουμπου μου πηγαν ολα καλα..και τωρα νιωθω οτι ξαναζω την πρωτη μου εμπειρια...

Μου εγραψε δυο χοριακες να κανω για να δουμε πως ανεβαινουν και βλεπουμε...

Εύχομαι να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Πάντως ταιριάζει με το αιματάκι που είχες, μπορεί να ήταν εμφύτευσης. Μόνη σου το είπες πως χωρίς τα χάπια απορρυθμήστικε τελείως ο κύκλος σου! Μακάρι. Πότε θα σε ξανά δει;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μολις τωρα καταφερα να μπω...ολη μερα στο ποδι... Εκανα το τεστ!!! Ειναι θετικο!!!! Δεν το περιμενα, φοβηθηκα οτι για αλλη μια φορα θα εβλεπα αρνητικο... Αυριο θα παμε στο νοσοκομειο για να δουμε τι ακριβως ηταν το αιμα... 

Συγχαρητήρια !!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εύχομαι να είναι καθυστερημένη σύλληψη. Πάντως ταιριάζει με το αιματάκι που είχες, μπορεί να ήταν εμφύτευσης. Μόνη σου το είπες πως χωρίς τα χάπια απορρυθμήστικε τελείως ο κύκλος σου! Μακάρι. Πότε θα σε ξανά δει;  

Δευτερα και Τεταρτη θα κανω τις χοριακες..και πεμπτη παρασκευη θα δω ποτε εφημερευει το νοσοκομειο θα ξαναπαω να δει τα αποτελεσματα...

Κι εγω αυτο σκεφτηκα για την εμφυτευση...στη μητρα δεν φαινοταν κατι ανησυχητικό για το αιμα..ολα ηταν φυσιολογικα!!

Σε ευχαριστω πολυ πολυ!!😀😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...