Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαϊου 2021 ❤️


Recommended Posts

στις On 16/11/2020 at 2:55 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μολις τελειωσα!! Ο υπερηχος τελειος!! Το μπεμπε ειχε απλωθεί και δεν μπορουσε να το μετρησει...χαχαχαχχα μαλλον η σοκολατα το κοιμιζε!! Την τεταρτη θα εχουμε τα αποτελεσματα απο το αιμα.. Και πιθανον να εχουμε μπεμπαρο..θα το δουμε σε λιγες μερες με τον γυναικολογο...

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε??? Μεγαλωνουν οι κοιλιτσες σας??? 

Παμε να γελασουμε λιγο?? Τι λιγουριτσες εχετε??? 

Κατερίνα μου όμορφη τώρα είδα το μήνυμα για την αυχενικη και τα λοιπά...πολύ χαίρομαι! Συγχαρητήρια για όλα!Εύχομαι όλες να πηγαίνουμε από το καλό στο καλύτερο!😊

Καλέ κορίτσια τι γίνεται;περιτριγυρίζονται από αγορομανες 😝Θα τρελαθώ!

Καλά είμαι και εγώ σήμερα πήγα είδα την μικρή (;) στον γιατρό και όλα είναι καλά!Είναι βέβαια λίγο τσαουσα γιατί δεν κάθεται ούτε για μέτρηση πια αλλά όλα πάνε ρολόι προς στιγμήν.

Λιγούρες...Τι ΘΕΜΑΤΑΡΑ άνοιξες; Λοιπόν έχω κατι λιγούρες,να έτσι βραδινές-καλη ώρα-.Αλμυρα λιγουρευομαι συνέχεια και πιο πολύ "βρώμικα".Το πιο αστείο που έχω λιγουρευτει ως τώρα είναι πάντως ο παστουρμάς 😝Εσείς τι λιγουρευεστε;Γλυκά ή αλμυρά; Υγιεινά ή μη;Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

 

Κατερίνα μου όμορφη τώρα είδα το μήνυμα για την αυχενικη και τα λοιπά...πολύ χαίρομαι! Συγχαρητήρια για όλα!Εύχομαι όλες να πηγαίνουμε από το καλό στο καλύτερο!😊

Καλέ κορίτσια τι γίνεται;περιτριγυρίζονται από αγορομανες 😝Θα τρελαθώ!

Καλά είμαι και εγώ σήμερα πήγα είδα την μικρή (;) στον γιατρό και όλα είναι καλά!Είναι βέβαια λίγο τσαουσα γιατί δεν κάθεται ούτε για μέτρηση πια αλλά όλα πάνε ρολόι προς στιγμήν.

Λιγούρες...Τι ΘΕΜΑΤΑΡΑ άνοιξες; Λοιπόν έχω κατι λιγούρες,να έτσι βραδινές-καλη ώρα-.Αλμυρα λιγουρευομαι συνέχεια και πιο πολύ "βρώμικα".Το πιο αστείο που έχω λιγουρευτει ως τώρα είναι πάντως ο παστουρμάς 😝Εσείς τι λιγουρευεστε;Γλυκά ή αλμυρά; Υγιεινά ή μη;Για να δούμε...

Εγω στην κορη μου ηθελα συνεχεια παγωτοοοο και πατατες προτηγανισμενες... 

Τωρα ειμαι μπερδεμενη..ουτε πολλα γλυκα ουτε αλμυρα... Με καθε ευκαιρια τρωω τυρι σιγουρα!! Αλλα αυτες τις μερες εχω ξεπαστρεψει κατι κουλουρακια λαδιου της πεθερας μου (παλια δεν μου αρεσαν..τωρα τα λατρευω!😂) και μακαρι να ειχα καθε μερα κεικ!!  Με εχει μπερδεψει αυτο το παιδι...😂😂

Οσο για τον υπερηχο που ειπες και που εισαι ακομα!!😂😂 εχεις να ριξεις γελια... Θυμαμαι στη β επιπεδου στην ελενη μου προσπαθουσαμε να την βγάλουμε σε 3d και μας εκανε κουκου-τσα το καθικακι...😂😂 μεχρι και ο γιατρος γελουσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Τι κάνετε;Τι κάνουν οι κοιλιτσες σας;

Καλησπερα κοριτσι μου!! Πλεον 14+3.. Η κοιλιτσα φανηκε για τα καλα...το μπεμπακι αρχισε να κουνιεται...ειδικα οταν τρωω πατατες κανει παρτυ εκει μεσα... Η υπνηλια δεν παλευεται πια...ολο θελω να κοιμαμαι!!

Εσυ πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! Πλεον 14+3.. Η κοιλιτσα φανηκε για τα καλα...το μπεμπακι αρχισε να κουνιεται...ειδικα οταν τρωω πατατες κανει παρτυ εκει μεσα... Η υπνηλια δεν παλευεται πια...ολο θελω να κοιμαμαι!!

Εσυ πως εισαι??

Και εγώ καλά είμαι αλλά με ανησυχήσεις...Αν και είναι 16+1 δεν έχω νιώσει τίποτα.Στην τελευταία μας επίσκεψη όλα ήταν μια χαρά.

Εγώ ευτυχώς λυτρώθηκε από την υπνηλία πριν 3 εβδομάδες! Ε-πι-τέ-λους 🤩 Η κοιλίτσα αρχίζει να φαίνεται...λες και περιμένω περίοδο είμαι πρισμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Και εγώ καλά είμαι αλλά με ανησυχήσεις...Αν και είναι 16+1 δεν έχω νιώσει τίποτα.Στην τελευταία μας επίσκεψη όλα ήταν μια χαρά.

Εγώ ευτυχώς λυτρώθηκε από την υπνηλία πριν 3 εβδομάδες! Ε-πι-τέ-λους 🤩 Η κοιλίτσα αρχίζει να φαίνεται...λες και περιμένω περίοδο είμαι πρισμενη.

Εγω το ενιωσα ακριβως στις 14 εβδομαδες (την τριτη δηλαδη) ενω ετρωγα πατατες τηγανητες ενιωσα ενα κουνημα μεσα απο το δερμα...δεν θεωρω οτι ηταν κλωτσια...αλλα κουνηθηκε...τωρα πολλες φορες ο αντρας μου πιεζει την κοιλια μου απο την μια πλευρα για να το ενοχλησει και χτυπαει απο την αλλη...

Ισως το ενιωσα νωρις γιατι ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη..κ εμενα μου εκανε εντυπωση!! 

Στο πρωτο παιδι το ενιωσα στις 18 εβδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εγω το ενιωσα ακριβως στις 14 εβδομαδες (την τριτη δηλαδη) ενω ετρωγα πατατες τηγανητες ενιωσα ενα κουνημα μεσα απο το δερμα...δεν θεωρω οτι ηταν κλωτσια...αλλα κουνηθηκε...τωρα πολλες φορες ο αντρας μου πιεζει την κοιλια μου απο την μια πλευρα για να το ενοχλησει και χτυπαει απο την αλλη...

Ισως το ενιωσα νωρις γιατι ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη..κ εμενα μου εκανε εντυπωση!! 

Στο πρωτο παιδι το ενιωσα στις 18 εβδομαδες...

Ε μάλλον για αυτό δεν το νιώθω ακόμη.Για να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι πολύ τις τελευταίες μέρες πότε θα το αισθανθώ αλλά από ότι διάβασα είναι νορμάλ ακόμη να μη το αισθάνομαι.

Χριστίνα εσύ που είσαι;όλα καλά;Έχεις καιρό να γράψεις. @Xristina biman

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Ε μάλλον για αυτό δεν το νιώθω ακόμη.Για να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι πολύ τις τελευταίες μέρες πότε θα το αισθανθώ αλλά από ότι διάβασα είναι νορμάλ ακόμη να μη το αισθάνομαι.

Χριστίνα εσύ που είσαι;όλα καλά;Έχεις καιρό να γράψεις. @Xristina biman

 

Γεια σας κορίτσια μου ❤️ τι κάνετε.? Πως είστε.? Πώς είναι τα μωράκια σαςςς.? Εγώ ένιωσα το μωράκι μου την προηγούμενη Κυριακή εντελώς ξαφνικά και στην αρχή φοβήθηκα. Μετά που το έψαξα λίγο το κατάλαβα και χάρηκα πολύ ❤️ αλλά από εκείνη την ημέρα δεν τον έχω ξανά νιώσει. Ίσως και να τον ένιωσα αλλά καμία φορά έχω και το στομάχι μου και μοιάζουν αρκετά.. με την υπνηλία δόξα το Θεό είμαστε πολύ καλοί φίλοι 😂 θέλω να κοιμάμαι όλη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις πριν 18 ώρες, ο/η Xristina biman είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε.? Καλησπέρα. Πώς είστε.? Πώς πάνε τα μωράκια σας.? Όλα καλά.? ♥️

Καλημέρα!! Εμείς είμαστε πολύ καλά...αισίως αύριο μπαίνουμε στις 18 εβδομάδες..ο μπεμπακος είναι πολύ ζωηρός...τον νιώθω πιο έντονα πλέον..η υπνηλία καλά κρατεί...χαχαχαχ... Στις 14/1 έχω β επιπέδου και ανυπομονώ να δούμε και το 3d.. 

Εσύ πως είσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2020 at 9:51 ΠΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημέρα!! Εμείς είμαστε πολύ καλά...αισίως αύριο μπαίνουμε στις 18 εβδομάδες..ο μπεμπακος είναι πολύ ζωηρός...τον νιώθω πιο έντονα πλέον..η υπνηλία καλά κρατεί...χαχαχαχ... Στις 14/1 έχω β επιπέδου και ανυπομονώ να δούμε και το 3d.. 

Εσύ πως είσαι ?

Καλημέρα Κατερίνα μου. Δόξα το Θεό κι εμείς όλα καλά. Είμαι στην 19 εβδομάδα και 3 μέρες. Η υπνηλία όπως είπες κι εσύ συνεχίζεται ακόμα και δεν με χαλάει καθόλου.. χαχαχα. Στις 14 έχω κι εγώ την β επιπέδου. 3d εμείς έχουμε δει αλλά όχι καλά γιατί δεν ήταν στην σωστή θέση ο μπέμπης. Ελπίζουμε όταν πάμε να τον δούμε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!Ελπίζω να το μήνυμα μου να σας βρίσκει καλά εσάς και τους οικείους σας.

Από ότι βλέπω μια χαρά φουσκώνουν οι κοιλιτσες μας!Και εγώ έχω την Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ στις 13 του μηνός και 14 παντρευομαστε😄Φαντάζομαι εκείνες τις μέρες τα μηνύματα θα πηγαίνουν και θα έρχονται μεταξύ μας.

Εμείς τον/την βλέπουμε κάθε φορά 3d και έχει κάτι μαγουλακια για ρουφηγμα... τρελαινόμαστε! Ελπίζω όλα να συνεχίσουν να μας πηγαίνουν καλά και με το καλό τον Μάϊο να κρατήσουμε τα παιδάκια μας στην αγκαλιά μας!

Αλήθεια...εσείς ποτέ έχετε ΠΗΤ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!Ελπίζω να το μήνυμα μου να σας βρίσκει καλά εσάς και τους οικείους σας.

Από ότι βλέπω μια χαρά φουσκώνουν οι κοιλιτσες μας!Και εγώ έχω την Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ στις 13 του μηνός και 14 παντρευομαστε😄Φαντάζομαι εκείνες τις μέρες τα μηνύματα θα πηγαίνουν και θα έρχονται μεταξύ μας.

Εμείς τον/την βλέπουμε κάθε φορά 3d και έχει κάτι μαγουλακια για ρουφηγμα... τρελαινόμαστε! Ελπίζω όλα να συνεχίσουν να μας πηγαίνουν καλά και με το καλό τον Μάϊο να κρατήσουμε τα παιδάκια μας στην αγκαλιά μας!

Αλήθεια...εσείς ποτέ έχετε ΠΗΤ?

 

Με το καλό κοπέλα μου ο γάμος σας ❤️ εμείς παντρευόμαστε την άλλη εβδομάδα παραμονή Πρωτοχρονιάς κι όλας 😛 σχετικά με την ΠΗΤ η γιατρός μου μου έδωσε στις 40 εβδομάδες γύρω στις 16 Μαϊου. Κι επειδή δεν ξέρει εάν με το καλό θα φτάσουμε τόσο μου έδωσε γύρω στις 4 Μαϊου.. εσείς.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!Ελπίζω να το μήνυμα μου να σας βρίσκει καλά εσάς και τους οικείους σας.

Από ότι βλέπω μια χαρά φουσκώνουν οι κοιλιτσες μας!Και εγώ έχω την Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ στις 13 του μηνός και 14 παντρευομαστε😄Φαντάζομαι εκείνες τις μέρες τα μηνύματα θα πηγαίνουν και θα έρχονται μεταξύ μας.

Εμείς τον/την βλέπουμε κάθε φορά 3d και έχει κάτι μαγουλακια για ρουφηγμα... τρελαινόμαστε! Ελπίζω όλα να συνεχίσουν να μας πηγαίνουν καλά και με το καλό τον Μάϊο να κρατήσουμε τα παιδάκια μας στην αγκαλιά μας!

Αλήθεια...εσείς ποτέ έχετε ΠΗΤ?

 

Καλησπέρα!! Με το καλό κορίτσια!! Να είστε ευτυχισμένες!! ♥️♥️

Εμάς ο γιατρός μας είπε να περιμένουμε από 6-26 Μαϊου ΠΗΤ λόγω ότι έχω τρεις εβδομάδες απόκλιση..δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αν αναπτυχθεί πιο γρήγορα το μωρό μέχρι τότε..θα το βλέπουμε σε κάθε ραντεβού αυτό.. διότι ξεκινήσαμε με 4 εβδομάδες απόκλιση και το μωρό μέσα σε μια εβδομάδα μεγάλωσε σαν να είχαν περάσει δύο εβδομάδες..οπότε μίκρυνε η απόκλιση..ίσως γίνει και αργότερα... Πάντως στην τελευταία επίσκεψη στις 15 εβδομάδες ο μπεμπακος ήταν 170 γραμμαρια και από όσο έψαξα έπρεπε να ήταν γύρω στα 70.. οπότε πιστεύω ότι αν παίρνει έτσι βάρος αρχές μαϊου θα τον έχουμε😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Καλή χρονιά είπαμε;Δεν είπαμε!

Τι κάνετε;Τα μωράκια σας;

Τελειώσατε με την Β'?

@Xristina biman να ζήσετε κορίτσι μου Γεροί και μονιασμένοι να είστε!Με το καλό να υποδεχτειτε το νέο μέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Καλή χρονιά είπαμε;Δεν είπαμε!

Τι κάνετε;Τα μωράκια σας;

Τελειώσατε με την Β'?

@Xristina biman να ζήσετε κορίτσι μου Γεροί και μονιασμένοι να είστε!Με το καλό να υποδεχτειτε το νέο μέλος!

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου ♥️ τι κάνετε.? Χρόνια πολλά και καλή χρονιά και από εμένα με υγεία πάνω απ'όλα ❤️ εμείς δόξα το θεό τελειώσαμε και όλα πήγαν πολύ καλά. Εσύ.? Πώς είσαι.? Τελείωσες.? Τον άλλο μήνα έχουμε και την καμπύλη ζαχάρου 😱

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχέςκαι ανταποδίδω!

Κι εσείς να ζήσετε και να ευτυχησετε πάντα αγαπημένοι και με το καλό το μπεμπέ σας να έρθει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xristina biman είπε:

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου ♥️ τι κάνετε.? Χρόνια πολλά και καλή χρονιά και από εμένα με υγεία πάνω απ'όλα ❤️ εμείς δόξα το θεό τελειώσαμε και όλα πήγαν πολύ καλά. Εσύ.? Πώς είσαι.? Τελείωσες.? Τον άλλο μήνα έχουμε και την καμπύλη ζαχάρου 😱

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχέςκαι ανταποδίδω!

Κι εσείς να ζήσετε και να ευτυχησετε πάντα αγαπημένοι και με το καλό το μπεμπέ σας να έρθει ❤️

Ευχαριστούμε πολύ πολύ για τα γλυκά σου λόγια!🥰

Ναι,ναι τελείωσα και εγώ με την Β' επιπέδου και όλα είναι μια χαρά!Δόξα σοι ο Θεός πέρασε και αυτό το άγχος.

Βέβαια είχαμε μια έκπληξη...καθώς στο πρώτο πλάνο φάνηκε μια τσουτσου όλη δικιά μας!😂

Ο κύριος τόσο καιρό ντρεπόταν και δεν μας έδειχνε τα "κάλλη" του και πάθαμε ένα μικρό σοκ,καθώς ο μπαμπάς μας ετοιμαζόταν για την πριγκίπισσα του αλλά άλλα σχέδια είχε η μοίρα...πάλι καλά που δεν ψωνίσαμε τίποτα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Ευχαριστούμε πολύ πολύ για τα γλυκά σου λόγια!🥰

Ναι,ναι τελείωσα και εγώ με την Β' επιπέδου και όλα είναι μια χαρά!Δόξα σοι ο Θεός πέρασε και αυτό το άγχος.

Βέβαια είχαμε μια έκπληξη...καθώς στο πρώτο πλάνο φάνηκε μια τσουτσου όλη δικιά μας!😂

Ο κύριος τόσο καιρό ντρεπόταν και δεν μας έδειχνε τα "κάλλη" του και πάθαμε ένα μικρό σοκ,καθώς ο μπαμπάς μας ετοιμαζόταν για την πριγκίπισσα του αλλά άλλα σχέδια είχε η μοίρα...πάλι καλά που δεν ψωνίσαμε τίποτα😊

Χαχαχα φαντάζομαι το σοκ σας. Γερό να'ναι το μαναρακι και ότι να ναι. Εμείς ευτυχώς το είχαμε επιβεβαίωση από την αυχενική κι όλας και ξέραμε ότι έχουμε το μαγκακι μας για να δούμε.  💙 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Καλή χρονιά είπαμε;Δεν είπαμε!

Τι κάνετε;Τα μωράκια σας;

Τελειώσατε με την Β'?

@Xristina biman να ζήσετε κορίτσι μου Γεροί και μονιασμένοι να είστε!Με το καλό να υποδεχτειτε το νέο μέλος!

Καλησπέρα και από εμένα!! Καλή χρονιά με υγεία να έχουμε!! 

Να ζήσετε κορίτσια και με το καλό τα μπεμπακια σας!!! 

Κι εμείς την Πέμπτη κάναμε την β επιπέδου... Το 2021 θα είναι η χρονιά των αγοριών μάλλον..χιχιιχ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! Καλή χρονιά με υγεία να έχουμε!! 

Να ζήσετε κορίτσια και με το καλό τα μπεμπακια σας!!! 

Κι εμείς την Πέμπτη κάναμε την β επιπέδου... Το 2021 θα είναι η χρονιά των αγοριών μάλλον..χιχιιχ...

 

Με το καλό κι εσένα το μπεμπακι σου κοπέλα μου ❤️ είμαστε αγόρο μάνες τι να κάνουμε 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για να πω την αλήθεια μου ήθελα από την αρχή να είναι,πάνω από όλα υγιές,αλλά λίγο αγόρι 😝

Το μόνο που ζηλεύω ειναι αυτές οι κορδέλες οι κοριτσίστικες και οι φούστες tutù 🌺Εντάξει εσύ Κατερινάκι το έχεις συμπληρώσει το παζλ.Εχεις και τα δύο φύλα και συμφέρεις😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια για να πω την αλήθεια μου ήθελα από την αρχή να είναι,πάνω από όλα υγιές,αλλά λίγο αγόρι 😝

Το μόνο που ζηλεύω ειναι αυτές οι κορδέλες οι κοριτσίστικες και οι φούστες tutù 🌺Εντάξει εσύ Κατερινάκι το έχεις συμπληρώσει το παζλ.Εχεις και τα δύο φύλα και συμφέρεις😝

Χαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εμένα ο άντρας μου έλεγε από την πρώτη στιγμή ότι θα βγει αγόρι για να είναι και ο προστάτης στα επόμενα παιδιά και βασικά ήθελε αγόρι το πρώτο 😛 εγώ να πω την αλήθεια ήθελα και κοριτσάκι για τους λόγους τους οποίους είπες και το πίστευα επειδή στην οικογένεια μας τα περισσότερα είμαστε κορίτσια. Αλλά μετά σκέφτηκα ότι τα αγόρια έχουν αδυναμία στις μαμάδες τους και χάρηκα  😛 βέβαια γερα να είναι τα μαναρακια μας και ότι να είναι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Κορίτσια για να πω την αλήθεια μου ήθελα από την αρχή να είναι,πάνω από όλα υγιές,αλλά λίγο αγόρι 😝

Το μόνο που ζηλεύω ειναι αυτές οι κορδέλες οι κοριτσίστικες και οι φούστες tutù 🌺Εντάξει εσύ Κατερινάκι το έχεις συμπληρώσει το παζλ.Εχεις και τα δύο φύλα και συμφέρεις😝

Έχω ξεκινήσει τα ψώνια του μπέμπη και δεν ξέρω τι να ψωνίσω...στα κοριτσίστικα η αλήθεια είναι ότι έχεις ποικιλία... 

Μην νομίζεις κι εγώ που της πήρα πάνω από 30 κορδέλες..ζήτημα αν έχει βάλει καμία 10αρια..και αυτό για λίγο μετά τις έβγαζε..τώρα που είναι 2,5 ούτε να τις δει δεν θέλει... Ούτε καν μποτάκια δεν θέλει να βάλει...μου βγήκε λίγο ατίθαση...χαχαχχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xristina biman είπε:

Χαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εμένα ο άντρας μου έλεγε από την πρώτη στιγμή ότι θα βγει αγόρι για να είναι και ο προστάτης στα επόμενα παιδιά και βασικά ήθελε αγόρι το πρώτο 😛 εγώ να πω την αλήθεια ήθελα και κοριτσάκι για τους λόγους τους οποίους είπες και το πίστευα επειδή στην οικογένεια μας τα περισσότερα είμαστε κορίτσια. Αλλά μετά σκέφτηκα ότι τα αγόρια έχουν αδυναμία στις μαμάδες τους και χάρηκα  😛 βέβαια γερα να είναι τα μαναρακια μας και ότι να είναι ❤️

Αυτό πάνω από όλα...εμείς είμαστε το κλασσικό ο μπαμπάς θέλει κόρη και η μαμά γιο 😂 Καταλαβαίνεις...ο άντρας μου χρειάστηκε να φάει μια πάστα μετά την β επιπέδου για να συνέλθει.

Προφανώς δεν ήταν μέσα λόγω της γνωστής κατάστασης με τον κοβιντ και έκανα το gender reveal με μια πιπίλα σε χρώμα γαλάζιο... καταλαβαίνετε έκπληξη 😂Στην αρχή πίστεψε ότι κάνω πλάκα αλλά όχι...τον λυπήθηκα για κάποια δευτερόλεπτα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Έχω ξεκινήσει τα ψώνια του μπέμπη και δεν ξέρω τι να ψωνίσω...στα κοριτσίστικα η αλήθεια είναι ότι έχεις ποικιλία... 

Μην νομίζεις κι εγώ που της πήρα πάνω από 30 κορδέλες..ζήτημα αν έχει βάλει καμία 10αρια..και αυτό για λίγο μετά τις έβγαζε..τώρα που είναι 2,5 ούτε να τις δει δεν θέλει... Ούτε καν μποτάκια δεν θέλει να βάλει...μου βγήκε λίγο ατίθαση...χαχαχχα.. 

Έχετε ξεκινήσει τα ψώνια για τα μωράκια σας.? Εγώ για να πω την αλήθεια τίποτα ακόμα. Βέβαια έχω βρει τα πράγματα για το βρεφικό που θέλω αλλά ούτε φορμακια έχω ξεκινήσει ούτε τίποτα. Εδώ στην Βοιωτία μας έχουν και σε lockdown και είναι δύσκολα τα πράγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να μεταφέρεις! Κι εγώ με 4ΑΑ έχω τον μπεμπουλη μου🥰 είμαι σίγουρη για την επιτυχία❤️
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;; Πώς είναι τα μπεμπέκια σας;; Εγώ έχω φουσκώσει αρκετά με αποτέλεσμα να μη κλείνουν παντελόνια και μπουφάν και ο μπόμπιρας μου εδώ κ δύο εβδομάδες είναι δραστήριος μέσα στην κοιλιά μου! Ξεκίνησα να τον νιώθω στις 16 εβδομάδες αρκετά νωρίς για πρώτη κύηση κ σήμερα που είμαι 18+1 τον νιώθω πλέον κ σε όρθια θέση. Πήγαμε στον γιατρό κ είναι μεγάλο μωρό με βάση τις μέρες της εξωσωματικής...στην ανάπτυξή του ήταν μπροστά 4 μέρες και τώρα φαίνεται 7 μέρες μπροστά. Επιβεβαιώνει την εμβρυολογο που 5 ημερών βλαστοκύστη μας είπε ότι εξελίσσεται δυναμικά κ μπορεί να έχει φτάσει και 6ης ημέρας τη μέρα της εμβρυομεταφοράς. Πάντως βρε κορίτσια τι όμορφα ανθρωπακια κουβαλάμε μέσα μας!!! Μου φαίνεται απίστευτο που τον νιώθω...🤰 Επίσης, έκλεισα για ραντεβού για τη β-επιπεδου σε ένα μήνα! Εσείς σε τι φάση είστε;;;
    • Γενικα βλέπω πως οι παιδίατροι έχουν τελείως άλλη τακτική με τις τροφες 🤷‍♀️ πχ εμένα στην αρχή μου είπε ότι έχει σπόρια μέσα δεν το δίνουμε όπως φράουλα ακτινίδιο ντομάτα μελιτζάνα τέτοια τα αποφεύγουμε όταν είναι πολύ μικρά  το αχλάδι βοηθάει στο έντερο από φρούτα  Κοιτα αυτά θα έχεις με την επιθυμία του φαγητού σήμερα μπορεί να τρώει κάτι και να στο κόψει απότομα να μην το θέλει καθόλου και μετά από 2-3 μήνες να αρχίσει πάλι να το τρώει δεν είναι στάνταρ αυτό ή επειδή ξεκίνησε με όρεξη να τρώει πως θα τρώει κάθε φορά με την ίδια όρεξη είναι φάσεις που παίρνανε εμενα ακόμα και τώρα είναι μερες που τρώει καλά και άλλες πάλι όχι  Με τα κακα περάσαμε μια μικρή φάση που έκλεγε όταν έκανε αλλά όχι τόσο πολύ όπως το περιγράφεις εσυ είχε τυχει να βγάλει λίγο αίμα μια φορά αλλά ήταν από το σφίξιμο ερεθίστηκε (είχα στείλει φωτο στην γιατρό και τα είδε ) επειδη με τα κιλά της δεν έχει θέμα να πεις ωχ αμάν να φαει σιγά σιγά θα στρώσει τώρα για την δυσκηλιοτητα δεν ξέρω να βοηθησω αλλά μου είχαν πει πως μια  μπατονέτα με λίγο ελαιόλαδο να την κανείς στο πωπω βοηθάει να ενεργηθεί βέβαια δεν ξέρω αν δουλεύει δεν το έχω δοκιμάσει εγω
    • Ευχαριστω κατ μου!!!!! ❤️😊 ελπιζω να μας πεις κι εσυ πολυ ευχαριστα νεα!!!!!! 🙏 εχε πιστη στα εμβρυακια σου!!!
    • Θα μιλήσεις με γιατρό οδοντίατρο για αρχή και με τον γυναικολόγο σου κλείσε ραντεβού να πας να σε δει ο οδοντίατρος και να δείτε τι μπορεί να κάνετε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...