Μετάβαση σε περιεχόμενο

PRP ενδομητρίου


Recommended Posts

 Καλημερα κορίτσια υπαρχει κάποια απο εσάς που γνωρίζει η έχει κανει αυτη την θεραπεία για πάχυνση ενδομητρίου ;Κόστος διαδικασια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/9/2020 at 10:57 ΠΜ, ο/η karen είπε:

 Καλημερα κορίτσια υπαρχει κάποια απο εσάς που γνωρίζει η έχει κανει αυτη την θεραπεία για πάχυνση ενδομητρίου ;Κόστος διαδικασια;

στις On 6/9/2020 at 10:57 ΠΜ, ο/η karen είπε:

 Καλημερα κορίτσια υπαρχει κάποια απο εσάς που γνωρίζει η έχει κανει αυτη την θεραπεία για πάχυνση ενδομητρίου ;Κόστος διαδικασια;

Εχω κανει...πολύ απλή διαδικασία....μου πηραν αιμα....κ μου έκανε εγχυση ο γυναικολόγος απλα στη μητρα 2 μερες συνεχομενες....η επεξεργασία κοστισε 200 η 250 ευρω..δεν θυμάμαι καλα....) κ ο γυναικολόγος δεν με χρεωσε κατι..φετος το εκανα κ κατεληξα σε βιοχημικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

Εχω κανει...πολύ απλή διαδικασία....μου πηραν αιμα....κ μου έκανε εγχυση ο γυναικολόγος απλα στη μητρα 2 μερες συνεχομενες....η επεξεργασία κοστισε 200 η 250 ευρω..δεν θυμάμαι καλα....) κ ο γυναικολόγος δεν με χρεωσε κατι..φετος το εκανα κ κατεληξα σε βιοχημικη 

Κρίμα ρε κορίτσι....Εκεί που λίγο πας να χαρείς..... Είχες θέμα με το ενδομήτριο; Γιατί κι εγώ τον Ιούλιο-αυγουστο έκανα προετοιμασία για κατεψυγμένα και το ενδομήτριο είχε κολλήσει στο 6,1- 6,3..ε σικλακουρ, αυτοκόλλητα και βιάγκρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/9/2020 at 3:57 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

Εχω κανει...πολύ απλή διαδικασία....μου πηραν αιμα....κ μου έκανε εγχυση ο γυναικολόγος απλα στη μητρα 2 μερες συνεχομενες....η επεξεργασία κοστισε 200 η 250 ευρω..δεν θυμάμαι καλα....) κ ο γυναικολόγος δεν με χρεωσε κατι..φετος το εκανα κ κατεληξα σε βιοχημικη 

200;Πω πω λογικά του νοσοκομειο και οτι πάρει και ο γιατρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/9/2020 at 6:40 ΜΜ, ο/η jazz είπε:

Κρίμα ρε κορίτσι....Εκεί που λίγο πας να χαρείς..... Είχες θέμα με το ενδομήτριο; Γιατί κι εγώ τον Ιούλιο-αυγουστο έκανα προετοιμασία για κατεψυγμένα και το ενδομήτριο είχε κολλήσει στο 6,1- 6,3..ε σικλακουρ, αυτοκόλλητα και βιάγκρα!

Παντα είχα θέμα αλλά εντάξει κουτσά στραβά περπάταγε εμένα κόλλησε 5 με ενα κουτι καθημερινως cyclacur και ενα τατσ 50 ξεκινησε 2.    Πήγε 4,6 και τέλος 5 φυσικά και σταματησα. Όταν εκανα διεγέρσεις σε σχέση με φυσικούς περπάταγε πιο καλά. Δεν ξέρω θα δω αν αξίζει οι εγχύσεις ίσως έτυχε και ο κυκλος όλα τα ειχαμε τώρα μας κανει νερά και το πάχος τι να πω με κούρασε αρκετά πλεον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια εγώ έκανα πρπ θεραπεία και μήτρας και ωοθηκών.

Αλλά περιμένω ακόμα αποτελέσματα.ειναι δεύτερο μήνα.

 Δευτέρα θα πάω στο γιατρό,θα δούμε τί θα μου πει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Καλημέρα.εχω πολύ καλά νέα.δεν έχω γράψει πολύ καιρό αλλά τώρα που έχουν στρώση ορμόνες άλλο μήνα θα προχωρήσω στο εξωσωματική.

Δόξα τό Θεό δούλεψε PRP. Ελπίζω να αποκτήσω σύντομα το νανάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η athinoulouka είπε:

Καλημέρα.εχω πολύ καλά νέα.δεν έχω γράψει πολύ καιρό αλλά τώρα που έχουν στρώση ορμόνες άλλο μήνα θα προχωρήσω στο εξωσωματική.

Δόξα τό Θεό δούλεψε PRP. Ελπίζω να αποκτήσω σύντομα το νανάκι μου.

Μπραβο κοριτσι ! Και μενα ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι σε καποιες γυναικες κανει θαυματα και σε αλλες δυστυχως δε δουλευει..να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...