Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβόλιο και πιθανή εγκυμοσύνη


αννι

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.

Σκέφτομαι να κάνω το εμβόλιο για τον πνευμονιόκοκκο . Ξέρετε αν επηρεάζει πιθανή εγκυμοσύνη;;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σκέφτομαι να κάνω το εμβόλιο για τον πνευμονιόκοκκο . Ξέρετε αν επηρεάζει πιθανή εγκυμοσύνη;;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Γεια σου αννι,γιατί να το κανεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Γεια σου αννι,γιατί να το κανεις; 

Είμαι πολύ ευαισθητη σε κρυώματα ...Καπνίζω και έχω πολύ ευαίσθητο αναπνευστικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Είμαι πολύ ευαισθητη σε κρυώματα ...Καπνίζω και έχω πολύ ευαίσθητο αναπνευστικό...

Ειμαι κατά των εμβολιων αννι μου σορυ ,καπνιζα και επινα χρονια.το ελατωσα οταν ξεκινησα εξωσωματικες και τωρα μαχαιρι και δε μου λειπει καν.προσπαθησε να το μειωσεις.επισης ξερω καποιον βελονιστη που κανει θαυματα μια φιλη αμεσως το κοψε με τη μια..καραβης μιλτιαδης 

Επεξεργάστηκε από Nefeliap
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Ειμαι κατά των εμβολιων αννι μου σορυ ,καπνιζα και επινα χρονια.το ελατωσα οταν ξεκινησα εξωσωματικες και τωρα μαχαιρι και δε μου λειπει καν.προσπαθησε να το μειωσεις.επισης ξερω καποιον βελονιστη που κανει θαυματα μια φιλη αμεσως το κοψε

Κι εγω δεν είμαι τόσο θετική μη θαρρείς... έχω τον αντρα μου που μουρμουρίζει...Θα το σκεφτώ...όσο για το τσιγάρο..άπειρες αποτυχημένες προσπάθειες δυστυχώς...Μέχρι 2 μήνες τα καταφέρνω και πάλι πίσω...Πρέπει να το πάρω πιο ζεστά μάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η αννι είπε:

Κι εγω δεν είμαι τόσο θετική μη θαρρείς... έχω τον αντρα μου που μουρμουρίζει...Θα το σκεφτώ...όσο για το τσιγάρο..άπειρες αποτυχημένες προσπάθειες δυστυχώς...Μέχρι 2 μήνες τα καταφέρνω και πάλι πίσω...Πρέπει να το πάρω πιο ζεστά μάλλον...

Ναι μωρε κριμα σκοτωνεις οτι βιταμινες παιρνεις.στη πρωτη μου διεγερση εβγαλα 3 ωαρια και τα 3 ακαταλληλα,τα πεταξαμε..θεωρω απο τσιγαρο, δε στο λεω να σε τρομαξω ή να ακουστει υπερβολικο.πλακωθηκα στις βιταμινες κ διατροφη κ σε 3 μηνες εστρωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι μωρε κριμα σκοτωνεις οτι βιταμινες παιρνεις.στη πρωτη μου διεγερση εβγαλα 3 ωαρια και τα 3 ακαταλληλα,τα πεταξαμε..θεωρω απο τσιγαρο, δε στο λεω να σε τρομαξω ή να ακουστει υπερβολικο.πλακωθηκα στις βιταμινες κ διατροφη κ σε 3 μηνες εστρωσα.

Σε ευχαριστω πολυ!Θα το παλεψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σκέφτομαι να κάνω το εμβόλιο για τον πνευμονιόκοκκο . Ξέρετε αν επηρεάζει πιθανή εγκυμοσύνη;;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

καλημερα!!!αννι μου για πιθανή εγκυμοσυνη δεν νομιζω να επηρεάζει, τωρα οταν εισαι εγκυος κ πρέπει να το κάνεις αυτό δεν το ξέρω...πάντως εγώ όταν ήμουν εγκυος φαντασου εκανα της γρίπης στα 2 τελευταία μου παιδιά. έτσι μου έλεγαν τωρα βεβαια δεν θα ξανά κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα!!!αννι μου για πιθανή εγκυμοσυνη δεν νομιζω να επηρεάζει, τωρα οταν εισαι εγκυος κ πρέπει να το κάνεις αυτό δεν το ξέρω...πάντως εγώ όταν ήμουν εγκυος φαντασου εκανα της γρίπης στα 2 τελευταία μου παιδιά. έτσι μου έλεγαν τωρα βεβαια δεν θα ξανά κάνω. 

Σε ευχαριστώ πολύ!Τελικά πήρα απόφαση να ξανα κόψω το τσιγάρο.Η τουλάχιστον να προσπαθησω!  Νομίζω από μόνο του θα με βοηθήσει...Θα το ξανα σκεφτώ αν το κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι μωρε κριμα σκοτωνεις οτι βιταμινες παιρνεις.στη πρωτη μου διεγερση εβγαλα 3 ωαρια και τα 3 ακαταλληλα,τα πεταξαμε..θεωρω απο τσιγαρο, δε στο λεω να σε τρομαξω ή να ακουστει υπερβολικο.πλακωθηκα στις βιταμινες κ διατροφη κ σε 3 μηνες εστρωσα.

Κορίτσι μου ξεκίνησα διακοπή σήμερα!Με βοήθησες!!!!Μακάρι να το κρατήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Κορίτσι μου ξεκίνησα διακοπή σήμερα!Με βοήθησες!!!!Μακάρι να το κρατήσω!

Γιατι να μη το κρατησεις;!Να σκεφτεσαι την υγεια σου και αφου θα το κοψεις μετά θα σου βρωμαει παρα πολυ!!θα δεις! ..εγω ελεγα σιγά μωρε,παλιοτσιγαρο ειναι και λαικο το 2020 να καπνιζουμε κ εβρισκα ολα τα κακά γενικως για να μη τολμω  να το πιασω και τελικα μια ιδεα ειναι..ειναι η κινηση μωρε και ο συνδυασμος κ επινα πολυ κρασι 3 φορες τη βδομαδα στανταρ κ καφεδες συνεχως αλλα οταν την «ακουσα» για τα καλά, με ενεσεις που πληρωσα 800 ευρω και εβγαλα τα ακαταλληλα λεω οπα κατσε...τι κανω;!!αξιζει;; Ας μπορεσω να μεινω εγγυος να γεννησω και ας ξανακαπνισω μετα.. ετσι σκεφτομουν...μη το χασω χαχαχα.τωρα απλα εμετος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Γιατι να μη το κρατησεις;!Να σκεφτεσαι την υγεια σου και αφου θα το κοψεις μετά θα σου βρωμαει παρα πολυ!!θα δεις! ..εγω ελεγα σιγά μωρε,παλιοτσιγαρο ειναι και λαικο το 2020 να καπνιζουμε κ εβρισκα ολα τα κακά γενικως για να μη τολμω  να το πιασω και τελικα μια ιδεα ειναι..ειναι η κινηση μωρε και ο συνδυασμος κ επινα πολυ κρασι 3 φορες τη βδομαδα στανταρ κ καφεΔες  κλπ συνεχως αλλα οταν την «ακουσα» για τα καλά με ενεσεις που πληρωσα 800 ευρω και εβγαλα τα ακαταλληλα λεω οπα κατσε.αξιζει;; Ας μπορεσω να μεινω εγγυος να γεννησω και ας ξανακαπνισω μετα ετσι σκεφτομουν...μη το χασω χαχαχαχ

χαχαχαχχ!Οτι μπορει ο καθένας για την μάχη!Μπράβο σου !!!!!ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ! Άλλωστε έχω χίλιους λόγους να θέλω να απαλλαγώ από την παλιοσυνήθεια! Σε ευχαριστώ πολύ!!!Θα σε εχω στο νου μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...