Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια μου!🥰

Καλή εβδομάδα να έχουμε και δημιουργική!😉

@ntinaki83 μου πως είσαι; Αν έχεις 28αρι κύκλο τότε έχεις ήδη καθυστέρηση! Άντε να χαρούμε με μια υπέροχη φωτογραφία θετικού τέστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια μου!🥰

Καλή εβδομάδα να έχουμε και δημιουργική!😉

@ntinaki83 μου πως είσαι; Αν έχεις 28αρι κύκλο τότε έχεις ήδη καθυστέρηση! Άντε να χαρούμε με μια υπέροχη φωτογραφία θετικού τέστ! 

Εχω κατι πονακια...Μέχρι που εφυγα απο το σπιτι πριν καμια ωρα δεν ειχα αδιαθετησει...σκεφτομαι μηπως κανω αυριο κανα τεστ  αν δεν αδιαθετησω κ σημερα αλλα για καποιο λογο αγχωνομαι να κανω...νομιζω αν δω αυτη τη φορα αρνητικο θα με παρει πολυ απο κατω...δεν ξερω πρωτη φορα αγχωνομαι τοσο για τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και εγώ είχα μία έκτοπη κύηση και αφαίρεση μιας σαλπιγγας αλλά δεν εχω καταφέρει να μείνω έγκυος, ειμαι σίγουρη ότι έχεις θετικό τεστ στα χέρια σου και είναι πολύ ευχάριστο που τα έχεις καταφέρει τόσο γρήγορα, με το καλό να έχεις μία όμορφη εγκυμοσύνη. 

Μακάρι να είναι όπως τα λες!Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!Είμαι σίγουρη ότι αργά ή γρήγορα όλες θα τα καταφέρουμε!Από τη στιγμή που έχουμε έστω την μία θα γίνει το καλό.

Ήθελα να σε ρωτήσω μιας που είσαι ομοιοπαθης αν θυμάσαι τις πρώτες σου περιόδους μετά την λαπαροσκόπηση.Ηρθαν κανονικά ή είχες και εσύ καθυστέρηση;Εμένα μου ήρθε κατευθείαν την επομένη της λαπαροσκόπησης και τώρα έχω αυτή τη καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Εχω κατι πονακια...Μέχρι που εφυγα απο το σπιτι πριν καμια ωρα δεν ειχα αδιαθετησει...σκεφτομαι μηπως κανω αυριο κανα τεστ  αν δεν αδιαθετησω κ σημερα αλλα για καποιο λογο αγχωνομαι να κανω...νομιζω αν δω αυτη τη φορα αρνητικο θα με παρει πολυ απο κατω...δεν ξερω πρωτη φορα αγχωνομαι τοσο για τεστ..

Λογικό να αγχώνεσαι! Βασικά νομίζω ότι αυτό συμβαίνει επειδή έχεις ήδη καθυστέρηση! Είναι η ελπίδα που μεγαλώνει μέσα μας κάθε φορά που δεν έρχεται στην ώρα της! Δυστυχώς όμως παράλληλα κάνει και την απογοήτευση ακόμα μεγαλύτερη αν τελικά μας έρθει. Το ίδιο λέω κι εγώ για τον εαυτό μου! Αν είναι να έρθει να έρθει στην ώρα της! Να μην τρέφω τουλάχιστον φρούδες ελπίδες και μετά στεναχωριέμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες βαλτε κ μενα στη λίστα..ειπαμε με τον συζυγο να προσπαθησουμε για δευτερο ..κρατάω  μικρό καλάθι ομως γιατι ειναι ο πρώτος μήνας προσπαθειων...περιμενω την ακατανόμαστη στις 27/9...καλα αποτελεσματα σε ολες ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λογικό να αγχώνεσαι! Βασικά νομίζω ότι αυτό συμβαίνει επειδή έχεις ήδη καθυστέρηση! Είναι η ελπίδα που μεγαλώνει μέσα μας κάθε φορά που δεν έρχεται στην ώρα της! Δυστυχώς όμως παράλληλα κάνει και την απογοήτευση ακόμα μεγαλύτερη αν τελικά μας έρθει. Το ίδιο λέω κι εγώ για τον εαυτό μου! Αν είναι να έρθει να έρθει στην ώρα της! Να μην τρέφω τουλάχιστον φρούδες ελπίδες και μετά στεναχωριέμαι!

Εχθες φωναζα " γιατι δεν  ερχεσαι στην ωρα σου γιατι με παιδευεις γιατι μωρη;;" κ μου λεει ο ανδρας μου συγγνωμη με τη περιοδο τσακωνεσαι???🤣🤣🤣🤣του τρελου!!!ειχα ξανα καθυστερηση τον μαιο 8 μερες εκανα 3 αρνητικα τεστ ημουν ψιλοκαλα αλλα αυτη τη φορα δεν ξερω!!!αγχωνομαι υπερβολικα!!κ ο αντρας μου ειναι τοσο χαλαρος κ τρελαινομαι πιο πολυ🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Σας ευχαριστώ όλους για τα μηνύματα.Αύριο θα πάω να κάνω χοριακη!Σταθερο κύκλο είχα.Απλα φοβάμαι πως λόγω της λαπαροσκόπησης που έκανα και μου ήρθε καπάκι μετά η περίοδος,μήπως ο οργανισμός μου απλά βρίσκεται ακόμη σε σοκ και για αυτό δεν έρχεται "η κόκκινη λαίλαπα".Όπως και να έχει αύριο θα πάω να ξεκαθαρίσω τα πράγματα.Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα εγκύουλες και μη τα καλύτερα!Καλή ημέρα να έχουμε!

καλα αποτελεσματα στη χοριακη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Εχθες φωναζα " γιατι δεν  ερχεσαι στην ωρα σου γιατι με παιδευεις γιατι μωρη;;" κ μου λεει ο ανδρας μου συγγνωμη με τη περιοδο τσακωνεσαι???🤣🤣🤣🤣του τρελου!!!ειχα ξανα καθυστερηση τον μαιο 8 μερες εκανα 3 αρνητικα τεστ ημουν ψιλοκαλα αλλα αυτη τη φορα δεν ξερω!!!αγχωνομαι υπερβολικα!!κ ο αντρας μου ειναι τοσο χαλαρος κ τρελαινομαι πιο πολυ🤣🤣🤣🤣

Φαντάσου να τσακωνόταν και ο άντρας σου με τη περίοδο σου😂Τότε θα ήσασταν του τρελου!😂Όπως και να έχει επειδή είμαστε πάνω κάτω στα ίδια είναι λογικό να αγχωνόμαστε.Καθε φορά που καθυστερεί,πάντα μια μικρή ελπίδα-προσμονή εμφανίζεται.Ειμαι σίγουρη ότι όλα θα μας πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Μακάρι να είναι όπως τα λες!Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!Είμαι σίγουρη ότι αργά ή γρήγορα όλες θα τα καταφέρουμε!Από τη στιγμή που έχουμε έστω την μία θα γίνει το καλό.

Ήθελα να σε ρωτήσω μιας που είσαι ομοιοπαθης αν θυμάσαι τις πρώτες σου περιόδους μετά την λαπαροσκόπηση.Ηρθαν κανονικά ή είχες και εσύ καθυστέρηση;Εμένα μου ήρθε κατευθείαν την επομένη της λαπαροσκόπησης και τώρα έχω αυτή τη καθυστέρηση.

Εγώ κορίτσι μου ήμουν σε άσχημη κατάσταση πήγα στο νοσοκομείο και μου κάναν καισαρική και δυστυχώς ήρθε κατευθείαν η περίοδος, με ενημέρωσαν ότι μπορεί να ερχόταν μετά από ένα μήνα αλλά δεν έγινε έτσι. Χαίρομαι πολύ για σένα εμένα με συμβούλεψε ο γιατρός να περάσουν 2 κύκλοι και μετά να ξεκινήσω τις προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας πω ότι μου ήρθε χθες περίοδος 2 μέρες νωρίτερα οπότε πάω για Οκτώβριο και βλέπουμε, θα κάνω αύριο και επαναληπτικές ορμονολογικες να δω που βρίσκομαι και με πίστη προχωρώ. 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :16/09

diana8:17/3

Lacostaki:28/09

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:19/10

A&O:27/08

 

 

Αντρεα:31/07

Αννι:10/09

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/10

ζουζουνα*:11/09

anna90:22/09

Litsadi:08/09

billbas:27/09

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Litsadi είπε:

Ξέχασα να σας πω ότι μου ήρθε χθες περίοδος 2 μέρες νωρίτερα οπότε πάω για Οκτώβριο και βλέπουμε, θα κάνω αύριο και επαναληπτικές ορμονολογικες να δω που βρίσκομαι και με πίστη προχωρώ. 😇

Καλά κάνεις! Θέλει κουράγιο και γερό στομάχι.Θα τα καταφέρουμε!Εγω έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και 29 Ιουλίου δυστυχώς έγινε η διάγνωση.Με ολοσωστη χοριακη που διπλασιάζοταν κάθε δύο μέρες,χωρίς πόνο ή κάποια ενόχληση καταλαβαίνεις ότι μου έπεσε ο ουρανός στο κεφάλι.Το ίδιο βράδυ μπήκα σε κλινική,καθώς ήμουν ήδη 6,5 εβδομάδων και την άλλη ημέρα έγινε το χειρουργείο λαπαροσκοπικά.Και εμένα μου ήρθε κατευθείαν η περίοδος (μη σου πω και την ίδια μέρα) και τώρα έχω αυτή τη μικρή καθυστέρηση 8 ημερών.Ο γιατρός μου,μου είπε ότι μπορώ να προσπαθήσω όποτε θέλω αρκεί να αισθάνομαι έτοιμη και να μην πονάω (βασικά δε πόνεσα ποτέ,φαντάσου την ίδια ημέρα πήρα εξιτήριο.Συγγνωμη που καθυστερω να απαντησω αλλά είμαι νέο μέλος και τα σχόλια μου πρέπει να παίρνουν έγκριση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ μπήκα στον πειρασμό και πήρα τεστ ωορρηξιας... Πήγα να παραγγείλω τεστακια εγκυμοσύνης και τσουπ βρέθηκε μπροστά μου η προσφορα με τα τεστακια... Τελικά τα παράγγειλα 😂 δεν ξέρω αν έκανα καλά και αν θα τα χρησιμοποιήσω.. Θα δούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εγώ μπήκα στον πειρασμό και πήρα τεστ ωορρηξιας... Πήγα να παραγγείλω τεστακια εγκυμοσύνης και τσουπ βρέθηκε μπροστά μου η προσφορα με τα τεστακια... Τελικά τα παράγγειλα 😂 δεν ξέρω αν έκανα καλά και αν θα τα χρησιμοποιήσω.. Θα δούμε.. 

Καλά έκανες όλο λέω την επόμενη φορά θα πάρω και ποτέ δεν το αποφασίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλά έκανες όλο λέω την επόμενη φορά θα πάρω και ποτέ δεν το αποφασίζω. 

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν έκανα καλά φοβάμαι μη με αγχώσει.. Θα  απιφασισω όταν φτάνω στις γόνιμες αν θα τα χρησιμοποιήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλά κάνεις! Θέλει κουράγιο και γερό στομάχι.Θα τα καταφέρουμε!Εγω έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και 29 Ιουλίου δυστυχώς έγινε η διάγνωση.Με ολοσωστη χοριακη που διπλασιάζοταν κάθε δύο μέρες,χωρίς πόνο ή κάποια ενόχληση καταλαβαίνεις ότι μου έπεσε ο ουρανός στο κεφάλι.Το ίδιο βράδυ μπήκα σε κλινική,καθώς ήμουν ήδη 6,5 εβδομάδων και την άλλη ημέρα έγινε το χειρουργείο λαπαροσκοπικά.Και εμένα μου ήρθε κατευθείαν η περίοδος (μη σου πω και την ίδια μέρα) και τώρα έχω αυτή τη μικρή καθυστέρηση 8 ημερών.Ο γιατρός μου,μου είπε ότι μπορώ να προσπαθήσω όποτε θέλω αρκεί να αισθάνομαι έτοιμη και να μην πονάω (βασικά δε πόνεσα ποτέ,φαντάσου την ίδια ημέρα πήρα εξιτήριο.Συγγνωμη που καθυστερω να απαντησω αλλά είμαι νέο μέλος και τα σχόλια μου πρέπει να παίρνουν έγκριση.

Εγώ στην καραντίνα τα έκανα όλα σε δημόσιο νοσοκομείο και μετά από αυτά έκανα και αφαίρεση πολυποδα.Η δική μου χοριακη δεν ανέβηκε όπως έπρεπε.Η ψυχολογία μου ήταν πεσμένη πρώτη φορά έχασα την δύναμη μου και πίστεψα ότι έχω κατάθλιψη έχω αρκετά σκαμπανεβάσματα, τώρα που ήρθε παραδόξως δεν στεναχωρήθηκα πολύ θα πάω και αύριο για τις εξετάσεις μου και αυτός είναι ένας λόγος που χαλάρωσα,Έχω και τον άντρα μου δίπλα μου σε όλο αυτό οπότε μπορώ να βρώ κάτι καλό. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Καλά κάνεις! Θέλει κουράγιο και γερό στομάχι.Θα τα καταφέρουμε!Εγω έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και 29 Ιουλίου δυστυχώς έγινε η διάγνωση.Με ολοσωστη χοριακη που διπλασιάζοταν κάθε δύο μέρες,χωρίς πόνο ή κάποια ενόχληση καταλαβαίνεις ότι μου έπεσε ο ουρανός στο κεφάλι.Το ίδιο βράδυ μπήκα σε κλινική,καθώς ήμουν ήδη 6,5 εβδομάδων και την άλλη ημέρα έγινε το χειρουργείο λαπαροσκοπικά.Και εμένα μου ήρθε κατευθείαν η περίοδος (μη σου πω και την ίδια μέρα) και τώρα έχω αυτή τη μικρή καθυστέρηση 8 ημερών.Ο γιατρός μου,μου είπε ότι μπορώ να προσπαθήσω όποτε θέλω αρκεί να αισθάνομαι έτοιμη και να μην πονάω (βασικά δε πόνεσα ποτέ,φαντάσου την ίδια ημέρα πήρα εξιτήριο.Συγγνωμη που καθυστερω να απαντησω αλλά είμαι νέο μέλος και τα σχόλια μου πρέπει να παίρνουν έγκριση.

Πω πω και η χοριακη ανέβαινε κανονικά δηλαδή; Φοβερό! Πως να μην σου έρθει ο ουρανός στο κεφάλι! Δεν σου είχε κάνει πιο πριν υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!4η μερα καθυστερησης εκανα τεστ βγηκε αρνητικο ...ευτυχως το πηρα καλα...οποτε απλα τη περιμενω να εμφανιστει τη κυρια...😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!4η μερα καθυστερησης εκανα τεστ βγηκε αρνητικο ...ευτυχως το πηρα καλα...οποτε απλα τη περιμενω να εμφανιστει τη κυρια...😊

Καλημέρα ίσως να περιμένεις δύο μέρες και να επαναλάβεις άλλο ένα τεστακι; άν δεν σου έρθει φυσικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, διαβάζω τα μηνύματά σας αλλά επειδή μπαίνω ανά 2 με 3 μέρες χάνω λίγο τη ροή... Αυτό όμως που με κάνει να χαμογελάω είναι το πόσο ίδιες είναι οι καθημερινότητες και τα άγχη για όλες εμάς που το παλεύουμε ή το βιώνουμε ήδη! 

Μακάρι κορίτσια να κυλήσουν όλα όμορφα και ήρεμα!

Εμείς πήγαμε χθες γυναικολόγο. Ενδομήτριο τέλειο, ωοθυλάκιο 18 χιλ. Μου λέει ο γιατρός να κάνω την ένεση το βράδυ και αύριο πρωί προχωράμε. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι τυχερή και να αποκτήσω κι εγώ ένα μωράκι που τόσο το θέλω!

Θα σας ενημερώνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, διαβάζω τα μηνύματά σας αλλά επειδή μπαίνω ανά 2 με 3 μέρες χάνω λίγο τη ροή... Αυτό όμως που με κάνει να χαμογελάω είναι το πόσο ίδιες είναι οι καθημερινότητες και τα άγχη για όλες εμάς που το παλεύουμε ή το βιώνουμε ήδη! 

Μακάρι κορίτσια να κυλήσουν όλα όμορφα και ήρεμα!

Εμείς πήγαμε χθες γυναικολόγο. Ενδομήτριο τέλειο, ωοθυλάκιο 18 χιλ. Μου λέει ο γιατρός να κάνω την ένεση το βράδυ και αύριο πρωί προχωράμε. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι τυχερή και να αποκτήσω κι εγώ ένα μωράκι που τόσο το θέλω!

Θα σας ενημερώνω!

Καλημέρα!!! Τι ωραία όλα κυλάνε πολύ καλά!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, διαβάζω τα μηνύματά σας αλλά επειδή μπαίνω ανά 2 με 3 μέρες χάνω λίγο τη ροή... Αυτό όμως που με κάνει να χαμογελάω είναι το πόσο ίδιες είναι οι καθημερινότητες και τα άγχη για όλες εμάς που το παλεύουμε ή το βιώνουμε ήδη! 

Μακάρι κορίτσια να κυλήσουν όλα όμορφα και ήρεμα!

Εμείς πήγαμε χθες γυναικολόγο. Ενδομήτριο τέλειο, ωοθυλάκιο 18 χιλ. Μου λέει ο γιατρός να κάνω την ένεση το βράδυ και αύριο πρωί προχωράμε. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι τυχερή και να αποκτήσω κι εγώ ένα μωράκι που τόσο το θέλω!

Θα σας ενημερώνω!

Μπράβο, όλα φαίνονται ιδανικά! Με το καλό! Fingers crossed! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :16/09

diana8:17/3

Lacostaki:28/09

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:09/09

A&O:27/08

 

 

Αντρεα:31/07

Αννι:10/09

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:22/09

Litsadi:08/09

billbas:27/09

 

 

 

την άλλαξα την δικιά μου και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα μου!Δεν περιγράφεται η χαρά μου!Ναι τελικά είμαι έγκυος!Με αχνό τεστ μεν ,αλλά με θετική χοριακη δε!

Δεν μπορώ να το πιστέψω!Ένα μήνα μόλις μετά την περιπέτεια μου και με μια πλέον σάλπιγγα τα καταφέραμε.Ευχομαι γρήγορα σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα που περιμένουν ένα θετικό τεστακι να έρθει "χθες"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...