Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

@Princess28 να σας ζήσει κοριτσαρα μου τυχερό γερό και με πολύ αγάπη πάντα.. συγκινηθηκα μωρεεεε ❤️ εμένα στις θηλές με βοήθησε πολύ το γαλατάκι το ίδιο και η purelan της medela είναι φυσικό προϊόν και δεν θέλει ξεβγαλμα..επίσης εγώ ήμουν και είμαι συνέχεια με τα βυζιά εξω γιατι βοηθάει να επουλώνονται οι πληγουλες πιο γρήγορα..

@Kostef κορίτσι μου χαίρομαι τόσο πολύ για σένα μπράβο με το καλό υπέρηχο τώρα ❤️

@marina22 ο πιο τέλειος ήχος μέχρι να ακούσεις το κλάμα και να τρελαθείς τελείως με το καλό όλα κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Princess28 κοριτσαρα μου ομορφη ποσο μα ποοοοσο χαρηκα μ . Να σας ζησει ο μπεμπακος σας ψυχη μ γερος κ δυνατός να ειναι.  Ποσο συγκινήθηκα με τν αντρα σ κ ποση ψυχραιμία εδειξε μακαρι να ειναι κ ο δικός μ ετσι.  πολλα πολλα συγχαρητήρια τωρα το καλυτερο ταξίδι ξεκινα. Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/8/2020 at 9:43 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσι μου καλά το σκέφτηκες  και εγώ θα στο έλεγα να μη με βάλεις ακόμα. Γιατί δυστυχώς δε ξέρουμε τι θα γίνει. Ας δούμε ένα μεγάλο νούμερο αύριο κ μετά να μπω καλύτερα! 

Στο εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Πήγα κ έκανα δεύτερη χοριακη  το πρωί. Μου έστειλαν πριν λίγο το αποτέλεσμα. Είναι 1226!!!! Τη Δευτέρα ήταν 175!

τελεια κοριτσι μου!!!όλα καλά λοιπόν, με το καλο να εχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!εγω τελικά αδιαθετησα σημερα!!!μια χαρα....δεν πειραζει εχω άλλες 2 φορες αν κάτσει..οκ..

βάλτε με στο πινακάκι για 18/10 βαζω το ανώτερο εγω ..πάντως τώρα ο κυκλις πηγε 41,παλι καλά. από 44 που με πήγαινε τωρα.

@marina22 μια χαρα τωρα τέρμα το αγχος και απολαυσε το.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα κοριτσια!!!εγω τελικά αδιαθετησα σημερα!!!μια χαρα....δεν πειραζει εχω άλλες 2 φορες αν κάτσει..οκ..

βάλτε με στο πινακάκι για 18/10 βαζω το ανώτερο εγω ..πάντως τώρα ο κυκλις πηγε 41,παλι καλά. από 44 που με πήγαινε τωρα.

@marina22 μια χαρα τωρα τέρμα το αγχος και απολαυσε το.!!!!

Καλημέρα κορίτσι! Δεν πειράζει θα έρθει και το τέταρτο! Ήθελα όμως να σε ρωτήσω και μια άλλη φορά που το είχες αναφέρει και ξέχασα. Γιατί βάζεις χρονικό περιθώριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Πήγα κ έκανα δεύτερη χοριακη  το πρωί. Μου έστειλαν πριν λίγο το αποτέλεσμα. Είναι 1226!!!! Τη Δευτέρα ήταν 175!

😃😃😃😃😃😃😃. Τέλεια!!!!! Από βδομάδα βλέπουμε νινακι δηλαδή; Με το καλό κορίτσι μου να μεγαλώσει η οικογένεια σας!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

😃😃😃😃😃😃😃. Τέλεια!!!!! Από βδομάδα βλέπουμε νινακι δηλαδή; Με το καλό κορίτσι μου να μεγαλώσει η οικογένεια σας!🥰

Καλημέρα!!!! Μακάρι κορίτσι μου!!! Έκλεισα ραντεβού σε 10 μέρες περίπου και ελπίζω να είναι όλα καλά και να το δω! Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε καλα τα πράγματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!!!! Μακάρι κορίτσι μου!!! Έκλεισα ραντεβού σε 10 μέρες περίπου και ελπίζω να είναι όλα καλά και να το δω! Ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε καλα τα πράγματα. 

Όλα καλά θα πάνε! Είμαι σίγουρη!😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! Βρε κορίτσια είναι φυσιολογικό που ενώ έχω κανονική ροή το αίμα είναι κυρίως καφέ;; λέτε να είναι σύμπτωματα εμμηνόπαυση;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Σας διαβάζω εδώ και καιρό και χαίρομαι πραγματικά για σας. Είμαι καινούρια εδώ. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ... όταν ξεκίνας να κάνεις εξωσωματική, τα λεφτά ποτέ τα δίνεις στην αρχή η στο τέλος και αν γίνεται με δοσεισ. Εγώ έχω το πρώτο μου ραντεβού στης 10 Σεπτεμβρίου στο εβριολαντ Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ ες προτέρων. Και συγνώμη για τα ορθογραφικά λάθη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Βρε κορίτσια είναι φυσιολογικό που ενώ έχω κανονική ροή το αίμα είναι κυρίως καφέ;; λέτε να είναι σύμπτωματα εμμηνόπαυση;; 

Καλημέρα! Δε νομίζω για εμμηνόπαυση αφού πρόσφατα έκανες ΑΜΗ και ήταν καλή, δεν γίνονται έτσι γρήγορα οι αλλαγές. Ρώτα και το γιατρό σου για να σου φύγουν τέτοιες ιδέες καλύτερα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elena8073 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Σας διαβάζω εδώ και καιρό και χαίρομαι πραγματικά για σας. Είμαι καινούρια εδώ. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ... όταν ξεκίνας να κάνεις εξωσωματική, τα λεφτά ποτέ τα δίνεις στην αρχή η στο τέλος και αν γίνεται με δοσεισ. Εγώ έχω το πρώτο μου ραντεβού στης 10 Σεπτεμβρίου στο εβριολαντ Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ ες προτέρων. Και συγνώμη για τα ορθογραφικά λάθη 

Καλημέρα. φυσικά κ δε τα δίνεις όλα μαζί στην αρχή.. εμένα στο δικό μου κέντρο πληρώναμε σε κάθε φάση.. δλδ πληρώσαμε την ωοληψια, έπειτα όταν μπήκανε κατάψυξη κ μετά την εμβρυομεταφορα.. βήμα βήμα όχι όλα μαζί αλλά ούτε κ όλα στο τέλος.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Βρε κορίτσια είναι φυσιολογικό που ενώ έχω κανονική ροή το αίμα είναι κυρίως καφέ;; λέτε να είναι σύμπτωματα εμμηνόπαυση;; 

Σου κάνει κ άλλους μήνες τέτοια κόλπα??εννοείται να το συζητήσεις με τον γιατρό σου κ να του πεις τους προβληματισμούς της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα. φυσικά κ δε τα δίνεις όλα μαζί στην αρχή.. εμένα στο δικό μου κέντρο πληρώναμε σε κάθε φάση.. δλδ πληρώσαμε την ωοληψια, έπειτα όταν μπήκανε κατάψυξη κ μετά την εμβρυομεταφορα.. βήμα βήμα όχι όλα μαζί αλλά ούτε κ όλα στο τέλος.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

 

Σας ευχαριστώ πολύ Και για εσάς και για τα όλα τα κορίτσια εύχομαι όλα τα καλά. Και για τα φάρμακα πρέπει να περάσω όπος διέπονται επιτροπή έχω ασφάλεια ικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Βρε κορίτσια είναι φυσιολογικό που ενώ έχω κανονική ροή το αίμα είναι κυρίως καφέ;; λέτε να είναι σύμπτωματα εμμηνόπαυση;; 

Όπως σου είπε και η kostef έκανες πρόσφατα εξετάσεις άρα δεν πιστεύω ότι είναι αυτό. Έχεις μήπως μικρή ροή; Γιατί εγώ έχω παρατηρήσει στον εαυτό μου ότι τις ημέρες που μου μειώνεται καφετιζει και το αίμα. Συμβαίνει από ότι ξέρω γιατί το αίμα μένει κατά κάποιο τρόπο στάσιμο μέσα μας. Δεν ξέρω και πως να το γράψω!😊 Είναι η πρώτη φορά που παρατηρείς κάτι τέτοιο; Τις πρώτες ημέρες πως ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena8073 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Σας διαβάζω εδώ και καιρό και χαίρομαι πραγματικά για σας. Είμαι καινούρια εδώ. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ... όταν ξεκίνας να κάνεις εξωσωματική, τα λεφτά ποτέ τα δίνεις στην αρχή η στο τέλος και αν γίνεται με δοσεισ. Εγώ έχω το πρώτο μου ραντεβού στης 10 Σεπτεμβρίου στο εβριολαντ Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ ες προτέρων. Και συγνώμη για τα ορθογραφικά λάθη 

Καλημέρα, και γω Θεσσαλονίκη είμαι και την έκανα στο new life. Συνολικά ήταν 2800€. Έδινα 60€ σε κάθε υπέρηχο στην παρακολούθηση της διέγερσης, την ημέρα της ωοληψιας 1500€ + 100€ για τον αναισθησιολόγο και 2 μήνες μετά που κάναμε την εμβρυομεταφορα τα υπόλοιπα. Σε μας είχαν μείνει αλλά 940€. Φαντάζομαι κάπως έτσι θα είναι κ στο δικό σου. Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όπως σου είπε και η kostef έκανες πρόσφατα εξετάσεις άρα δεν πιστεύω ότι είναι αυτό. Έχεις μήπως μικρή ροή; Γιατί εγώ έχω παρατηρήσει στον εαυτό μου ότι τις ημέρες που μου μειώνεται καφετιζει και το αίμα. Συμβαίνει από ότι ξέρω γιατί το αίμα μένει κατά κάποιο τρόπο στάσιμο μέσα μας. Δεν ξέρω και πως να το γράψω!😊 Είναι η πρώτη φορά που παρατηρείς κάτι τέτοιο; Τις πρώτες ημέρες πως ήταν;

Κοίτα να δεις εγώ τρελή ροή δεν είχα ποτέ (αν περιμένουν οι εταιρείες που βγάζουν της σερβιέτες να βγαλουν λεφτά από μένα θα φαλιρισουν) έχει ξανά τύχει να έχω καφέ στην αρχή η στο τέλος αλλά έχω με πολύ μικρή ροή.. Τώρα όμως έχω κανονική ροή για τα δεδομένα μου αν και πιστεύω ότι τη ροή την προκάλεσε κυρίως το ντεπον που πήρα γιατί πάντα μου κάνει αιμοραγιες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα, και γω Θεσσαλονίκη είμαι και την έκανα στο new life. Συνολικά ήταν 2800€. Έδινα 60€ σε κάθε υπέρηχο στην παρακολούθηση της διέγερσης, την ημέρα της ωοληψιας 1500€ + 100€ για τον αναισθησιολόγο και 2 μήνες μετά που κάναμε την εμβρυομεταφορα τα υπόλοιπα. Σε μας είχαν μείνει αλλά 940€. Φαντάζομαι κάπως έτσι θα είναι κ στο δικό σου. Καλή επιτυχία!!! 

Μακάρι να είναι έτσι, γιατί γοικονομικά δύσκολο θα είναι αν θα πρέπει να τα δώσουμε όλα τα λεφτά από μία. Και σε εσάς καλή επιτυχία ότι επιθυμείτε. Η Παναγία να είναι κοντά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Δεν πειράζει θα έρθει και το τέταρτο! Ήθελα όμως να σε ρωτήσω και μια άλλη φορά που το είχες αναφέρει και ξέχασα. Γιατί βάζεις χρονικό 

θα σ πω ,μπορει να φανεί χαζομάρα αλλα οκ...επειδή θα ηθελα ιδανικα αλλο ενα κορίτσι για να το πιάσω μπορω μεχρι τον Νοέμβριο απο οτι εχω δει στο κινέζικο...μετα παει μετα τον Μάιο και δεν νομιζω οτι τοτε θα μπορώ, απο το θέμα οτι θα έχει μεγαλώσει η μικρη και δεν ξερω αν θα έχω αντοχές για παλι απο την αρχη ολα συν 3 παιδιά...ενω αν ερθει τωρα οκ είναι κοντά με την μικρή, θα μου είναι όλα πιο εύκολα...έτσι κι αλλιώς είπαμε με τον σύζυγό άσχετα με το φυλο μεχρι τέλος του χρόνου θα προσπαθήσουμε, απλα επειδή εγω τωρα εχω λιγο μεγαλο αντε να ειναι αλλες 2 φορες.ειμαι ευλογημενη που εχω τα παιδάκια μου τα 3 οποτε γιαυτο και το κανω ετσι για το 4ο.ξερω μπορει να μην συμφωνείτε με την λογική μου αλλα πραγματικα νιωθω οτι αργότερα δεν θα εχω αντοχές αν έρθει. αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια από που μπορώ να απαντάω στην κάποια συζήτηση. Αυτό από κάτω εκεί που γράφει παράθεση τι σημαίνει. Και συγνώμη για την άσχετοι ερώτηση 🤔🤔🤔🙃🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

θα σ πω ,μπορει να φανεί χαζομάρα αλλα οκ...επειδή θα ηθελα ιδανικα αλλο ενα κορίτσι για να το πιάσω μπορω μεχρι τον Νοέμβριο απο οτι εχω δει στο κινέζικο...μετα παει μετα τον Μάιο και δεν νομιζω οτι τοτε θα μπορώ, απο το θέμα οτι θα έχει μεγαλώσει η μικρη και δεν ξερω αν θα έχω αντοχές για παλι απο την αρχη ολα συν 3 παιδιά...ενω αν ερθει τωρα οκ είναι κοντά με την μικρή, θα μου είναι όλα πιο εύκολα...έτσι κι αλλιώς είπαμε με τον σύζυγό άσχετα με το φυλο μεχρι τέλος του χρόνου θα προσπαθήσουμε, απλα επειδή εγω τωρα εχω λιγο μεγαλο αντε να ειναι αλλες 2 φορες.ειμαι ευλογημενη που εχω τα παιδάκια μου τα 3 οποτε γιαυτο και το κανω ετσι .ξερω μπορει να μην συμφωνείτε με την λογική μου αλλα πραγματικα νιωθω οτι αργότερα δεν θα εχω αντοχές αν έρθει. αυτά.

εμεις ιδανικά θέλουμε να έρθει το πρώτο παιδάκι και να είναι υγιή και γερό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

εμεις ιδανικά θέλουμε να έρθει το πρώτο παιδάκι και να είναι υγιή και γερό...

εννοείται κοριτσι μου πάνω απο ολα να ειναι υγιεί και μετα ολα τα άλλα...ειναι αυτονόητο ότι όλοι αυτο θέλουμε!μην έχεις άγχος οσο μπορείς και θα έρθει..νομιζω οτι αυτο ειναι το βασικότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elena8073 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ Και για εσάς και για τα όλα τα κορίτσια εύχομαι όλα τα καλά. Και για τα φάρμακα πρέπει να περάσω όπος διέπονται επιτροπή έχω ασφάλεια ικα

Αν θες κ έχεις την οικονομική δυνατότητα μπορείς να τα πληρώσεις κ να τα έχεις άμεσα.. διαφορετικά αν δε θες να πληρώσεις κ να πάρεις μια επιστροφή 352€ από τον εοππυ μετά την εμβρυομεταφορα τότε θα κλείσεις ραντεβού με την επιτροπή κ θα τα πάρεις δωρεάν.. απλά είναι λίγο πιο χρονοβόρο.. εγώ αυτό έκανα, μάλιστα ακυρώθηκε λόγω του ιού κ πέρασα Μάιο αντί για Μάρτιο τελικά.. αξίζει το κόπο γιατί δεν είναι φθηνά μπορεί να σου κοστίσουν έως κ 1300€. Αναλόγως την κοπέλα βέβαια κ το πόσα θα χρειαστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elena8073 είπε:

Βρε κορίτσια από που μπορώ να απαντάω στην κάποια συζήτηση. Αυτό από κάτω εκεί που γράφει παράθεση τι σημαίνει. Και συγνώμη για την άσχετοι ερώτηση 🤔🤔🤔🙃🤔

Ακριβώς αυτό που κατάλαβες. Πατάς παράθεση σ ενα μνμ που θες να απαντήσεις κ γράφεις... Αυτό που κάνω κ εγώ τώρα σ σένα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...