Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Ππφφ, χάθηκα λιγάκι, με έφαγε η δουλεια! Σήμερα 11η ημέρα του κύκλου και νομίζω ότι το τεστ ωορρηξίας μου λέει ότι αύριο θα είναι θετικό...!! Πολύ χαίρομαι....!! Αν δείξει αύριο θετικό, την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο να δούμε το αβγουλακι και το ενδομήτριο....!! Οπότε υποθέτω ότι το Σάββατο (14η μερα) θα κάνω ωορρηξία..!!! Εμείς πάντως από χθες ξεκινήσαμε πολύ πολύ ωραιο σεξακι 🤣🤣🤣

pixlr_20200930205411208.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ναι σε αυτήν έκλεισα, ο γιατρός μου εκεί με έστειλε αλλά έχω ακούσει πολλά καλά λόγια . Σε ένα μήνα έκλεισα να πάω να δούμε κ από εκεί τι θα βγει. Πόσο κάνανε να βγουν τα αποτελέσματα σου ? Εγώ έκλεισα απογευματινό ραντεβού εκεί σου παιρνουν αιμα κ κάνεις επιτόπου τις εξετάσεις?

Να σε ρωτήσω κ κάτι άλλο στην παλινδρομη που είχες άκουσες καρδιά κ σταμάτησε η είχες κενό σάκο σαν εμένα?

Μπραβο κοριτσι μου κ εγω στη Σφυριδακη ειχα παει,κι εγω ειχα κλεισει απογευματινο ραντεβου τοτε γιατι ηθελα να μαθω αμεσα.Ειναι πολυ καλη,θα σου παρουν αιμα,δε θυμαμαι ποσο καιρο εκαναν να βγουν τα αποτελεσματα ομως,δεν πρεπει να αργησαν πολυ ειχα παει κ πριν 6 χρονια ομως.Εμενα μου εκανε κ 3 φορες επαναληπτικες αιμοληψιες για να βεβαιωθει για το αποτελεσμα κ μετα μου εδωσε οδηγιες.

Η θρομβοφιλια σε περιπτωση που εχει καποιος δεν εχει συμπτωματα κ καλο ειναι να γνωριζουμε αν την εχουμε οπως κ ποιον παραγοντα εχουμε.Πχ εγω εκτος απο το v leiden που κληρονομησα απο το μπαμπα μου εχω κ επικτητη θρομβοφιλια κ μου λειπει η πρωτεινη c απο το αιμα,η γιατρος μου ειπε οτι ειναι αρκετα σπανιο να εχω κ κληρονομικη κ επικτητη θρομβοφιλια.Επισης ειναι απιστευτα σημαντικο αν κανουμε οποιοδηποτε χειρουργειο ή αν χρειαστει να μεινουμε σε ακινησια για πολλες μερες να ξερουμε αν εχουμε θρομβοφιλια για να μας χορηγηθει αντιπηκτικη αγωγη.Επισης απαγορευονται τα αντισυλληπτικα κ γενικα φαρμακα με ορμονες κ οταν γινονται αεροπορικα ταξιδια μεγαλης διαρκειας πρεπει να σηκωνομαστε να περπαταμε για να κυκλοφορει το αιμα κ να μην παθουμε θρομβωση.Εγω κοριτσι μου σαν απο ενστικτο επεμενα να εξεταστω για θρομβοφιλια οι γιατροι μου ελεγαν εισαι μικρη αποκλειεται να εχεις (κι ας επαθε ο πατερας μου εν το βαθει θρομβωση κατω ακρων πριν χρονια)κ ομως επεμενα κ να που εχω.Κ εκτος της εγκυμοσυνης μου εδινε ο παλιος μου γυναικολογος για χρονια αντισυλληπτικα χωρις ποτε να μου πει για την εξεταση αυτη,πώς δεν επαθα τιποτα ειναι ξεκαθαρα τυχη.Κ επισης να σου πω οτι ειμαι κ αεροσυνοδος οποτε ηταν διπλα σημαντικο να ξερω αν εχω θρομβοφιλια ή οχι.Η Σφυριδακη μου ειχε πει οτι οταν μεινω εγκυος να ξεκινησω αμεσα ενεσακια οπως κ εκανα ,διαφορετικα θα ειχα αποβολη.Για ολους αυτους τους λογους χαιρομαι που εκανα αυτη την εξεταση γιατι οπως εγραψα ακομη κ σε ενα χειρουργειο χρειαζεται αυτη η πληροφορια.Κ επισης συνηθως μετα τις 3 αποβολες οι γιατροι προτεινουν να γινει αυτος ο ελεγχος ομως ποιος σκεφτεται μια γυναικα που εχει αποβαλλει 3 φορες τι ψυχολογια εχει;Κ γιατι να το περασει καποια 3 φορες κ να μην το ψαξουν νωριτερα;Μια απλη αιμοληψια ειναι που ομως εχει τοση σημασια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η αννι είπε:

Τέλειο!!!!Πάμε λοιπον!Περιμένουμε να το ανοιξεις και να μας καλέσεις!

Τελικά να το ανοίξω εγώ κορίτσια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου κ εγω στη Σφυριδακη ειχα παει,κι εγω ειχα κλεισει απογευματινο ραντεβου τοτε γιατι ηθελα να μαθω αμεσα.Ειναι πολυ καλη,θα σου παρουν αιμα,δε θυμαμαι ποσο καιρο εκαναν να βγουν τα αποτελεσματα ομως,δεν πρεπει να αργησαν πολυ ειχα παει κ πριν 6 χρονια ομως.Εμενα μου εκανε κ 3 φορες επαναληπτικες αιμοληψιες για να βεβαιωθει για το αποτελεσμα κ μετα μου εδωσε οδηγιες.

Η θρομβοφιλια σε περιπτωση που εχει καποιος δεν εχει συμπτωματα κ καλο ειναι να γνωριζουμε αν την εχουμε οπως κ ποιον παραγοντα εχουμε.Πχ εγω εκτος απο το v leiden που κληρονομησα απο το μπαμπα μου εχω κ επικτητη θρομβοφιλια κ μου λειπει η πρωτεινη c απο το αιμα,η γιατρος μου ειπε οτι ειναι αρκετα σπανιο να εχω κ κληρονομικη κ επικτητη θρομβοφιλια.Επισης ειναι απιστευτα σημαντικο αν κανουμε οποιοδηποτε χειρουργειο ή αν χρειαστει να μεινουμε σε ακινησια για πολλες μερες να ξερουμε αν εχουμε θρομβοφιλια για να μας χορηγηθει αντιπηκτικη αγωγη.Επισης απαγορευονται τα αντισυλληπτικα κ γενικα φαρμακα με ορμονες κ οταν γινονται αεροπορικα ταξιδια μεγαλης διαρκειας πρεπει να σηκωνομαστε να περπαταμε για να κυκλοφορει το αιμα κ να μην παθουμε θρομβωση.Εγω κοριτσι μου σαν απο ενστικτο επεμενα να εξεταστω για θρομβοφιλια οι γιατροι μου ελεγαν εισαι μικρη αποκλειεται να εχεις (κι ας επαθε ο πατερας μου εν το βαθει θρομβωση κατω ακρων πριν χρονια)κ ομως επεμενα κ να που εχω.Κ εκτος της εγκυμοσυνης μου εδινε ο παλιος μου γυναικολογος για χρονια αντισυλληπτικα χωρις ποτε να μου πει για την εξεταση αυτη,πώς δεν επαθα τιποτα ειναι ξεκαθαρα τυχη.Κ επισης να σου πω οτι ειμαι κ αεροσυνοδος οποτε ηταν διπλα σημαντικο να ξερω αν εχω θρομβοφιλια ή οχι.Η Σφυριδακη μου ειχε πει οτι οταν μεινω εγκυος να ξεκινησω αμεσα ενεσακια οπως κ εκανα ,διαφορετικα θα ειχα αποβολη.Για ολους αυτους τους λογους χαιρομαι που εκανα αυτη την εξεταση γιατι οπως εγραψα ακομη κ σε ενα χειρουργειο χρειαζεται αυτη η πληροφορια.Κ επισης συνηθως μετα τις 3 αποβολες οι γιατροι προτεινουν να γινει αυτος ο ελεγχος ομως ποιος σκεφτεται μια γυναικα που εχει αποβαλλει 3 φορες τι ψυχολογια εχει;Κ γιατι να το περασει καποια 3 φορες κ να μην το ψαξουν νωριτερα;Μια απλη αιμοληψια ειναι που ομως εχει τοση σημασια...

Πολύ καλά έκανες και το έψαξες γιατί εσύ είχες το ιστορικό από το μπαμπά σου. Αυτό το καιρό κάθομαι και διαβάζω για αυτό το θέμα κ άκρη δε βγάζω. Πως γίνεται να έχω κάτι ενώ είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα κ με μεγάλο μωρό που μεγάλωνε σωστά. Τέλος πάντων αυτό θα το μάθουμε από τις εξετάσεις. 

Από την άλλη βέβαια σαν να θυμήθηκα ότι όταν ήμουν μικρή έλεγα μια ιστορία όταν πέθανε ο παππούς μου ότι έπηξε το αίμα του στο πόδι και πήγε στη καρδιά. (Όταν ήμουν μικρή ήμουν παπαγαλάκι ότι άκουγα το επαναλαμβάνα σαν κασετόφωνο κ γιαυτό το θυμαμαι) οπότε μπορεί να έχω κ εγώ κληρονομήσει κάτι???? 

Μετά που θα πάω κ θα κάνω τις εξετάσεις θα σας πρήξω με απορίες αν βγει τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πολύ καλά έκανες και το έψαξες γιατί εσύ είχες το ιστορικό από το μπαμπά σου. Αυτό το καιρό κάθομαι και διαβάζω για αυτό το θέμα κ άκρη δε βγάζω. Πως γίνεται να έχω κάτι ενώ είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα κ με μεγάλο μωρό που μεγάλωνε σωστά. Τέλος πάντων αυτό θα το μάθουμε από τις εξετάσεις. 

Από την άλλη βέβαια σαν να θυμήθηκα ότι όταν ήμουν μικρή έλεγα μια ιστορία όταν πέθανε ο παππούς μου ότι έπηξε το αίμα του στο πόδι και πήγε στη καρδιά. (Όταν ήμουν μικρή ήμουν παπαγαλάκι ότι άκουγα το επαναλαμβάνα σαν κασετόφωνο κ γιαυτό το θυμαμαι) οπότε μπορεί να έχω κ εγώ κληρονομήσει κάτι???? 

Μετά που θα πάω κ θα κάνω τις εξετάσεις θα σας πρήξω με απορίες αν βγει τίποτα! 

Πριν πόσα χρόνια έκανες το πρώτο σου παιδάκι; Η κληρονομική θρομβοφιλια δεν είναι απαραίτητο ότι θα εμφανιστεί αν ήσουν έγκυος σε μικρή ηλικία.. Εννοώ 28 30..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πριν πόσα χρόνια έκανες το πρώτο σου παιδάκι; Η κληρονομική θρομβοφιλια δεν είναι απαραίτητο ότι θα εμφανιστεί αν ήσουν έγκυος σε μικρή ηλικία.. Εννοώ 28 30..

Αχ τι ωραίες ηλικίες το 28 30!!! 36 γέννησα το παιδάκι μου και είμαι 38 τώρα! 

Εσυ κορίτσι μου που έχεις δύο βιοχημικες αν δεν κάνω λάθος και το ιστορικό της μαμάς σου το έχεις ψάξει η σκέφτεσαι να το ψάξεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Αχ τι ωραίες ηλικίες το 28 30!!! 36 γέννησα το παιδάκι μου και είμαι 38 τώρα! 

Εσυ κορίτσι μου που έχεις δύο βιοχημικες αν δεν κάνω λάθος και το ιστορικό της μαμάς σου το έχεις ψάξει η σκέφτεσαι να το ψάξεις? 

Ααα ηταν και πάλι περίεργη ηλικία.. Τι να πω.. Εγώ από την πρώτη έκανα εξέταση.. Έχω ομοζυγοτια στον mthfr και στον factor Xiii αν θυμάμαι καλά. Ήταν λίγο χαμηλή η δραστηκοτητα της πρωτεΐνης s. Αυτά βρήκα. Πήγα σε δύο αιματολογους η πρώτη μου είπε ότι έχω θρομβοφιλια και ότι ξεκινάω ενεσακια με το που δω ότι είναι ενδομητριο ο Δεύτερος που τον εμπιστεύτηκα παραπάνω μου είπε ότι δεν έχω.. Ο mthfr παράγοντας το φτιάχνω με fillicin και ο άλλος παράγοντας την Πέμπτη εβδομάδα μπορεί να εμποδίσει την δημιουργία πλακούντα. Αλλά λέει ότι δεν είναι αποδεδειγμένο κάτι τέτοιο και πρέπει να υπάρχουν και άλλα θέματα. Η πρωτεΐνη s την θεωρεί λάθος στην φάση που την έκανα γιατι είχε επηρεαστεί από την εγκυμοσυνη. Παρ όλα αυτά με το που δω θετικό τεστακι τον παίρνω τηλ να ξεκινήσω για ασφάλεια ενεσακια και μια αντιβίωση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Ππφφ, χάθηκα λιγάκι, με έφαγε η δουλεια! Σήμερα 11η ημέρα του κύκλου και νομίζω ότι το τεστ ωορρηξίας μου λέει ότι αύριο θα είναι θετικό...!! Πολύ χαίρομαι....!! Αν δείξει αύριο θετικό, την Παρασκευή θα πάω για υπέρηχο να δούμε το αβγουλακι και το ενδομήτριο....!! Οπότε υποθέτω ότι το Σάββατο (14η μερα) θα κάνω ωορρηξία..!!! Εμείς πάντως από χθες ξεκινήσαμε πολύ πολύ ωραιο σεξακι 🤣🤣🤣

pixlr_20200930205411208.jpg

ναι ετσι φαίνεται ότι μάλλον αύριο θα ειναι θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

ναι ετσι φαίνεται ότι μάλλον αύριο θα ειναι θετικο.

....Και μόλις με κρέμασε η γιατρός μου! Αύριο λέει δεν μπορεί, δεν θα κάνει ιατρειο!! 😤😤😤😤😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

....Και μόλις με κρέμασε η γιατρός μου! Αύριο λέει δεν μπορεί, δεν θα κάνει ιατρειο!! 😤😤😤😤😤

Πήγαινε σήμερα να το μετρήσει και αν όντως σου πει θα γίνει η ωορρηξία πήγαινε μετά 2-3 μέρες να δείτε οτι έσκασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πήγαινε σήμερα να το μετρήσει και αν όντως σου πει θα γίνει η ωορρηξία πήγαινε μετά 2-3 μέρες να δείτε οτι έσκασε.

Βρε κορίτσια μου, εγώ είμαι άσχετη με αυτα οκ; Δεν θα έπρεπε να με καθοδηγήσει αυτή; Να μου δώσει ας πούμε αυτή την εναλλακτική που μου λες εσυ; Οκ εκ των πραγμάτων εγώ σήμερα δεν μπορώ λόγω δουλειάς...Αλλά ας μου έδινε κάποια εναλλακτική..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

....Και μόλις με κρέμασε η γιατρός μου! Αύριο λέει δεν μπορεί, δεν θα κάνει ιατρειο!! 😤😤😤😤😤

οκ δεν πειραζει εσυ να εχεις σίγουρα 3 μερες συνεχόμενες αφου δεις θετικο τεστ,που μάλλον θα το δεις σημερα πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πήγαινε σήμερα να το μετρήσει και αν όντως σου πει θα γίνει η ωορρηξία πήγαινε μετά 2-3 μέρες να δείτε οτι έσκασε.

συμφωνώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Βρε κορίτσια μου, εγώ είμαι άσχετη με αυτα οκ; Δεν θα έπρεπε να με καθοδηγήσει αυτή; Να μου δώσει ας πούμε αυτή την εναλλακτική που μου λες εσυ; Οκ εκ των πραγμάτων εγώ σήμερα δεν μπορώ λόγω δουλειάς...Αλλά ας μου έδινε κάποια εναλλακτική..........

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου Έχει να κάνει με τον κάθε γιατρό. Συνήθως όταν παρακολουθούν ωορρηξία δε ζητάνε τεστ αλλά σε βλέπουν τις γόνιμες και σου λένε. Άλλοι το κάνουν συνδυαστικά με τεστ. Τι να πω δεν ξέρω. Εμάς δε μας λειτούργησαν ποτέ οι προγραμματισμένες επαφές. Δε μπορούσαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/9/2020 at 5:55 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Ναι σε αυτήν έκλεισα, ο γιατρός μου εκεί με έστειλε αλλά έχω ακούσει πολλά καλά λόγια . Σε ένα μήνα έκλεισα να πάω να δούμε κ από εκεί τι θα βγει. Πόσο κάνανε να βγουν τα αποτελέσματα σου ? Εγώ έκλεισα απογευματινό ραντεβού εκεί σου παιρνουν αιμα κ κάνεις επιτόπου τις εξετάσεις?

Να σε ρωτήσω κ κάτι άλλο στην παλινδρομη που είχες άκουσες καρδιά κ σταμάτησε η είχες κενό σάκο σαν εμένα?

Κενό σάκο αγαπημένη δεν είδα τίποτα στον υπέρηχο και μετά από δύο μέρες είχα αίμα δεν χρειάστηκε να κάνω απόξεση..κι εγώ. Απογευματινό ραντεβού είχα πάει σου παίρνει ένα λίτρο αίμα θα σου κάνει μπόλικες ερωτήσεις και αν δεν κάνω λάθος θέλει δύο βδομάδες για να βγουν τα αποτελέσματα..εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κενό σάκο αγαπημένη δεν είδα τίποτα στον υπέρηχο και μετά από δύο μέρες είχα αίμα δεν χρειάστηκε να κάνω απόξεση..κι εγώ. Απογευματινό ραντεβού είχα πάει σου παίρνει ένα λίτρο αίμα θα σου κάνει μπόλικες ερωτήσεις και αν δεν κάνω λάθος θέλει δύο βδομάδες για να βγουν τα αποτελέσματα..εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου ❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σε 20 μέρες θα πάω κ θα σου πω εντυπωσεις.! Έχω φτάσει στο σημείο που λέω μακάρι να μου βρουν κάτι που να φταίει και με  την κατάλληλη αγωγή να μην το ξαναπεράσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σε 20 μέρες θα πάω κ θα σου πω εντυπωσεις.! Έχω φτάσει στο σημείο που λέω μακάρι να μου βρουν κάτι που να φταίει και με  την κατάλληλη αγωγή να μην το ξαναπεράσω.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αυτό ακριβώς σκεφτόμουν πριν πάω..και αν θυμάσαι εμένα επέμεναν όλοι ότι αποκλείεται να έχω θρομβοφιλια μέχρι και η σφυριδακη μου είπε το αποκλείω να βγει θετικό..όλα δείχνανε ότι ήταν απλά τυχαίο γεγονός..ανακουφιστηκα όταν βγήκε θετική και ήξερα τι έπρεπε να κάνω όταν ξαναμεινω έγκυος..κορίτσι μου είσαι πολύ δυνατή και θα πάνε όλα καλά..

@st3llina αγαπημένη μου χάρηκα πάρα πολυ με τα νέα σου με το καλό να έρθει ο μπεμπουλης σου που είναι μαχητής σαν την μαμά του ❤️ φιλιά πολλά από την μπεμπουλα κι εμένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να προστεθώ και εγώ σε αυτό το θεματάκι! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλά το θετικο είναι ότι κάνω ωορρηξια καθώς το παρακολουθούσαμε για αρκετούς μήνες με υπερήχους! Προσπαθούμε 1,5 χρόνο ! Είχα δυο συλλήψεις και τις δυο με σπερματεγχυνση! Η μια ήταν βιοχημικη και η άλλη ήταν παλινδρομη στην 9η εβδομάδα όπου πριν από 15 μέρες έκανα απόξεση ! Το πρόβλημα μας στην ουσια είναι το ΣΠΩ!  Τα χάπια διέγερσης δεν με πιανουν έχω αντίσταση σε αυτά και έκανα μόνο ένα ωάριο όπως και χωρίς τα χάπια αυτά! Οι ενέσεις με έπιασαν και έκανα 2 ωάρια (τελευταια εγκυμοσυνη -η παλινδρομη που ανέφερα) ! Όπως και να έχει κοριτσια μου θα τα καταφέρουμε είτε με τον απλό τρόπο είτε με τον πιο δύσκολο τρόπο (εξωσωματικη)! Μην την φοβάστε την εξωσωματικη δεν είναι και τόσο δύσκολη όλη η διαδικασία, βέβαια το χρηματικό κόστος είναι μεγάλο και γενικα λίγο χρονοβόρα διαδικασία αλλά όμως αξίζει ! Εύχομαι βέβαια να έρθει πριν μπούμε σε αυτή την διαδικασία 🙏❤️ πρέπει να το παλέψουμε γιατί το αξίζουμε όλες μας να γίνουμε μανούλες 🙏 θα περιμενω νέα σας σε αυτό το θεματάκι 🤞 σήμερα θα πάω και εγώ στον γιατρό να δούμε πως είναι η μητρα και να συζητήσουμε πως θα προχωρήσουμε και τι μας προτείνει🙏
    • Εγώ κάνω ανταύγειες μόνο, που δεν ακουμπούν τη ρίζα... οπότε φαντάζομαι ότι ούτε με φυτική θα με άφηνε. Αλλά δε με πειράζει. Είμαι αρκετά ανοιχτή ούτως η άλλως και θα ξανθίνουν κι άλλο με τον ήλιο. Και στην τελική... Χαλάλι της, της μπουμπούς μου!
    • Μακάρι να μπορέσετε κορίτσι μου!!! Θα περιμένουμε! Κ να είσαι πάντα αισιόδοξη κ να βλέπεις το ποτήρι πάντα μισό γεμάτο 😜❤️
    • Μπορεί να το έκανε κρυφά ή να έτρωγε μόνο "βλακείες" με πολλές θερμίδες και λιπαρά...
    • Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Αυτό που θα με ανακουφίσει και θα με κάνει να νοιωσω καλά είναι να καταφέρουμε να προσπαθησουμε όσο πιο συντομα γινετε! Μακάρι να μας πει κάτι τέτοιο🙏 πάντως για προσπάθειες μόνοι μας μας το είπε και την ημέρα της απόξεσης ότι μπορούμε αφού μου έρθει η πρώτη περίοδος! Θα με χαροποιούσε πολύ όμως αν μου έλεγε πάμε για μια σπερματεγχυνση ακόμη με τον καινούργιο κύκλο🙏 μου έχουν περισσέψει και ενέσεις διέγερσης από την προηγούμενη φορά! Μακάρι μακάρι🙏🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...