Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

Εμενα δεν έκανε εμφάνιση η κυρία ακόμα.. Βέβαια πιστεύω θα έρθει γτ έχω τρομερα νεύρα με ενοχλούν τα ρούχα μου η ζέστη όλα.. Και αυτό πιο πολύ για περίοδο μου κάνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εμενα δεν έκανε εμφάνιση η κυρία ακόμα.. Βέβαια πιστεύω θα έρθει γτ έχω τρομερα νεύρα με ενοχλούν τα ρούχα μου η ζέστη όλα.. Και αυτό πιο πολύ για περίοδο μου κάνει.. 

Και στην εγκυμοσύνη και στην περίοδο ακριβώς το ίδιο ένιωθα. Μάλιστα ενώ είχα κάνει μια μέρα το τεστ κ ήξερα ότι είναι θετικό η κοιλιά μου πόναγε ακριβώς όπως όταν έχω περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sia4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα ένα τεστ ! Αλλά δεν καταλαβαίνω κ πολλά! Είναι πολύ άχνη η δεύτερη γραμμή! 

Καλημέρα! Βάλε φώτο να το δούμε. Και εμένα αχνό ήταν το πρώτο που έκανα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!! Καλο μας μηνα!!!!!! Ευχομαι σε οσες προσπαθουν να εχουν γρηγορα μια τεραστια χοριακη, σε εμας τις εγκυουλες να μας πανε ολα καλα❤️❤️ Εγω κοριτσια μου την Πεμπτη θα παω στον γιατρο! Θα ειμαι 7 εβδομαδων και 1 ημερα και θα παω να ακουσω καρδουλα❤️ Εχω πολυ αγχος να ακουσω καρδουλα❤️❤️ Φοβαμαι πολυ❤️❤️ Ευχομαι να πανε ολα καλα❤️❤️

ποσο σε καταλαβαινω !!3 φορες το εχω ζήσει κι ομως παντα θα ειναι σαν να είναι πρωτη φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sia4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα ένα τεστ ! Αλλά δεν καταλαβαίνω κ πολλά! Είναι πολύ άχνη η δεύτερη γραμμή! 

η 2η γραμμή σημαινει θετικο για εγκυμοσύνη αν μιλάμε και όχι για τεστ ωορρηξίας. βάλε φωτο να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι σε όλες μας σύντομα με ένα σποράκι μέσα στην κοιλίτσα μας! Και εγώ έκανα ένα τεστ σήμερα (self clear) και με το ζόρι φάνηκε μια πολύ άχνη γραμμή...δε βιάζομαι να χαρώ, θα επαναλάβω πάλι σε δύο μέρες, αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω τη γνώμη σας! Να σημειωθεί πως περίμενα περίοδο στις 30/8 και πως κάνω συνήθως καθυστερημένη ωορρηξία! 
(θα ήθελα να σας κοινοποιήσω τη φωτογραφία, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πώς να το κάνω 🤦🏻‍♀️)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :16/09

diana8:17/3

Lacostaki:28/09

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:09/09

A&O:27/08

 

 

Αντρεα:31/07

Αννι:10/09

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/10

ζουζουνα*:11/09

anna90:22/09

Litsadi:08/09

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου καλο και τυχερο μηνα να εχουμε!! @Kostef συγχαρητηρια κοριτσι μου να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου καλο και τυχερο μηνα να εχουμε!! @Kostef συγχαρητηρια κοριτσι μου να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Ευχαριστώ πολύ από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί! Σύντομα κ στα δικά σου κ  σε όλα τα κορίτσια που προσπαθουνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sia4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα ένα τεστ ! Αλλά δεν καταλαβαίνω κ πολλά! Είναι πολύ άχνη η δεύτερη γραμμή! 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!!😃 Με το καλό! Δεν έχει σημασία αν είναι αχνή ή έντονη! Σημασία έχει ότι υπάρχει!  Στείλε μας και μια φωτογραφία αν μπορείς! Έτσι για να ξεκινήσουμε τον Σεπτέμβρη με μια υπέροχη εικόνα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια αν είναι να έρθει η ακατανομαστη και αυτό το μήνα ελπίζω να έρθει στην ώρα της (όχι ότι αργεί ποτέ στο ραντεβού της) γιατί από προχθές με έχει πεθάνει το στήθος μου και έχουν σπάσει τα νεύρα μου... Και που κάθομαι πονάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

ποσο σε καταλαβαινω !!3 φορες το εχω ζήσει κι ομως παντα θα ειναι σαν να είναι πρωτη φορα.

Πραγματικα, τι αγχος ειναι αυτο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Πραγματικα, τι αγχος ειναι αυτο;; 

όντως μεχρι να ακούσεις την καρδια ςχεις άγχος ....πιο πολύ στα 2 τελευταία παιδια ειχα.στο 1ο δεν γνώριζα τπτ ,ουτε τους κινδύνους και δεν είχα άγχος στα επόμενα 2 ομως πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε? Τα κορίτσια που περιμένουν κανένα νέο? 

Εγώ θα πάω σήμερα για υπέρηχο στήθους που είχα κλείσει από αρχές του μήνα. Είχα κάνει μαστογραφία κ θα κάνω κ τον υπέρηχο τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Tasiaa είπε:

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι σε όλες μας σύντομα με ένα σποράκι μέσα στην κοιλίτσα μας! Και εγώ έκανα ένα τεστ σήμερα (self clear) και με το ζόρι φάνηκε μια πολύ άχνη γραμμή...δε βιάζομαι να χαρώ, θα επαναλάβω πάλι σε δύο μέρες, αλλά θα ήθελα πολύ να ακούσω τη γνώμη σας! Να σημειωθεί πως περίμενα περίοδο στις 30/8 και πως κάνω συνήθως καθυστερημένη ωορρηξία! 
(θα ήθελα να σας κοινοποιήσω τη φωτογραφία, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω πώς να το κάνω 🤦🏻‍♀️)

 

Καλημέρα! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Ξανακάνε το τεστ να δεις κ αν σκουρινει η γραμμή. Αν πατήσεις εκεί που έχει ένα συνδετήρα κι κ λέει κλικ για να επιλέξεις αρχείο διαλέγεις τη φώτο και την ανεβάζεις. Βάλε την να τη δούμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!σε λιγες μερες περιμενω περιοδο..αλλα μου κανε ιδιαίτερη εντυπωση οτι ηρθαμε σε επαφή με τον αντρα μου χθες κ οση ωρα διηρκησε ειχα εντονους πονους περιοδου αφου πιστεψα οτι μαλλον μου ηρθε τοσο πολυ...σας εχει συμβει ποτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Ξανακάνε το τεστ να δεις κ αν σκουρινει η γραμμή. Αν πατήσεις εκεί που έχει ένα συνδετήρα κι κ λέει κλικ για να επιλέξεις αρχείο διαλέγεις τη φώτο και την ανεβάζεις. Βάλε την να τη δούμε!!!! 

Καλημέρα κορίτσια! @Kostef Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και καλά αποτελέσματα στον σημερινό σου υπέρηχο! Εγώ έκανα σήμερα δεύτερο τεστ, αλλά δυστυχώς δεν εμφανίστηκε καμία γραμμή...δεν ξέρω τι συμβαίνει...

Μάλλον επειδή είμαι νέο μέλος και δοκιμαστικό (όπως γράφει κάτω από το όνομά μου) δε με αφήνει να ανεβάσω φωτογραφία με τον τρόπο που μου είπες, παρά μόνο με URL. Θα κάνω λίγη υπομονή μήπως με εγκρίνουν και μπορέσω να την ανεβάσω, αν και τώρα δεν ξέρω αν έχει νόημα... Εντωμεταξύ, αργούν να ανέβουν και οι απαντήσεις μου, γιατί πρέπει να εγκριθούν από  κάποιον συντονιστή! 

Πάντως, αν είχε κάποια κοπέλα αντίστοιχη εμπειρία, δηλαδή αχνή γραμμή και μετά αρνητικό τεστ, θα ήθελα πολύ να την ακούσω! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Να σας πω και εγώ τι έπαθα να μου πείτε τη γνώμη σας. Λοιπόν εχθές το βράδυ αγοραγω ένα clear blue ξέρετε αυτό με τον σταυρο (ευαισθησία 25 μονάδες) είχα και ένα predictor (50 μονάδες). Γυρίζω στο σπίτι με ξεσηκώνει ο συντροφος μου μου λέει κάνε ένα. Κάνω το predictor και βλέπουμε άχνη ροζ γραμμή. Λέω αν είναι αυτό θετικό θα είναι και το άλλο με λιγότερες μονάδες και βγαίνει αρνητικο με τα ίδια ούρα. Σήμερα το πρωί πάλι είδα λίγο ροζ. Τώρα τπτ πάλι.. Και σκέφτομαι τώρα να πάω για χοριακή ή να περιμένω αύριο; 

ΥΓ εχθές δεν τράβηξα φώτο από τα τετσ γτ είχα μπερδευτεί και σήμερα ίσα που φαίνεται σε μένα γι αυτό δεν τα ανεβαζω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Να σας πω και εγώ τι έπαθα να μου πείτε τη γνώμη σας. Λοιπόν εχθές το βράδυ αγοραγω ένα clear blue ξέρετε αυτό με τον σταυρο (ευαισθησία 25 μονάδες) είχα και ένα predictor (50 μονάδες). Γυρίζω στο σπίτι με ξεσηκώνει ο συντροφος μου μου λέει κάνε ένα. Κάνω το predictor και βλέπουμε άχνη ροζ γραμμή. Λέω αν είναι αυτό θετικό θα είναι και το άλλο με λιγότερες μονάδες και βγαίνει αρνητικο με τα ίδια ούρα. Σήμερα το πρωί πάλι είδα λίγο ροζ. Τώρα τπτ πάλι.. Και σκέφτομαι τώρα να πάω για χοριακή ή να περιμένω αύριο; 

ΥΓ εχθές δεν τράβηξα φώτο από τα τετσ γτ είχα μπερδευτεί και σήμερα ίσα που φαίνεται σε μένα γι αυτό δεν τα ανεβαζω

 

ποτε περιμενες κανονικα περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

ποτε περιμενες κανονικα περιοδο?

Χθες.. Αλλά λέω οκ ημουν στη θαλασσα πολλές ώρες τις μέρες της ωορρηξιας και μπορεί να επηρεάστηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Χθες.. Αλλά λέω οκ ημουν στη θαλασσα πολλές ώρες τις μέρες της ωορρηξιας και μπορεί να επηρεάστηκε.. 

περίμενε κανα δυο μερες κ ξανακανε ενα τεστ αν δεν ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

περίμενε κανα δυο μερες κ ξανακανε ενα τεστ αν δεν ερθει...α

Ανέβασε μας το τεστ μπας και σου με κάτι και πήγαινε και για μια χοριακη να σου φυγει η απορία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ανέβασε μας το τεστ μπας και σου με κάτι και πήγαινε και για μια χοριακη να σου φυγει η απορία. 

Προσπάθησα να βγάλω σήμερα φώτο αλλά δεν φαινόταν τπτ. Γενικά εμπιστεύομαι το clear blue.. Και νομίζω ξεκίνησαν και πονακια.. Και έχει πέσει και η θερμοκρασία μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Προσπάθησα να βγάλω σήμερα φώτο αλλά δεν φαινόταν τπτ. Γενικά εμπιστεύομαι το clear blue.. Και νομίζω ξεκίνησαν και πονακια.. Και έχει πέσει και η θερμοκρασία μου.. 

Καλησπέρα κοπέλα μου, αυτή την εβδομάδα που περίμενες την περίοδο σου τι  συμπτώματα είχες; πρόσεξες κάτι διαφορετικό από τις άλλες φορές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Χθες.. Αλλά λέω οκ ημουν στη θαλασσα πολλές ώρες τις μέρες της ωορρηξιας και μπορεί να επηρεάστηκε.. 

Κάνε καλύτερα μια χοριακη αύριο clairy μου. Γιατί να βγήκε θετικό το τεστακι; Αυτό κάτι λέει. Επίσης το πιο σημαντικό είναι ότι έχεις καθυστέρηση!💗

Τι ωραία που μπήκε ο μήνας κορίτσια μου! Άντε να περνούμε σειρά κι εμείς σιγά σιγά. Φέτος τα Χριστούγεννα να τα περάσουμε όλες μας με ένα σπορακι στην κοιλιά!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...