Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Beatricee είπε:

Και εγώ καινούρια είμαι μην νομίζεις...απλά έτυχε και πρόσεξα ότι υπάρχουν καινούριες συζητήσεις για κάθε μήνα 😊

Αν ήξερα να κάνω θα εκανα απλως δεν ξέρω και δεν ξέρω και τι "όνομα" θα εβαζα μπορεί τα υπόλοιπα κορίτσια να μην το αρέσουν η δεν ξέρω και εγώ τι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 33 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που το θυμάσαι ..Να είσαι καλά!Θα παραχωρήσω την θέση μου σε όποιο κορίτσι το επιθυμεί.  .. Μετά τα τελευταία γεγονότα δεν έχω πολύ καλή ψυχολογία κ θα είναι κρίμα.Ανοιξε το εσύ κορίτσι μου που έχεις θετική αύρα!

Άννι μου όπως νιώθεις εσύ καλύτερα κορίτσι μου. Εμείς θα περιμένουμε να ανοίξεις όποτε επιθυμήσεις ένα θεματακι γεμάτο αισιοδοξία και πίστη! Και εγώ είμαι σίγουρη ότι θα είναι πολύ τυχερό!😉🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Έχω περιέργεια να δω τι θα είναι, προσπάθησα να σκεφτώ και εγώ κάτι αλλά δεν μου βγαίνει, δεν το έχω καθόλου με χαριτομενιες 🤔 είμαι κυνική και με μπλακ χιούμορ κάτι σαν την Σωσώ από τα εγκλήματα 🤯

Θεα η Σωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Αν ήξερα να κάνω θα εκανα απλως δεν ξέρω και δεν ξέρω και τι "όνομα" θα εβαζα μπορεί τα υπόλοιπα κορίτσια να μην το αρέσουν η δεν ξέρω και εγώ τι

Έτσι κι αλλιώς κορίτσι μου δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να αρέσει σε όλους!  Σημασία έχει όπως είπα πιο πάνω η θετική σκέψη! Και σκέτο Οκτώβρης πχ να βάλει μια κοπέλα θα ακολουθήσουμε όλες! Ο τίτλος είναι μόνο το περιτύλιγμα! Η ουσία είναι ότι είμαστε μια παρέα που μοιράζεται την ίδια επιθυμία. Να ζήσει ή να ξανά ζήσει το  θαύμα της μητρότητας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου... χάθηκα λίγο τις τελευταίες ημέρες αλλά δεν έχω και κάτι συγκλονιστικό να σας πω πέρα του ότι έτρεχα να δηλώσω συμμετοχή σε κάτι μεταπτυχιακά και μου έφαγε όλη την ενέργεια!!κατά τ αλλά περιμένω κ εγώ περίοδο τέλος της εβδομάδας αλλά δεν αισθάνομαι τπτ μέχρι στιγμής!!μπορώ να ανοίξω εγώ το θεματακι του Οκτώβρη μιας κ έχει γενέθλια η μικρή μου κ γενικά είναι περίοδος αλλαγών για εμένα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα δεν μ ηρθε η κακιστρω..2 μερες καθυστερηση εκανα κ τεστ αλλα βγηκε πιο αρνητικο απ την αρνηση...αντε ανυπομονω για το θεμα Οκτωβριου 👼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Δεν είδα κάποια άλλη να ασχολήθηκε μόνο εσύ ρώτησες και είναι 29

χαχαχα εγω ειχα ανοίξει, οπότε δεν μπορούσα παλι!!!

ειχε πει όντως η αννι νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Επειδή πιο πάνω διάβασα ότι θέλει να το ανοίξει η Άννι ας μας απαντήσει αν συνεχίζει να θέλει!Άντε ρε κορίτσια ανυπομονώ για το καινούριο στιχακι 😝🥰

Παρόλο που δεν το έχω ανοίξει ποτέ ...είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικά και θα ήθελα να το ανοίξει κάποιο κορίτσι με πιο θετική διάθεση!Ευχαριστώ πολύ!Εναν άλλο μήνα με πιο αισιοδοξη διάθεση θα το κάνω κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Παρόλο που δεν το έχω ανοίξει ποτέ ...είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικά και θα ήθελα να το ανοίξει κάποιο κορίτσι με πιο θετική διάθεση!Ευχαριστώ πολύ!Εναν άλλο μήνα με πιο αισιοδοξη διάθεση θα το κάνω κι εγώ!

Όπως θέλεις εσύ κορίτσι μου!Είμαι σίγουρη πως όταν το ανοίξεις το θεμαατακι εσύ,με καλή διάθεση θα γεμίσει η λίστα με θετικά τεστακια!Σου εύχομαι να ηρεμήσεις,να πάρεις τα πάνω σου και πολύ πολύ γρήγορα να έρθει αυτό που επιθυμείς 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Παρόλο που δεν το έχω ανοίξει ποτέ ...είμαι λίγο πεσμένη ψυχολογικά και θα ήθελα να το ανοίξει κάποιο κορίτσι με πιο θετική διάθεση!Ευχαριστώ πολύ!Εναν άλλο μήνα με πιο αισιοδοξη διάθεση θα το κάνω κι εγώ!

Άνοιξε το και θα σου φτιάξουμε εμείς την διάθεση ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Άνοιξε το και θα σου φτιάξουμε εμείς την διάθεση ❤️❤️

ωωω σ ευχαριστώ πολύ!!!!!Τι να πω τώρα...να ψάχνω λοιπόν για τίτλο;;Λοιπόν αύριο θα τον ανακοινώσω!!Ψάχνω από τώρα!!!!Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!!!  Φυσικά αν υπάρχει κάποιο κορίτσι που το επιθυμεί πολύ περισσότερο ,όλα καλά!Αλλωστε όλες μια παρέα είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έτσι κι αλλιώς κορίτσι μου δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να αρέσει σε όλους!  Σημασία έχει όπως είπα πιο πάνω η θετική σκέψη! Και σκέτο Οκτώβρης πχ να βάλει μια κοπέλα θα ακολουθήσουμε όλες! Ο τίτλος είναι μόνο το περιτύλιγμα! Η ουσία είναι ότι είμαστε μια παρέα που μοιράζεται την ίδια επιθυμία. Να ζήσει ή να ξανά ζήσει το  θαύμα της μητρότητας!💗

Εχεις απόλυτο δίκιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Αν ήξερα να κάνω θα εκανα απλως δεν ξέρω και δεν ξέρω και τι "όνομα" θα εβαζα μπορεί τα υπόλοιπα κορίτσια να μην το αρέσουν η δεν ξέρω και εγώ τι

Ανοιξε το κορίτσ μου!Σε όλες θα αρεσει!Αντε περιμένουμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

ωωω σ ευχαριστώ πολύ!!!!!Τι να πω τώρα...να ψάχνω λοιπόν για τίτλο;;Λοιπόν αύριο θα τον ανακοινώσω!!Ψάχνω από τώρα!!!!Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!!!  Φυσικά αν υπάρχει κάποιο κορίτσι που το επιθυμεί πολύ περισσότερο ,όλα καλά!Αλλωστε όλες μια παρέα είμαστε!

Εγώ λέω Άννι μου να ψάχνεις τον τίτλο γιατί περιμένουμε το νέο θεματακι πως και πως και εκπνέει και ο μήνας!Δεν υπάρχει το αρέσει ή όχι.Ολες είμαστε μια μεγάλη παρέα που μοιραζόμαστε τα βιώματα μας,τις ανησυχίες μας,τα προβλήματα μας αλλά πάνω από όλα τις χαρές μας.Αν ο Οκτώβρης δεν έχει στιχακι δεν χάθηκε και ο κόσμος.Η παρέα κάνει την συζήτηση και όχι ένας τσαχπινικος τίτλος.Αντε περιμένουμε αύριο την νέα συζήτηση.Καλο βράδυ κορίτσια μου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Μου ήρθε έμπνευση....Μπήκε ο Οκτώβρης με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές!!

Ωραίος τίτλος βρε @Smurf88! Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η billbas είπε:

κοριτσια εμενα δεν μ ηρθε η κακιστρω..2 μερες καθυστερηση εκανα κ τεστ αλλα βγηκε πιο αρνητικο απ την αρνηση...αντε ανυπομονω για το θεμα Οκτωβριου 👼

Πολύ μου άρεσε το πιο αρνητικό από την άρνηση!😄 Εύχομαι να συνεχιστεί η καθυστέρηση και το επόμενο τεστακι που θα κάνεις να είναι πιο θετικό κι από την θετικοτητα!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Μου ήρθε έμπνευση....Μπήκε ο Οκτώβρης με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές!!

Αχ τι ωραίος!!!!!😃🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια εγώ έσβησα ακόμα και την εφαρμογή της περιόδου από το κινητό αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθόλου μαζί της δεν θέλω να ξέρω ούτε αν ούτε ποτέ να την περιμένω..,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Πολύ μου άρεσε το πιο αρνητικό από την άρνηση!😄 Εύχομαι να συνεχιστεί η καθυστέρηση και το επόμενο τεστακι που θα κάνεις να είναι πιο θετικό κι από την θετικοτητα!😉

χαχαχαχ ναι ασε βγηκε η ροζ η αρνητικη κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη !...μακαρι ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η billbas είπε:

χαχαχαχ ναι ασε βγηκε η ροζ η αρνητικη κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη !...μακαρι ... 

Ποιο τεστακι είναι αυτό που βγάζει γραμμή στο αρνητικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η billbas είπε:

χαχαχαχ ναι ασε βγηκε η ροζ η αρνητικη κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη !...μακαρι ... 

Μήπως είναι θετικό κ σε μπέρδεψε!!δεν άκουσα ξανά για ροζ αρνητική γραμμή!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η billbas είπε:

χαχαχαχ ναι ασε βγηκε η ροζ η αρνητικη κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη !...μακαρι ... 

Μπορει να το εκανες νωρις το τεστακι κοριτσι μου κ να εχεις καθυστερημενη συλληψη κ να μην ανιχνευεται ακομη η ορμονη.Περιμενε λιγες μερες ακομη κ αν δε σου ερθει ξανακανε.Η αδερφη μου με αρνητικο τεστ κ ειναι κοντα 10 εβδομαδων 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...