Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσια καλη εβδομαδα να εχουμε!!!Εμενα παλι ειναι η πρωτη φορα που δεν επεσε η θερμοκρασια μου....ισως να φταιει το οτι ειχα δεκατα εχθες

Καλησπέρα κοπέλα μου, ναι ίσως είναι αυτό είναι πολύ πιθανό, πως είσαι κατά τ'άλλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, ναι ίσως είναι αυτό είναι πολύ πιθανό, πως είσαι κατά τ'άλλα 

Εκτός από ένα μπούκωμα κατά τα άλλα μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως σήμερα δέκατα δεν έχω οπότε θα δω αύριο το πρωί αν πέσει η θερμοκρασία γιατί πάντα ακόμα και όταν την μετράω αφού έχω σηκωθεί η θερμοκρασία μου την μέρα που περιμένω περίοδο είναι στο 35.8 άντε 36 και σήμερα πριν σηκωθώ ήταν στο 36.6...Εγω τέτοιες θερμοκρασίες πριν σηκωθώ δεν έχω ούτε μετά την ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ περιμένω την Πέμπτη αλλά δεν έχω το παραμικρό σύμπτωμα ούτε καν περιόδου.. Νιώθω πιο μη έγκυος απο ποτέ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια  οσες παίρνετε dostinex βράδυ το παίρνετε;

Όχι, εμένα μου το έβαλε πρωί μετά από ένα πολύ καλό πρωινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Ο μήνας τελειώνει ποια θα ανοίξει το θέματακι του

Καλησπέρα κοπέλα μου έσυ καντω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι όλα τέλεια!! 😁😁😁😁💜💜💜

Μπράβο ρε κορίτσι πολύ χαίρομαι!Άντε με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Προηγούνται αλλά κορίτσια ❤️

Δεν είδα κάποια άλλη να ασχολήθηκε μόνο εσύ ρώτησες και είναι 29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή πιο πάνω διάβασα ότι θέλει να το ανοίξει η Άννι ας μας απαντήσει αν συνεχίζει να θέλει!Άντε ρε κορίτσια ανυπομονώ για το καινούριο στιχακι 😝🥰

Επεξεργάστηκε από Beatricee
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Επειδή πιο πάνω διάβασα ότι θέλει να το ανοίξει η Άννι ας μας απαντήσει αν συνεχίζει να θέλει!Άντε ρε κορίτσια ανυπομονώ για το καινούριο στιχακι 😝🥰

Έχω περιέργεια να δω τι θα είναι, προσπάθησα να σκεφτώ και εγώ κάτι αλλά δεν μου βγαίνει, δεν το έχω καθόλου με χαριτομενιες 🤔 είμαι κυνική και με μπλακ χιούμορ κάτι σαν την Σωσώ από τα εγκλήματα 🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!!!!!🥰🥰🥰🥰

Είχε πει κάποιο από τα κορίτσια μας ότι θέλει να το ανοίξει. Νομίζω η @αννι!

Σε ευχαριστώ πολύ που το θυμάσαι ..Να είσαι καλά!Θα παραχωρήσω την θέση μου σε όποιο κορίτσι το επιθυμεί.  .. Μετά τα τελευταία γεγονότα δεν έχω πολύ καλή ψυχολογία κ θα είναι κρίμα.Ανοιξε το εσύ κορίτσι μου που έχεις θετική αύρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη αλλά δεν έχω καταλάβει για ποιό πράγμα μιλάτε

Για το καινούριο θέμα που ανοίγουμε κάθε μήνα.Πχ.εδω η συζήτηση μιλάει για τον Σεπτεμβρη.Μπαινει όμως ο Οκτώβρης δεν πρέπει σιγά σιγά να ανανεονομαστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Beatricee είπε:

Για το καινούριο θέμα που ανοίγουμε κάθε μήνα.Πχ.εδω η συζήτηση μιλάει για τον Σεπτεμβρη.Μπαινει όμως ο Οκτώβρης δεν πρέπει σιγά σιγά να ανανεονομαστε;

Αα τώρα κατάλαβα απλως επειδή εγώ είμαι σχετικα καινούρια δεν τα ξερω αυτά δεν ξέρω καν πως το κανουν αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Αα τώρα κατάλαβα απλως επειδή εγώ είμαι σχετικα καινούρια δεν τα ξερω αυτά δεν ξέρω καν πως το κανουν αυτό 

Και εγώ καινούρια είμαι μην νομίζεις...απλά έτυχε και πρόσεξα ότι υπάρχουν καινούριες συζητήσεις για κάθε μήνα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη αλλά δεν έχω καταλάβει για ποιό πράγμα μιλάτε

Κάθε μήνα ανοίγουμε και καινούριο θεματακι! Βασικά ο κορμός και ο καημός μπορώ να πω😄 παραμένει ο ίδιος στο θέμα απλά βάζουμε όλη μας την θετική σκέψη ο συγκεκριμένος μήνας να είναι παραγωγικός και με πολλά θετικά τεστακια! Και φυσικά με τίτλο όμορφο, αισιόδοξο και αστείο πολλές φορές!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κάθε μήνα ανοίγουμε και καινούριο θεματακι! Βασικά ο κορμός και ο καημός μπορώ να πω😄 παραμένει ο ίδιος στο θέμα απλά βάζουμε όλη μας την θετική σκέψη ο συγκεκριμένος μήνας να είναι παραγωγικός και με πολλά θετικά τεστακια! Και φυσικά με τίτλο όμορφο, αισιόδοξο και αστείο πολλές φορές!

 

Μα τι ωραία που το διατυπώνεις 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...