Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

@Kostef καλή επιτυχία για αύριο και εύχομαι άλλη ατυχία να μην σε βρει!😘 @st3llinaσε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τις ευχές σου!Με το καλό να κρατήσεις στα χέρια σου το αγγελούδι σου!!!💓

Επεξεργάστηκε από Beatricee
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Γειά σας κορίτσια, ευχαριστώ κ πάλι όλες σας,. Σήμερα δεν ήμουν κ τόσο καλά μου έδωσαν ένα φάρμακο κ πήρα χθες κ σήμερα σερνομουν. Προετοιμαζομαι για αύριο που θα μπω στο νοσοκομείο γιατί θέλει κ μια οργάνωση όταν υπάρχει παιδί. 

Για τα κορίτσια που με ρωτάνε όσο αφορά τις εξετάσεις δεν θέλω να πάω να κάνω. Δε θα μπω σε αυτή τη διαδικασία να το ψάξω. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα ξαναπροσπαθησω θα μου δώσω χρόνο. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας ❤️❤️ 

Να κάνεις αυτό που θέλεις όπως το θέλεις,η θετική μου ενέργεια είναι μαζί σου όπως και η σκέψη μου να προσέχεις τον εαυτό σου,με το καλό να επιστρέψεις στο σπίτι σου κορίτσι μου σε νιώθω πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Γεια σας κοριτσια κ απο μενα! @Kostef μου τι να πω δεν εχω λογια...Ειχα χαρει τοσο πολυ που σε ειδα με θετικο στο πινακακι!Τι εξηγηση σου δινουν κοριτσι μου αφου εχει γινει κ αλλες φορες;Μπορειτε να το ψαξετε με πιο εξειδικευμενες εξετασεις;Μια τεραστια αγκαλια σου στελνω...

@αννι λυπαμαι πολυ κ για τη δικη σου εξελιξη κοριτσι μου...Πηγες στο γιατρο ή εστω τον βρηκες στο τηλεφωνο για να σου πει γνωμη;

@Beatricee κ @DIAMANTW συγχαρητηρια για τα θετικουλια,καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες σας ευχομαι,απολαυστε το μαγικο αυτο ταξιδι γιατι ο καιρος περναει τοοοοοσο γρηγορα!

@Ελενακι12 να σου ζησει η μπεμπεκα κουκλα μου!!!!Αν εχεις δυνατοτητα ζητα βοηθεια απο οπου μπορεις.

Εγω αυριο γινομαι 38 εβδομαδων κ ακομη δεν το πιστευω...Απο εκει που φοβομασταν για προωρο τοκετο ολα δειχνουν οτι παμε φυσιολογικα πλεον!Με τη βοηθεια του Θεου κ του γιατρου μου νιωθω οτι ειναι απιστευτα σημαντικο οτι φτασαμε μεχρι εδω χωρις αλλες επιπλοκες (οι παλιες ισως θυμαστε τι περασα).Απο εμενα κ τον μπεμπακο μου στελνω απειρη μπεμπεδοσκονη σε οσες ειναι στην προσπαθεια,φου φου να κολλησετε ολες κ να γεμισει το πινακακι με γερα νινακια!ΠΗΤ εχω 9/10,κοντευω σιγα σιγα...Οι συσπασεις δυναμωνουν μερα με τη μερα αλλα ακομη δε γενναω.

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον!!Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

Οσό αφορά τα δικά μου...Ο γιατρός μου είπε ότι κάτω από  5 η χοριακή θεωρείται και είναι αρνητική και πολλές φορές μπορεί η γυναίκα να έχει αυτές τις τιμές...2 ,3 .Θεωρείται φυσιολογικό...Τώρα τα τεστ...τι να πω;; Είναι μάλλον πολύ ευαίσθητα και ανιχνεύουν από αυτές τις τιμές...Τι  να πω...Απογοητεύτηκα αλλά πάμε παρακάτω τώρα και βλέπουμε...Δεν εχω αδιαθετήσει ακόμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα🌄υποψίες για ποιό πράγμα έτσι απλά το είπε χωρίς να σου εξηγήσει;και εγώ μια ζωή βαριές περιόδους είχα έχει 2 χρόνια που ηρέμησα σχετικά.

Εγώ είμαι 33 χρόνων τώρα. Πριν 8 χρόνια είχα μια εγκυμοσύνη η οποία δεν προχώρησε(απεβαλα την 8η εβδομάδα) . Αποφάσισαμε μια και ειμασταν μικροί τότε να μην ξανά προσπαθησουμε αν και έκανα εγώ κάποιες εξετάσεις και όλες ηταν καλές. Με τον ίδιο γυναικολόγο. 

Μου είπε απλά ότι μπορεί να μεγάλωσε το ωάριο υπερβολικά και να έκανα κύστη και για αυτό να έκανα βαριά αιμορραγία. Τώρα δεν ξέρω θα δει και θα μου πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα...ετοιμαζεται να μου ερθει η κακουργα το αισθανομαι...δεν το βαζουμε κατω παμε για επομενο μηνα...!!!!!! @αννι κοριτσι μου δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα διαβασα την ιστορια σου ...να ξερεις οτι οντως τα συγχρονα τεστ ανιχνευουν τιμη 2 του εργαστηριου (β χοριακη) και απο 10 MlU/ml  δλδ την μικροτερη τιμη της ορμονης που μπορει να ανιχνευτει στα ουρα στο λεω γιατι ειμαι φαρμακοποιος και τα πουλαμε  ..απλα ψαξτο λιγο καλυτερα μηπως πηγε κατι να γινει και ισως δεν προλαβε να εξελιχθει..ευχομαι να ερθει συντομα ενα μπεμπακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Εγώ είμαι 33 χρόνων τώρα. Πριν 8 χρόνια είχα μια εγκυμοσύνη η οποία δεν προχώρησε(απεβαλα την 8η εβδομάδα) . Αποφάσισαμε μια και ειμασταν μικροί τότε να μην ξανά προσπαθησουμε αν και έκανα εγώ κάποιες εξετάσεις και όλες ηταν καλές. Με τον ίδιο γυναικολόγο. 

Μου είπε απλά ότι μπορεί να μεγάλωσε το ωάριο υπερβολικά και να έκανα κύστη και για αυτό να έκανα βαριά αιμορραγία. Τώρα δεν ξέρω θα δει και θα μου πει. 

Καλημέρα κοπέλα μου μετά από 8χρόνια ξεκινήσατε τις προσπάθειες ξανά;Αυτό που σου έδωσα σαν εξήγηση δεν το γνωρίζω από εσένα το διαβάζω πρώτη φορά🤗βέβαια είναι πολλά που δεν ξέρουμε και τα μαθαίνουμε από το  φόρουμ από τις εμπειρίες των κοριτσιών, όπως και να χει θα περιμένω νεώτερα σου 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;

Καλησπέρα,πήγαμε χθες γυναικολογο,είδαμε σάκο..θα ξαναπαω Πέμπτη..μου είπε για 15 μέρες να κάτσω σπίτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;

καλησπερα εγω μια χαρα εδω στις προσπάθειες!!!εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλησπερα εγω μια χαρα εδω στις προσπάθειες!!!εσύ

και εγώ μια χαρά περιμένω δεύτερα να πάω στον γιατρό με πιάνει το ανχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

και εγώ μια χαρά περιμένω δεύτερα να πάω στον γιατρό με πιάνει το ανχος 

ποσο εισαι τωρα?το 1ο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

ποσο εισαι τωρα?το 1ο σου?

Οχι έχω χάσει 2 όταν είχα παει στον γιατρό και έλεγε οτι ήμουν 6+4 και ακουσαμε καρδιά τώρα φοβάμαι μην έγινε παλι τίποτα και σταμάτησε η κάτι ... Με είπε σε 2 ευδομαδες να πάω απο τοτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Οχι έχω χάσει 2 όταν είχα παει στον γιατρό και έλεγε οτι ήμουν 6+4 και ακουσαμε καρδιά τώρα φοβάμαι μην έγινε παλι τίποτα και σταμάτησε η κάτι ... Με είπε σε 2 ευδομαδες να πάω απο τοτε 

ωωωω λυπάμαι πολύ!!δλδ ηταν παλινδρομες οι κυησεις σου?εύχομαι αυτη την φορα να πάνε ολα καλα!!!άρα καρδιά εχετε ακουσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου.
Δεν σας ξεχνάω και μπαίνω να μαθαίνω τα νέα σας.
Χαίρομαι με τις μανούλες που θα πάρουν σύντομα τα παιδάκια τους αγκαλιά, λυπάμαι για όσες έχουν ατυχίες και δεν τα καταφέρνουν και ταυτίζομαι με όσες αντιμετωπίζουν δυσκολίες αλλά δεν το βάζουν κάτω.
Αν και οι δικές μου "ατυχίες" συνεχίζονται και βρίσκομαι και πάλι σε νέες περιπέτειες....
Το διάστημα της καραντίνας έπεσα πολύ ψυχολογικά με αποτέλεσμα να κλαίω κάθε μέρα και να έχω άσχημα ξεσπάσματα. Τον Ιούλιο λοιπόν απευθύνθηκα σε ειδικό και ξεκίνησα μια ήπια θεραπεία για κατάθλιψη για να νιώσω κάπως καλύτερα, γιατί δεν θέλαμε να κάνουμε βαριά και χρόνια θεραπεία εφόσον θέλω σύντομα να μείνω έγκυος. Με έβαλε να κάνω εξετάσεις και βρέθηκαν όλα φυσιολογικά εκτός από ανεβασμένη crp (δείκτης που δείχνει κάποια φλεγμονή) Αυτό μας θορύβησε και έκανα έναν έλεγχο για να δω που βρίσκεται το τοξόπλασμα, το οποίο τελικά δύο χρόνια μετά βρίσκεται ακόμα ενεργό μέσα μου.... Μίλησα με παθολόγο οποίος σε συνεργασία με λοιμοξιολόγο μου έδωσαν αγωγή ώστε να βοηθήσω τον οργανισμό μου να το καταπολεμήσει. Η αγωγή όμως ύστερα από δέκα μέρες μου έκανε παρενέργειες, πονοκεφάλους, ύστερα διάρροιες μέχρι που στις 12 μέρες μου έκανε δερματικά εξανθήματα σε όλο το σώμα.... Αναγκαστικά λοιπόν την σταματάω, ξεκίνησα κορτιζόνη και αντισταμινικά για να φύγουν τα εξανθήματα και μετά θα δούμε τι σκ@τ@ θα κάνουμε... 
Δεν σας κρύβω ότι έχω κουραστεί.... αν και ψυχολογικά με έχει βοηθήσει η θεραπεία και δεν έχω τόση θλίψη, προβληματίζομαι για τις συνεχείς αναβολές στο θέμα του παιδιού. Το γενάρη κλείνουν 3 χρόνια από τότε που έμεινα έγκυος και ακόμα νέο μωρό δεν έχω.
Μόνο ένα επίμονο τοξόπλασμα στο σώμα μου και ένα νεκρό παιδί στο τάφο... πόσο άδικο... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

ωωωω λυπάμαι πολύ!!δλδ ηταν παλινδρομες οι κυησεις σου?εύχομαι αυτη την φορα να πάνε ολα καλα!!!άρα καρδιά εχετε ακουσει

στο ενα ενω ακουσαμε καρδιά στο 1ο είχα πάρει αγκαλια ενα παιδάκι και μετα είχα αιμοραγία στο άλλο απλα σταμάτησε η ανάπτυξη δεν ακουσαμε καρδιά δηλαδή στο 2ο και τωρα που πειγα σε αλλον με είπε απλα με το ιστορικό που εχω να είμαστε επιφυλακτική αλλά ακουσαμε καρδιά και με είπε αρχίζει να σχηματίζεται το έμβρυο τώρα δεύτερα θα πάω να δω...αν και κάθε βράδυ έχω πολλους εμετούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου.
Δεν σας ξεχνάω και μπαίνω να μαθαίνω τα νέα σας.
Χαίρομαι με τις μανούλες που θα πάρουν σύντομα τα παιδάκια τους αγκαλιά, λυπάμαι για όσες έχουν ατυχίες και δεν τα καταφέρνουν και ταυτίζομαι με όσες αντιμετωπίζουν δυσκολίες αλλά δεν το βάζουν κάτω.
Αν και οι δικές μου "ατυχίες" συνεχίζονται και βρίσκομαι και πάλι σε νέες περιπέτειες....
Το διάστημα της καραντίνας έπεσα πολύ ψυχολογικά με αποτέλεσμα να κλαίω κάθε μέρα και να έχω άσχημα ξεσπάσματα. Τον Ιούλιο λοιπόν απευθύνθηκα σε ειδικό και ξεκίνησα μια ήπια θεραπεία για κατάθλιψη για να νιώσω κάπως καλύτερα, γιατί δεν θέλαμε να κάνουμε βαριά και χρόνια θεραπεία εφόσον θέλω σύντομα να μείνω έγκυος. Με έβαλε να κάνω εξετάσεις και βρέθηκαν όλα φυσιολογικά εκτός από ανεβασμένη crp (δείκτης που δείχνει κάποια φλεγμονή) Αυτό μας θορύβησε και έκανα έναν έλεγχο για να δω που βρίσκεται το τοξόπλασμα, το οποίο τελικά δύο χρόνια μετά βρίσκεται ακόμα ενεργό μέσα μου.... Μίλησα με παθολόγο οποίος σε συνεργασία με λοιμοξιολόγο μου έδωσαν αγωγή ώστε να βοηθήσω τον οργανισμό μου να το καταπολεμήσει. Η αγωγή όμως ύστερα από δέκα μέρες μου έκανε παρενέργειες, πονοκεφάλους, ύστερα διάρροιες μέχρι που στις 12 μέρες μου έκανε δερματικά εξανθήματα σε όλο το σώμα.... Αναγκαστικά λοιπόν την σταματάω, ξεκίνησα κορτιζόνη και αντισταμινικά για να φύγουν τα εξανθήματα και μετά θα δούμε τι σκ@τ@ θα κάνουμε... 
Δεν σας κρύβω ότι έχω κουραστεί.... αν και ψυχολογικά με έχει βοηθήσει η θεραπεία και δεν έχω τόση θλίψη, προβληματίζομαι για τις συνεχείς αναβολές στο θέμα του παιδιού. Το γενάρη κλείνουν 3 χρόνια από τότε που έμεινα έγκυος και ακόμα νέο μωρό δεν έχω.
Μόνο ένα επίμονο τοξόπλασμα στο σώμα μου και ένα νεκρό παιδί στο τάφο... πόσο άδικο... 
 

Λυπάμαι παρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου...για την κατάθλιψη μπορω να σε καταλάβω έχω κατάθλιψη χρόνια λογο πολλών πραγμάτων που έχω περάσει στην ζωή μου....αλλά πραγματικα μην τα βάζεις κάτω αυτό είναι που σε κανει χαλιά οσες φορές και να εχεις πεσει ξέρω είναι δύσκολο πρεπει να σηκωθεις λυπαμε παρα πολύ στο τέλος όλα θα έρθουν όπως θες ο θεός είναι δίπλα σου δεν θα σε εγκαταλείψει ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Prinssenc1312 είπε:

στο ενα ενω ακουσαμε καρδιά στο 1ο είχα πάρει αγκαλια ενα παιδάκι και μετα είχα αιμοραγία στο άλλο απλα σταμάτησε η ανάπτυξη δεν ακουσαμε καρδιά δηλαδή στο 2ο και τωρα που πειγα σε αλλον με είπε απλα με το ιστορικό που εχω να είμαστε επιφυλακτική αλλά ακουσαμε καρδιά και με είπε αρχίζει να σχηματίζεται το έμβρυο τώρα δεύτερα θα πάω να δω...αν και κάθε βράδυ έχω πολλους εμετούς

μην αγχώνεσαι για τους εμετούς και εγω ειχα πολλούς τα 2 απο τα 3 μου παιδιά...ολα θα πάνε καλά πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

μην αγχώνεσαι για τους εμετούς και εγω ειχα πολλούς τα 2 απο τα 3 μου παιδιά...ολα θα πάνε καλά πιστευω!!!

Μακάρι περιμένω να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Γεια σας κοριτσια κ απο μενα! @Kostef μου τι να πω δεν εχω λογια...Ειχα χαρει τοσο πολυ που σε ειδα με θετικο στο πινακακι!Τι εξηγηση σου δινουν κοριτσι μου αφου εχει γινει κ αλλες φορες;Μπορειτε να το ψαξετε με πιο εξειδικευμενες εξετασεις;Μια τεραστια αγκαλια σου στελνω...

@αννι λυπαμαι πολυ κ για τη δικη σου εξελιξη κοριτσι μου...Πηγες στο γιατρο ή εστω τον βρηκες στο τηλεφωνο για να σου πει γνωμη;

@Beatricee κ @DIAMANTW συγχαρητηρια για τα θετικουλια,καλες κ τελειομηνες εγκυμοσυνες σας ευχομαι,απολαυστε το μαγικο αυτο ταξιδι γιατι ο καιρος περναει τοοοοοσο γρηγορα!

@Ελενακι12 να σου ζησει η μπεμπεκα κουκλα μου!!!!Αν εχεις δυνατοτητα ζητα βοηθεια απο οπου μπορεις.

Εγω αυριο γινομαι 38 εβδομαδων κ ακομη δεν το πιστευω...Απο εκει που φοβομασταν για προωρο τοκετο ολα δειχνουν οτι παμε φυσιολογικα πλεον!Με τη βοηθεια του Θεου κ του γιατρου μου νιωθω οτι ειναι απιστευτα σημαντικο οτι φτασαμε μεχρι εδω χωρις αλλες επιπλοκες (οι παλιες ισως θυμαστε τι περασα).Απο εμενα κ τον μπεμπακο μου στελνω απειρη μπεμπεδοσκονη σε οσες ειναι στην προσπαθεια,φου φου να κολλησετε ολες κ να γεμισει το πινακακι με γερα νινακια!ΠΗΤ εχω 9/10,κοντευω σιγα σιγα...Οι συσπασεις δυναμωνουν μερα με τη μερα αλλα ακομη δε γενναω.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ εσύ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά.... Δυστυχώς δεν έχω κανέναν αλλά δόξα το θεό είμαι γερή  τα βγάζω πέρα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου μετά από 8χρόνια ξεκινήσατε τις προσπάθειες ξανά;Αυτό που σου έδωσα σαν εξήγηση δεν το γνωρίζω από εσένα το διαβάζω πρώτη φορά🤗βέβαια είναι πολλά που δεν ξέρουμε και τα μαθαίνουμε από το  φόρουμ από τις εμπειρίες των κοριτσιών, όπως και να χει θα περιμένω νεώτερα σου 💜

Ναι πάθαμε ένα σοκ τότε και μας έπιασε φόβος. Τι να πω και εγώ δεν έχω ιδέα ότι διαβάζω στο φόρουμ και ότι ρωτάω τον γιατρό. Φαντάσου ενώ είχω μείνει έγκυος ήδη έγκυος δεν είχα ασχοληθεί να μάθω για γόνιμες, ωορηξια και τέτοια. 

 

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/9/2020 at 2:01 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τα ίδια Ελενάκι μου! Ο μικρός ξεκίνησε νηπιαγωγείο και εγώ στον αγώνα να του χαρίσω αδερφάκι! Δυστυχώς όμως δεν μας κάνει την χάρη! Θέλω να βρω και καμιά δουλειά να ξεφύγω. Πιστεύω θα μου κάνει καλό! Αλλά έτσι πως είναι τα πράγματα δύσκολα να βρω κάτι στο στοιχείο μου. Αχ γεροί να είμαστε και όλα θα γίνουν!💗

Καλή σχολική χρονιά να έχουν τα παιδάκια μας κούκλα μου.... Πιστεύω θα σου κάνει καλό ή δουλειά θα σε χαλαρώσει από της σκέψης σου..... Θα έρθει κορίτσι μου κ το μωράκι σου είμαι σίγουρη απλά άσε τον εαυτό σου να χαλαρώσει κ να ηρεμήσει η ψυχολογία μετράει πολύ.... Πιστεύω αλήθεια ότι θα τα καταφέρεις κ σύντομα θα μας πεις τα πιο όμορφα νέα σου❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η billbas είπε:

κοριτσια μου καλημερα...ετοιμαζεται να μου ερθει η κακουργα το αισθανομαι...δεν το βαζουμε κατω παμε για επομενο μηνα...!!!!!! @αννι κοριτσι μου δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα διαβασα την ιστορια σου ...να ξερεις οτι οντως τα συγχρονα τεστ ανιχνευουν τιμη 2 του εργαστηριου (β χοριακη) και απο 10 MlU/ml  δλδ την μικροτερη τιμη της ορμονης που μπορει να ανιχνευτει στα ουρα στο λεω γιατι ειμαι φαρμακοποιος και τα πουλαμε  ..απλα ψαξτο λιγο καλυτερα μηπως πηγε κατι να γινει και ισως δεν προλαβε να εξελιχθει..ευχομαι να ερθει συντομα ενα μπεμπακι 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Τα καλύτερα εύχομαι και σε σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα,πήγαμε χθες γυναικολογο,είδαμε σάκο..θα ξαναπαω Πέμπτη..μου είπε για 15 μέρες να κάτσω σπίτι..

εγώ δεύτερα θα πάω να δω τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Pixies είπε:

Ναι πάθαμε ένα σοκ τότε και μας έπιασε φόβος. Τι να πω και εγώ δεν έχω ιδέα ότι διαβάζω στο φόρουμ και ότι ρωτάω τον γιατρό. Φαντάσου ενώ είχω μείνει έγκυος ήδη έγκυος δεν είχα ασχοληθεί να μάθω για γόνιμες, ωορηξια και τέτοια. 

 

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά ❤️❤️

Όλα καλά θα πάνε 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...