Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Beatricee, @αννι κορίτσια μου είναι στην Αγία Κόρη, στον Όλυμπο! Υπέροχο μέρος με φοβερά μονοπάτια! IMG_20200920_145659.thumb.jpg.1438ce9a1523122c5a0b8fdecbdcadf9.jpg

Ααααα είναι και κοντά!Θεσσαλονικη είμαι εγώ οπότε σίγουρα θα το επισκεφτώ το μέρος κάποια στιγμή μαζί με τον αντρουλη μου!

Σε ευχαριστούμε για την άμεση απάντηση κορίτσι @Ευάγγελοςτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Ααααα είναι και κοντά!Θεσσαλονικη είμαι εγώ οπότε σίγουρα θα το επισκεφτώ το μέρος κάποια στιγμή μαζί με τον αντρουλη μου!

Σε ευχαριστούμε για την άμεση απάντηση κορίτσι @Ευάγγελοςτ!!!

Τότε να έρθετε σίγουρα! Κάντε το σαν εκδρομουλα. Αν σας αρέσει το περπάτημα έχει πολύ όμορφα μονοπάτια και ποτάμια! Όταν το αποφασίσετε στείλε μου μήνυμα αν θέλεις να σου πω κι άλλα μέρη!😘💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο μετά από τη σπερματέγχυση ΟΜΩΣ πριν λίγο με έπιασαν οι κλασικοί πόνοι στην πλάτη μου και έχω και πρήξιμο. Να πω επίσης ότι χθες ένιωθα και πόνους περιόδου. Έχω καθόλου ελπίδες ή μπα? Γιατί εγώ νομίζω μπαααα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Τον υπέρηχο 6 κ 1 τον έκανα ιδιωτικά σε γιατρό με πολύ καλό υπέρηχο. 

Κορίτσια είχα άγχος για τη κατάσταση και πήγα σήμερα στο νοσοκομείο να με δουν. Δυστυχώς πάλι δεν είδαμε κάτι μέσα, είδε λεκιθικο αλλά όχι έμβρυο. Μου είπε να ξαναπάω τη Τετάρτη το πρωί να με δουν ξανά γιατί αν δεν δούμε κ τότε μιλάμε πάλι για κενό σάκο. Προετοίμαζα τον εαυτό μου τόσο καιρό αλλά όμως πίστευα ότι θα πάει καλά. 

Τι λες τώρα βρε κορίτσι μου;;!! 😢 Δεν ξέρω τι να πω....Δεν θέλω κι εγώ να σου δώσω ελπίδες λέγοντας ότι το μηχάνημα μπορεί να ήταν απαρχαιωμένο και τέτοια.....Αλλά ποτέ δεν ξέρεις!! Μπορεί όντως να δεις έμβρυο σε λίγες μέρες....Αύριο δεν θα πας στον γιατρό σου;;; Θα πας μόνο την Τετάρτη στο νοσοκομείο πάλι;; Υπάρχει εξηγήσει για αυτό το φαινόμενο που το έχεις πάθει άλλες δύο φορες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Beatricee, @αννι κορίτσια μου είναι στην Αγία Κόρη, στον Όλυμπο! Υπέροχο μέρος με φοβερά μονοπάτια! IMG_20200920_145659.thumb.jpg.1438ce9a1523122c5a0b8fdecbdcadf9.jpg

Τυχερή!!!!! Μια χαρά βολτούλες είσαι!ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΌΜΟΡΦΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Τον υπέρηχο 6 κ 1 τον έκανα ιδιωτικά σε γιατρό με πολύ καλό υπέρηχο. 

Κορίτσια είχα άγχος για τη κατάσταση και πήγα σήμερα στο νοσοκομείο να με δουν. Δυστυχώς πάλι δεν είδαμε κάτι μέσα, είδε λεκιθικο αλλά όχι έμβρυο. Μου είπε να ξαναπάω τη Τετάρτη το πρωί να με δουν ξανά γιατί αν δεν δούμε κ τότε μιλάμε πάλι για κενό σάκο. Προετοίμαζα τον εαυτό μου τόσο καιρό αλλά όμως πίστευα ότι θα πάει καλά. 

Στον γιατρό τον ιδιωτικό πότε θα πας; Περίμενε να σε δει κι αυτός κορίτσι μου που έχει καλύτερα μηχανήματα. Μην στεναχωριέσαι! Να έχεις πίστη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Τυχερή!!!!! Μια χαρά βολτούλες είσαι!ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΌΜΟΡΦΑ!

Σε ευχαριστώ πολύ Άννι μου. Η αλήθεια είναι ότι δεν αφήνουμε τις Κυριακές μας ανεκμετάλλευτες! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι η χοριακη ήταν τέλεια, δε ξέρω γιατί γίνεται μπορεί να είναι χρωμοσωμικες ανωμαλίες και να μην αναπτύσσεται έμβρυο. 

Κάθε φορά μωρέ όμως??? Δε ξέρω.. πάντως κάτι παραπάνω είδατε απ' τη προηγούμενη φορά σωστά?? Μήπως το πάει λιγο  καθυστερημένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Έχω μια άρνηση, δεν έχει νόημα να κάνω χοριακη τώρα. Ότι είναι θα το δούμε με τον υπέρηχο. Το μηχάνημα δεν ήταν ότι καλύτερο αλλά δε θέλω να στηρίξω ελπίδες εκεί. Θα ξαναπάω κ βλέπουμε αλλά το έχω δει το έργο. 

Ναι αλλά σε σύγκριση με τον άλλον υπέρηχο δεν εχει διαφορά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τον υπέρηχο 6 κ 1 τον έκανα ιδιωτικά σε γιατρό με πολύ καλό υπέρηχο. 

Κορίτσια είχα άγχος για τη κατάσταση και πήγα σήμερα στο νοσοκομείο να με δουν. Δυστυχώς πάλι δεν είδαμε κάτι μέσα, είδε λεκιθικο αλλά όχι έμβρυο. Μου είπε να ξαναπάω τη Τετάρτη το πρωί να με δουν ξανά γιατί αν δεν δούμε κ τότε μιλάμε πάλι για κενό σάκο. Προετοίμαζα τον εαυτό μου τόσο καιρό αλλά όμως πίστευα ότι θα πάει καλά. 

Πφφφ αλήθεια???. Καλά του νοσοκομείου δεν είναι κ καλός υπέρηχος.? Αλλά ας έχουμε μια ελπίδα!!!!.. 😔 Σου χουν πει για ποιο λόγο είχες κενό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο μετά από τη σπερματέγχυση ΟΜΩΣ πριν λίγο με έπιασαν οι κλασικοί πόνοι στην πλάτη μου και έχω και πρήξιμο. Να πω επίσης ότι χθες ένιωθα και πόνους περιόδου. Έχω καθόλου ελπίδες ή μπα? Γιατί εγώ νομίζω μπαααα. 

Μπορεί να ναι και το ίδιο σύμπτωμα εγκυμοσύνη και περίοδος.. Έχε λιγάκι υπομονή. Τρίτη θα πας για χοριακη?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο μετά από τη σπερματέγχυση ΟΜΩΣ πριν λίγο με έπιασαν οι κλασικοί πόνοι στην πλάτη μου και έχω και πρήξιμο. Να πω επίσης ότι χθες ένιωθα και πόνους περιόδου. Έχω καθόλου ελπίδες ή μπα? Γιατί εγώ νομίζω μπαααα. 

Μέχρι να δούμε αίμα πάντα έχουμε ελπίδες! Εξάλλου τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης μοιάζουν με αυτά της περιόδου! Και σου μιλάω εκ πείρας γιατί κι εγώ σίγουρη ήμουν ότι θα μου έρθει αφού πονούσα αλλά κάτι άλλο ήρθε τελικά!😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η A&O είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Εγώ είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο μετά από τη σπερματέγχυση ΟΜΩΣ πριν λίγο με έπιασαν οι κλασικοί πόνοι στην πλάτη μου και έχω και πρήξιμο. Να πω επίσης ότι χθες ένιωθα και πόνους περιόδου. Έχω καθόλου ελπίδες ή μπα? Γιατί εγώ νομίζω μπαααα. 

Το σύμπτωμα με την πλάτη το είχα κ εγώ να ξέρεις κάθε μήνα.. το είχα κ μετά την ετ.. επίσης είχα κραμπες περιόδου.. όλα τα είχα κ όλα μοιάζουν.. μόνο να περιμένεις μπορείς δυστυχώς είναι ψυχοφθόρο το ξέρω. Πότε είπαμε πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τον υπέρηχο 6 κ 1 τον έκανα ιδιωτικά σε γιατρό με πολύ καλό υπέρηχο. 

Κορίτσια είχα άγχος για τη κατάσταση και πήγα σήμερα στο νοσοκομείο να με δουν. Δυστυχώς πάλι δεν είδαμε κάτι μέσα, είδε λεκιθικο αλλά όχι έμβρυο. Μου είπε να ξαναπάω τη Τετάρτη το πρωί να με δουν ξανά γιατί αν δεν δούμε κ τότε μιλάμε πάλι για κενό σάκο. Προετοίμαζα τον εαυτό μου τόσο καιρό αλλά όμως πίστευα ότι θα πάει καλά. 

Κοριτσι μου μην χάνεις την πίστη σου! Θελω να πιστευω οτι φταίει ο υπέροχος του νοσοκομείου. Γνώμη μ αυριο να πας στον ιδιώτη γιατρό. Μην βασανίζεσαι ετσι... κατι ακομη για θρομβοφιλια εχεις κανει εξετάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ναι η χοριακη ήταν τέλεια, δε ξέρω γιατί γίνεται μπορεί να είναι χρωμοσωμικες ανωμαλίες και να μην αναπτύσσεται έμβρυο. 

ζητησε το με τον γιατρό σου αν ειναι όντως κάτι τέτοιο.και νομιζω επειδή σου εχει ξανα συμβεί στο παρελθόν κατι γίνεται.μηπως χρειάζεται να πας σε εμβρυολογο, αιματολογο κάποιον πιο εξειδικευμένο. ευχομαι ολα να ειναι καλα ομως κ να μην χρειαστεί τπτ απολύτως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr @Ευάγγελοςτ @lactaki ευχαριστώ που μου απαντήσατε. Μιλάμε με έχει πεθάνει η πλάτη μου και το πρήξιμο είναι ανυπόφορο. Είναι ακριβώς όπως νιώθω κάθε φορά πριν αδιαθετήσω. Που νομίζω ότι έχω πάρει 2 3 κιλά σε μία ώρα... πφφφφ. Δε θα κάνω χοριακή. Νομίζω μέχρι Τετάρτη θα ξέρω πολύ καλά το αποτέλεσμα. Δεν έχω βέβαια πολλές ελπίδες. Εν τω μεταξύ έχω ξεφύγει και λίγο στο βάρος μου και με στεναχωρεί και το γεγονός ότι δεν μπορώ να κάνω γυμναστική για να επανέλθω. Με έπιασε η γκρίνια μου βραδιάτικα. Όλα στραβά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η A&O είπε:

@Starrr @Ευάγγελοςτ @lactaki ευχαριστώ που μου απαντήσατε. Μιλάμε με έχει πεθάνει η πλάτη μου και το πρήξιμο είναι ανυπόφορο. Είναι ακριβώς όπως νιώθω κάθε φορά πριν αδιαθετήσω. Που νομίζω ότι έχω πάρει 2 3 κιλά σε μία ώρα... πφφφφ. Δε θα κάνω χοριακή. Νομίζω μέχρι Τετάρτη θα ξέρω πολύ καλά το αποτέλεσμα. Δεν έχω βέβαια πολλές ελπίδες. Εν τω μεταξύ έχω ξεφύγει και λίγο στο βάρος μου και με στεναχωρεί και το γεγονός ότι δεν μπορώ να κάνω γυμναστική για να επανέλθω. Με έπιασε η γκρίνια μου βραδιάτικα. Όλα στραβά...

Καλησπέρα και από εμένα!Τα συμπτώματα της περιόδου και της εγκυμοσύνης μην νομίζεις ότι διαφέρουν και πολύ.Και εγώ ένιωθα τους συνηθισμένους μου πόνους χαμηλά,το πρήξιμο στο στήθος,την όρεξη να ανοίγει και έλεγα έρχεται...αλλά ο άντρας μου ήξερε,από ότι φαινεται,και είχε αντίθετη γνώμη και ήταν σωστός πάντα😂

Κοντός ψαλμός αλληλούια!Ακόμη και να έρθει τώρα η "κυρία"(που το απευχομαι),κρατά αυτο το μικρό tip για την επόμενη φορά!Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, Καλή εβδομάδα! Να σας ρωτήσω, εάν τυχόν γνωρίζετε. Όπως ξέρετε παίρνω dostinex. Τι γίνεται τώρα να σας πω.....Εγώ από τότε που μου πρωτοηρθε περίοδος στη ζωή μου πονούσα πάντα και αρκετά μάλιστα. Αυτό μου σταμάτησε πριν από 2 με 3 χρόνια. Οι περίοδοι μου έγιναν σχεδόν ανεπαίσθητες. Εδώ και 2 κύκλους που παίρνω dostinex, ξαναγύρισα στα παλιά. Πονάω αρκετά!!!!! Εγώ το θεωρώ καλό αυτό, γιατί με γύρισε πίσω στα χρόνια πριν μου ανέβει η προλακτινη λογικά...Πριν να έχω θέματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ναι η χοριακη ήταν τέλεια, δε ξέρω γιατί γίνεται μπορεί να είναι χρωμοσωμικες ανωμαλίες και να μην αναπτύσσεται έμβρυο. 

Εύχομαι να απαντώ στο σωστό κορίτσι καθώς λίγο μπερδεύομαι......

Απαντώ στο κορίτσι με τις ανευεμβρυακες κυησεις ....κοπέλα μου στείλε μου πμ...αμα θέλεις...να μιλήσουμε.....Έχω και εγώ το ίδιο θέμα....Και λόγο ηλικίας....πλέον 44 κανω προεμφυτεύτικο....Γιατί πολύ απλά....όντως υπάρχουν χρωσωμικες ανωμαλίες....Δυστυχώς δύσκολα μαζεύονται.. ...τα έμβρυα τα υγείες........με κόπο...Έχω βάλει ένα στην άκρη...Και πάω για άλλα.....μαζεύω....Ότι χρειαστείς μην διστάσεις.....Καλή επιτυχία κορίτσια μου ολόψυχα σε όλες  ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!έκανα χοριακή και έιναι πάλι 3....Ακριβώς.Ούτε πάνω ούτε κάτω...Η ψυχολογία μου χάλια...Παίρνω τον γιατρό και δεν το σηκώνει...Να δούμε γιατί συμβαινει αυτό...Μου είναι δύσκολο να το πιστέψω...😥😥😥😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Είμαι λίγο σε άσχημη ψυχολογία όχι κάτι δραματικό απλά δεν έχω πολύ διάθεση. Θα απαντήσω σε ότι με ρωτήσατε εδώ σε ότι θυμάμαι. Εξετάσεις δεν έχω κάνει καθόλου γιατί μετά την πρώτη αποβολη έκανα το γιο μου κ μετά είχα τη δεύτερη. Σε αυτές τις περιπτώσεις που δεν είναι συνεχόμενες το θεωρούν νομίζω τυχαίο. Τώρα τι θα γίνει με αυτή θα δω τη Τετάρτη το οριστικό. Αν θα κάνω τώρα εξετάσεις δεν ξέρω. Βασικά δεν έχω καμία διάθεση να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Είμαι τώρα 38 σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να σταματήσω κάπου εδώ τις προσπάθειες για δεύτερο. Υπάρχει κ αυτή η περίπτωση... Πάντα ήθελα πολλά παιδιά αλλά δεν έρχεται δεν πειράζει, δεν πρέπει να είμαι αχάριστη άλλοι προσπαθούν να κάνουν το πρώτο χρόνια... 

Την Τετάρτη θα σας ενημερώσω για το τι μου είπαν... Ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαρασταση

@Sunset13 σε ευχαριστώ για το μήνυμα σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά για εσένα! Να μαζέψεις πολλά εμβρυακια σύντομα! Δεν νομίζω να το ψάξω παραπάνω αν δεν είχα το γιο μου θα το πάλευα με νύχια κ με δόντια τώρα δεν έχω τη δύναμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα και από εμένα!έκανα χοριακή και έιναι πάλι 3....Ακριβώς.Ούτε πάνω ούτε κάτω...Η ψυχολογία μου χάλια...Παίρνω τον γιατρό και δεν το σηκώνει...Να δούμε γιατί συμβαινει αυτό...Μου είναι δύσκολο να το πιστέψω...😥😥😥😥

Καλημέρα κορίτσι, νιώθω λίγο άσχημα ότι σου έβαλα ελπίδες.. Μίλα με το γιατρό σουηπως μπορεί να στο εξηγήσει... Συγνώμη κ πάλι αλλά πίστευα σε εσένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσι, νιώθω λίγο άσχημα ότι σου έβαλα ελπίδες.. Μίλα με το γιατρό σουηπως μπορεί να στο εξηγήσει... Συγνώμη κ πάλι αλλά πίστευα σε εσένα. 

Δεν φταις εσύ κορίτσι που πιστεύω στο απίστευτο...Σε ευχαριστω πολύ!!! Περιμένουμε ευχάριστα νέα από εσένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Είμαι λίγο σε άσχημη ψυχολογία όχι κάτι δραματικό απλά δεν έχω πολύ διάθεση. Θα απαντήσω σε ότι με ρωτήσατε εδώ σε ότι θυμάμαι. Εξετάσεις δεν έχω κάνει καθόλου γιατί μετά την πρώτη αποβολη έκανα το γιο μου κ μετά είχα τη δεύτερη. Σε αυτές τις περιπτώσεις που δεν είναι συνεχόμενες το θεωρούν νομίζω τυχαίο. Τώρα τι θα γίνει με αυτή θα δω τη Τετάρτη το οριστικό. Αν θα κάνω τώρα εξετάσεις δεν ξέρω. Βασικά δεν έχω καμία διάθεση να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Είμαι τώρα 38 σκέφτομαι και το ενδεχόμενο να σταματήσω κάπου εδώ τις προσπάθειες για δεύτερο. Υπάρχει κ αυτή η περίπτωση... Πάντα ήθελα πολλά παιδιά αλλά δεν έρχεται δεν πειράζει, δεν πρέπει να είμαι αχάριστη άλλοι προσπαθούν να κάνουν το πρώτο χρόνια... 

Την Τετάρτη θα σας ενημερώσω για το τι μου είπαν... Ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαρασταση

@Sunset13 σε ευχαριστώ για το μήνυμα σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά για εσένα! Να μαζέψεις πολλά εμβρυακια σύντομα! Δεν νομίζω να το ψάξω παραπάνω αν δεν είχα το γιο μου θα το πάλευα με νύχια κ με δόντια τώρα δεν έχω τη δύναμη. 

Kostef μου ο Θεός μας ευλόγησε να γίνουμε μητέρες κι αυτό είναι το πιο σημαντικό από όλα. Δεν ξέρεις πόσο πολύ σε νιώθω! Υπάρχουν φορές που και εγώ το λέω για τον εαυτό μου. Να σταματήσω εδώ που είμαι. Μετά όμως το σκέφτομαι ξανά και αισθάνομαι ότι δεν πρέπει να το βάλω κάτω! Σαν να γίνεται ένας εσωτερικός πόλεμος μέσα μου! Είναι το θέλω μου μεγαλύτερο από το μπορώ μου;

Περίμενε να έρθει η Τετάρτη να δεις με σιγουριά. Πάρε τον χρόνο σου γενικά και αγκάλιασε πολύ πολύ σφιχτά το παιδάκι σου! Αυτό είναι η δύναμη σου! Αυτό θα σου δώσει και τις απαντήσεις που ψάχνεις!

Εγώ μόνο θα σου πω να κοιτάξεις μπροστά ότι κι αν γίνει και να μην αφήσεις τίποτα να σου στερήσει αυτό που σε κάνει ευτυχισμένη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα και από εμένα!έκανα χοριακή και έιναι πάλι 3....Ακριβώς.Ούτε πάνω ούτε κάτω...Η ψυχολογία μου χάλια...Παίρνω τον γιατρό και δεν το σηκώνει...Να δούμε γιατί συμβαινει αυτό...Μου είναι δύσκολο να το πιστέψω...😥😥😥😥

τι να πω δεν ξέρω πραγματικά...μονο υπέρηχος μηπως χρειαστεί να σε δει.ποσες μερες εχεις καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...