Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλεια!😃 Φυσικά και είναι καλή! Εξάλλου είναι νωρίς ακόμα. Αν θυμάμαι καλά τόσο δεν διαρκεί ο κύκλος σου; Άρα ούτε καθυστέρηση δεν έχεις ακόμα! Να το χαρείς! Μόνο θετική σκέψη να έχεις! Όλα θα πάνε καλά!💗

Το ποσό διαρκεί ο κύκλος μου τους τελευταίους μήνες ήταν ένα αίνιγμα. Από εκεί ποθ είχα σταθερό 26 ημερών πήγα ξαφνικά στις 30 31 και ένας 36 που δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου. Λογικά αυτός θα ήταν 28 δηλ είμαι στη 1η μέρα καθυστέρησης πιστεύω!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Ούτως ή άλλως τώρα δεν μπορώ να κάνω κάτι ότι γίνει θα γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τέλεια είναι  ❤️❤️ θα πάει στον Θεό μέχρι την Παρασκευή η χοριακή σου.. 

Μακάρι κορίτσι μου!!! Κ εσένα να μη σου έρθει καθόλου! Πότε περιμένεις κανονικά αύριο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή για το καινούριο μας θεματάκι! 

@Kostef μου σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να το απολαύσεις!

Εγώ σήμερα 4η μέρα περιόδου πήγα για υπέρηχο γιατί είναι ο μήνας που θα κάνω σπερματέγχυση. Όμως δυστυχώς μου είπε ο γιατρός ότι βλέπει ένα ωοθυλάκιο 16,5 χιλ που σημαίνει ότι έχει ξεμείνει από τον προηγούμενο κύκλο. Μου είπε αναγκαστικά ότι δεν θα πάρω τα χάπια για να βγάλουμε παραπάνω ωάρια. Το θέμα μου είναι ότι δεν ήξερα καν ότι συμβαίνει αυτό το πράγμα. Έχει συμβεί σε καμία? Θα ξαναπάω την Πέμπτη για έλεγχο ωορρηξίας και θα δούμε πως θα προχωρήσουμε. Υπάρχει πιθανότητα να το χάσω αυτό το μήνα δυστυχώς. Δε ξέρω, είμαι τόσο μπερδεμένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

Μπράβο κορίτσι μου...τέλεια είναι η τιμή δεδομένης της ημέρας που την έκανες!!!όλα θα πάνε τέλεια...άντε έκανες την αρχή για να ακολουθήσουμε!!ο θυρεοειδής μάλλον θα θέλει λίγο ρύθμιση αλλά θα πέσει γρήγορα..με την εγκυμοσύνη διαταράσσεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι κορίτσι μου!!! Κ εσένα να μη σου έρθει καθόλου! Πότε περιμένεις κανονικά αύριο? 

Ναι ναι αύριο περιμένω και εγώ... 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Καλή αρχή για το καινούριο μας θεματάκι! 

@Kostef μου σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να το απολαύσεις!

Εγώ σήμερα 4η μέρα περιόδου πήγα για υπέρηχο γιατί είναι ο μήνας που θα κάνω σπερματέγχυση. Όμως δυστυχώς μου είπε ο γιατρός ότι βλέπει ένα ωοθυλάκιο 16,5 χιλ που σημαίνει ότι έχει ξεμείνει από τον προηγούμενο κύκλο. Μου είπε αναγκαστικά ότι δεν θα πάρω τα χάπια για να βγάλουμε παραπάνω ωάρια. Το θέμα μου είναι ότι δεν ήξερα καν ότι συμβαίνει αυτό το πράγμα. Έχει συμβεί σε καμία? Θα ξαναπάω την Πέμπτη για έλεγχο ωορρηξίας και θα δούμε πως θα προχωρήσουμε. Υπάρχει πιθανότητα να το χάσω αυτό το μήνα δυστυχώς. Δε ξέρω, είμαι τόσο μπερδεμένη...

Ευχαριστώ πολύ! Στον προηγούμενο κύκλο που έκανα το ΠΑΠ έβλεπε κ εμένα 2 ωοθηλακιο το ένα λίγο πιο μικρό από το άλλο κ μου είπε ότι μπορεί το ένα να ήταν από προηγούμενο κύκλο. Να σ πω δεν κατάλαβα κ εγώ πολύ καλά τι εννοούσε αλλά αφού έβλεπε άλλο ένα δεν ξαναρώτησα. Η περίοδος μου ήρθε κανονικα κ αυτό το μήνα είχαμε τα ευχάριστα!! Με το καλό κ σε εσένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Στον προηγούμενο κύκλο που έκανα το ΠΑΠ έβλεπε κ εμένα 2 ωοθηλακιο το ένα λίγο πιο μικρό από το άλλο κ μου είπε ότι μπορεί το ένα να ήταν από προηγούμενο κύκλο. Να σ πω δεν κατάλαβα κ εγώ πολύ καλά τι εννοούσε αλλά αφού έβλεπε άλλο ένα δεν ξαναρώτησα. Η περίοδος μου ήρθε κανονικα κ αυτό το μήνα είχαμε τα ευχάριστα!! Με το καλό κ σε εσένα!!! 

Μακάρι απλά είχα μπει σε mood παιρνω χάπια, ελέγχω κύκλο, κάνω σπερματέγχυση και τώρα μου τα αλλάζουν όλα. Και εκεί που ήμουν ενθουσιασμένη στεναχωριέμαι πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!Μια χαρά είναι η χοριακή σου!Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι και όλα να πανε κατ ευχήν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

η χοριακη τελεια!!!ο θυροειδης θελουμε να ειναι κατω απο 2 να ξέρεις γενικα εχεις δεν εχεις καποιο πρόβλημα...εγω πχ που εχω προβλημα το θέλουμε στο 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η A&O είπε:

Καλή αρχή για το καινούριο μας θεματάκι! 

@Kostef μου σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να το απολαύσεις!

Εγώ σήμερα 4η μέρα περιόδου πήγα για υπέρηχο γιατί είναι ο μήνας που θα κάνω σπερματέγχυση. Όμως δυστυχώς μου είπε ο γιατρός ότι βλέπει ένα ωοθυλάκιο 16,5 χιλ που σημαίνει ότι έχει ξεμείνει από τον προηγούμενο κύκλο. Μου είπε αναγκαστικά ότι δεν θα πάρω τα χάπια για να βγάλουμε παραπάνω ωάρια. Το θέμα μου είναι ότι δεν ήξερα καν ότι συμβαίνει αυτό το πράγμα. Έχει συμβεί σε καμία? Θα ξαναπάω την Πέμπτη για έλεγχο ωορρηξίας και θα δούμε πως θα προχωρήσουμε. Υπάρχει πιθανότητα να το χάσω αυτό το μήνα δυστυχώς. Δε ξέρω, είμαι τόσο μπερδεμένη...

Καλέ πότε κιόλας γέμισε ο Σεπτέμβρης με 3 σελίδες??? Τα καλύτερα να μας βρούνε. Εγώ δεν περιμένω κάτι με τον γνωστό τρόπο, τον Νοέμβριο περιμένω μόνο να κάνω τη 2η εξωσωματική μου..... @A&O πάντα πριν τις προσπάθειες αυτές μου έκανε κι εμένα υπέρηχο κ έλεγε πάντα ας δούμε μην έχουμε καμία κύστη. Οπότε μάλλον συμβαίνει συχνά, να υπάρχει κάποιο υπόλοιπο από την προηγούμενη περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η A&O είπε:

Μακάρι απλά είχα μπει σε mood παιρνω χάπια, ελέγχω κύκλο, κάνω σπερματέγχυση και τώρα μου τα αλλάζουν όλα. Και εκεί που ήμουν ενθουσιασμένη στεναχωριέμαι πάλι...

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι, μπορεί μέχρι να τελειώσει η περίοδος σου να φύγει.. αν πάλι μείνει σκέψου ότι δε θα προχωρήσεις σε σπερματεγχυση για καλό.. καλύτερα να γινουν όλα σωστά. Κ μένα Μ έχει τύχει πχ 2η μέρα του κύκλου πριν τη διέγερση που έκανα για την εξωσωματικη να δούμε κύστη κ στον επόμενο υπέρηχο να έχει φύγει .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Το ποσό διαρκεί ο κύκλος μου τους τελευταίους μήνες ήταν ένα αίνιγμα. Από εκεί ποθ είχα σταθερό 26 ημερών πήγα ξαφνικά στις 30 31 και ένας 36 που δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου. Λογικά αυτός θα ήταν 28 δηλ είμαι στη 1η μέρα καθυστέρησης πιστεύω!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Ούτως ή άλλως τώρα δεν μπορώ να κάνω κάτι ότι γίνει θα γίνει. 

Με το καλοοοο 👶👣👣 συγχαρητήρια!!!! Θα ρυθμίσεις τη δόση του θηροειδη να πέσει λίγο κ θα είσαι σούπερ.. απόλαυσε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

Καλησπέρα!!! Εγώ δεν έχω ιδέα από χοριακες αλλά ελπίζω όλα να πάνε καλά!!! Συγχαρητήρια κιολας και μακάρι να μας φέρεις γούρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/8/2020 at 11:44 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :16/09

diana8:17/3

Lacostaki:03/09

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:09/09

A&O:27/08

 

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:10/09

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/09

ζουζουνα*:11/09

anna90:22/09

Litsadi:08/09

Σε ευχαριστώ πολύ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!! Καλο μας μηνα!!!!!! Ευχομαι σε οσες προσπαθουν να εχουν γρηγορα μια τεραστια χοριακη, σε εμας τις εγκυουλες να μας πανε ολα καλα❤️❤️ Εγω κοριτσια μου την Πεμπτη θα παω στον γιατρο! Θα ειμαι 7 εβδομαδων και 1 ημερα και θα παω να ακουσω καρδουλα❤️ Εχω πολυ αγχος να ακουσω καρδουλα❤️❤️ Φοβαμαι πολυ❤️❤️ Ευχομαι να πανε ολα καλα❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Sia4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα ένα τεστ ! Αλλά δεν καταλαβαίνω κ πολλά! Είναι πολύ άχνη η δεύτερη γραμμή! 

Δεύτερη γραμμή σημαίνει εγκυμοσύνη όσο άχνη κ να είναι!!!! Συγχαρητήρια. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι?? Με το καλοοοο🙏👶❣️💥💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Sia4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα ένα τεστ ! Αλλά δεν καταλαβαίνω κ πολλά! Είναι πολύ άχνη η δεύτερη γραμμή! 

Δεύτερη γραμμή σημαίνει εγκυμοσύνη όσο άχνη κ να είναι!!!! Συγχαρητήρια. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι?? Με το καλοοοο🙏👶❣️💥💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...