Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

@αννι και @Starrr κοριτσαρες μου, πόσο μου αρέσει που όλες εδώ μέσα στηρίζουμε και ενθαρρύνουμε η μια την αλλη!!!! Όλες καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας!!!! Όλες τον ίδιο δρόμο περπατάμε....!!! Μακάρι για όλες μας να έρθει το καλύτερο....Για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

@αννι και @Starrr κοριτσαρες μου, πόσο μου αρέσει που όλες εδώ μέσα στηρίζουμε και ενθαρρύνουμε η μια την αλλη!!!! Όλες καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας!!!! Όλες τον ίδιο δρόμο περπατάμε....!!! Μακάρι για όλες μας να έρθει το καλύτερο....Για όλες μας!!!!

Ετσι είναι κορίτσι μου...Καταλαβαίνουμε η μια την άλλη μια και έχουμε την ίδια λαχτάρα και το ίδιο όνειρο!!!Ευχές και φιλια για καλό βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ 50 είχα.αλλα δεν πήρα ποτέ χαπάκι..... Οπότε σίγουρα θα φτιάξει γρήγορα κ σε σένα. 

@Starrr μου ηθελα να σε ρωτησω. Δυσκολεύτηκες να μείνεις έγκυος με αυτήν την τιμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

@Starrr μου ηθελα να σε ρωτησω. Δυσκολεύτηκες να μείνεις έγκυος με αυτήν την τιμη; 

Όχι μου είχαν πει πωσ δε επηρεάζει τη σύλληψη αυτή η τιμή. Κ δε μου είχαν δώσει κάποια φαρμακευτική αγωγή. Η προλακτινη σχνα συχναλλαζει. Ειδικά αν έχεις άγχος, αν δε κοιμήθηκες καλά το προηγούμενο βράδυ της εξέτασης κτλ... Μετά τη γέννα έχω κάνει εξετάσεις δύο φορές την μία βγήκε 35 την άλλη 10. Χωρίς φαρμακεικη αγωγή κ πάλι. Εγώ δεν έκανα σωστή ωορρηξία κ ειχα μεγάλους κυκλους. Οπότε έκανα παρακολούθηση ωορρηξιας το διαπίστωσε κ ο γιατρός κ ύστερα πήρα κλομιφαινη με ταυτόχρονα παρακολούθηση με υπερήχους κ έμεινα έγκυος το πρώτο κιόλας μήνα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!💗

Καλό σαββατοκύριακο!🥰 Να περάσετε υπέροχα ότι κι αν κάνετε!

Εμείς σήμερα μάλλον σπίτι θα την βγάλουμε. Δεν μας βοηθάει και ο καιρός! Δεν πειράζει σκέφτηκα πως  θα περάσω μια φανταστική και  δημιουργικη ημέρα! Θα βάλω σίδερο, κανένα πλυντήριο, μαγείρεμα....ου! Ήδη πετάω από την χαρά μου!🥴😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!💗

Καλό σαββατοκύριακο!🥰 Να περάσετε υπέροχα ότι κι αν κάνετε!

Εμείς σήμερα μάλλον σπίτι θα την βγάλουμε. Δεν μας βοηθάει και ο καιρός! Δεν πειράζει σκέφτηκα πως  θα περάσω μια φανταστική και  δημιουργικη ημέρα! Θα βάλω σίδερο, κανένα πλυντήριο, μαγείρεμα....ου! Ήδη πετάω από την χαρά μου!🥴😄

Καλημέρα! Έχω και εγώ σίδερο σκούπισμα μαγείρεμα άστα να πάνε... Προς το παρόν πίνω καφέ στον καναπέ να δω πως θα σηκωθώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Έχω και εγώ σίδερο σκούπισμα μαγείρεμα άστα να πάνε... Προς το παρόν πίνω καφέ στον καναπέ να δω πως θα σηκωθώ... 

Αχ κι εγώ στον καναπέ είμαι ακόμα! Θα κάνω και σουπιές σήμερα και ποιος τις καθαρίζει; Σιγά σιγά κάνε τις δουλίτσες σου! Κυρίως με το σκούπισμα πρόσεχε! Όλα θα γίνουν τι να κάνουμε αυτά δεν τελειώνουν ποτέ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κι εγώ στον καναπέ είμαι ακόμα! Θα κάνω και σουπιές σήμερα και ποιος τις καθαρίζει; Σιγά σιγά κάνε τις δουλίτσες σου! Κυρίως με το σκούπισμα πρόσεχε! Όλα θα γίνουν τι να κάνουμε αυτά δεν τελειώνουν ποτέ! 

Μμμμ ωραίες οι σουπιές!!! Πως θα τις κάνεις? Εγώ τις παίρνω καθαρισμένες γιατί είμαι κ λίγο τεμπελα χάχα! Τώρα μου έβαλες ιδέες έχω γαρίδες να κάνω μακαροναδα😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!💗

Καλό σαββατοκύριακο!🥰 Να περάσετε υπέροχα ότι κι αν κάνετε!

Εμείς σήμερα μάλλον σπίτι θα την βγάλουμε. Δεν μας βοηθάει και ο καιρός! Δεν πειράζει σκέφτηκα πως  θα περάσω μια φανταστική και  δημιουργικη ημέρα! Θα βάλω σίδερο, κανένα πλυντήριο, μαγείρεμα....ου! Ήδη πετάω από την χαρά μου!🥴😄

Καλήμερα σε όλες!!! Εγώ πάλι επειδή ο καιρός είναι ότι πρέπει για χουζούριεω να περάσω μια δημιουργική μέρα με τον αντρουλη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Κ εδω βρεχει και με το ζορι σηκωθηκα κ ηρθα στη δουλειά!!Επειδη οταν σχολασω θα παμε σε κατι φιλους με τον αντρα μου έβαλα χθες βραδυ πλυντηριο οταν γυρισα απο τη δουλεια κ κατεληξα να απλωνω ρουχα 1.30 η ωρα το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με τη κακοκαιρία τι γίνεται στα μέρη σας? Χάλασε ο καιρός? Εδώ λένε θα πιάσει αύριο κ από ότι κατάλαβα όχι πολύ έντονα όπως άκουγα τις καταστροφές πάνω χθες το βράδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Όχι μου είχαν πει πωσ δε επηρεάζει τη σύλληψη αυτή η τιμή. Κ δε μου είχαν δώσει κάποια φαρμακευτική αγωγή. Η προλακτινη σχνα συχναλλαζει. Ειδικά αν έχεις άγχος, αν δε κοιμήθηκες καλά το προηγούμενο βράδυ της εξέτασης κτλ... Μετά τη γέννα έχω κάνει εξετάσεις δύο φορές την μία βγήκε 35 την άλλη 10. Χωρίς φαρμακεικη αγωγή κ πάλι. Εγώ δεν έκανα σωστή ωορρηξία κ ειχα μεγάλους κυκλους. Οπότε έκανα παρακολούθηση ωορρηξιας το διαπίστωσε κ ο γιατρός κ ύστερα πήρα κλομιφαινη με ταυτόχρονα παρακολούθηση με υπερήχους κ έμεινα έγκυος το πρώτο κιόλας μήνα!!!!! 

Περα απο την ανεβασμένη Προλακτινη κ την tsh που  τη ρύθμισα δεν εχω βρει καποιο αλλο προβλημα μεχρι στιγμής. Ορμονολογικές κ u/s ειναι οκ. Σαλπιγγογραφια κ τετοια δεν εχω κανει λεω στον χρόνο αν δεν μεινω να κανω. Ωορρηξία καταλαβαινω κ απο ποια μεριά κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μμμμ ωραίες οι σουπιές!!! Πως θα τις κάνεις? Εγώ τις παίρνω καθαρισμένες γιατί είμαι κ λίγο τεμπελα χάχα! Τώρα μου έβαλες ιδέες έχω γαρίδες να κάνω μακαροναδα😃

Λέω να τις κάνω κοκκινιστες με κοφτό μακαρονακι! Θα τηγανίσω και μερικές. Εμάς τις πιάνουν συγγενείς δεν τις αγοράζουμε. Γενικά ψαρεύουμε στη οικογένεια κι έτσι το καθάρισμα πέφτει σε εμάς! Πάντως η αλήθεια είναι ότι προτιμώ την γαριδομακαρονάδα!🦐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλήμερα σε όλες!!! Εγώ πάλι επειδή ο καιρός είναι ότι πρέπει για χουζούριεω να περάσω μια δημιουργική μέρα με τον αντρουλη μου 

Καλημέρα lacostaki! Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια με τη κακοκαιρία τι γίνεται στα μέρη σας? Χάλασε ο καιρός? Εδώ λένε θα πιάσει αύριο κ από ότι κατάλαβα όχι πολύ έντονα όπως άκουγα τις καταστροφές πάνω χθες το βράδυ. 

Σε εμάς εδώ και καμιά ώρα έβγαλε ήλιο!!!! Γενικά όμως δεν μας έπιασε σχεδόν καθόλου η κακοκαιρία. Απλά είχε συννεφιά από χθές το πρωί και κατα διαστήματα έριχνε κανένα ψιλόβροχο! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα. Εμεις ακομα συννεφιά λεει μετα τις 12 ηλιο θα δειξει. Σουπιές εεε????? Εμένα μ έχει λείψει ν φαω σουπιές σπανάκι αααχ.

Απο σιδερο κ δουλειές εχω ενα σωρό άλλα μονο τ μωρπυ εχω κανει τα δικα μας δε τα κάνω 😅

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσια με τη κακοκαιρία τι γίνεται στα μέρη σας? Χάλασε ο καιρός? Εδώ λένε θα πιάσει αύριο κ από ότι κατάλαβα όχι πολύ έντονα όπως άκουγα τις καταστροφές πάνω χθες το βράδυ. 

Κορίτσι μου Θεσσαλονίκη ούτε μας άγγιξε.Ενταξει χθες φυσούσε και τώρα έχει λίγο συννεφιά αλλά καμία σχέση με ολη τη καταστροφή που λένε πως έγινε σε στερεά και Θεσσαλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λέω να τις κάνω κοκκινιστες με κοφτό μακαρονακι! Θα τηγανίσω και μερικές. Εμάς τις πιάνουν συγγενείς δεν τις αγοράζουμε. Γενικά ψαρεύουμε στη οικογένεια κι έτσι το καθάρισμα πέφτει σε εμάς! Πάντως η αλήθεια είναι ότι προτιμώ την γαριδομακαρονάδα!🦐

Να είχα κ εγώ κάποιον να ψαρεύει και ας τα καθάριζα χάχα. Λατρεύω τα ψάρια κ τα θαλασσινά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... 

Εγώ μια γράφω μια χάνομαι...

Εγώ μόλις τελειωσα όλες τις δουλειές γιατί δεν μπορούσα να κοιμηθώ και ξύπνησα πολύ νωρίς σήμερα! Σίδερο, καθάρισμα και μαγείρεμα....

Ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση, 1η μέρα περιοδου 2 Σεπτεμβρίου. Προσπαθήσαμε από 10-16 για σύλληψη μέρα παρα μέρα.

Ακριβώς ωορρηξία δεν ξέρω πότε έκανα..  πάντως από 12 είχα υγρά ωορρηξιας 

Πότε μπορώ να κάνω τεστ εγκυμοσυνης; τους τελευταίους 3 μήνες έχω κύκλο 28 μέρες ακριβώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα κορίτσια... 

Εγώ μια γράφω μια χάνομαι...

Εγώ μόλις τελειωσα όλες τις δουλειές γιατί δεν μπορούσα να κοιμηθώ και ξύπνησα πολύ νωρίς σήμερα! Σίδερο, καθάρισμα και μαγείρεμα....

Ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση, 1η μέρα περιοδου 2 Σεπτεμβρίου. Προσπαθήσαμε από 10-16 για σύλληψη μέρα παρα μέρα.

Ακριβώς ωορρηξία δεν ξέρω πότε έκανα..  πάντως από 12 είχα υγρά ωορρηξιας 

Πότε μπορώ να κάνω τεστ εγκυμοσυνης; τους τελευταίους 3 μήνες έχω κύκλο 28 μέρες ακριβώς. 

Το πιο νωρίς που μπορείς είναι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο...Αλλά ιδανικά την ημέρα που περιμένεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα. Εμεις ακομα συννεφιά λεει μετα τις 12 ηλιο θα δειξει. Σουπιές εεε????? Εμένα μ έχει λείψει ν φαω σουπιές σπανάκι αααχ.

Απο σιδερο κ δουλειές εχω ενα σωρό άλλα μονο τ μωρπυ εχω κανει τα δικα μας δε τα κάνω 😅

 

Εμείς μπαίνουμε σε δεύτερη μοίρα Ευακι μου! Ο άντρας μου καμιά φορά για πλάκα μου την λέει γιατί πρίν το αποκαλούσα ατσαλακωτο (επειδή σιδέρωνα τα ρούχα του πάρα πολύ καλά). Τώρα μου παραπονιέται ότι τον παραμελώ! Τι να κάνω άλλος είναι ο άντρας της ζωής μου τώρα!😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου...Και συγνωμη που κανω καταχρηση της σελιδας...Δεν μπορουσα να περιμενω ως την Δευτερα να κανω χοριακη και εκανα αλλο ενα τεστ με αυτα που δειχνουν σταυρο ...Δειχνει αμυδρα πάλι;;Θερμοκρασια σταθερα 37...

119707235_381799412815708_7001845787628893543_n.jpg

είναι θετικο!!!μπράβο συγχαρητήρια!!!ποτε περιμένεις κανονικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...