Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Εμένα πάντως μια φορά που είχα αρνητική χοριακη ήταν 0.1! Μακάρι να είναι καθυστερημένη ωορρηξια και συλληψη

Και σε μενα μια και μοναδικη φορα που εκανα β χοριακη ηταν 0.1 ουτε καν 1 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Ευχαριστω πολυ!Κοιτα...Γενικά έχω ακανόνιστο κύκλο απο 28-40 μερες...Βασικά παίζει στις 30 και με βαση αυτό υπολόγισα...Τωρα εχω καθυστερησει -με βαση τις 30 μερες κύκλου 6 μέρες...Αν καθυστερήσει ο κύκλος...μπορεί να έγινε πιο αργά και η ωορρηξία..Τι να πω...Είχα επαφή την Κυριακή  που πέρασε και χτες είδα καφέ υγρα...Σήμερα χοριακή 3...Θερμοκρασία σταθερά 36,8 . Το τεστ έδειχνε απο 10 μοναδες χοριακης...

Λέω να ξανακα΄νω αλλη μια χοριακη Δευτερα ,μια και θα παω Τρίτη για υπέρηχο μαστών ,να είμαι σίγουρη!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Αννι μ ευχομαι να ειναι καθυστερημένη σύλληψη κ την Δευτερα να μας πεις τα ευχάριστα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Αννι μ ευχομαι να ειναι καθυστερημένη σύλληψη κ την Δευτερα να μας πεις τα ευχάριστα 🙏

Να σαι καλα κορίτσι μου.Τα καλύτερα σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Η μαστογραφία επηρεάζει γιατί είναι σαν ακτινογραφία. Πρέπει να ενημερώσεις αν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης. Ο υπέρηχος κανένα θέμα. Εγώ έκανα μαστογραφία πρώτη φορά 10 Αυγούστου και είχε μια σήμανση ότι πρέπει να πεις αν είσαι έγκυος κ το ρώτησα. Κατά τύχη έμεινα έγκυος μετά από αυτό. 

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2020 at 11:58 ΠΜ, ο/η anna90 είπε:

....Δεν πρέπει να μου έρθει ακόμα περίοδος όμως...Είναι νωρίς!!! Υπομονή, αυτό κάνω!! Θα πάρω τεστ ωορρηξίας για τον επόμενο κύκλο σίγουρα!!

αν ξερεις ποτε κανεις ακριβώς ωορρηξια ναι,αλλά είσαι σίγουρη?τότε κοίταξε το 2ο μισό του κυκλου μηπως χρειάζεσαι ενίσχυση,αν σ ερχεται νωριτερα απο οτι πρεπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2020 at 9:22 ΜΜ, ο/η αννι είπε:

 

119599849_2364627157017496_2797859425421216498_n.jpg

119642804_802961943870649_8979688730192848240_n.jpg

θετικο είναι παντως!!!μια χοριακη να δεις που βρίσκεται.   μπορεί να εινσι καθυστερημενη σύλληψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                      Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Alex2016: ?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:28/09

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Smurff88:?

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:?

Ntinaki_08:?

Clairy:01/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:22/09

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:20/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!είμαι καινούρια στο φόρουμ,είχα κ εγώ 3 αποβολές..κ τώρα περιμένω περίοδο 21 Σεπτεμβρίου..ελπίζω να μην έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η αννι είπε:

Κορίτσια ...μόνο 3 η χοριακη... Αρνητική δηλαδή...Τι απογοήτευση...Μα ακριβώς 3!

ποτε περιμένεις?μήπως ανέβει αν δεν σ ερθει περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

αν ξερεις ποτε κανεις ακριβώς ωορρηξια ναι,αλλά είσαι σίγουρη?τότε κοίταξε το 2ο μισό του κυκλου μηπως χρειάζεσαι ενίσχυση,αν σ ερχεται νωριτερα απο οτι πρεπει.

Αυτό προσπαθώ να ελέγξω με το θερμοδιαγραμμα που κρατάω. αν κάνω ωορρηξία και αν η ωχρινικη φάση είναι σωστή. Σήμερα θα έρθουν και τα τεστ για τον επόμενο κυκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σημερινή ενημέρωση. Σταθερά πάνω ακόμα η θερμοκρασία, αλλά πονάω, οπότε η κυρία δεν με ξέχασε και θα έρθει τις επόμενες μέρες...

20200918_115500.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@A&O, κορίτσι μου εγώ αδιαθέτησα σημερα.. ακριβώς 14 μέρες από την σπερματέγχυση. Πραγματικά εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα σε εσένα, θα περιμένω νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elephant είπε:

@A&O, κορίτσι μου εγώ αδιαθέτησα σημερα.. ακριβώς 14 μέρες από την σπερματέγχυση. Πραγματικά εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα σε εσένα, θα περιμένω νέα σου!

Γιατί ρε γαμώτο να είναι τόσο δύσκολο για μερικές από μας? Στεναχωριέμαι... Τι να πω... Μια μέρα θα τα καταφέρουμε, που θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κορίτσια μου ήρθε κ μένα η κυρία...11/10 η επόμενη..😔

Αχ maroulita μου που θα πάει θα μας έρθει κι εμάς το νινακι! Εγώ αυτήν τη φορά δεν ήλπιζα και πολύ γιατί δεν είχαμε πολλές επαφές παρόλα αυτά στεναχωρέθηκα για ακόμα μια φορά! ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήσπερα σας καλώς σας βρήκα κορίτσια είμαι η Ρένα ειΜκ 25 χρονών είμαι παντρεμένη σχεδόν 1 χρόνο και προσπαθούμε με τον άντρα μου 5 χρόνια για παιδάκι λοιπόν τελευταία μου περίοδος ήταν 14.8.20 την προηγούμενη Παρασκευή πήγα στον γυναικολόγο μου και Μου είπε ότι στις 9.9.20 έκανα πρόωρη οωρηξια και όλος τυχαίος είχα ελεύθερη επαφή με τον άντρα μου την Δευτέρα έκανα μια χοριακη και βγήκε 0.8 και εχθές έκανα άλλη μια χοριακη και βγηκε <1.20  υπάρχει περίπτωση να είμαι οριακά και να είναι πολύ νωρίς για να δείξει? ?? Η μικρόβιολογος επιμένει αύριο να πάω για μια επανάληψη εσείς τι λέτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

θετικο είναι παντως!!!μια χοριακη να δεις που βρίσκεται.   μπορεί να εινσι καθυστερημενη σύλληψη!

Καλήσπερα πως μπορώ να προσθέσω φωτογραφίες??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

ποτε περιμένεις?μήπως ανέβει αν δεν σ ερθει περίοδος 

Λες;;;Δεν ξέρω...θα σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια! Τελικα μιλησα με τον ενδοκρινολόγο μ κ έδωσε dostinex για την ανεβασμένη Προλακτινη. Όσες είχατε θεμα κ ξέρετε μπορείτε να μ πειτε ποσο σας πήρε για να πέσει η τιμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Τελικα μιλησα με τον ενδοκρινολόγο μ κ έδωσε dostinex για την ανεβασμένη Προλακτινη. Όσες είχατε θεμα κ ξέρετε μπορείτε να μ πειτε ποσο σας πήρε για να πέσει η τιμη; 

Οι ορμόνες φτιάχνουν πολυ γρήγορα να μην αγχώνεσαι.. μέσα σ ένα μήνα θα είσαι κομπλέ!!! Την τσεκαρεις βέβαια ξανά!! Τι δόση σου έδωσε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου...Και συγνωμη που κανω καταχρηση της σελιδας...Δεν μπορουσα να περιμενω ως την Δευτερα να κανω χοριακη και εκανα αλλο ενα τεστ με αυτα που δειχνουν σταυρο ...Δειχνει αμυδρα πάλι;;Θερμοκρασια σταθερα 37...

119707235_381799412815708_7001845787628893543_n.jpg

καλησπερα!!!εχει μια ελαφρια γραμμη κάθετα η εγω δεν βλέπω καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα!!!εχει μια ελαφρια γραμμη κάθετα η εγω δεν βλέπω καλα??

εχει κοριτσι μου...ακομα μετα απο μια ωρα φαινεται...Δεν ξερω πραγματικα τι να σκεφτω...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου...Και συγνωμη που κανω καταχρηση της σελιδας...Δεν μπορουσα να περιμενω ως την Δευτερα να κανω χοριακη και εκανα αλλο ενα τεστ με αυτα που δειχνουν σταυρο ...Δειχνει αμυδρα πάλι;;Θερμοκρασια σταθερα 37...

119707235_381799412815708_7001845787628893543_n.jpg

Με το καλοοοοο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...