Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις Just now, ο/η αννι είπε:

ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΟΛΙς!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!! Εμενα μου φαίνεται θετικό!!! Η γραμμή βγήκε στο χρονο που λέει το τεστ σωστά? Μπράβο μπράβο με το καλό!!! 

Κύμα από εγκυμοσύνες τώρα τελευταία!!!!! 

 

Κορίτσια σήμερα όλη μέρα μου κολλάει η σελίδα, ζορίζομαι να σας διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!! Εμενα μου φαίνεται θετικό!!! Η γραμμή βγήκε στο χρονο που λέει το τεστ σωστά? Μπράβο μπράβο με το καλό!!! 

Κύμα από εγκυμοσύνες τώρα τελευταία!!!!! 

 

Κορίτσια σήμερα όλη μέρα μου κολλάει η σελίδα, ζορίζομαι να σας διαβασω

Ναι κοριτσι μου φανηκε στο χρονο μεσα...Αλλά αυτα τα τεστ να ειμαι ειλικρινης δεν τα πολυ εμπιστευομαι...Αυτο μου εδωσαν αυτο έκανα...Θα κάνω αυριο χοριακη να δουμε...Να είσαι καλα και ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Ναι κοριτσι μου φανηκε στο χρονο μεσα...Αλλά αυτα τα τεστ να ειμαι ειλικρινης δεν τα πολυ εμπιστευομαι...Αυτο μου εδωσαν αυτο έκανα...Θα κάνω αυριο χοριακη να δουμε...Να είσαι καλα και ευχαριστω!

Το έκανες απόγευμα ;;; σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Το έκανες απόγευμα ;;; σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή ❤️

τωρα το εκανα κοριτσι μου ναι πριν λιγο...Αχ μακαρι!!!!Ευχαριστω πολυ για τις ευχες ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

τωρα το εκανα κοριτσι μου ναι πριν λιγο...Αχ μακαρι!!!!Ευχαριστω πολυ για τις ευχες ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Αν έχεις πιει και υγρα η χοριακή στα ουρα θα έχει αραιωθει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Αν έχεις πιει και υγρα η χοριακή στα ουρα θα έχει αραιωθει.. 

ουουου ενα μπουκαλι χυμό ειχα πιει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η αννι είπε:

 

119599849_2364627157017496_2797859425421216498_n.jpg

119642804_802961943870649_8979688730192848240_n.jpg

Συγχαρητήρια! Ευχομαι 3 ψηφία χοριακή. Στην 2 φωτο φαίνεται πιο καλα. Ποσο καιρο προσπαθείς Αννι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Ναι κοριτσι μου φανηκε στο χρονο μεσα...Αλλά αυτα τα τεστ να ειμαι ειλικρινης δεν τα πολυ εμπιστευομαι...Αυτο μου εδωσαν αυτο έκανα...Θα κάνω αυριο χοριακη να δουμε...Να είσαι καλα και ευχαριστω!

Το θετικό είναι θετικό πάντα. Μη βασίζεσαι στο χρώμα για να βγάλεις συμπέρασμα πόσο μεγάλη θα είναι η χοριακη. Αν δεις το δικό μου της onestep την ημέρα που είχα 1220 χοριακη πάλι ψιλοαχνο ήταν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Συγχαρητήρια! Ευχομαι 3 ψηφία χοριακή. Στην 2 φωτο φαίνεται πιο καλα. Ποσο καιρο προσπαθείς Αννι μου;

Πολλά χρόνια κοριτσια...4...και με εξωσωματικη ...Τωρα ΑΝ δεν δειξει τελικα η χοριακη...παω παλι για εξωσωματικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Το θετικό είναι θετικό πάντα. Μη βασίζεσαι στο χρώμα για να βγάλεις συμπέρασμα πόσο μεγάλη θα είναι η χοριακη. Αν δεις το δικό μου της onestep την ημέρα που είχα 1220 χοριακη πάλι ψιλοαχνο ήταν... 

Μου δινεις κουραγιο!!!!Σε ευχαριστω πολυ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

 

119599849_2364627157017496_2797859425421216498_n.jpg

119642804_802961943870649_8979688730192848240_n.jpg

Ω!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα! Τι υπέροχες φωτογραφίες είναι αυτές! Έρχεται το νινακι!!!!🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η αννι είπε:

Πολλά χρόνια κοριτσια...4...και με εξωσωματικη ...Τωρα ΑΝ δεν δειξει τελικα η χοριακη...παω παλι για εξωσωματικη...

Θετικότατο είναι κοπέλα μου!!! Θα στο επιβεβαιώσει και η χοριακη.. Συγχαρητήρια!!! Πάντως να ξέρεις φίλη με δίδυμα από εξωσωματική με 3ψηφια χοριακη έκανε τεστ για την πλάκα της και ήταν αχνό.. Ποσό μάλλον εσυ απόγευμα και μετά από χυμό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η anna90 είπε:

@Litsadi με παρακολουθεί ενδοκρινολογος, αυτός μου έδωσε χάπια για την προλακτινη και για τον θυρεοειδή...! Απλά νιώθω ότι κάνεις δεν ασχολείται σοβαρά με το ότι δεν μπορώ να συλλάβω......Ότι βλέπουν το θέμα μου ελαφρά τη καρδία  που λένε....!!! @lactaki πάντα ειχα απορία για την ενδομητριωση επειδή ξέρω ότι δεν φαίνεται σε υπέρηχους και τέτοια....Μόνο με λαπαροσκόπηση μπορείς να το δεις!! Σκέψου κι εγώ θέλω  να πάω από μόνη μου να κάνω σαλπιγγογραφια για αρχή (η γυναικολος λέει να αφήσω να περάσουν κι άλλοι κύκλοι με τη θεραπεία με dostinex)...! Εγώ θέλω να κάνω, να σιγουρευτώ ότι και από εκεί είναι όλα καλα!! Η ενδομητριωση φυσικα (λόγω του ότι πρέπει να κάνεις λαπαροσκόπηση για να τη δεις) είναι το τελευταίο που σκέφτομαι....

Καλημέρα το πέρασα και εγώ αυτό πριν λίγο καιρό..βασικά ακόμα δεν εχω βρει γιατρό να εμπιστευτώ και έτσι ζήτησα ορμονολογικες εξετάσεις από τον γυναικολόγο μουείχανα κάνω από τον Φεβρουάριο, στον ενδοκρινολογο θα πάω στις 24 του μήνα και θα δω τι θα μου πει και αυτός. Ο γυναικολόγος της βρήκε καλές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....συνηθισμένη ενημέρωση θερμοκρασίας....χθες είχα 36.3, σήμερα 10 μέρες μετά από την ημέρα που θεωρώ ότι έκανα ωορρηξία έχω ξανά 36.5. Η περίοδος πλησιάζει ειμαι πολύ σίγουρη...το νιώθω!!! Σας βάζω 2 φωτο σήμερα, κατέβασα κι άλλη εφαρμογή που μου αρέσει....

20200917_084540.jpg

20200917_084521.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η αννι είπε:

 

119599849_2364627157017496_2797859425421216498_n.jpg

119642804_802961943870649_8979688730192848240_n.jpg

Συγχαρητήρια κοριτσάκι με το καλό ανεβασμένη χοριακη και μια όμορφη εγκυμοσύνη 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Θετικότατο είναι κοπέλα μου!!! Θα στο επιβεβαιώσει και η χοριακη.. Συγχαρητήρια!!! Πάντως να ξέρεις φίλη με δίδυμα από εξωσωματική με 3ψηφια χοριακη έκανε τεστ για την πλάκα της και ήταν αχνό.. Ποσό μάλλον εσυ απόγευμα και μετά από χυμό! 

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές ...Έκανα χοριακη κ περιμένω σε λίγες ώρες...Θα δείξει...Είμαι συγκρατημένη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα....συνηθισμένη ενημέρωση θερμοκρασίας....χθες είχα 36.3, σήμερα 10 μέρες μετά από την ημέρα που θεωρώ ότι έκανα ωορρηξία έχω ξανά 36.5. Η περίοδος πλησιάζει ειμαι πολύ σίγουρη...το νιώθω!!! Σας βάζω 2 φωτο σήμερα, κατέβασα κι άλλη εφαρμογή που μου αρέσει....

20200917_084540.jpg

20200917_084521.jpg

Ωραίο διάγραμμα του fertility friends  εγώ χρησιμοποιώ το πρώτο που έχεις, να μην στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Litsadi το πολύ πολυ να έρθει κι καταραμένη.....θα πάμε δυνατά για τον άλλο κύκλο!!!!! Όλα καλά εσυ;;

Με τέτοια διάθεση πήγα και εγώ για αυτόν τον κύκλο και μπήκα στις γόνιμες μέρες με φόρα δεν θα τον αφήσω τον άντρα μου να πάρει ανάσα 😄😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

@anna90 δες και αυτο,λίγο περίεργο δεν είναι;

Screenshot_20200917-094017_My Calendar.jpg

Είσαι στη δωδεκατη μέρα του κύκλου;;; Μήπως απλά πλησιάζει η ωορρηξία και για αυτό έπεσε η θερμοκρασία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Είσαι στη δωδεκατη μέρα του κύκλου;;; Μήπως απλά πλησιάζει η ωορρηξία και για αυτό έπεσε η θερμοκρασία....

Ναι πλησιάζει στις 22 θεωρητικά, στην πραγματικότητα όμως; είχα ενοχλήσεις στην σάλπιγγα χθες και λίγα υγρά ίσα ίσα στο σκούπισμα αλλά νιώθω και λίγο πρησμένο την κοιλιά μου όλα αυτά μου κάνουν και για ωορρηξία αλλά θα φανεί αύριο να δω τι θερμοκρασία θα έχω,να σου πω την αλήθεια όταν είχα μείνει έγκυος είχα βρεθεί με τον άντρα μου 5 μέρες μετά την περίοδο 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ναι πλησιάζει στις 22 θεωρητικά, στην πραγματικότητα όμως; είχα ενοχλήσεις στην σάλπιγγα χθες και λίγα υγρά ίσα ίσα στο σκούπισμα αλλά νιώθω και λίγο πρησμένο την κοιλιά μου όλα αυτά μου κάνουν και για ωορρηξία αλλά θα φανεί αύριο να δω τι θερμοκρασία θα έχω,να σου πω την αλήθεια όταν είχα μείνει έγκυος είχα βρεθεί με τον άντρα μου 5 μέρες μετά την περίοδο 🙃

Νομίζω ότι σήμερα ή αύριο θα κάνεις ωορρηξία....έπεσε απότομα η θερμοκρασία!!!! Δώστου να καταλάβει........ χιχιιχιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...