Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Γιατί σκέφτεσαι έτσι;; γτ τέτοιος δισταγμός;; όλα θα είναι καλά και η χοριακή θα είναι μεγάλη.. 

Δεν σκέφτομαι αρνητικά δεν είναι αυτό. Ειναι απλά ψυχραιμία και επίγνωση των πιθανοτήτων. Προσπαθώ να μην ενθουσιαστω να έχω στο νου μου όλα τα ενδεχόμενα γιατί ψυχολογικά αν δεν πάει καλά θα μου έρθει πιο ομαλά. Τουλ έτσι ελπίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

Maroulita? :16/09

diana8:17/3

Lacostaki:03/09

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04

Ευάγγελοςτ:21/08

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

     

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

PAPA EVA:10/6

Elisa91:16/04

ntinaki83:09/09

A&O:27/08

 

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:10/09

Nicol:06/07

Ntinaki_08:25/8

Clairy:01/09

ζουζουνα*:11/09   

Καλησπέρα εγώ περιμένω περίοδο ή και όχι στις 8 Σεπτεμβρίου δεν ξέρω τι είναι αυτή η καρτέλα πρέπει να είμαι και εγώ μέσα;Δενξέρω με ποιον τρόπο να με προσθέσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα εγώ περιμένω περίοδο ή και όχι στις 8 Σεπτεμβρίου δεν ξέρω τι είναι αυτή η καρτέλα πρέπει να είμαι και εγώ μέσα;Δενξέρω με ποιον τρόπο να με προσθέσω. 

Καλημέρα είναι το τυχερό μας πινακακι!!! Θα σε προσθέσω εγώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μ. Τυχερο να ειναι το θεματακι μας και να γεμίσουμε θετικα τεστακια. Κ όσες περιμενουμε τα νινακια μας να έρθουμε με το καλό με υγεία.. 

Ρε κοριτσια, τα όνειρα π ειναι τοσο ζωντανά ειναι κτ της εγκυμοσύνης ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μ. Τυχερο να ειναι το θεματακι μας και να γεμίσουμε θετικα τεστακια. Κ όσες περιμενουμε τα νινακια μας να έρθουμε με το καλό με υγεία.. 

Ρε κοριτσια, τα όνειρα π ειναι τοσο ζωντανά ειναι κτ της εγκυμοσύνης ?

οχι της εγκυμοσύνης ειναι και θα δεις και πιο περίεργα..έβλεπα και εγώ καλά και κακά ονειρα στις εγκυμοσύνες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elena92 είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια σε εσάς που έγινε το όνειρο σας πραγματικότητα και ευχές μέσα από την καρδιά μου για τις γυναίκες που προσπαθούν!!! 

Εγώ ή αλήθεια είναι πως έχω μπερδευτεί αρκετά όσο αφορά εμένα. Την Δευτέρα νόμιζα θα αδιαθετησω γιατί έβλεπα ροζ αίματακι στα σκουπισματα, τελικά αιμα δεν κατέβηκε ποτέ και την Τετάρτη το πρωί έκανα τεστ το οποίο βγήκε πολύ πολύ όμως, αχνό θετικό. Μίλησα με γιατρό μου είπε να πάρω προγεστερονη. Εχθές το βράδυ πριν κοιμηθώ έκανα πάλι ένα τεστ και βγήκε αρνητικό 😔 Ωστόσο περίοδος άφαντη το αίμα δεν κατέβηκε ποτέ, παρά εξακολουθώ να βλέπω στα σκουπισματα και αυτό μόνο όταν ζοριστω με καμία δουλειά. Πως γίνεται ρε κορίτσια. Έχει καμία παρόμοια εμπειρία??? Ευχαριστώ ❤️❤️❤️

μμμ καλημερα λοιπόν παιζει ρολο ποσες μερες εισαι μετα την περιοδο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Δεν σκέφτομαι αρνητικά δεν είναι αυτό. Ειναι απλά ψυχραιμία και επίγνωση των πιθανοτήτων. Προσπαθώ να μην ενθουσιαστω να έχω στο νου μου όλα τα ενδεχόμενα γιατί ψυχολογικά αν δεν πάει καλά θα μου έρθει πιο ομαλά. Τουλ έτσι ελπίζω. 

Περιμένουμε την χοριακη σου!!!Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

οχι της εγκυμοσύνης ειναι και θα δεις και πιο περίεργα..έβλεπα και εγώ καλά και κακά ονειρα στις εγκυμοσύνες μου.

Καλε ειδικα αυτο π ειδα τη νυχτα ξυπνησα κ ηδη εκλαιγα πριν ,ξύπνησε κ ο σύντροφος προσπαθούσε να με ηρεμησει ο μαύρος . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elena92 είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια σε εσάς που έγινε το όνειρο σας πραγματικότητα και ευχές μέσα από την καρδιά μου για τις γυναίκες που προσπαθούν!!! 

Εγώ ή αλήθεια είναι πως έχω μπερδευτεί αρκετά όσο αφορά εμένα. Την Δευτέρα νόμιζα θα αδιαθετησω γιατί έβλεπα ροζ αίματακι στα σκουπισματα, τελικά αιμα δεν κατέβηκε ποτέ και την Τετάρτη το πρωί έκανα τεστ το οποίο βγήκε πολύ πολύ όμως, αχνό θετικό. Μίλησα με γιατρό μου είπε να πάρω προγεστερονη. Εχθές το βράδυ πριν κοιμηθώ έκανα πάλι ένα τεστ και βγήκε αρνητικό 😔 Ωστόσο περίοδος άφαντη το αίμα δεν κατέβηκε ποτέ, παρά εξακολουθώ να βλέπω στα σκουπισματα και αυτό μόνο όταν ζοριστω με καμία δουλειά. Πως γίνεται ρε κορίτσια. Έχει καμία παρόμοια εμπειρία??? Ευχαριστώ ❤️❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι! Μήπως επειδή έκανες το τέστ το βράδυ; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακη για να δεις τι γίνεται; Είναι το πιο σωστό πιστεύω. Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά από ότι έχω διαβάσει από άλλα κορίτσια αυτό γίνεται όταν δυστυχώς δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Η βιοχημική που λέμε. Ας μην σκεφτόμαστε αρνητικά όμως. Κάνε μια εξέταση αίματος. Εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Περιμένουμε την χοριακη σου!!!Ολα καλα να πανε!

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ !! Μόλις γύρισα σπίτι θα μου στείλουν τα αποτελέσματα στις 3 περίπου! Άντε να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλε ειδικα αυτο π ειδα τη νυχτα ξυπνησα κ ηδη εκλαιγα πριν ,ξύπνησε κ ο σύντροφος προσπαθούσε να με ηρεμησει ο μαύρος . 

Καλημέρα Ευακι μου! Εγώ γενικά βλέπω πολλά όνειρα. Δεν έχω κοιμηθεί ποτέ στην ζωή μου χωρίς να δω κάτι. Άστα και 5 λεπτά να με πάρει ο ύπνος πάλι θα δω! Άρα δεν κατάλαβα καμιά διαφορά στην εγκυμοσύνη. Εσύ πως είσαι κορίτσι μου; Νομίζω διάβασα ότι σταμάτησες με την δουλειά. Θα έρθεις Ελλάδα καθόλου;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ !! Μόλις γύρισα σπίτι θα μου στείλουν τα αποτελέσματα στις 3 περίπου! Άντε να δούμε! 

Ολα καλα θα πάνε!θΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ !! Μόλις γύρισα σπίτι θα μου στείλουν τα αποτελέσματα στις 3 περίπου! Άντε να δούμε! 

Τώρα θα σου έστελνα για καλή επιτυχία!

Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου! Εγώ δεν πιστεύω ότι θα πάει κάτι στραβά αυτήν την φορά. Περιμένουμε ένα πολύ μεγάλο νούμερο!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τώρα θα σου έστελνα για καλή επιτυχία!

Καλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου! Εγώ δεν πιστεύω ότι θα πάει κάτι στραβά αυτήν την φορά. Περιμένουμε ένα πολύ μεγάλο νούμερο!🥰

Μακάρι κορίτσια!!! Τώρα πρέπει να κάνω υπομονή! Ευχαριστώ πολύ όλες για τη θετική ενεργεια❤️❤️❤️❤️❤️!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Μήπως επειδή έκανες το τέστ το βράδυ; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακη για να δεις τι γίνεται; Είναι το πιο σωστό πιστεύω. Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά από ότι έχω διαβάσει από άλλα κορίτσια αυτό γίνεται όταν δυστυχώς δεν προχωράει η εγκυμοσύνη. Η βιοχημική που λέμε. Ας μην σκεφτόμαστε αρνητικά όμως. Κάνε μια εξέταση αίματος. Εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα!💗

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! Το ξέρω αυτό για την βιοχημικη γιατί έχω μέχρι στιγμής 2 στο ιστορικό μου. Συγκεκριμένα τον προηγούμενο μήνα ήταν η 2η. Αυτό τον μήνα μου έγραψε ο γυναικολόγος μου εξετάσεις εξειδικευμένες για να το ψάξουμε λόγω ότι προσπαθώ πάνω από 1μιση χρόνο για 2ο παιδάκι. Και τελικά τις αν έβαλα με αυτό που έγινε. Πολύ φοβάμαι λοιπόν ότι πάμε να προσθέσουμε άλλη μια ανεπιτυχή εγκυμοσύνη. Πριν λίγο γύρισα από το διαγνωστικό κέντρο και μου είπαν ότι δεν θα είναι η απάντηση έτοιμη σήμερα αλλά αύριο λόγω κάποιου θέματος που προέκυψε... Γυρνώντας σπίτι είδα αιμα κόκκινο. Αχ τι να πω έχει ο Θεός... Και πάλι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι κορίτσια!!! Τώρα πρέπει να κάνω υπομονή! Ευχαριστώ πολύ όλες για τη θετική ενεργεια❤️❤️❤️❤️❤️!!! 

Όλα θα πάνε καλά να έχεις πίστη και θα δεις ότι όλα θα είναι καλά!!! Θα περιμένουμε νέα σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

μμμ καλημερα λοιπόν παιζει ρολο ποσες μερες εισαι μετα την περιοδο .

Ζουζουνα μου καλημέρα!! Νόμιζα ότι ήταν περίοδος την Δευτέρα αλλά δεν είναι.. Έκανα σήμερα την χοριακη και θα πάρω τα αποτελέσματα αύριο. Τον προηγούμενο μήνα είχα μια βιοχημικό εγκυμοσύνη οπότε ουσιαστικα περίοδο έχω να δω από Ιούνιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Ολα καλα θα πάνε!θΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

Άννι μου διάβασα σε ένα άλλο θέμα που άνοιξες ότι σκέφτεσαι να κάνεις κάποιο εμβόλιο. Από ότι ξέρω ορισμένα εμβόλια επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη. Για παράδειγμα της ερυθράς δεν επιτρέπεται. Εγώ δεν έχω αντισώματα αλλά αν το κάνω δεν επιτρέπεται να μείνω έγκυος για μερικούς μήνες. Νομίζω έχει να κάνει στο αν είναι ενεργός ο ιός ή όχι στο εμβόλιο. Αλλά και πάλι το κάνουν αν υπάρχει σοβαρός κίνδυνος για την μητέρα. Εγώ γενικά δεν εμπιστεύομαι και πολλά στην εγκυμοσύνη άσχετα τι λένε. Για εμένα το να χτυπάς το κακό από την ρίζα του είναι το σπουδαιότερο. Αν κόψεις ή έστω ελαττώσεις το κάπνισμα μόνο καλό μπορείς να κάνεις! Συμφωνώ με αυτά που σου είπαν και τα κορίτσια δηλαδή!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άννι μου διάβασα σε ένα άλλο θέμα που άνοιξες ότι σκέφτεσαι να κάνεις κάποιο εμβόλιο. Από ότι ξέρω ορισμένα εμβόλια επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη. Για παράδειγμα της ερυθράς δεν επιτρέπεται. Εγώ δεν έχω αντισώματα αλλά αν το κάνω δεν επιτρέπεται να μείνω έγκυος για μερικούς μήνες. Νομίζω έχει να κάνει στο αν είναι ενεργός ο ιός ή όχι στο εμβόλιο. Αλλά και πάλι το κάνουν αν υπάρχει σοβαρός κίνδυνος για την μητέρα. Εγώ γενικά δεν εμπιστεύομαι και πολλά στην εγκυμοσύνη άσχετα τι λένε. Για εμένα το να χτυπάς το κακό από την ρίζα του είναι το σπουδαιότερο. Αν κόψεις ή έστω ελαττώσεις το κάπνισμα μόνο καλό μπορείς να κάνεις! Συμφωνώ με αυτά που σου είπαν και τα κορίτσια δηλαδή!😘

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Δώστε μου κουράγιο!Δεν θέλω να το κάνω γιατί πιστεύω οτι τίποτα δεν είναι ακίνδυνο. Σκέφτομαι σοβαρά την εξωσωματική στο άμεσο μέλλον και δεν θέλω να φορτωθώ και άλλα. Οπότε σήμερα πέταξα τα τσιγάρα και η Χάρη της Παναγίας να με βοηθήσει!Σήμερα είναι της Τιμίας ζώνης της Παναγίας!Να βοηθάει όλες τις νυν και μέλλουσες μανούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Ευακι μου! Εγώ γενικά βλέπω πολλά όνειρα. Δεν έχω κοιμηθεί ποτέ στην ζωή μου χωρίς να δω κάτι. Άστα και 5 λεπτά να με πάρει ο ύπνος πάλι θα δω! Άρα δεν κατάλαβα καμιά διαφορά στην εγκυμοσύνη. Εσύ πως είσαι κορίτσι μου; Νομίζω διάβασα ότι σταμάτησες με την δουλειά. Θα έρθεις Ελλάδα καθόλου;💗

Την Δευτέρα π μας ερχετε ειναι η τελευταία μου μερα στη δουλεια και ανυπομονω αληθεια. Κοίτα με τα όνειρα ναι οκ βλεπω κ γενικά βλεπω κ ονειρα όταν είναι να γίνει κάτι κ πάντα θα βγει σε 1 2 μερες. Αυτό δε μ αρεσει καθολου δε θελω ν ξερω. Αλλα τωρα τελευταία ρε παιδι μ ειναιβκτ άκυρα τρομαχτικά χωρος νόημα.  Πρώτη φορά ξυπνησ αμε κλαμματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Την Δευτέρα π μας ερχετε ειναι η τελευταία μου μερα στη δουλεια και ανυπομονω αληθεια. Κοίτα με τα όνειρα ναι οκ βλεπω κ γενικά βλεπω κ ονειρα όταν είναι να γίνει κάτι κ πάντα θα βγει σε 1 2 μερες. Αυτό δε μ αρεσει καθολου δε θελω ν ξερω. Αλλα τωρα τελευταία ρε παιδι μ ειναιβκτ άκυρα τρομαχτικά χωρος νόημα.  Πρώτη φορά ξυπνησ αμε κλαμματα. 

Μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες της εγκυμοσύνης! Σκέψου αυτό που σημαίνει και η ίδια η λέξη! Είναι απλά όνειρα και μην τους δίνεις σημασία. Αυτό κάνω κι εγώ. Προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι!(Όταν είναι άσχημα φυσικά😁). Με το που ξυπνάω πατάω delete! Έχω και κακή εμπειρία με όνειρο που πραγματοποιήθηκε όταν ήμουν μικρή κι ευτυχώς από τότε δεν μου έχει βγεί κάτι. Η πραγματικότητα είναι εδώ μπροστά μας και την ζούμε καθημερινά. Ας την γεμίσουμε μόνο με όμορφες σκέψεις λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ !! Μόλις γύρισα σπίτι θα μου στείλουν τα αποτελέσματα στις 3 περίπου! Άντε να δούμε! 

καλή επιτυχια κοριτσι μου!!!σου εύχομαι 3ψηφια η και 4ψηφια να ειναι η τιμη της χοριακης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

Τέλεια!😃 Φυσικά και είναι καλή! Εξάλλου είναι νωρίς ακόμα. Αν θυμάμαι καλά τόσο δεν διαρκεί ο κύκλος σου; Άρα ούτε καθυστέρηση δεν έχεις ακόμα! Να το χαρείς! Μόνο θετική σκέψη να έχεις! Όλα θα πάνε καλά!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ήρθε επιτέλους το μέιλ. 175 η χοριακη μου 29 μέρα του κύκλου. Καλή δεν είναι τι λέτε? 

Και ο θυρεοειδής 3.60 πριν 2 μήνες ήταν 3.30. Θα πάρω αύριο το γιατρό τηλ να του τα πω. Θέλω να χαρώ αλλά φοβάμαι θα ξαναπάω για χοριακη τη Παρασκευή λέω. Θα δω τι θα μ πει κ ο γιατρός αύριο. 

Τέλεια είναι  ❤️❤️ θα πάει στον Θεό μέχρι την Παρασκευή η χοριακή σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ βρε κορίτσια, το χω ξαναπεί και θα το ξαναπώ: δε σας γνωρίζω προσωπικά, αλλά είστε οι καλύτερες!! ❤️ Είμαι πολύ ευγνώμων γι αυτήν την παρέα που έχουμε εδώ και αλληλο-υποστηριζομαστε ✨ @Elli13 κι εμείς είχαμε μια απώλεια πέρυσι (παλινδρομησε 10εβ4ημ και ταλαιπωρήθηκα με πρόκληση αποβολης που δεν έπιασε με τη μία, οπότε ξανά-μανα τα χαπια...) και δυστυχώς, σε συνδυασμό με την αναμονή, κάποιες φορές σκέφτομαι κι εγώ "τι κι αν...", το οποίο δε βοηθάει καθόλου! Οπότε βλέποντας περιπτώσεις σαν τις δικές σας εδώ, είτε που προσπαθείτε αρκετό καιρό και τα καταφέρατε, είτε έγινε το θαύμα μετά από απώλεια(-ες), μου δίνουν όχι μόνο κουράγιο αλλά και πίστη ότι θα τα καταφέρουμε κι εμείς με το σύντροφό μου ❤️ 
    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...