Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πώς να κόψω το μπιμπερο


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια..έχω ένα αγοράκι 16 μηνών και πίνουμε νερό από το μπιμπερο ακόμη.Εχω δοκιμάσει πολλά εκπαιδευτικά ποτηράκια αλλά αδύνατον.Τελευταια πήρα αυτό με το καλαμάκι..ούτε.Δοκιμασε μια δυο φορές κ τέλος.Τον άφησα κ να διψασει αλλά πάλι δεν πινει.,όποτε αναγκάζομαι κ δίνω πάλι με μπιμπερο.Ειδικα μετά το φαγητό.Κανω πως πίνω κ γω με καλαμάκι η να πιει κι από το δικό μου αλλά μάταια.Μπορω να κάνω κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ιδιο ακριβως θεμα εχω , αλλα με επιμονη σημερα ηπιε 50 ml νερο με το καλαμακι .. θελει απλα υπομονη και επιμονη πιστευω και θα τα καταφερει ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η anastasia93 είπε:

και εγω το ιδιο ακριβως θεμα εχω , αλλα με επιμονη σημερα ηπιε 50 ml νερο με το καλαμακι .. θελει απλα υπομονη και επιμονη πιστευω και θα τα καταφερει ❤️ 

Μπα εμείς τίποτα...μια γουλια μόνο.Ξεκινησα να δίνω νερό και σε όλα τα αρκουδάκια μας μήπως και ζηλέψει... ελπίζω να πιει κάποια στιγμή.,🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...