Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έφαγα σκουλήκι 🤮 θα πάθω κάτι?


Recommended Posts

Όλα τα στραβά εμένα τυχαίνουν??? 🥺Αγόρασα φιστίκια ψημένα από αυτά που τα σπας με το χέρι και έχει δύο φιστίκια (με αυτά φτιάχνουν το φυστικοβουτηρο) και πολλά είχαν ένα μικρό άσπρο σκουλήκι με μια μαύρη κουκίδα μπροστά στην μύτη! Είμαι σίγουρη ότι έφαγα γτ ένα δύο φιστίκια είχαν γεύση σαν χώμα 😰 Λέτε να πάθω κάτι εγώ ή το μωρό μου??? Έχω αγχωθει πολύ!!! Τα πήρα για να τσιμπάω κάτι υγιεινό όταν με πιάνει λιγούρα διότι έχω ζάχαρο και κατέληξε χειρότερα!! 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2020 at 6:42 ΜΜ, ο/η Ria27 είπε:

Όλα τα στραβά εμένα τυχαίνουν??? 🥺Αγόρασα φιστίκια ψημένα από αυτά που τα σπας με το χέρι και έχει δύο φιστίκια (με αυτά φτιάχνουν το φυστικοβουτηρο) και πολλά είχαν ένα μικρό άσπρο σκουλήκι με μια μαύρη κουκίδα μπροστά στην μύτη! Είμαι σίγουρη ότι έφαγα γτ ένα δύο φιστίκια είχαν γεύση σαν χώμα 😰 Λέτε να πάθω κάτι εγώ ή το μωρό μου??? Έχω αγχωθει πολύ!!! Τα πήρα για να τσιμπάω κάτι υγιεινό όταν με πιάνει λιγούρα διότι έχω ζάχαρο και κατέληξε χειρότερα!! 😢

Πάρε το γιατρό σου αν και δε νομίζω ότι πειράζει, η αδερφή μου είχε φάει φρούτο με σκουλικι και δεν έπαθε τίποτα, μια φίλη είχε πιει χυμό πορτοκάλι με σκουλικι..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...