Μετάβαση σε περιεχόμενο

If “plan A” didn’t work... stay cool, the alphabet has 25 more letters! Ελληνιστί “Και ξανά προς την δόξα τραβά”


Vasilique

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Γιατί στην 6η εβδομάδα (πριν μάθω για την παλινδρομη) στις εξετάσεις είχε ανέβει λίγο. Και μου λέει ο γυναικολόγος μου:καλό θα είναι να πας και σε ενδοκρινολογο γιατί ανέβηκε λίγο, που είναι φυσικό στην εγκυμοσύνη, αλλά ας το κοιτάμε και αυτό. Κι έτσι πήγα σε μια ονόματι Βερυκιου αλλά δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. 

Κορίτσι θύμισέ μου, με εξωσωματική σωστά; Σε ποιο κέντρο κ με ποιον εάν επιτρέπεται; Αν θέλεις πες το μου κ με πμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κορίτσι θύμισέ μου, με εξωσωματική σωστά; Σε ποιο κέντρο κ με ποιον εάν επιτρέπεται; Αν θέλεις πες το μου κ με πμ...

Σου έστειλα. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/8/2020 at 1:27 ΜΜ, ο/η dimsea είπε:

Τον βρήκα τυχαία στο Internet και διάβασα πολύ καλά λόγια γι αυτόν..... για την ώρα έχω κλείσει στο Έλενα για μεθαύριο και ανάλογα τι θα δω θα πράξω. Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι και πραγματικά καλή δύναμη σου εύχομαι γιατί έχεις περάσει κι εσύ τα απίστευτα! 

Καλημέρα κορίτσι! Σήμερα δεν ήταν το ρνβ σου στο Έλενα; Πώς σου φάνηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Σήμερα δεν ήταν το ρνβ σου στο Έλενα; Πώς σου φάνηκε;

Καλησπέρααααα σε όλες και καλή Παναγιά να έχουμε. Πριν λίγο μπήκα σπίτι γιατί μετά έκανα και μια βολτίτσα από την Ερμού 😉. Λοιπόν θα πω απλά ένα όνομα γιατί θεωρώ ότι τέτοιοι γιατροί αξίζουν τα καλύτερα: ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ!!!! Δεν έχω λόγια..... μια ώρα έκατσα.... μου πείρε πλήρες ιστορικό, κράτησε σημειώσεις για τον φάκελο μου, ψιλαφησε τον Θυρεοειδή μου, μου έβγαλε δείκτη μάζας σώματος, (σε αντίθεση με την άλλην που είχα πάει και ούτε καν κοίταξε τον θυροειδη και της έσκασα και 40€χωρίς συνταγογραφηση χωρίς τίποτα). Μου έδωσε συμβουλές, μου έγραψε (αν και μου είπε ότι δεν έχω θέμα αλλά έτσι προληπτικά) εξέταση και υπέρηχο θηροειδους..... άψογος άψογος πραγματικά δεν το πίστευα σε δημόσιο νοσοκομείο τέτοια αντιμετώπιση. Έμεινα καταενθουσιασμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρααααα σε όλες και καλή Παναγιά να έχουμε. Πριν λίγο μπήκα σπίτι γιατί μετά έκανα και μια βολτίτσα από την Ερμού 😉. Λοιπόν θα πω απλά ένα όνομα γιατί θεωρώ ότι τέτοιοι γιατροί αξίζουν τα καλύτερα: ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ!!!! Δεν έχω λόγια..... μια ώρα έκατσα.... μου πείρε πλήρες ιστορικό, κράτησε σημειώσεις για τον φάκελο μου, ψιλαφησε τον Θυρεοειδή μου, μου έβγαλε δείκτη μάζας σώματος, (σε αντίθεση με την άλλην που είχα πάει και ούτε καν κοίταξε τον θυροειδη και της έσκασα και 40€χωρίς συνταγογραφηση χωρίς τίποτα). Μου έδωσε συμβουλές, μου έγραψε (αν και μου είπε ότι δεν έχω θέμα αλλά έτσι προληπτικά) εξέταση και υπέρηχο θηροειδους..... άψογος άψογος πραγματικά δεν το πίστευα σε δημόσιο νοσοκομείο τέτοια αντιμετώπιση. Έμεινα καταενθουσιασμενη! 

Μπράβο! Όταν λες συμβουλές; Άρα θα ξαναπάς να σε ξαναδεί έχοντας κ τις εξετάσεις που σου ζήτησε... Ωραιότατα! Ε ρε θα μπούμε δυναμικά από Σεπτέμβριο λέμεεεε! Καλή Παναγιά και βοήθειά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο! Όταν λες συμβουλές; Άρα θα ξαναπάς να σε ξαναδεί έχοντας κ τις εξετάσεις που σου ζήτησε... Ωραιότατα! Ε ρε θα μπούμε δυναμικά από Σεπτέμβριο λέμεεεε! Καλή Παναγιά και βοήθειά μας!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα πάω ξανά......καλά τώρα εμένα δεν με βλέπω για Σεπτέμβρη (10 θα γυρίσω από διακοπές),Οκτώβρη με Νοέμβρη το κόβω αλλά θα δούμε ανάλογα τι θα μου πούν και οι γιατροί γυναικολόγος και εξωσωματικός και πώς θα το κανονίσω και με την δουλειά. Για διατροφή,για βιταμίνες..... ο άνθρωπος πραγματικά είναι άψογος.Είδα μια κυρία που βγήκε από το ιατρείο πρίν από εμένα και μόνο που δεν του φιλούσε τα χέρια και σας ευχαριστώ γιατρέ,και είστε άψογος και πάλι ευχαριστώ με τέτοιον ενθουσιασμό που λέω τι γίνεται? Μόλις έβγαινα κι εγώ από το ιατρείο του πρέπει να ήμουν όπως και η προηγούμενη.......χίλιες φορές ευχαριστώ του είπα! Ειλικρινά ο άνθρωπος ασχολείται και σε ρωτάει για τα πάντα. Όλοι οι γιατροί και το προσωπικό δλδ που είδα ήταν πάααααρα πολύ ευγενικοί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα πάω ξανά......καλά τώρα εμένα δεν με βλέπω για Σεπτέμβρη (10 θα γυρίσω από διακοπές),Οκτώβρη με Νοέμβρη το κόβω αλλά θα δούμε ανάλογα τι θα μου πούν και οι γιατροί γυναικολόγος και εξωσωματικός και πώς θα το κανονίσω και με την δουλειά. Για διατροφή,για βιταμίνες..... ο άνθρωπος πραγματικά είναι άψογος.Είδα μια κυρία που βγήκε από το ιατρείο πρίν από εμένα και μόνο που δεν του φιλούσε τα χέρια και σας ευχαριστώ γιατρέ,και είστε άψογος και πάλι ευχαριστώ με τέτοιον ενθουσιασμό που λέω τι γίνεται? Μόλις έβγαινα κι εγώ από το ιατρείο του πρέπει να ήμουν όπως και η προηγούμενη.......χίλιες φορές ευχαριστώ του είπα! Ειλικρινά ο άνθρωπος ασχολείται και σε ρωτάει για τα πάντα. Όλοι οι γιατροί και το προσωπικό δλδ που είδα ήταν πάααααρα πολύ ευγενικοί! 

Κ όμως συμβαίνει να βρίσκεις κ στο δημόσιο αξιόλογους επιστήμονες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κ όμως συμβαίνει να βρίσκεις κ στο δημόσιο αξιόλογους επιστήμονες ...

Ναιιιιιι ναι τέλος από ενδοκρινολόγο έκλεισα και νιώθω πολύ τυχερή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Αφιερωμένο... 

🌈Τα Μωρά του Ουράνιου τόξου!🌈
Μετά την καταιγίδα έρχεται το ουράνιο τόξο! 
Μετά το πένθος έρχεται το άγχος, και μετά την αγωνία έρχεται η στιγμή που αγκαλιάζεις με λαχτάρα το μωρό σου! 
Εσείς, τα ζευγάρια που βιώσατε τον πόνο από μια εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε ή την νεογνική απώλεια, αντικρίζετε το ουράνιο τόξο, το φως μετά από ένα ταξίδι στο σκοτάδι. 
Αυτά τα μωρά, που φέρνουν την χαρά και με το χαμόγελο τους απαλύνουν τον πόνο, είναι τα μωρά του ουράνιου τόξου! 
Στις 22 Αυγούστου η μέρα είναι αφιερωμένη σε αυτά, στα μωρά που φέρνουν το ουράνιο τόξο στην ζωή σας.
 #rainbowbabies ❤️
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Του Αγίου Φανουρίου σήμερα! Βοήθειά μας! Εύχομαι από καρδιάς να φανερώσει στην καθεμιά μας ό,τι επιθυμεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Του Αγίου Φανουρίου σήμερα! Βοήθειά μας! Εύχομαι από καρδιάς να φανερώσει στην καθεμιά μας ό,τι επιθυμεί!

Επισης κοριτσακι μου, μεγαλη γιορτη σημερα! Χρονια πολλα!βοηθεια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία! Για εμένα ο μήνας αυτός είναι ο γενέθλιος μήνας του άντρα μου κ ο δικός μου! Ζυγάκια! Τα ζυγίζουμε κ τα σταθμίζουμε όλα! 😆Εύχομαι να είναι κ τυχερούλης καθόσον αύριο ξεκινάω κ πάλι τη διαδικασία ... Μπαίνω για την 1η ωοληψία + υστεροσκόπηση ... Έχω αγωνία κ περιέργεια να δω εάν θα δείξει κάτι η υστεροσκόπηση... Τον Ιούλιο έκανα την 1η μου εξωσωματική με άλλο γιατρό κ σε άλλο κέντρο. Για να δούμε από εδώ κ πέρα!

Μου έχουν δοθεί οδηγίες για την υστεροσκόπηση αλλά εάν έχετε να καταθέσετε κ εσείς την εμπειρία σας ... Be my guest!

Να είστε καλά κ να προσέχετε! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία! Για εμένα ο μήνας αυτός είναι ο γενέθλιος μήνας του άντρα μου κ ο δικός μου! Ζυγάκια! Τα ζυγίζουμε κ τα σταθμίζουμε όλα! 😆Εύχομαι να είναι κ τυχερούλης καθόσον αύριο ξεκινάω κ πάλι τη διαδικασία ... Μπαίνω για την 1η ωοληψία + υστεροσκόπηση ... Έχω αγωνία κ περιέργεια να δω εάν θα δείξει κάτι η υστεροσκόπηση... Τον Ιούλιο έκανα την 1η μου εξωσωματική με άλλο γιατρό κ σε άλλο κέντρο. Για να δούμε από εδώ κ πέρα!

Μου έχουν δοθεί οδηγίες για την υστεροσκόπηση αλλά εάν έχετε να καταθέσετε κ εσείς την εμπειρία σας ... Be my guest!

Να είστε καλά κ να προσέχετε! 😘

Καλό ξεκίνημα κοριτσι μου! Καλη και τυχερη αυτη τη φορα! Ειχα κι εγω μια αποτυχία πολυ πρόσφατα κ μου πρότεινε κ εμενα υστεροσκοπιση.. δεν ξερω ποτε σκριβως θα την προγραμματίσω. Για την ωρα ηρεμώ κ ανασυγκροτούμαι. 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλό ξεκίνημα κοριτσι μου! Καλη και τυχερη αυτη τη φορα! Ειχα κι εγω μια αποτυχία πολυ πρόσφατα κ μου πρότεινε κ εμενα υστεροσκοπιση.. δεν ξερω ποτε σκριβως θα την προγραμματίσω. Για την ωρα ηρεμώ κ ανασυγκροτούμαι. 🙏🏻

Σ´ευχαριστώ! Μακάρι κ για εμένα αλλά κ για κάθε κοπέλα που το θέλει κ το προσπαθεί! Ανασυγκρότηση, στόχος, αισιοδοξία, θετική σκέψη! Δεν μπορεί... θα μας κάτσει! 🤞🏻😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία! Για εμένα ο μήνας αυτός είναι ο γενέθλιος μήνας του άντρα μου κ ο δικός μου! Ζυγάκια! Τα ζυγίζουμε κ τα σταθμίζουμε όλα! 😆Εύχομαι να είναι κ τυχερούλης καθόσον αύριο ξεκινάω κ πάλι τη διαδικασία ... Μπαίνω για την 1η ωοληψία + υστεροσκόπηση ... Έχω αγωνία κ περιέργεια να δω εάν θα δείξει κάτι η υστεροσκόπηση... Τον Ιούλιο έκανα την 1η μου εξωσωματική με άλλο γιατρό κ σε άλλο κέντρο. Για να δούμε από εδώ κ πέρα!

Μου έχουν δοθεί οδηγίες για την υστεροσκόπηση αλλά εάν έχετε να καταθέσετε κ εσείς την εμπειρία σας ... Be my guest!

Να είστε καλά κ να προσέχετε! 😘

@Vasilique σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!! Δεν έχω εμπειρία από υστεροσκόπηση αλλά νιώθω τις αγωνίες και τις ελπίδες σου γιατί είμαστε σε σχεδόν ίδια φάση. Θες να μας πεις τι καινούριο σού προτάθηκε για τη δεύτερη φορά να μαθαίνουμε κι εμείς που ετοιμαζόμαστε; Σε ποιο κέντρο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλό μήνα να έχουμε με υγεία! Για εμένα ο μήνας αυτός είναι ο γενέθλιος μήνας του άντρα μου κ ο δικός μου! Ζυγάκια! Τα ζυγίζουμε κ τα σταθμίζουμε όλα! 😆Εύχομαι να είναι κ τυχερούλης καθόσον αύριο ξεκινάω κ πάλι τη διαδικασία ... Μπαίνω για την 1η ωοληψία + υστεροσκόπηση ... Έχω αγωνία κ περιέργεια να δω εάν θα δείξει κάτι η υστεροσκόπηση... Τον Ιούλιο έκανα την 1η μου εξωσωματική με άλλο γιατρό κ σε άλλο κέντρο. Για να δούμε από εδώ κ πέρα!

Μου έχουν δοθεί οδηγίες για την υστεροσκόπηση αλλά εάν έχετε να καταθέσετε κ εσείς την εμπειρία σας ... Be my guest!

Να είστε καλά κ να προσέχετε! 😘

Σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις τον σκοπό σου αυτή τη φορά!Όλα να πάνε κατά γράμμα και γρήγορα να κρατάς στην αγκαλιά σου το αστέρι σου!Να έχεις θάρρος και θετική αύρα και θα δεις...θα δικαιωθείς!Σου στέλνω τα χαιρετίσματα μου και την μπεμπεδοσκονη μου ως εγκυουλα!❤️🥰✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Jaipur είπε:

@Vasilique σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!! Δεν έχω εμπειρία από υστεροσκόπηση αλλά νιώθω τις αγωνίες και τις ελπίδες σου γιατί είμαστε σε σχεδόν ίδια φάση. Θες να μας πεις τι καινούριο σού προτάθηκε για τη δεύτερη φορά να μαθαίνουμε κι εμείς που ετοιμαζόμαστε; Σε ποιο κέντρο είσαι;

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Να είσαι καλά και γρήγορα να φτάσεις κ εσύ στο στόχο σου! Πέρα από την υστεροσκόπηση και κάποιες αιματολογικές που δεν είχαμε κάνει εγώ κ ο σύζυγος, δεν μου έχει προταθεί κάτι άλλο στο κέντρο που είμαι τώρα κ εννοώ το Γένεσις. Εσύ σε ποια φάση είσαι ακριβώς;

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις τον σκοπό σου αυτή τη φορά!Όλα να πάνε κατά γράμμα και γρήγορα να κρατάς στην αγκαλιά σου το αστέρι σου!Να έχεις θάρρος και θετική αύρα και θα δεις...θα δικαιωθείς!Σου στέλνω τα χαιρετίσματα μου και την μπεμπεδοσκονη μου ως εγκυουλα!❤️🥰✌️

Αχ! Μακάρι να σκονιστώ από την σκόνη αυτή την όμορφη! Σ´ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Να είσαι καλά κ να προσέχεις διπλά! Όλα να σου έρθουν βολικά κ να έχεις τις πιο όμορφες αναμνήσεις από αυτή την τόσο γλυκιά περίοδο της ζωής σου! 🥰😊💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Να είσαι καλά και γρήγορα να φτάσεις κ εσύ στο στόχο σου! Πέρα από την υστεροσκόπηση και κάποιες αιματολογικές που δεν είχαμε κάνει εγώ κ ο σύζυγος, δεν μου έχει προταθεί κάτι άλλο στο κέντρο που είμαι τώρα κ εννοώ το Γένεσις. Εσύ σε ποια φάση είσαι ακριβώς;

 

 

 

 

Είχα την πρώτη αποτυχημένη μου προσπάθεια τον Ιούλιο και αισιοδοξω προς τα τέλη Οκτωβρίου να ξεκινήσω ξανά... 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jaipur είπε:

Είχα την πρώτη αποτυχημένη μου προσπάθεια τον Ιούλιο και αισιοδοξω προς τα τέλη Οκτωβρίου να ξεκινήσω ξανά... 🙂

Με το καλό! 💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
    • Ωορρηξίας έκανα κ γω στον προηγούμενο κύκλο μια μέρα πριν την περίοδο κ ήταν αρκετά σκούρο όποτε δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λένε. Αλλά αν είσαι 15η μέρα κ βλέπεις γραμμούλα μάλλον κάτι καλό έχει γίνει..🙏🏻🙏🏻 Η σημερινή είναι ίδια με τη χθεσινή; Ανέβασε να δούμε καλε!!!!!!! 
    • Εγω γίνομαι 35 σε μερικές μερες έκανα την αυχενική τον Φεβρουάριο μου είπε πως είναι εντάξει δεν μου ζήτησαν κάτι παρά πάνω λόγο ηλικίας τα αποτελέσματα τα ειδαν εμβρυολογος γυναικολογος  τωρα βέβαια πήγα σε άλλον γυναικολόγο στο δημόσιο γιατί πριν ήμουν σε ιδιώτη δεν ξέρω αν έχει διαφορετική άποψη εκεινος και ζητήσει κάτι παρά πάνω..σε 5 μερες πάω για β επιπέδου  εμενα πάνω στο χαρτι της αυχενικής λέει μετά τα 38 ζητάνε ντιπ 🤷‍♀️
    • Δεν το γνώριζα καθόλου αυτό πως είναι διαφορετικες η χοριακες  Είναι ακριβή η εξέταση αλλά από το να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο καλύτερα που την εκανες και εγω στην θέση σου το ίδιο θα έκανα εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...