Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

στις On 8/2/2021 at 4:09 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Ολα πηγανε καλά δοξα τω θεω.επισκληριδιος με πονεσε αλλα μετα εφοσον μουδιαζα ημουν οκ!!βγηκανε πανευκολα τα μωρα ατσαλάκωτα χαχα .πολυ συγκινηση,εκλαψα..Θήλασα και τα 2 κατευθειαν ενω με ράβανε(30-40 λεπτα;) Κιλα: 2780 κ κοριτσι 2960.το μητερα εξαιρετικο απο οργανωση και ολες οι μαιες..τα εχω συνεχως διπλα μου και θηλάζω..και αν θελω το βραδυ να ξεκουραστω τα πανε στο θάλαμο νεογνών..ειμαι εξαντλημένη απο την ενταση , άγωνια & χειρουργειο προφανως και δε περπαταω κ ανετα,ψιλοποναγα κ ειπα να προσθεσουν φαρμακα στον ορό..κοριτσια μου δε το πιστευω πραγματικα ακομα οτι εχω 2 μωρακια στην αγκαλια μου..

Γλυκιά μου ποσό συγκινήτικο πραγματικα!!! Τα δύο μωράκια είναι ευλογία!!! Και πόσο μεγάλα μωράκια έκανες! Συγχαρητήρια πολλά!!! Μοναδικες συγκινήσεις και θαύματα στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου εξαφανίστηκα γιατί έχει γίνει κάτι τραγικό. Έχω πνευμονική εμβολη. Θρομβο στον πνεύμονα. Έκανα χθες αξονική. Τόσο καιρό που δυσκολεύομαι να αναπνεύσω και έχω όλα αυτά τα συμπτώματα δεν ήταν από τα μωράκια τελικά και το βάρος στον πνευμονα αλλά από τον θρομβο. Δεν μου είπαν δώσει ούτε σαλοσπιρ ούτε αντιθρομβωτικες στην εγκυμοσύνη.. Είναι τραγικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Γλυκιά μου ποσό συγκινήτικο πραγματικα!!! Τα δύο μωράκια είναι ευλογία!!! Και πόσο μεγάλα μωράκια έκανες! Συγχαρητήρια πολλά!!! Μοναδικες συγκινήσεις και θαύματα στην αγκαλιά σου!

Ευχαριστω πολυ!! Ναι!! Ναι 
μα τι λες τωρα !! Με τρελανες... Πως εισαι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου εξαφανίστηκα γιατί έχει γίνει κάτι τραγικό. Έχω πνευμονική εμβολη. Θρομβο στον πνεύμονα. Έκανα χθες αξονική. Τόσο καιρό που δυσκολεύομαι να αναπνεύσω και έχω όλα αυτά τα συμπτώματα δεν ήταν από τα μωράκια τελικά και το βάρος στον πνευμονα αλλά από τον θρομβο. Δεν μου είπαν δώσει ούτε σαλοσπιρ ούτε αντιθρομβωτικες στην εγκυμοσύνη.. Είναι τραγικό..

Περαστικα βρε κορίτσι μου τι γίνεται πια για όνομα του Θεου.. Περαστικο να είναι κ αυτό κ να τελειώσει εδώ η περιπετεια σου. Δλδ είσαι ακόμα νοσοκομείο δεν βγηκες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου εξαφανίστηκα γιατί έχει γίνει κάτι τραγικό. Έχω πνευμονική εμβολη. Θρομβο στον πνεύμονα. Έκανα χθες αξονική. Τόσο καιρό που δυσκολεύομαι να αναπνεύσω και έχω όλα αυτά τα συμπτώματα δεν ήταν από τα μωράκια τελικά και το βάρος στον πνευμονα αλλά από τον θρομβο. Δεν μου είπαν δώσει ούτε σαλοσπιρ ούτε αντιθρομβωτικες στην εγκυμοσύνη.. Είναι τραγικό..

Καλά δεν το πιστεύω! Πώς το βρήκαν τώρα; Τι είχες και το έψαξαν; 

Τι πρέπει να κάνεις; αντιπηκτικες μέχρι να διαλυθεί ο θρόμβος; Ή κάποια επέμβαση;

Αχ παναγιά μου να είναι το τελευταίο που σε βρισκει. Εχεις γλιτώσει από του χάρου τα δόντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου εξαφανίστηκα γιατί έχει γίνει κάτι τραγικό. Έχω πνευμονική εμβολη. Θρομβο στον πνεύμονα. Έκανα χθες αξονική. Τόσο καιρό που δυσκολεύομαι να αναπνεύσω και έχω όλα αυτά τα συμπτώματα δεν ήταν από τα μωράκια τελικά και το βάρος στον πνευμονα αλλά από τον θρομβο. Δεν μου είπαν δώσει ούτε σαλοσπιρ ούτε αντιθρομβωτικες στην εγκυμοσύνη.. Είναι τραγικό..

Αλήθεια τώρα;; Και τι γίνεται; Τι θα κανεις τώρα; Αχ κοπέλα μου τι έχεις τραβήξει εκεί. Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου εξαφανίστηκα γιατί έχει γίνει κάτι τραγικό. Έχω πνευμονική εμβολη. Θρομβο στον πνεύμονα. Έκανα χθες αξονική. Τόσο καιρό που δυσκολεύομαι να αναπνεύσω και έχω όλα αυτά τα συμπτώματα δεν ήταν από τα μωράκια τελικά και το βάρος στον πνευμονα αλλά από τον θρομβο. Δεν μου είπαν δώσει ούτε σαλοσπιρ ούτε αντιθρομβωτικες στην εγκυμοσύνη.. Είναι τραγικό..

Αχ κοριτσι μου γλυκο τι εχεις τραβήξει;; τελικά τι θα γίνει;; πως θα το αντιμετωπίσεις τώρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ειλικρινά δεν ξέρω πως επιβιώνουν εδώ οι ανθρωποι. Μέχρι και αιμοπτηση είχα εκτός από δυσποινα πλάκωμα στο στήθος και ταχυπαλμίες και δεν το σκέφτηκε κανένας. Πήγα εχθές στον παθολόγο. Την Δευτέρα βγήκαμε από το μαιευτήριο και όταν ήρθαμε σπίτι άρχισα να νιώθω χάλια. Όλο το βράδυ νόμιζα θα πεθάνω. Τεράστιο προβλημα στην αναπνοή. Μέχρι και το μπούκωμα στην μύτη που είχα με τα φλέματα ήταν συμπτωμα της πνευμονικης εμβολης. 

Δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο. Δεν εμπιστευομαι κανένα. Θα προσπαθήσω να βρω έναν αιματολογο καλό έδω και ίσως και Ελλάδα. Έχετε μήπως εσείς κάποιον της εμπιστοσύνης σας που θα μπορουσα να ζητήσω μια γνωμη εξ αποστάσεως μέχρι να έρθω στην Ελλάδα? 

Μπορεί να πρέπει να παίρνω αντιπηκτικα δια βίου τώρα. Δεν ξέρω εάν θα φύγει ποτε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου ειλικρινά δεν ξέρω πως επιβιώνουν εδώ οι ανθρωποι. Μέχρι και αιμοπτηση είχα εκτός από δυσποινα πλάκωμα στο στήθος και ταχυπαλμίες και δεν το σκέφτηκε κανένας. Πήγα εχθές στον παθολόγο. Την Δευτέρα βγήκαμε από το μαιευτήριο και όταν ήρθαμε σπίτι άρχισα να νιώθω χάλια. Όλο το βράδυ νόμιζα θα πεθάνω. Τεράστιο προβλημα στην αναπνοή. Μέχρι και το μπούκωμα στην μύτη που είχα με τα φλέματα ήταν συμπτωμα της πνευμονικης εμβολης. 

Δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο. Δεν εμπιστευομαι κανένα. Θα προσπαθήσω να βρω έναν αιματολογο καλό έδω και ίσως και Ελλάδα. Έχετε μήπως εσείς κάποιον της εμπιστοσύνης σας που θα μπορουσα να ζητήσω μια γνωμη εξ αποστάσεως μέχρι να έρθω στην Ελλάδα? 

Μπορεί να πρέπει να παίρνω αντιπηκτικα δια βίου τώρα. Δεν ξέρω εάν θα φύγει ποτε.. 

Η αιματολόγος που εκθειάζουν όλα τα κορίτσια στο φόρουμ είναι η κα Λευκού. Δεν τη γνωρίζω ούτε έχω πάει ποτε. Είναι στη Θεσσαλονίκη αλλά απ όσο ξέρω κάνει συνεδρίες μέσω Skype. Πιστεύω πως αν εξηγήσεις την κατάσταση σου θα δεχτεί να σε αναλάβει. Ας μας και κ η @Nefeliap όταν μπορέσει, την παρακολουθεί αν θυμάμαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Η αιματολόγος που εκθειάζουν όλα τα κορίτσια στο φόρουμ είναι η κα Λευκού. Δεν τη γνωρίζω ούτε έχω πάει ποτε. Είναι στη Θεσσαλονίκη αλλά απ όσο ξέρω κάνει συνεδρίες μέσω Skype. Πιστεύω πως αν εξηγήσεις την κατάσταση σου θα δεχτεί να σε αναλάβει. Ας μας και κ η @Nefeliap όταν μπορέσει, την παρακολουθεί αν θυμάμαι καλά.

@Magaiverσιγουρα θα σε δεχτει.παρε τηλ τωρα στο 231 0276766 και πες τα στη γραμματεα της!!  καταρχας εγω σταματησα την αντιπηκτικη τη μερα του τοκετού φόρεσα κατι καλτσες αντιθρομβωτικες και μετα απο 8 ωρες ξανα ξεκινησα την αντιπηκτικη και θα την κανω για 3 βδομαδες για δικη μου προστασια.να δες ! βαζω φωτο με τις οδηγιες της

C30F0096-5A38-4AC5-A994-7C5B9C9DD157.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/2/2021 at 12:07 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

@Magaiverσιγουρα θα σε δεχτει.παρε τηλ τωρα στο 231 0276766 και πες τα στη γραμματεα της!!  καταρχας εγω σταματησα την αντιπηκτικη τη μερα του τοκετού φόρεσα κατι καλτσες αντιθρομβωτικες και μετα απο 8 ωρες ξανα ξεκινησα την αντιπηκτικη και θα την κανω για 3 βδομαδες για δικη μου προστασια.να δες ! βαζω φωτο με τις οδηγιες της

C30F0096-5A38-4AC5-A994-7C5B9C9DD157.png

Αχ να σας ζησουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/2/2021 at 11:07 ΠΜ, ο/η Nefeliap είπε:

@Magaiverσιγουρα θα σε δεχτει.παρε τηλ τωρα στο 231 0276766 και πες τα στη γραμματεα της!!  καταρχας εγω σταματησα την αντιπηκτικη τη μερα του τοκετού φόρεσα κατι καλτσες αντιθρομβωτικες και μετα απο 8 ωρες ξανα ξεκινησα την αντιπηκτικη και θα την κανω για 3 βδομαδες για δικη μου προστασια.να δες ! βαζω φωτο με τις οδηγιες της

C30F0096-5A38-4AC5-A994-7C5B9C9DD157.png

Χίλια ευχαριστώ Νεφέλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Αχ να σας ζησουν!!!!!

Ευχαριστω κοπελα μου νασαι καλα! Κ σε σενα οτι καλυτερο !!πως πας εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ελα! Πηρες ; τι εγινε;;πως εισαι !!

Σήμερα ήταν κλειστά. Βγήκε τηλεφωνητής. Είχε μόνο κινητά για επείγοντα περιστατικά. Λες να πάρω στο κινητό? Δεν είμαι ασθενής της όμως και μάλλον δεν γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Magaiver είπε:

Σήμερα ήταν κλειστά. Βγήκε τηλεφωνητής. Είχε μόνο κινητά για επείγοντα περιστατικά. Λες να πάρω στο κινητό? Δεν είμαι ασθενής της όμως και μάλλον δεν γίνεται..

Εχει το κινητο για επειγοντα ναι !!αλλα γραμματεας το σηκώνει και αυτο..εγω θα επαιρνα στη θεση σου,παρε αυριο πρωι κ πες  τα στη γραμματεα να δουμε τι θα σου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/2/2021 at 4:46 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου ειλικρινά δεν ξέρω πως επιβιώνουν εδώ οι ανθρωποι. Μέχρι και αιμοπτηση είχα εκτός από δυσποινα πλάκωμα στο στήθος και ταχυπαλμίες και δεν το σκέφτηκε κανένας. Πήγα εχθές στον παθολόγο. Την Δευτέρα βγήκαμε από το μαιευτήριο και όταν ήρθαμε σπίτι άρχισα να νιώθω χάλια. Όλο το βράδυ νόμιζα θα πεθάνω. Τεράστιο προβλημα στην αναπνοή. Μέχρι και το μπούκωμα στην μύτη που είχα με τα φλέματα ήταν συμπτωμα της πνευμονικης εμβολης. 

Δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο. Δεν εμπιστευομαι κανένα. Θα προσπαθήσω να βρω έναν αιματολογο καλό έδω και ίσως και Ελλάδα. Έχετε μήπως εσείς κάποιον της εμπιστοσύνης σας που θα μπορουσα να ζητήσω μια γνωμη εξ αποστάσεως μέχρι να έρθω στην Ελλάδα? 

Μπορεί να πρέπει να παίρνω αντιπηκτικα δια βίου τώρα. Δεν ξέρω εάν θα φύγει ποτε.. 

Καλησπέρα @Magaiver! Ειλικρινά αυτή η χώρα είναι για κλωτσιές... Δεν θυμάμαι αν έχουμε μιλήσει ξανά όμως είδα το ποστ σου. Πριν λίγα χρόνια το είχε πάθει η μητέρα μου όποτε η κατάσταση αυτή μου είναι γνωστή. Πρόσεχε γιατί θέλει ακινησία τις πρώτες μέρες για να μην φύγει άλλος θρομβος, συνεχή παρακολούθηση κ αγωγή με αντιπηκτικες!!! Καταλαβαίνω το δισταγμό σου όμως ίσως πρέπει να πας νοσοκομείο άμεσα. Δεν είναι απλή κατάσταση... Χρειάζεσαι κ πνευμονολογο και αιματολογο! Σε παρακαλώ μην το πάρεις αψηφιστα είναι εν δυνάμει πολύ επικίνδυνο... Θα σου στείλω στοιχεία της αοματολογου που βλέπει τη μητέρα μου χρόνια τώρα κ είδε κ εμένα κ την αδερφή μου στις εγκυμοσύνες μας. Περαστικά σου εύχομαι κ να είναι το τελευταίο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver δες εδώ https://www.panelinios.gr/company/115904/aimatologos-stin-athina---ilisia

Φυσικά κ η κυρία Λευκού θεωρείται κορυφή! Απλά σου προτείνω μια δεύτερη γνώμη αν σου χρειαστεί. Και πάλι περαστικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ @Nefeliap @Tokyo κορίτσια.

Στα νοσοκομεία είναι άχρηστοι. Ακόμα και στην εντατική πού με έβαλαν λόγω ότι το νάτριο ήταν 118 και μου έλεγαν να μην πίνω νερό γιατί είναι τοξικό για μένα κλπ ήταν όλα βλακείες. Τα νεφρά μου δεν είχαν καλή αιμάτωση και κανένας γιατρός δεν με έστειλε σε αιματολογο.

Θα πάρω την Λευκού αύριο το πρωί. Ταυτόχρονα θα βρω αιματολογο εδώ και θα προσπαθήσω να δω εάν συμφωνουν αυτά που μου λέει με τη Λευκού πού λέτε πως είναι τόσο καλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/2/2021 at 12:07 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

@Magaiverσιγουρα θα σε δεχτει.παρε τηλ τωρα στο 231 0276766 και πες τα στη γραμματεα της!!  καταρχας εγω σταματησα την αντιπηκτικη τη μερα του τοκετού φόρεσα κατι καλτσες αντιθρομβωτικες και μετα απο 8 ωρες ξανα ξεκινησα την αντιπηκτικη και θα την κανω για 3 βδομαδες για δικη μου προστασια.να δες ! βαζω φωτο με τις οδηγιες της

C30F0096-5A38-4AC5-A994-7C5B9C9DD157.png

Απαντω εδω γιατιδεν με αφηνει να κανω παραθεση 

Καλα ειμαι συνεχιζω φυσικους ακομα μια  βλαστοκυστη θελω να κανω μεταφορα 

Ειδωμεν 

Εδω δυο 4 αα εσενα τι ποιοτητα ειχαν αυτες που πετυχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ @Nefeliap @Tokyo κορίτσια.

Στα νοσοκομεία είναι άχρηστοι. Ακόμα και στην εντατική πού με έβαλαν λόγω ότι το νάτριο ήταν 118 και μου έλεγαν να μην πίνω νερό γιατί είναι τοξικό για μένα κλπ ήταν όλα βλακείες. Τα νεφρά μου δεν είχαν καλή αιμάτωση και κανένας γιατρός δεν με έστειλε σε αιματολογο.

Θα πάρω την Λευκού αύριο το πρωί. Ταυτόχρονα θα βρω αιματολογο εδώ και θα προσπαθήσω να δω εάν συμφωνουν αυτά που μου λέει με τη Λευκού πού λέτε πως είναι τόσο καλή!

Κοριτσι μου λυπαμια πολυ για αυτο που περασες 

Εχω να σου προτεινω καναβος γεωργιος μιχαλακοπουλου καλος ανθρωπος και επιστημονας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mamamaria είπε:

Απαντω εδω γιατιδεν με αφηνει να κανω παραθεση 

Καλα ειμαι συνεχιζω φυσικους ακομα μια  βλαστοκυστη θελω να κανω μεταφορα 

Ειδωμεν 

Εδω δυο 4 αα εσενα τι ποιοτητα ειχαν αυτες που πετυχες

Άντε μπραβο, εγω ειχα ενα 3ης εμβρυο στη καταψυξη (απο φυσικο) που το αποψυξαμε για να παει βλαστοκυστη κ εγινεΑΑ και πηραμε 2 ωαρια απο τροποποιημενο φυσικο με 150 μοναδες καθε μερα περγκοβερις για 6 μερες( συνολο 900 μοναδες πενα )που τα αφησαμε για βλαστοκυστες κ αυτα και τα μεταφεραμε και τα 3 τη 5η μερα απο ωοληψια..αυτα τα 2 ηταν ΑΒ.απο πριν την τελευταια ωοληψια και μετα την ετ εκοψα ζαχαρη ,γλουτενη μαχαιρι για τυχον φλεγμονες κλπ & ετρωγα σουπερ υγιεινα & του αντρα διορθωθηκε το σπερμα με βιταμινες κ οχι καταχρήσεις.!καλη επιτυχια!!!να πανε ολα τελειαααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Θα ήθελα να σας ρωτήσω , όταν πρώτο φέρνεις τα μωράκια στο σπίτι και λογικά θα κοιμούνται μαζί σας το πρώτο καιρό που τα βαζετε; Θα έχω κρεβατακια στο παιδικό δωματιο για όλη την ημέρα αλλα για την νύχτα τι; Δεν ξέρω τι να πάρω και να μην ξοδέψω πολλα γιατί πιστεύω μέχρι το 6μηνο θα τα κάνω χρήση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mariamp είπε:

Γεια σας κορίτσια. Θα ήθελα να σας ρωτήσω , όταν πρώτο φέρνεις τα μωράκια στο σπίτι και λογικά θα κοιμούνται μαζί σας το πρώτο καιρό που τα βαζετε; Θα έχω κρεβατακια στο παιδικό δωματιο για όλη την ημέρα αλλα για την νύχτα τι; Δεν ξέρω τι να πάρω και να μην ξοδέψω πολλα γιατί πιστεύω μέχρι το 6μηνο θα τα κάνω χρήση.

Εγώ πήρα ένα παρκοκρεβατο 2 επιπέδων το οποίο γίνεται σαν λίκνο. Πεφτει η μια πλευρά κ το κολλάς στο κρεβάτι. Είναι το Milky Way της kikaboo. Έχει περίπου 90€. Εμένα με βόλεψε παρα πολύ. Εκεί κοιμίζω κ τα 2. Απλά θέλει να πάρεις κ στρωματακι γιατί αυτό που έχει είναι για παιχνίδι κ όχι για ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ πήρα ένα παρκοκρεβατο 2 επιπέδων το οποίο γίνεται σαν λίκνο. Πεφτει η μια πλευρά κ το κολλάς στο κρεβάτι. Είναι το Milky Way της kikaboo. Έχει περίπου 90€. Εμένα με βόλεψε παρα πολύ. Εκεί κοιμίζω κ τα 2. Απλά θέλει να πάρεις κ στρωματακι γιατί αυτό που έχει είναι για παιχνίδι κ όχι για ύπνο.

Από πού το πήρες; Γιατί εδώ Θεσσαλονίκη δεν το βρίσκω κάπου διαθέσιμο. Μέχρι πόσο μηνών τα κοιμιζεις εκεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...