Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια η @Magaiver σήμερα δεν έχει γράψει Ε? Λέτε να γέννησε επιτέλους το κορίτσι ?? Αναμένουμε νέα!!! 😊😊😘

Πηγαμε χθες μπας και γεννησουμε. Με κράτησαν μέχρι σήμερα αλλά με έδιωξαν πάλι.. Με πολύ πίεση δέχτηκαν να γεννήσω στις 37+0 αν και δεν συμφωνούν. Οπότε εάν δεν προκύψει κάτι μεχρι τότε κορίτσια την Τετάρτη γεννάω. Ότι τους παρακαλαω για να γεννήσω δεν το περίμενα ποτέ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Πηγαμε χθες μπας και γεννησουμε. Με κράτησαν μέχρι σήμερα αλλά με έδιωξαν πάλι.. Με πολύ πίεση δέχτηκαν να γεννήσω στις 37+0 αν και δεν συμφωνούν. Οπότε εάν δεν προκύψει κάτι μεχρι τότε κορίτσια την Τετάρτη γεννάω. Ότι τους παρακαλαω για να γεννήσω δεν το περίμενα ποτέ..

 

Μα τι τακτική είναι αυτή βρε παιδι μου... Έλεος!!! Μακάρι κορίτσι να ηρεμήσεις κ εσυ.. Είτε προκυψει ειτε οχι λίγες μέρες μείνανε!! Κάνε κουράγιο κ ετοιμάσου να τα υποδεχτείς🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Πηγαμε χθες μπας και γεννησουμε. Με κράτησαν μέχρι σήμερα αλλά με έδιωξαν πάλι.. Με πολύ πίεση δέχτηκαν να γεννήσω στις 37+0 αν και δεν συμφωνούν. Οπότε εάν δεν προκύψει κάτι μεχρι τότε κορίτσια την Τετάρτη γεννάω. Ότι τους παρακαλαω για να γεννήσω δεν το περίμενα ποτέ..

 

Κάτι είναι κι αυτό κοριτσάκι μου !!! Άντε το πολύ σε 4 μερούλες θα γνωρίσεις τα θαυματάκια σου κ θα τα ξεχάσεις όλα !! Ότι πέρασες θα σου φαίνεται πολύ μακρινό και θα το έκανες ξανά κ ξανά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Κάτι είναι κι αυτό κοριτσάκι μου !!! Άντε το πολύ σε 4 μερούλες θα γνωρίσεις τα θαυματάκια σου κ θα τα ξεχάσεις όλα !! Ότι πέρασες θα σου φαίνεται πολύ μακρινό και θα το έκανες ξανά κ ξανά!! 

Κορίτσια γράφω σε λάθος θεμα αλλά αναρωτιέμαι έμαθε καμια τι έγινε με την @karen;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια γράφω σε λάθος θεμα αλλά αναρωτιέμαι έμαθε καμια τι έγινε με την @karen;;;

Μολις το διαβασα και εχω τρελαθει..βεβαια δεν ειχα παρακολουθησει την ιστορια της :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Μολις το διαβασα και εχω τρελαθει..βεβαια δεν ειχα παρακολουθησει την ιστορια της :-(

Δεν ξέρω και εγώ πολλα αλλά απ ότι κατάλαβα είναι ότι είναι έγκυος αλλά σε πιο μήνα και ήταν για να κάνει περιδεση;; @Antelope εσυ ξέρεις κάτι παραπανω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@Σταυρι αχ αυτός ο τράχηλος! Μη σε ανησυχεί το μήκος στη βδομάδα που είσαι είναι αναμενόμενο να μειώνεται. Το παν είναι να παραμένει κλειστός. Αν είχε αρχίσει να ανοίγει θα το έβλεπε στον υπέρηχο και θα έπαιρνε πιο δραστικά μέτρα.

Έχεις καθόλου συσπάσεις; Αυτές μπορεί να προκαλούν σιγά σιγά τη μείωση αλλά μπορείς να τις περιορίσεις (μαγνήσιο, προγεστερόνη, τοκολυτικα, ξεκούραση). Γενικά υπάρχουν πολλοί τροποι να αποφευχθεί ο πρόωρος τοκετός στις μονες κυήσεις. Το καμπανάκι θα ήταν αν υπήρχε απότομη μείωση πχ από 40 να πήγαινε 10 μέσα σε μια βδομάδα.

Εμένα σκέψου που είχα και χοντρό θέμα σταμάτησαν να τον μετράνε στις 27 εβδομάδες. Τώρα μπορεί να είναι και στο 0!

Αχ, κορίτσι μου γενικώς αισιοδοξώ αλλά μ έχει πιάσει μεγάλος φόβος μην παθει κάτι το μωρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν ξέρω και εγώ πολλα αλλά απ ότι κατάλαβα είναι ότι είναι έγκυος αλλά σε πιο μήνα και ήταν για να κάνει περιδεση;; @Antelope εσυ ξέρεις κάτι παραπανω;;

Βρε κορίτσια τι να γράψει τώρα? Εάν έχει συμβεί κάτι πάρα πολύ άσχημο έχει διάθεση να μπει να μας ενωμερωσει? Μόνο εάν κάποια έχει προσωπική έπαφη μαζί της και μπορεί να την βρει εκτός φόρουμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα.. Γράφω και εγώ εδώ γιατί δεν ξέρω που να γράψω ήμαστε κοντά όλες και λίγο πολυ περναμε μαζί την εγκυμοσυνη.. Πως ειστε εσεις που Γεννησατε; πως ειστε εσεις που περιμενετε; εγώ πήγα γιατρο πριν λίγες μέρες και βρήκε τράχηλο κάτω του 20 το μωρό ήταν 1900 γραμμάρια και μου είπε να παμε τουλάχιστο στην 36η κλ εβδομάδα εγώ είμαι στην 30+5 εγώ αγχωθεί και στεναχωρηθεί πολυ φοβάμαι παρα πολυ για το μωράκι μου . Ελπίζω να με βοηθήσει ο θεος και μένα και όλες μας να γεννήσουμε όμορφα μωράκια. 

Στην 30’ειχα τραχηλο 27 κ μου δωσε ουτρο 1 πρωι κ ενα βραδυ κολπικο και μου προσθεσε και τροφοκαρντ( επαιρνα 2 πρωι κ βραδυ κ μου ειπε να παρω αλλο ενα μεσημερι) μετα δεν ξαναμετρησα με τραχηλο γιατι μου ειπε απο 32 βδομαδα κ μετα ΔΕΝ μας νοιαζει δεν μετραμε..τωρα ειμαι 36+3 κ σε μια βδομαδα ακριβως παω για γεννα με επισκληριδιο καισαρικη.δε θα εχεις θεμα απλα να εισαι ξαπλα ,μη κανεις τιποτα απο δουλειες κλπ & θα δεις που ολα μια χαρα θα πανε!! Θα φτασετε ανετα θεωρω!!!μη φοβασαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα.. Γράφω και εγώ εδώ γιατί δεν ξέρω που να γράψω ήμαστε κοντά όλες και λίγο πολυ περναμε μαζί την εγκυμοσυνη.. Πως ειστε εσεις που Γεννησατε; πως ειστε εσεις που περιμενετε; εγώ πήγα γιατρο πριν λίγες μέρες και βρήκε τράχηλο κάτω του 20 το μωρό ήταν 1900 γραμμάρια και μου είπε να παμε τουλάχιστο στην 36η κλ εβδομάδα εγώ είμαι στην 30+5 εγώ αγχωθεί και στεναχωρηθεί πολυ φοβάμαι παρα πολυ για το μωράκι μου . Ελπίζω να με βοηθήσει ο θεος και μένα και όλες μας να γεννήσουμε όμορφα μωράκια. 

Μια χαρά θα φτάσεις!!! Δεν υπάρχει περίπτωση! Απλά κάνε όσο πιο πολύ γίνεται ξεκούραση. Καθόλου ορθοστασία και πάρε προγεστερονη και μαγνήσιο όπως λένε και τα κορίτσια.

Με ένα μωρό τράχηλος 2 στον 8ο δεν μου ακούγεται καθόλου άσχημα βασικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μα τι τακτική είναι αυτή βρε παιδι μου... Έλεος!!! Μακάρι κορίτσι να ηρεμήσεις κ εσυ.. Είτε προκυψει ειτε οχι λίγες μέρες μείνανε!! Κάνε κουράγιο κ ετοιμάσου να τα υποδεχτείς🥰🥰

Δεν επιτρέπεται λέει να πάρει κάποιος γιατρός χωρίς λόγο όπως κινδυνεύουν τα μωρά ή η μητέρα νωρίτερα από τις 37+0. Γιατί τυπικά κάτω από τις 37+0 θεωρούνται πρόωρα και εάν προχωρά η κύηση απαγορεύεται βάσει πρωτοκόλλου να την διακόψεις.. Δεν μπορούσαμε να τους πιέσουμε για πιο νωρις δηλαδή με τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν ξέρω και εγώ πολλα αλλά απ ότι κατάλαβα είναι ότι είναι έγκυος αλλά σε πιο μήνα και ήταν για να κάνει περιδεση;; @Antelope εσυ ξέρεις κάτι παραπανω;;

Τι να πω βρε κορίτσια πραγματικά ανησυχώ. Δεν ξερω τι μπορει να εγινε. Η κάρεν ειναι απο τα παλιά μέλη του φόρουμ, έχει περάσει πολλά και πάντα μας στήριζε όλες στις αποτυχίες μας και χαιρόταν στις χαρές μας. Είχε τη φιλοσοφία "δεν το βάζουμε κάτω, προχωράμε". 

@karen όποτε νιώσεις την ανάγκη είμαστε εδώ για σένα να μας μιλήσεις. Μια ζεστή αγκαλιά 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η karen είπε:

Κοριτσια μου 30ιανουαριου 7παρα σήμερα  το πρωί   ηταν ο τελευταίος χτύπος 💔😭που άκουσα μετα απο την επέμβαση δεν ξέρω τι να γραψω ουτε να εκφραστω ουτε να περιγράψω συναισθήματα  ναι συνεχιζω δεν σταματάω αλλα ρε κοριτσια ποναΩ πολυ

 

Δε θέλω να το πιστέψω.... Από χθες το βράδυ  που το είδα δε μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου..

Δε ξέρω τι να σου πω....ο Θεός να σου δίνει δύναμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα λαμπαροσκοπικα λογω δίδυμης κύησης δεν ηταν ευκολο χειρουργείο το γνώριζα απο την αρχή δεν πήγαμε κολπικά για αποφύγουμε μολύνσεις και ενδομητριωση ειχαμε σίγουρη αποτυχία απο κάτω ο τράχηλος είχε ανοίξει τελείως την ημερα που εκανα εισαγωγή θέμα  λεπτών να είχα και την απώλεια και τον δυο. Τι ενα έμβρυο 👦👶ηταν πολυ χαμηλά και κοντά πράγμα που τρυπησαμε τον σάκο οχι το έμβρυο για να περάσει το ραμμα. Υπήρχε περίπτωση να φτιαξει παλι απο μόνο του το αμνιακό δεν κατάφερε η μικρή έχει τεντωθεί πλεον και έχει όλο το χώρο δικο της υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μου μολυνθεί και αυτή και να μην τα καταφέρει. Δεν ειμαι αχάριστη ουτε απαισιόδοξη αλλά ενημερώνει για ολα τα πιθανά αποτελέσματα και κατάληξη παντα συγκρατημένη. Ναι ξέρω υπήρξαν μανουλες απο εδ μέσα που γέννησαν κα πήραν τα μωρά τους  χωρίς ζωή.  Το δικο μου μπροστά σε αυτές ειναι μηδενικό. Δεν ξέρω πόσες δοκιμασίες εχω ακόμη. Νιώθω σαν να εχω κηδεία. Θελλω να χαρώ που εχω ακόμη ενα έμβρυο και το χαμένο το οποίο έφυγε για να προσπαθήσει να επιβιωσει η μικρή του που ηταν σίγουρο οτι θα έφευγαν και τα δυο μεθαύριο σε περίπτωση που δεν έμπαινε το γράμμα δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσουν και απο την αλλη θλιβομαι. Δεν ξέρω αν γέννησε καμια ολιψυχες ευχές για υγισλεστατα μωρά και καλοτυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Εκανα λαμπαροσκοπικα λογω δίδυμης κύησης δεν ηταν ευκολο χειρουργείο το γνώριζα απο την αρχή δεν πήγαμε κολπικά για αποφύγουμε μολύνσεις και ενδομητριωση ειχαμε σίγουρη αποτυχία απο κάτω ο τράχηλος είχε ανοίξει τελείως την ημερα που εκανα εισαγωγή θέμα  λεπτών να είχα και την απώλεια και τον δυο. Τι ενα έμβρυο 👦👶ηταν πολυ χαμηλά και κοντά πράγμα που τρυπησαμε τον σάκο οχι το έμβρυο για να περάσει το ραμμα. Υπήρχε περίπτωση να φτιαξει παλι απο μόνο του το αμνιακό δεν κατάφερε η μικρή έχει τεντωθεί πλεον και έχει όλο το χώρο δικο της υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μου μολυνθεί και αυτή και να μην τα καταφέρει. Δεν ειμαι αχάριστη ουτε απαισιόδοξη αλλά ενημερώνει για ολα τα πιθανά αποτελέσματα και κατάληξη παντα συγκρατημένη. Ναι ξέρω υπήρξαν μανουλες απο εδ μέσα που γέννησαν κα πήραν τα μωρά τους  χωρίς ζωή.  Το δικο μου μπροστά σε αυτές ειναι μηδενικό. Δεν ξέρω πόσες δοκιμασίες εχω ακόμη. Νιώθω σαν να εχω κηδεία. Θελλω να χαρώ που εχω ακόμη ενα έμβρυο και το χαμένο το οποίο έφυγε για να προσπαθήσει να επιβιωσει η μικρή του που ηταν σίγουρο οτι θα έφευγαν και τα δυο μεθαύριο σε περίπτωση που δεν έμπαινε το γράμμα δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσουν και απο την αλλη θλιβομαι. Δεν ξέρω αν γέννησε καμια ολιψυχες ευχές για υγισλεστατα μωρά και καλοτυχα

Κορίτσι μου καλό εύχομαι να τα καταφέρει η μικρούλα σου!! Από τα βάθη της ψυχής μου!! Δε μπορώ να διανοηθώ το πως μπορεί να αισθάνεσαι. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχεις σε λίγο καιρό τη μπουμπουκα σου αγκαλιά να απαλύνει ο πόνος σου κ να ηρεμήσει η ψυχούλα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου καλό εύχομαι να τα καταφέρει η μικρούλα σου!! Από τα βάθη της ψυχής μου!! Δε μπορώ να διανοηθώ το πως μπορεί να αισθάνεσαι. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχεις σε λίγο καιρό τη μπουμπουκα σου αγκαλιά να απαλύνει ο πόνος σου κ να ηρεμήσει η ψυχούλα σου 

Γλυκια μου @karen οι γυναίκες από τη φυση μας ήμαστε δυνατές.. Όλα θα πάνε καλά πιστευω θα τα καταφέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Εκανα λαμπαροσκοπικα λογω δίδυμης κύησης δεν ηταν ευκολο χειρουργείο το γνώριζα απο την αρχή δεν πήγαμε κολπικά για αποφύγουμε μολύνσεις και ενδομητριωση ειχαμε σίγουρη αποτυχία απο κάτω ο τράχηλος είχε ανοίξει τελείως την ημερα που εκανα εισαγωγή θέμα  λεπτών να είχα και την απώλεια και τον δυο. Τι ενα έμβρυο 👦👶ηταν πολυ χαμηλά και κοντά πράγμα που τρυπησαμε τον σάκο οχι το έμβρυο για να περάσει το ραμμα. Υπήρχε περίπτωση να φτιαξει παλι απο μόνο του το αμνιακό δεν κατάφερε η μικρή έχει τεντωθεί πλεον και έχει όλο το χώρο δικο της υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μου μολυνθεί και αυτή και να μην τα καταφέρει. Δεν ειμαι αχάριστη ουτε απαισιόδοξη αλλά ενημερώνει για ολα τα πιθανά αποτελέσματα και κατάληξη παντα συγκρατημένη. Ναι ξέρω υπήρξαν μανουλες απο εδ μέσα που γέννησαν κα πήραν τα μωρά τους  χωρίς ζωή.  Το δικο μου μπροστά σε αυτές ειναι μηδενικό. Δεν ξέρω πόσες δοκιμασίες εχω ακόμη. Νιώθω σαν να εχω κηδεία. Θελλω να χαρώ που εχω ακόμη ενα έμβρυο και το χαμένο το οποίο έφυγε για να προσπαθήσει να επιβιωσει η μικρή του που ηταν σίγουρο οτι θα έφευγαν και τα δυο μεθαύριο σε περίπτωση που δεν έμπαινε το γράμμα δεν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσουν και απο την αλλη θλιβομαι. Δεν ξέρω αν γέννησε καμια ολιψυχες ευχές για υγισλεστατα μωρά και καλοτυχα

Κορίτσι μου τι να πω.. Έχω σοκαριστεί πάρα πολυ. Και εγώ έχω ενδομητριωση και όταν έκανα περιδεση στην 24η εβδομάδα ειχα βακτήριο. Μπαίνω στην θέση σου και σκέφτομαι αυτό που βιώνεις! Μόνο δύναμη μπορώ να σου ευχηθώ! Το άλλο μωράκι σε χρειάζεται! Κάνε ο,τι μπορεις να σταθείς δυνατή για εκείνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου κουράγιο. Είναι λογικό να έχεις πένθος, έχασες ένα μωρό. Η κορούλα σου όμως είναι εκεί και από αυτή  θα αντλείς αισιοδοξία και θα τα καταφέρετε και οι δύο γιατί είστε ηρωίδες! 

Φαντάζομαι είστε ακόμα μέσα στο νοσοκομείο οπότε λογικά θα σου δίνουν ενδοφλέβια αντιβιοτικά. Οι πρώτες μέρες είναι κρίσιμες αλλά θα περάσουν.

Συγνωμη κι όλας αν γίνομαι αδιάκριτη, αλλά δεν κατάλαβα, έχασες το έμβρυο κατά την διάρκεια της επέμβασης; γεννηθηκε κολπικά και ζωντανό; κι εσυ ήσουν υπό ολική αναισθησία όταν συνέβαινε όλο αυτό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κάτι είναι κι αυτό κοριτσάκι μου !!! Άντε το πολύ σε 4 μερούλες θα γνωρίσεις τα θαυματάκια σου κ θα τα ξεχάσεις όλα !! Ότι πέρασες θα σου φαίνεται πολύ μακρινό και θα το έκανες ξανά κ ξανά!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Αννιε μου!!! Ανυπομονώ βασικά να τα δω! Νιώθω ότι θα σπάσουν τα νερά σήμερα για κάποιο λόγο.. Δεν ξέρω.. Πολύ κινητικότητα υπάρχει στην κοιλιά. Τα μωρά κλωτσάνε σαν τρελά. Σα να έχουν παραστριμωχτει εκεί μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@karen μου κουράγιο. Είναι λογικό να έχεις πένθος, έχασες ένα μωρό. Η κορούλα σου όμως είναι εκεί και από αυτή  θα αντλείς αισιοδοξία και θα τα καταφέρετε και οι δύο γιατί είστε ηρωίδες! 

Φαντάζομαι είστε ακόμα μέσα στο νοσοκομείο οπότε λογικά θα σου δίνουν ενδοφλέβια αντιβιοτικά. Οι πρώτες μέρες είναι κρίσιμες αλλά θα περάσουν.

Συγνωμη κι όλας αν γίνομαι αδιάκριτη, αλλά δεν κατάλαβα, έχασες το έμβρυο κατά την διάρκεια της επέμβασης; γεννηθηκε κολπικά και ζωντανό; κι εσυ ήσουν υπό ολική αναισθησία όταν συνέβαινε όλο αυτό; 

Καλη σας μέρα.οχι μετά από δυο μέρες από το χειρουργείο στην προσπάθεια να περαστεί το ράμμα το ένα έμβρυο ήταν πολύ χαμηλά και κοντά τράχηλο το οποίο και τρύπησε ο σάκος του χάθηκε από φλεγμονή και όχι Α από απώλεια αμνιο φτιάχνεται πάλι μόνο του ο σάκος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλη σας μέρα.οχι μετά από δυο μέρες από το χειρουργείο στην προσπάθεια να περαστεί το ράμμα το ένα έμβρυο ήταν πολύ χαμηλά και κοντά τράχηλο το οποίο και τρύπησε ο σάκος του χάθηκε από φλεγμονή και όχι Α από απώλεια αμνιο φτιάχνεται πάλι μόνο του ο σάκος 

Δειξε κουράγιο για την κόρη σου κ ολα θα πανε καλα... Είναι δυσκολο αυτο που περνας, αλλά σκέψου το κοριτσάκι σου που είναι εκεί κ μεγαλώνει μέσα σου..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια... Σήμερα είχαμε γιατρο ολα καλα με τις μικρές.. 980 κ 1100 γραμμάρια πηγαμε. Πως μας βρίσκετε? 27+5 σήμερα.. @Magaiver περιμενουμε νέα σου... Έγινε τίποτα τη νυχτα που είχες προαισθημα?? Θα έχουμε πολλα γεννητουρια αυτές τις μέρες.. @Nefeliapερχεται κ η Μερα σου. Ποιο άλλο κορίτσι ειναι τώρα? @Antelope?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κορίτσια... Σήμερα είχαμε γιατρο ολα καλα με τις μικρές.. 980 κ 1100 γραμμάρια πηγαμε. Πως μας βρίσκετε? 27+5 σήμερα.. @Magaiver περιμενουμε νέα σου... Έγινε τίποτα τη νυχτα που είχες προαισθημα?? Θα έχουμε πολλα γεννητουρια αυτές τις μέρες.. @Nefeliapερχεται κ η Μερα σου. Ποιο άλλο κορίτσι ειναι τώρα? @Antelope?  

Στην 26+3 τα δικα μου ηταν 950 και 910g κ ειχα τραχηλο 32.συγκρινω λοιπον κ λεω οτι τελεια ειναι τα μωρακια σου ! Ερχεται ναι ,εγω αγχος κ αγωνια..γιατι ημουν μεχρι στιγμης πολυ χαλαρη.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κορίτσια... Σήμερα είχαμε γιατρο ολα καλα με τις μικρές.. 980 κ 1100 γραμμάρια πηγαμε. Πως μας βρίσκετε? 27+5 σήμερα.. @Magaiver περιμενουμε νέα σου... Έγινε τίποτα τη νυχτα που είχες προαισθημα?? Θα έχουμε πολλα γεννητουρια αυτές τις μέρες.. @Nefeliapερχεται κ η Μερα σου. Ποιο άλλο κορίτσι ειναι τώρα? @Antelope?  

27+3 ήταν 1000 και 1100 γραμμάρια! Στα ιδια δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...