Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διδυμομανούλες 2021


annie!

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Α κορίτσια βρήκα τις εξετάσεις μου. 1 Οκτωβρίου που ήμουν 17w1d λέει μήκος τραχήλου 42 mm.. αυτό πώς γνωρίζω αν είναι καλό ή όχι;

Μια χαρά είναι ο τράχηλος σου κοριτσάκι μου!!! Εμένα στην 22η βδομάδα που τον μέτρησε ήταν 34mm και μου είπε ο γιατρός όλα καλά!!! Πάντως εάν έχεις δίδυμα ο γυναικολόγος σου το ελέγχει τακτικά, όταν πας για υπέρηχο την επόμενη φορά ρώτησε τον για να σου πει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Μια χαρά είναι ο τράχηλος σου κοριτσάκι μου!!! Εμένα στην 22η βδομάδα που τον μέτρησε ήταν 34mm και μου είπε ο γιατρός όλα καλά!!! Πάντως εάν έχεις δίδυμα ο γυναικολόγος σου το ελέγχει τακτικά, όταν πας για υπέρηχο την επόμενη φορά ρώτησε τον για να σου πει! 

Α ωραία τότε! Ναι θα πάω 22w1d για Β’ επιπέδου και θα ρωτήσω αν είναι να μου εξηγήσει τι σημαίνει αυτό. Δίδυμα έχω! Παίρνεις κάτι; Εμένα μου είπε καθημερινά ούτρο υπόθετα μέχρι τέλους. Τώρα παίρνω 2 πρωί βράδυ αλλά αν δεν έχω ενοχλήσεις γενικά θα μειώσει σε ενα κάποια στιγμή. Για να δούμε. Δεν εχω πονους αλλα προληπτικα τα παίρνω γιατί είμαι αρκετές ωρες στο πόδι και αμα νιώσω πόνο στην μέση έστω από κούραση αγχώνομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Α ωραία τότε! Ναι θα πάω 22w1d για Β’ επιπέδου και θα ρωτήσω αν είναι να μου εξηγήσει τι σημαίνει αυτό. Δίδυμα έχω! Παίρνεις κάτι; Εμένα μου είπε καθημερινά ούτρο υπόθετα μέχρι τέλους. Τώρα παίρνω 2 πρωί βράδυ αλλά αν δεν έχω ενοχλήσεις γενικά θα μειώσει σε ενα κάποια στιγμή. Για να δούμε. Δεν εχω πονους αλλα προληπτικα τα παίρνω γιατί είμαι αρκετές ωρες στο πόδι και αμα νιώσω πόνο στην μέση έστω από κούραση αγχώνομαι

Κι εμένα στη Β επιπέδου τον μέτρησε τελευταία φορά και ήταν τόσο, ακριβώς 22w1d ήμουν κι εγώ. Κι εγώ παίρνω 1 ουτρο το βράδυ και μου είπε μέχρι τέλους θα το παίρνω γιατί βοηθάει.. βέβαια παίρνω και μαγνήσιο, σίδηρο, ασβέστιο κ.τ.λ!!! Αντε με το καλό τώρα η Β επιπέδου και να προσέχεις όσο μπορείς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κι εμένα στη Β επιπέδου τον μέτρησε τελευταία φορά και ήταν τόσο, ακριβώς 22w1d ήμουν κι εγώ. Κι εγώ παίρνω 1 ουτρο το βράδυ και μου είπε μέχρι τέλους θα το παίρνω γιατί βοηθάει.. βέβαια παίρνω και μαγνήσιο, σίδηρο, ασβέστιο κ.τ.λ!!! Αντε με το καλό τώρα η Β επιπέδου και να προσέχεις όσο μπορείς!!!! 

Κατάλαβα.. και γω όπως τα λες! Άντε να πανε όλα καλά κ σε σένα που είσαι πιο μπροστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi 89 είπε:

Α κορίτσια βρήκα τις εξετάσεις μου. 1 Οκτωβρίου που ήμουν 17w1d λέει μήκος τραχήλου 42 mm.. αυτό πώς γνωρίζω αν είναι καλό ή όχι;

Μόνο καλός;;; Εμένα στην αυχενική που ήταν 39mm θεωρούταν καλός όχι 42 και στην 18η βδομάδα.. Το χαμηλότερο όριο ασφαλείας είναι το 25mm. Λουλούδι είσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μόνο καλός;;; Εμένα στην αυχενική που ήταν 39mm θεωρούταν καλός όχι 42 και στην 18η βδομάδα.. Το χαμηλότερο όριο ασφαλείας είναι το 25mm. Λουλούδι είσαι!! 

Ευχαριστώ πολύ! Εσύ Άννυ πόσων βδομάδων είσαι; Μακάρι να προχωράμε καλά όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Εσύ Άννυ πόσων βδομάδων είσαι; Μακάρι να προχωράμε καλά όλες! 

Σήμερα μπήκα στην 25η, 24+1 ακριβώς. Μακάρι κοπέλα μου μακάρι!! Να πάρουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σήμερα μπήκα στην 25η, 24+1 ακριβώς. Μακάρι κοπέλα μου μακάρι!! Να πάρουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας!!

Βρε μεγάλωσαν τα μικρά μας!!! Τι όμορφα.. όλο κ κοντεύεις!! Υποθέτω με καισαρικη θα πας ε?? Εμένα έτσι Μ πε τουλάχιστον.. εγώ μπήκα στη 13η ..έχω αυχενικη την Δευτέρα 🙏👶👶 είχες δει φύλο εσύ τότε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σήμερα μπήκα στην 25η, 24+1 ακριβώς. Μακάρι κοπέλα μου μακάρι!! Να πάρουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας!!

Άντε το φάγαμε το μισό και παραπάνω! Εσύ ειδικά! Με το καλό!!! Θα τα ξαναπούμε βέβαια αλλά οι ευχές πάντα ειναι ευχάριστες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βρε μεγάλωσαν τα μικρά μας!!! Τι όμορφα.. όλο κ κοντεύεις!! Υποθέτω με καισαρικη θα πας ε?? Εμένα έτσι Μ πε τουλάχιστον.. εγώ μπήκα στη 13η ..έχω αυχενικη την Δευτέρα 🙏👶👶 είχες δει φύλο εσύ τότε??

Ναι ναι μεγάλωσαν!!! Αχ τι ωραία!! Θα ξετρελαθείτε!!! Ναι είδαμε φύλο. Το αγοράκι μας το είχε πει με σιγουριά, στο κορίτσι είπε μάλλον αλλά κοριτσάκι είναι τελικά. Σωστά υποθέτεις δεν το διαπραγματευέται ο γιατρός. Και καλύτερα να σου πω, με 2 μωρά δεν είναι να ρισκάρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι ναι μεγάλωσαν!!! Αχ τι ωραία!! Θα ξετρελαθείτε!!! Ναι είδαμε φύλο. Το αγοράκι μας το είχε πει με σιγουριά, στο κορίτσι είπε μάλλον αλλά κοριτσάκι είναι τελικά. Σωστά υποθέτεις δεν το διαπραγματευέται ο γιατρός. Και καλύτερα να σου πω, με 2 μωρά δεν είναι να ρισκάρεις.

Συμφωνώ απόλυτα κ εγώ φοβάμαι άλλωστε.. πως θα βγουν 🤣🤣 οπότε καλύτερα με καισαρική.. ας είναι γερά πρώτα απ' όλα  κ αν κάθονται καλά ας δούμε κ φύλο χαχα.. ε ναι στο αγοράκι τι να μπερδέψει οπότε το λέει με σιγουριά... Τι καλααα ένα κ ένα θα έχετε 👶👶❣️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι ναι μεγάλωσαν!!! Αχ τι ωραία!! Θα ξετρελαθείτε!!! Ναι είδαμε φύλο. Το αγοράκι μας το είχε πει με σιγουριά, στο κορίτσι είπε μάλλον αλλά κοριτσάκι είναι τελικά. Σωστά υποθέτεις δεν το διαπραγματευέται ο γιατρός. Και καλύτερα να σου πω, με 2 μωρά δεν είναι να ρισκάρεις.

Κοριτσάκι εσύ πώς είσαι, πώς πάει το καθησιο??? Τι σου είπε για τον τράχηλο, είχες τίποτα συσπάσεις και μειώθηκε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κοριτσάκι εσύ πώς είσαι, πώς πάει το καθησιο??? Τι σου είπε για τον τράχηλο, είχες τίποτα συσπάσεις και μειώθηκε??? 

Καλά πάει περιμένω να περάσουν οι μέρες να δούμε τι γίνεται. Όχι δε μου είπε κάτι τέτοιο, ούτε συσπάσεις κατάλαβα να έχω. Στο γιατρό μου δεν έχω πάει ακόμα, τη Δευτέρα θα πάω. Απ ότι κατάλαβα είναι συνηθισμένη επιπλοκή στα δίδυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά πάει περιμένω να περάσουν οι μέρες να δούμε τι γίνεται. Όχι δε μου είπε κάτι τέτοιο, ούτε συσπάσεις κατάλαβα να έχω. Στο γιατρό μου δεν έχω πάει ακόμα, τη Δευτέρα θα πάω. Απ ότι κατάλαβα είναι συνηθισμένη επιπλοκή στα δίδυμα.

Κατάλαβα γιατί κι εγώ αναρωτιέμαι τι γίνεται με τον τράχηλο και τι τον επηρεάζει.. δε περνάνε κι οι μέρες να πάω κι εγώ να με δει.. ελπίζω να είναι όλα καλά με σένα και να μη χρειαστείς κάτι παραπάνω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κατάλαβα γιατί κι εγώ αναρωτιέμαι τι γίνεται με τον τράχηλο και τι τον επηρεάζει.. δε περνάνε κι οι μέρες να πάω κι εγώ να με δει.. ελπίζω να είναι όλα καλά με σένα και να μη χρειαστείς κάτι παραπάνω!!! 

Μου ειπε εμενα οτι συμβαινει διοτι 1) απο κουραση 2) ιστορικο 3) κληρονομικο και το θελουν πανω απο 25 ,οι συσπασεις δεν εχουν να κανουν..και αν εχουμε θα της καταλαβουμε γιατί γινεται τελειως πετρα η κοιλια.εμενα μου δωσε για προστασια και καλά, 2 τροφοκαρντ τη μερα π και βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Μου ειπε εμενα οτι συμβαινει διοτι 1) απο κουραση 2) ιστορικο 3) κληρονομικο και το θελουν πανω απο 25 ,οι συσπασεις δεν εχουν να κανουν..και αν εχουμε θα της καταλαβουμε γιατί γινεται τελειως πετρα η κοιλια.εμενα μου δωσε για προστασια και καλά, 2 τροφοκαρντ τη μερα π και βραδυ

Καλά κι εγώ παίρνω 3 τροφοκαρντ, απλά αναρωτιόμουν μήπως τον επηρεάζουν κι οι συσπάσεις.. να σου πω την αλήθεια κι εγώ δε ξέρω αν κάνω συσπάσεις θα τον ρωτήσω την Τετάρτη που θα πάω γιατί κάποιες φορές αισθάνομαι σφυξιμο στην κοιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλά κι εγώ παίρνω 3 τροφοκαρντ, απλά αναρωτιόμουν μήπως τον επηρεάζουν κι οι συσπάσεις.. να σου πω την αλήθεια κι εγώ δε ξέρω αν κάνω συσπάσεις θα τον ρωτήσω την Τετάρτη που θα πάω γιατί κάποιες φορές αισθάνομαι σφυξιμο στην κοιλιά. 

Ναι να το πεις! οτιδηποτε νοιωθουμε πρεπει να το λεμε τελικα..εγω κρατιουμουνα οταν ξαπλωνα ανασκελα και θεωρουσα οτι ειναι φυσιολογικο να νοιωθω μία πιεση δηλ αν δε του λεγα δε θα μαθαινα ποτε οτι εχω το συνδρομο κατω κοιλη φλεβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι να το πεις! οτιδηποτε νοιωθουμε πρεπει να το λεμε τελικα..εγω κρατιουμουνα οταν ξαπλωνα ανασκελα και θεωρουσα οτι ειναι φυσιολογικο να νοιωθω μία πιεση δηλ αν δε του λεγα δε θα μαθαινα ποτε οτι εχω το συνδρομο κατω κοιλη φλεβα..

Γεια σου Νεφέλη.. είδα αυτό που έγραψες για την πίεση.. δηλαδή; Πού την ένιωθες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi 89 είπε:

Γεια σου Νεφέλη.. είδα αυτό που έγραψες για την πίεση.. δηλαδή; Πού την ένιωθες; 

Ελα κοριτσακι μου, στο στηθος, νομιζα θα παθω καρδιακό χαχα και ειχα δυσπνια βασικα και με επιανε σαν αρρυθμια σαν ταχυκαρδια κατι τετοιο  περιεργο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ελα κοριτσακι μου, στο στηθος, νομιζα θα παθω καρδιακό χαχα και ειχα δυσπνια βασικα και με επιανε σαν αρρυθμια σαν ταχυκαρδια κατι τετοιο  περιεργο..

Κατάλαβα.. αχ μικροθεματάκια που μας ανησυχούν όμως τόσο πολύ.. να περνάνε μόνο! Και γω έχω κάτι περίεργα σαν αυτά που μου λες, αλλά γνωρίζω ότι έχω διαφραγματοκήλη οπότε τα περίμενα. Δεν ξέρω πόσο θα χειροτερέψουν.. αναμένουμε! Περαστικά να ειναι οπως ειπαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap πρέπει δηλαδη να κάθεσαι με τέτοιο τρόπο ώστε να μην πιέζεται η κάτω κοίλη φλέβα ε; Όπως όλοι μας δηλαδή, αλλά εσύ έχεις έναν λόγο παραπάνω. Το καλύτερο λένε πάντα είναι στην αριστερή πλευρά για να μην επιβαρύνονται τα όργανα και η κυκλοφορία. Το βράδυ τουλάχιστον μπορείς να το ελέγξεις; Γιατί εγώ πολύ συχνά γυρίζω στον ύπνο μου χωρίς να το καταλάβω και ξυπνάω ανάσκελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Evi 89 είπε:

Κατάλαβα.. αχ μικροθεματάκια που μας ανησυχούν όμως τόσο πολύ.. να περνάνε μόνο! Και γω έχω κάτι περίεργα σαν αυτά που μου λες, αλλά γνωρίζω ότι έχω διαφραγματοκήλη οπότε τα περίμενα. Δεν ξέρω πόσο θα χειροτερέψουν.. αναμένουμε! Περαστικά να ειναι οπως ειπαμε!!

Μπορεί και να μην χειροτερέψουν, μην το γρουσουζευεις! Χαχα. Όντως πολλά θεματάκια θα έχουμε, ειδικά από δω και πέρα που θα αρχίσουμε να βαραίνουμε. Αλλά λίγοι μήνες μείνανε θα τι αντέξουμε για τα βλαστάρια μας! Είσαι και μικρούλα εσύ, ούτε που θα το καταλάβεις!

Αλήθεια πόσο χρονών είστε κορίτσια; εγω πλησιάζω τα 40

Όσο για τον τράχηλο, είσαι σούπερ! Λογικά στην Β επιπέδου θα σου τον μετρήσει και διακολπικά για να είναι πιο ακριβής η μέτρηση :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap πρέπει δηλαδη να κάθεσαι με τέτοιο τρόπο ώστε να μην πιέζεται η κάτω κοίλη φλέβα ε; Όπως όλοι μας δηλαδή, αλλά εσύ έχεις έναν λόγο παραπάνω. Το καλύτερο λένε πάντα είναι στην αριστερή πλευρά για να μην επιβαρύνονται τα όργανα και η κυκλοφορία. Το βράδυ τουλάχιστον μπορείς να το ελέγξεις; Γιατί εγώ πολύ συχνά γυρίζω στον ύπνο μου χωρίς να το καταλάβω και ξυπνάω ανάσκελα

Ολες μικρες ειστε εγω ειμαι η γρια 42 χαχα.ευτυχως ποτε δε μπορουσα να κοιμηθώ ανασκελα..Ναι ξαπλωνω αριστερα ή δεξια εμβρυικη θεση παντα.στο ανασκελα βεβαια δε συμβαινει παντα αν πχ βλεπω tv με λιγο πιο σηκωμενο κεφαλι ειμαι οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ δεν είμαι στα καλύτερα μου. Πήγαμε γιατρό σήμερα και ο τράχηλος πήρε την κάτω βόλτα. Έχει κάνει χοάνη κ είναι στα 15mm😔. Θα κάνουμε περιδεση το Σάββατο, ξάπλα κ μετράμε εβδομαδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...