Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

Κοριτσια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ! Σας ευχομαι τα καλυτερα!! Ειλικριμα τα συναισθηματα ειναι πρωτογνωρα!! Δεν ξερω!! Θα τρελαθω απ την χαρα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου! Να είσαι ήρεμη! Όλα καλά θα είναι! Περιμένουμε νέα! Ίσως σου πει και το φύλο!😘

Αααχ μακάρι.. Τι κακό είναι αυτο που με έχει καταβάλει.. Να έρθει επιτέλους η ώρα να πάνε να ηρεμισω😑

Ναιι θα σας στείλω με το που τελειώσω🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι την μελετάς; Μπορεί και να αλλάξει γνώμη αυτή την φορά και να πάει αλλού για διακοπές!😄 Τουλάχιστον για κανένα 9μηνο! 😉

Εδώ μαζί μου είναι η κυρία απλά μάλλον δεν έχει αποφασίσει ακόμα αν θα μείνει... Χαχαχα.... Ακομα δεν έχω κανονική ροή.... Βέβαια μπορεί να φταίει και το ότι πήγα στη θάλασσα εχθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ! Σας ευχομαι τα καλυτερα!! Ειλικριμα τα συναισθηματα ειναι πρωτογνωρα!! Δεν ξερω!! Θα τρελαθω απ την χαρα μου!!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια.. Η τιμή είναι τέλεια πριν καν έχεις δκαθυστερηση.. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Δεν θα το πιστεψετε! Εχω παθει ΣΟΚ! Ειμαι Κρητη διακοπες γιατι ειναι ο αντρας μου απο το Ηρακλειο και χθες επεμενε ο αντρας μου να κανω χοριακη. Χωρις καθυστερηση. Πηγα. Και τι να δω; 64,5!! Θα τρελαθω! 

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να πάνε όλα τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια συγγνώμη για την εντελώς άσχετη ερώτηση αλλά πραγματικά θέλω βοήθεια, πόσα χρήματα θα δίνατε σε μια κοπέλα που θα ερχόταν σπίτι σας για ένα μαγείρεμα και να μαζέψει το νεροχύτη; έχω πλυντήριο δε θα πλένει  τα πιάτα, μόνο θα τα βάζει στο πλυντήριο 

Αυτό είναι ανάλογα αγάπη, φαντάζομαι πάει με την ώρα..4-6€ παίρνουν, πιστεύω είναι καλά γιατί πόσες ώρες θα κάθεται; 1-2 ώρες να φανταστώ άντε 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Δεν θα το πιστεψετε! Εχω παθει ΣΟΚ! Ειμαι Κρητη διακοπες γιατι ειναι ο αντρας μου απο το Ηρακλειο και χθες επεμενε ο αντρας μου να κανω χοριακη. Χωρις καθυστερηση. Πηγα. Και τι να δω; 64,5!! Θα τρελαθω! 

Πωπωω συγχαρητήρια αγάπη τι τέλεια νέα 😍😍 Είμαι σίγουρη θα είναι οι πιο τέλειες διακοπές αυτές, θα σου μείνουν αξέχαστες 😃😄🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ! Σας ευχομαι τα καλυτερα!! Ειλικριμα τα συναισθηματα ειναι πρωτογνωρα!! Δεν ξερω!! Θα τρελαθω απ την χαρα μου!!

Δεν μας είπες τον άντρα σου τι τον υποψιασε και επεμενε να κάνεις χοριακη? Έβλεπε κάτι που εσύ δεν έδινες σημασία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Αυτό είναι ανάλογα αγάπη, φαντάζομαι πάει με την ώρα..4-6€ παίρνουν, πιστεύω είναι καλά γιατί πόσες ώρες θα κάθεται; 1-2 ώρες να φανταστώ άντε 3

1 ώρα κάθε μέρα θέλω ένα φαΐ και τα πιατα στο πλυντήριο τίποτα άλλο, σκέφτομαι με το μήνα να της προτείνω και όχι με τη μέρα και σε περίπτωση που θέλω κάτι παραπάνω από δουλειές κανονικά 5 ή 6 ευρώ όσο παίρνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/8/2020 at 11:29 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές και τις σκέψεις σας..κι εγώ σαν χθες το θυμάμαι που ανέβασα το θετικό τεστακι μου..δεν το πιστεύω ότι ήρθε ο καιρός να την πάρω αγκαλιά..με το καλό εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα και οι εγκυουλες μας να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη και να περιμένουμε μέρα μέρα και τα δικά σας μωρά..θα σας ενημερώσω όταν γενναμε να μας στείλετε λίγη θετική ενέργεια που έχει μπόλικη η ομάδα μας..

Κορίτσι μου τι κάνεις? Έχουμε κανένα νέο? Από μέρα σε μέρα περιμένεις τώρα??? 

Με το καλό κ με ένα πόνο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@Kardoula1991 πως πήγε ο υπέρηχος;;; 

Ολα τέλεια με την αυχενική.. Μεγάλωσε κ άλλο το μικρό μας😍 πάλι κουνιόταν σαν τρελό αλλά συνεργάστηκε και τελειώσαμε μέσα σε 20λεπτα..για down βγήκαν τα αποτελέσματα 1:9999🤗 και μας είπε και 90% ότι θα είναι μπέμπης💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ολα τέλεια με την αυχενική.. Μεγάλωσε κ άλλο το μικρό μας😍 πάλι κουνιόταν σαν τρελό αλλά συνεργάστηκε και τελειώσαμε μέσα σε 20λεπτα..για down βγήκαν τα αποτελέσματα 1:9999🤗 και μας είπε και 90% ότι θα είναι μπέμπης💙💙💙

Μπραβο ❤️❤️ όλα τέλειααα... Θα τρελάθηκε ο μπαμπάς με τον μπέμπη..😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Δεν θα το πιστεψετε! Εχω παθει ΣΟΚ! Ειμαι Κρητη διακοπες γιατι ειναι ο αντρας μου απο το Ηρακλειο και χθες επεμενε ο αντρας μου να κανω χοριακη. Χωρις καθυστερηση. Πηγα. Και τι να δω; 64,5!! Θα τρελαθω! 

συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Μπραβο ❤️❤️ όλα τέλειααα... Θα τρελάθηκε ο μπαμπάς με τον μπέμπη..😍

Η αλήθεια είναι ότι λέγαμε πως θα είναι κοριτσάκι και πήραμε μια κρυαδα όταν μας το είπε χαχαχα αλλά προς θεού.. γερό να είναι το μωρό μας και ας έχει και λιλι😂😂 το φύλλο δεν έχει καμία σημασία μπροστά σ αυτό το θαύμα😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! 

ΥΓ:Δεν μπορώ να βγάλω την παραθεση

Καλημέρα lacostaki!

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Δεν μας είπες τον άντρα σου τι τον υποψιασε και επεμενε να κάνεις χοριακη? Έβλεπε κάτι που εσύ δεν έδινες σημασία? 

Καλημερα κοριτσια! Αν θυμαστε, εγω καθε μηνα πριν αδιαθετησω ειχα καφε υγρα απο την 23η μερα! 
Λοιπον, αυτο το μηνα, ειχα μια καφε γραμμη στο σερβιετακι την 21η μερα. Νευριασα, απογοητευτηκα, στεναχωρηθηκα. Αφου για να κατλαβετε, πηγα και αγορασα nurofen. Απο εκεινη την ωρα ειχα ελαχιστα καφε υγρα. Την επομενη μερα, πηγα για μπανιο στην θαλασσα. Οταν επεσε ο ηλιος και κρυωσε το νερο, ενιωθα να με ποναει κ να με τραβαει η κοιλια. Και λεω ερχεται η περιοδος. Το βραδυ που ξαπλωσα ειχα πονους περιοδου, οι οποιοι με ξυπνησαν στις 6 το πρωι! Εγω γενικα δεν ξυπναω ποτε στον υπνο. Την 24 μερα λοιπον, ο αντρας μου επεμενε πως ειμαι εγκυος. Εγω επεμενα πως οχι. Ετσι με επεισε και πηγαμε στο μικροβιολογικο. Αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Αν θυμαστε, εγω καθε μηνα πριν αδιαθετησω ειχα καφε υγρα απο την 23η μερα! 
Λοιπον, αυτο το μηνα, ειχα μια καφε γραμμη στο σερβιετακι την 21η μερα. Νευριασα, απογοητευτηκα, στεναχωρηθηκα. Αφου για να κατλαβετε, πηγα και αγορασα nurofen. Απο εκεινη την ωρα ειχα ελαχιστα καφε υγρα. Την επομενη μερα, πηγα για μπανιο στην θαλασσα. Οταν επεσε ο ηλιος και κρυωσε το νερο, ενιωθα να με ποναει κ να με τραβαει η κοιλια. Και λεω ερχεται η περιοδος. Το βραδυ που ξαπλωσα ειχα πονους περιοδου, οι οποιοι με ξυπνησαν στις 6 το πρωι! Εγω γενικα δεν ξυπναω ποτε στον υπνο. Την 24 μερα λοιπον, ο αντρας μου επεμενε πως ειμαι εγκυος. Εγω επεμενα πως οχι. Ετσι με επεισε και πηγαμε στο μικροβιολογικο. Αυτο!

Καλημέρα κορίτσι μου. Είχε ένστικτο ο άντρας σου 😉😉. Θυμάμαι που μας έλεγες ότι ο γιατρός σας είχε πει ότι δεν μπορεί να γίνει σύλληψη φυσιολογικά. Τελικά μια χαρά τα καταφέρατε και δεν πάει πολύς καιρός που προσπαθείτε. Μας δίνεις και σε μας ελπίδα. Εύχομαι να πάνε όλα καλα☺️☺️☺️☺️. Κοίτα να το χαρείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είμαι λίγο μπερδεμένη... Περίμενα από εχθές κανονικά.. Δεν μπορώ να πω ότι δεν ήρθε αλλά δεν έχω σχεδόν καθόλου ροή βέβαια αυτό που τρέχει είναι κόκκινο κάποιες φορές αλλά είναι κυρίως μαζί με βλενη και δεν ξέρω να το θεωρήσω περίοδο ή οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσι μου τι κάνεις? Έχουμε κανένα νέο? Από μέρα σε μέρα περιμένεις τώρα??? 

Με το καλό κ με ένα πόνο!!! 

Εγώ πιστεύω πρέπει να γέννησε, τώρα ήταν οι μέρες της 😍 περιμένω να μας στείλει 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ολα τέλεια με την αυχενική.. Μεγάλωσε κ άλλο το μικρό μας😍 πάλι κουνιόταν σαν τρελό αλλά συνεργάστηκε και τελειώσαμε μέσα σε 20λεπτα..για down βγήκαν τα αποτελέσματα 1:9999🤗 και μας είπε και 90% ότι θα είναι μπέμπης💙💙💙

Αχχ πολλά αγοράκια φέτος...χαχαχ κι εγώ αγοράκι περιμένω τώρα 💙💙

Ακριβώς όπως κ εσείς, κ εμείς είχαμε ξαφνιαστεί γιατί περιμέναμε κοριτσάκι, απογοητεύτηκα κ λίγο να σ πω, αλλά γερό να’ναι και δεν πειράζει 💙☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου είμαι λίγο μπερδεμένη... Περίμενα από εχθές κανονικά.. Δεν μπορώ να πω ότι δεν ήρθε αλλά δεν έχω σχεδόν καθόλου ροή βέβαια αυτό που τρέχει είναι κόκκινο κάποιες φορές αλλά είναι κυρίως μαζί με βλενη και δεν ξέρω να το θεωρήσω περίοδο ή οχι

Αγάπη καλημέρα εγώ στην περίοδο πάντα είχα και βλέννη μαζί, έχεις κάτι διαφορετικό τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αγάπη καλημέρα εγώ στην περίοδο πάντα είχα και βλέννη μαζί, έχεις κάτι διαφορετικό τώρα;

Καλημέρα!! Μόνο το ότι έχω λιγότερη ροή από άλλες φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/8/2020 at 1:55 ΜΜ, ο/η marina22 είπε:

Ειμαι στην 25η μερα του κυκλου μου ακομα! Φοβαμαι παρα πολυ! Ο γιατρος μου ειπε οτι η τιμη ειναι πολυ καλη! Και τεταρτη να ξανα κανω! Απλα εχω ελαχιστες καφε βλενιτσες. Και ποναω χαμηλα! Τρεμω! Θελω να παει καλα! 

Ωωω συγχαρητήρια!!!τι τέλεια νέα ειναι αυτα!!!οι καφε βλενιτσες μπορεί να ειναι κ από την εμφύτευση αλλά καλού κακού μην κουράζεσαι!!χαλαρά!!!η τιμή είναι τέλεια εγω την ίδια μέρα που περίμενα στο 3ο μου παιδί ηταν 70,95

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...