Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!Μπορώ να ανοίξω το θεματακι του άλλου μήνα;;Έχω έτοιμο κ τίτλο:Του Σεπτέμβρη τα μωρά ,όμορφα κ χαρωπά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσάκια μου η Μπαλατσινου είναι έγκυος στα 49 της!!! Αφού της ευχηθούμε να έχει μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Να ευχηθούμε να έρθει σύντομα και η σειρά μας... Όσο για τους μικροψυχους που ζορίζονται με την ηλικία της δεν θα μπω καν  στη διαδικασία να ασχοληθώ μαζί τους

Ναι το είδα κι εγώ το πρωί! Έπαθα πλάκα όταν είδα την ηλικία της! Μπράβο της! Με το καλό να φέρει το παιδάκι της στον κόσμο! Αυτό μας δείχνει τελικά ότι η ηλικία είναι απλά ένας αριθμός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Μπορώ να ανοίξω το θεματακι του άλλου μήνα;;Έχω έτοιμο κ τίτλο:Του Σεπτέμβρη τα μωρά ,όμορφα κ χαρωπά!!

Άννι μου είχε ζητήσει η @ζουζουνα* μας να ανοίξει το θεματακι. Μπορείς αν θέλεις να το ανοίξεις εσύ τον επόμενο μήνα! Απλά θα αλλάξουμε το τίτλο κι αντί για Σεπτέμβρη θα βάλουμε Οκτώβρη!😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostef συγχαρητήρια κορίτσι μου...🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳τώρα το είδα!!!δεν μπήκα καθόλου χθες..σου εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Να χαίρεσαι και το μικρό σου..

Κορίτσια μπορώ να ανοίξω το θέμα του Οκτωβρίου μιας και έχει γενέθλια η μικρή μου και γενικά είναι μήνας αλλαγών για μένα;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άννι μου είχε ζητήσει η @ζουζουνα* μας να ανοίξει το θεματακι. Μπορείς αν θέλεις να το ανοίξεις εσύ τον επόμενο μήνα! Απλά θα αλλάξουμε το τίτλο κι αντί για Σεπτέμβρη θα βάλουμε Οκτώβρη!😉 

κοριτσακι μου δεν πειραζει αν θέλει να το ανοίξει η αννι το θέμα μας,δεν εχω πρόβλημα....ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άννι μου είχε ζητήσει η @ζουζουνα* μας να ανοίξει το θεματακι. Μπορείς αν θέλεις να το ανοίξεις εσύ τον επόμενο μήνα! Απλά θα αλλάξουμε το τίτλο κι αντί για Σεπτέμβρη θα βάλουμε Οκτώβρη!😉 

Εντάξει κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

κοριτσακι μου δεν πειραζει αν θέλει να το ανοίξει η αννι το θέμα μας,δεν εχω πρόβλημα....ολα καλα!!!

Εσύ κοπέλα μου να το ανοίξεις Με το καλό!!!Και να ναι τυχερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Εσύ κοπέλα μου να το ανοίξεις Με το καλό!!!Και να ναι τυχερό!

το άνοιξα κορίτσια για να μην το ξεχάσω αυριο για σιγουριά και μιλαμε κ απο εκει οταν θέλετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Εχθές το βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι ενώ είχα κάνει τεστ και είχε βγει αρνητικό άρχισα να βγάζω γάλα από το στήθος και μάλιστα σε ποσότητα.. Κοίταξα στον όνειροκριτη και λέει ότι σημαίνει εγκυμοσύνη αλλά δυστυχώς από ότι λένε τα όνειρα που βλέπουμε Σάββατο βράδυ προς Κυριακή δεν βγαίνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Εχθές το βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι ενώ είχα κάνει τεστ και είχε βγει αρνητικό άρχισα να βγάζω γάλα από το στήθος και μάλιστα σε ποσότητα.. Κοίταξα στον όνειροκριτη και λέει ότι σημαίνει εγκυμοσύνη αλλά δυστυχώς από ότι λένε τα όνειρα που βλέπουμε Σάββατο βράδυ προς Κυριακή δεν βγαίνουν 

Εγώ το αντίθετο ξέρω.. Ότι τα όνειρα του Σαββάτου βγαίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ το αντίθετο ξέρω.. Ότι τα όνειρα του Σαββάτου βγαίνουν...

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω... Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί... Έτσι κι αλλιώς 4 μέρες έμειναν... Κοντός ψαλμός που λένε ότι είναι θα το μάθουμε σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Μακάρι κορίτσι μου τι να πω... Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί... Έτσι κι αλλιώς 4 μέρες έμειναν... Κοντός ψαλμός που λένε ότι είναι θα το μάθουμε σύντομα 

Εύχομαι να μπει ωραίο ο Σεπτέμβρης 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...