Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως είμαι έγκυος?


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι 26 χρονών και τελευταία περίοδο ειχα 13/6. Εχω 19 μέρες καθυστέρηση όμως έχω πονακια στην κοιλια στην μέση και συνεχως ζαλάδες, πολύ κούραση και υπνηλία. Ο κύκλος μου δεν είναι πολύ σταθερός αλλά δεν είχα ποτέ τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  Χθες πήγα για μπάνιο αλλά καταλαβα ότι κουράστηκα πολύ και σήμερα είδα λίγα καφέ υγρά όχι όμως συνέχεια.  Αν είμαι έγκυος πρέπει να ανησυχήσω?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Silver07 είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι 26 χρονών και τελευταία περίοδο ειχα 13/6. Εχω 19 μέρες καθυστέρηση όμως έχω πονακια στην κοιλια στην μέση και συνεχως ζαλάδες, πολύ κούραση και υπνηλία. Ο κύκλος μου δεν είναι πολύ σταθερός αλλά δεν είχα ποτέ τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  Χθες πήγα για μπάνιο αλλά καταλαβα ότι κουράστηκα πολύ και σήμερα είδα λίγα καφέ υγρά όχι όμως συνέχεια.  Αν είμαι έγκυος πρέπει να ανησυχήσω?  

Καλησπέρα, με τόσες μέρες καθυστέρηση γιατί δεν κάνεις ένα τεστ να δεις αν είσαι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...