Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες άνοιξης 2021


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ποτε θα ακουσω καρδιά @Antelope γιατρέ μου;;

Και αύριο να πας μπορεί να τη δεις αχνά να πάλλεται. Αλλά για να την ακούσεις σίγουρα θα περιμένεις καμία βδομάδα. Δεν πιστεύω να μην έχεις υπομονή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 564
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Και αύριο να πας μπορεί να τη δεις αχνά να πάλλεται. Αλλά για να την ακούσεις σίγουρα θα περιμένεις καμία βδομάδα. Δεν πιστεύω να μην έχεις υπομονή;;

Αχαχαχ υπομονή;; καθόλου. Μελαγχολία μ έχει πιασει δεν ξέρω αν μου δημιουργουν τα χάπια αυτή την άσχημη ψυχολογία..  Φόβος μ έχει πιασει φοβάμαι μην δεν το ακουσω  μετά παλι θα φοβαμαι μην δεν το ακουσω  και παει λέγοντας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι τι χάπια παίρνεις τώρα; εγώ το βρίσκω λογικό το άγχος σου... έχουμε διαβάσει και ακούσει τόσες ιστορίες, έχουμε παιδευτεί πολύ και το μυαλό μας κάνει περίεργες σκέψεις... Εμείς δεν έχουμε καν δει σάκο και θα πάμε κατευθείαν την Παρασκευή για καρδούλα. Και οι μέρες κυλούν τόσο αργά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Σταυρι τι χάπια παίρνεις τώρα; εγώ το βρίσκω λογικό το άγχος σου... έχουμε διαβάσει και ακούσει τόσες ιστορίες, έχουμε παιδευτεί πολύ και το μυαλό μας κάνει περίεργες σκέψεις... Εμείς δεν έχουμε καν δει σάκο και θα πάμε κατευθείαν την Παρασκευή για καρδούλα. Και οι μέρες κυλούν τόσο αργά..

Καλημερα @Vivi.Nik. παίρνω 4 utro 2 cyclapur 1 filicene 1 prolutex  ένεση το πρόβλημα όμως ειναι οτι δεν έχω τίποτα ουτε συμπτώματα ουτε πρησμενο στήθος τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα @Vivi.Nik. παίρνω 4 utro 2 cyclapur 1 filicene 1 prolutex  ένεση το πρόβλημα όμως ειναι οτι δεν έχω τίποτα ουτε συμπτώματα ουτε πρησμενο στήθος τίποτα. 

 @peacock που βρίσκεσαι εσυ κορίτσι μου πως είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα @Vivi.Nik. παίρνω 4 utro 2 cyclapur 1 filicene 1 prolutex  ένεση το πρόβλημα όμως ειναι οτι δεν έχω τίποτα ουτε συμπτώματα ουτε πρησμενο στήθος τίποτα. 

Μπορεί να αργήσουν λίγο τα συμπτώματα! Ούτε εγώ έχω πολλά! Δυστυχώς σήμερα ξαναήρθαν τα παλιοκαφε...κουράστηκα χθες και είχα πόνους περιόδου το βράδυ. Ξέρεις αν τα cyklakur μπορεί να δημιουργούν θεμα; εγώ παίρνω 4 ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Μπορεί να αργήσουν λίγο τα συμπτώματα! Ούτε εγώ έχω πολλά! Δυστυχώς σήμερα ξαναήρθαν τα παλιοκαφε...κουράστηκα χθες και είχα πόνους περιόδου το βράδυ. Ξέρεις αν τα cyklakur μπορεί να δημιουργούν θεμα; εγώ παίρνω 4 ακόμαποσο 

@Vivi.Nik.Ποσο είσαι εσυ γλυκιά μου;;δεν ξέρω  α σου πω για τα χάπια αλλά πιστευω οτι το καφέ είναι συνιθισμενο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα @Vivi.Nik. παίρνω 4 utro 2 cyclapur 1 filicene 1 prolutex  ένεση το πρόβλημα όμως ειναι οτι δεν έχω τίποτα ουτε συμπτώματα ουτε πρησμενο στήθος τίποτα. 

Μην αγχώνεσαι καθόλου για τα συμπτώματα.. Ήμουν ακριβώς όπως εσύ.. Σήμερα είμαι 12εβδ και δεν είχα ούτε μια μέρα κάποιο σύμπτωμα.. Το στήθος μου άρχισε πριν λίγες μέρες να με ενόχλει λίγο όταν ξαπλώνω μπρούμυτα αλλά μέχρι εκεί.. Δεν έχει πρηστεί, δεν έχει μεγαλώσει τίποτα.. Δεν είχα ούτε μια φορά ναυτιες, δεν έκανα εμετό.. Τιιιιπποταα.. Να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό κορίτσι μου.. Και εγώ ανησυχούσα αλλά μετά το ξανά σκέφτηκα και λέω καλά χαζή είσαι? Άλλες παρακαλάμε να περασουν οι ναυτιες και εσύ που δεν έχεις τίποτα παραπονιέσαι?? Απόλαυσε  το.. Αυτή είναι η λύση κορίτσι μου.. 

Καλημέρα σε ολες💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μην αγχώνεσαι καθόλου για τα συμπτώματα.. Ήμουν ακριβώς όπως εσύ.. Σήμερα είμαι 12εβδ και δεν είχα ούτε μια μέρα κάποιο σύμπτωμα.. Το στήθος μου άρχισε πριν λίγες μέρες να με ενόχλει λίγο όταν ξαπλώνω μπρούμυτα αλλά μέχρι εκεί.. Δεν έχει πρηστεί, δεν έχει μεγαλώσει τίποτα.. Δεν είχα ούτε μια φορά ναυτιες, δεν έκανα εμετό.. Τιιιιπποταα.. Να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό κορίτσι μου.. Και εγώ ανησυχούσα αλλά μετά το ξανά σκέφτηκα και λέω καλά χαζή είσαι? Άλλες παρακαλάμε να περασουν οι ναυτιες και εσύ που δεν έχεις τίποτα παραπονιέσαι?? Απόλαυσε  το.. Αυτή είναι η λύση κορίτσι μου.. 

Καλημέρα σε ολες💕

Καλημερα κορίτσι μου και σ ευχαριστώ για την απάντηση σου. Εμείς της εξωσωματικής ήμαστε τρελές μας τρέλανε η διαδικασία.. Εμένα μ έχει πιάσει φόβος ότι δεν θα ακουσω το μωρό. Ότι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Vivi.Nik.Ποσο είσαι εσυ γλυκιά μου;;δεν ξέρω  α σου πω για τα χάπια αλλά πιστευω οτι το καφέ είναι συνιθισμενο. 

6 και 6 σήμερα. Θα μιλήσω  αργότερα με τη γιατρό και ελπίζω να μην μου ακυρώσει το ραντεβού! Δεν το έχω δει καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

6 και 6 σήμερα. Θα μιλήσω  αργότερα με τη γιατρό και ελπίζω να μην μου ακυρώσει το ραντεβού! Δεν το έχω δει καθόλου!

Όλα καλά να πάνε κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα για την τρίτη χοριακη σήμερα και περιμένω αποτελέσματα.ειδα ένα πάρα πολύ άσχημο όνειρο ξύπνησα κλαίγοντας το πρωί και Μ έχει πιάσει ένα απίστευτο άγχος ούτε στην πρώτη δεν είχα τόσο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sova είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα για την τρίτη χοριακη σήμερα και περιμένω αποτελέσματα.ειδα ένα πάρα πολύ άσχημο όνειρο ξύπνησα κλαίγοντας το πρωί και Μ έχει πιάσει ένα απίστευτο άγχος ούτε στην πρώτη δεν είχα τόσο ! 

Κοριτσάκι μου καλά αποτελέσματα! Συνήθως λένε ότι τα κακα όνειρα δείχνουν κάτι καλό και το ανάποδο! Σίγουρα ομως το άγχος παίζει ρόλο σ όλα αυτά! Μας παίζει παιχνίδια ακόμα κ στον ύπνο μας! Εγώ πιστεύω ότι θα είναι τέλειο το νούμερο σου!

Μίλησα κ εγώ με τη γιατρό μου, ξάπλα σήμερα και αύριο στις 12 θα κάνω επιτελους υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sova είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα για την τρίτη χοριακη σήμερα και περιμένω αποτελέσματα.ειδα ένα πάρα πολύ άσχημο όνειρο ξύπνησα κλαίγοντας το πρωί και Μ έχει πιάσει ένα απίστευτο άγχος ούτε στην πρώτη δεν είχα τόσο ! 

Κοριτσι μου μην αγχώνεσαι! Ολα καλα θα πάνε βρε!! Τέλεια θα ειναι η χοριακη σου παλι!!! 🤗 

εγω ρε κορίτσια εδω κι δυο μερες βλέπω στο σερβιετακι υπολείμματα απο τη Vasclor αλλα και κατι σα μαυρακια. Δε μοιάζει με αίμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Κοριτσάκι μου καλά αποτελέσματα! Συνήθως λένε ότι τα κακα όνειρα δείχνουν κάτι καλό και το ανάποδο! Σίγουρα ομως το άγχος παίζει ρόλο σ όλα αυτά! Μας παίζει παιχνίδια ακόμα κ στον ύπνο μας! Εγώ πιστεύω ότι θα είναι τέλειο το νούμερο σου!

Μίλησα κ εγώ με τη γιατρό μου, ξάπλα σήμερα και αύριο στις 12 θα κάνω επιτελους υπέρηχο!

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κοριτσι μου μην αγχώνεσαι! Ολα καλα θα πάνε βρε!! Τέλεια θα ειναι η χοριακη σου παλι!!! 🤗 

εγω ρε κορίτσια εδω κι δυο μερες βλέπω στο σερβιετακι υπολείμματα απο τη Vasclor αλλα και κατι σα μαυρακια. Δε μοιάζει με αίμα..

Ευχαριστώ βρε κορίτσια! Μακάρι !

@Vivi.Nik. άντε με το καλό ο υπέρηχος κάτσε ξάπλα και όλα θα πάνε καλά

 

@Lily94 δεν νομίζω να είναι κάτι. Δεν κάνεις ένα τηλεφώνημα στο γιατρό σου να μην το σκέφτεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sova είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα για την τρίτη χοριακη σήμερα και περιμένω αποτελέσματα.ειδα ένα πάρα πολύ άσχημο όνειρο ξύπνησα κλαίγοντας το πρωί και Μ έχει πιάσει ένα απίστευτο άγχος ούτε στην πρώτη δεν είχα τόσο ! 

Α από ονειρα άλλο τίποτα. Εφιάλτες βλέπω ασε.. Και από άλλες έγκυες παντως βλέπουνε εφιάλτες.. Καλα αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Α από ονειρα άλλο τίποτα. Εφιάλτες βλέπω ασε.. Και από άλλες έγκυες παντως βλέπουνε εφιάλτες.. Καλα αποτελέσματα!!! 

Α ναι ? Βλέπω βλέπω ονειρα υπερπαραγωγή φαντάσου τι έχει να γίνει τώρα ??!!?!!!?!! 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sova είπε:

Α ναι ? Βλέπω βλέπω ονειρα υπερπαραγωγή φαντάσου τι έχει να γίνει τώρα ??!!?!!!?!! 🤪🤪🤪

A xaxa τι ώρα σου είπαν θα είναι έτοιμα τ αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

A xaxa τι ώρα σου είπαν θα είναι έτοιμα τ αποτελέσματα;

Κανονικά μετά τις 6 αλλά βρήκα μια γνωστή μου εκεί και μου είπε μόλις βγουν θα μου τα στείλει ! Σήμερα θα αρχίσω τι κάπνισμα πάλι με την αγωνία που έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sova είπε:

Κανονικά μετά τις 6 αλλά βρήκα μια γνωστή μου εκεί και μου είπε μόλις βγουν θα μου τα στείλει ! Σήμερα θα αρχίσω τι κάπνισμα πάλι με την αγωνία που έχω 

Πόσο σε καταλαβαίνω.. Ήμαστε πολυ κοντα εμεις εσυ ποσο είσαι; σίγουρα θα μου εχεις πει αλλά στο κόσμο μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω.. Ήμαστε πολυ κοντα εμεις εσυ ποσο είσαι;

4εκαι 6η σύμφωνα με την antelope 5 μέρες πρεπει να έχουμε διάφορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για συμπτώματα ευτυχώς που δεν έχετε, αλλά επειδή είναι λίγο νωρίς κρατήστε μικρό καλάθι. Εμένα μετά τις 6 εβδομάδες άρχισε σιγά σιγά και τώρα δεν παλεύεται. Και μετά έλα @sova να μου πεις αν θα θες ακόμα και να μυρίσεις τσιγάρο! Τουλάχιστον αυτό είναι ένα από τα θετικά της ναυτίας. Μια χαρά θα είναι το νούμερο σου. Γιατί έκανες 3η χοριακή; 

@Vivi.Nik. λίγες ώρες έμειναν να τελειώσει η αγωνία σου. Τα καφέ σε αποθαρρύνουν καταλαβαίνω, αλλά είναι τόσο συνηθισμένα που τελικά είναι άνευ σημασίας. Και τα πονακια περιόδου μέσα στο πρόγραμμα είναι. Εύχομαι να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα αύριο!

@Lily94 πως τα εννοεις τα μαυράκια; υπάρχει περίπτωση να τραυματίστηκες με τη vasclor; Λογικά θα σε δει για υπέρηχο σύντομα. Να του τα αναφέρεις μήπως χρειαστεί να κάνεις και μια καλλιέργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια για συμπτώματα ευτυχώς που δεν έχετε, αλλά επειδή είναι λίγο νωρίς κρατήστε μικρό καλάθι. Εμένα μετά τις 6 εβδομάδες άρχισε σιγά σιγά και τώρα δεν παλεύεται. Και μετά έλα @sova να μου πεις αν θα θες ακόμα και να μυρίσεις τσιγάρο! Τουλάχιστον αυτό είναι ένα από τα θετικά της ναυτίας. Μια χαρά θα είναι το νούμερο σου. Γιατί έκανες 3η χοριακή; 

@Vivi.Nik. λίγες ώρες έμειναν να τελειώσει η αγωνία σου. Τα καφέ σε αποθαρρύνουν καταλαβαίνω, αλλά είναι τόσο συνηθισμένα που τελικά είναι άνευ σημασίας. Και τα πονακια περιόδου μέσα στο πρόγραμμα είναι. Εύχομαι να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα αύριο!

@Lily94 πως τα εννοεις τα μαυράκια; υπάρχει περίπτωση να τραυματίστηκες με τη vasclor; Λογικά θα σε δει για υπέρηχο σύντομα. Να του τα αναφέρεις μήπως χρειαστεί να κάνεις και μια καλλιέργεια

Δεν ξέρω γιατι ζήτησε 3η γενικά και οι κοπέλες στο κέντρο που πήγα μου είπαν ότι συνήθως γίνονται 3! Εγω έχω καούρες βρε κορίτσια πρώτη φορά στη ζωή μου δεν ήξερα καν πως ήταν , λίγες ζαλάδες κυρίως το βράδυ και το στήθος τούμπανο . Δεν καπνίζω απλά από το άγχος θα ήθελα ένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...