Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες άνοιξης 2021


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ💙💙💙!! Ειπα να κανω ενα τεστακι κανονικό και οχι ταινία,ώστε να το εχω για ενθύμιο 💖 ποσο καιρό περίμενα αυτές τις δυο γραμμουλες 🙈7η ημέρα μετα την ετ.. ήθελα να το μοιραστώ μαζι σας κι αυτο!!
 

19FED40A-3A38-407E-8B63-547EC1A022DA.jpeg

Κοριτσάκι μου! Ποση χαρα μπορει να κρυβουν αυτες οι δυο γραμμουλες και ποσο κοπο και δάκρυα πολλες φορες! Ευχομαι απο δω και περα να κλαις μονο απο συγκίνηση και χαρα!Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!Περιμένουνε το σουπερ νουμερο τη Δευτερα! 

ΥΓ ένα ή δύο έμβρυα μετέφερες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 564
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ💙💙💙!! Ειπα να κανω ενα τεστακι κανονικό και οχι ταινία,ώστε να το εχω για ενθύμιο 💖 ποσο καιρό περίμενα αυτές τις δυο γραμμουλες 🙈7η ημέρα μετα την ετ.. ήθελα να το μοιραστώ μαζι σας κι αυτο!!
 

19FED40A-3A38-407E-8B63-547EC1A022DA.jpeg

Καλό μήνα!! Να είναι εύκολος για όλες και να μας φέρνει μέρα με τη μέρα πιο κοντά στα μωράκια μας! Τη Δευτέρα πας για χοριακη κορίτσι μ? Φαίνεται έντονο θα έχεις μεγάλο αριθμό!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Κοριτσάκι μου! Ποση χαρα μπορει να κρυβουν αυτες οι δυο γραμμουλες και ποσο κοπο και δάκρυα πολλες φορες! Ευχομαι απο δω και περα να κλαις μονο απο συγκίνηση και χαρα!Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!Περιμένουνε το σουπερ νουμερο τη Δευτερα! 

ΥΓ ένα ή δύο έμβρυα μετέφερες;

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Ανταποδίδω μονο χαρα κ αγάπη στις ζωές μας!!🙏🏻
2 βλαστοκυστες 👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Καλό μήνα!! Να είναι εύκολος για όλες και να μας φέρνει μέρα με τη μέρα πιο κοντά στα μωράκια μας! Τη Δευτέρα πας για χοριακη κορίτσι μ? Φαίνεται έντονο θα έχεις μεγάλο αριθμό!!! 😍

Μακαριιιι🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ναι ναι Δευτέρα πρωί θα παω!!! Για να δούμε 😉💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Ανταποδίδω μονο χαρα κ αγάπη στις ζωές μας!!🙏🏻
2 βλαστοκυστες 👶👶

Σε βλέπω μέλλουσα διδυμομανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Σε βλέπω μέλλουσα διδυμομανουλα!

Αχ!μακαρι κοπέλα μου.. εσυ;; Δε γνωρίζω συγγνωμη αν εχεις ξανά πει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Αχ!μακαρι κοπέλα μου.. εσυ;; Δε γνωρίζω συγγνωμη αν εχεις ξανά πει.. 

Εγώ είμαι 6+1 εβδ και την Παρασκευή θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο. 1 περιμένω και έχω και 1 έξω απ την κοιλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εγώ είμαι 6+1 εβδ και την Παρασκευή θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο. 1 περιμένω και έχω και 1 έξω απ την κοιλιά! 

τέλεια! Να σου πάνε ολα καλα..🙏🏻💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ💙💙💙!! Ειπα να κανω ενα τεστακι κανονικό και οχι ταινία,ώστε να το εχω για ενθύμιο 💖 ποσο καιρό περίμενα αυτές τις δυο γραμμουλες 🙈7η ημέρα μετα την ετ.. ήθελα να το μοιραστώ μαζι σας κι αυτο!!
 

19FED40A-3A38-407E-8B63-547EC1A022DA.jpeg

Συγχαρητήρια!!!! Καλό μήνα να έχετε όλες κορίτσια μου!!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία εικόνα @Lily94 

Απορώ πως κρατήθηκες τόσες μέρες και δεν έκανες χοριακή! Περιμένουμε Δευτέρα το επίσημο νούμερο που όπως λένε και τα κορίτσια θα είναι πολύ μεγάλο!

Εγώ είχα κρατήσει το τεστ και της προηγούμενης εγκυμοσύνης. Οι δύο μοναδικές φορές που είχα θετικό στη ζωή μου ήταν τότε και τώρα. Και έχω κάνει πάρα πολλά τεστ! Χιχιχι

Την προηγούμενη φορά μάλιστα ήταν το clear blue (μπλε) κι έκανα αγόρι. Τώρα ήταν predictor (ροζ) και ο άντρας μου το βλέπει προφητικό και περιμένει την κόρη 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αχ τι ωραία εικόνα @Lily94 

Απορώ πως κρατήθηκες τόσες μέρες και δεν έκανες χοριακή! Περιμένουμε Δευτέρα το επίσημο νούμερο που όπως λένε και τα κορίτσια θα είναι πολύ μεγάλο!

Εγώ είχα κρατήσει το τεστ και της προηγούμενης εγκυμοσύνης. Οι δύο μοναδικές φορές που είχα θετικό στη ζωή μου ήταν τότε και τώρα. Και έχω κάνει πάρα πολλά τεστ! Χιχιχι

Την προηγούμενη φορά μάλιστα ήταν το clear blue (μπλε) κι έκανα αγόρι. Τώρα ήταν predictor (ροζ) και ο άντρας μου το βλέπει προφητικό και περιμένει την κόρη 🤣

Εγώ να δεις τι φοβω είχα πάθει με τα τεστ όταν είδα την δεύτερη γραμμή την προηγούμενη Κυριακή Δεν το πίστευα έτρεχα και τον ξύπνησα τον καημένο και έκανα και το δεύτερο μία που λέω θα είναι χαλασμένο και κάπως έτσι έχω κατάληξη να κάνω τεστ από όλες της εταιρείες για να πειθώ και ακόμη δεν το πιστεύω μέχρι να δω εικόνα την Δευτέρα θα είμαι 5 και 2 στον γιο ακριβός 5 είχαμε δει σάκο για να δούμε Δευτέρα ανυπομονώ να έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lily94 τι νούμερο έδειξε τελικά η χοριακη σου;

@Sunshine 88 πήγατε για υπέρηχο εσεις χθες; Είδατε σακο; σταμάτησαν τα καφέ,ε;;

@Antelope Πώς είσαι κορίτσι μου;; Τώρα είδα το τελευταίο σου μήνυμα! Το πιστεύεις ότι την ίδια σκέψη έχω κάνει κ εγώ με τον άντρα σου;;;; χαχαχαχα κ εγώ την προηγ έκανα το μπλε και έχω γιο, τώρα έκανα το ροζ και λέω κοίτα να δεις που θα περιμένω κόρη! Πάντως την προηγούμενη είχα σωστό προαίσθημα! Τώρα θα δείξει! Αχ να μας πάνε όλα καλά!!!! Να κυλάει ο καιρός ήρεμα και όμορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Κορίτσια τα νέα μου πήγα για υπέρηχο όλα καλά έναν σάκο είδαμε μονο έχει πιάσει καλή θέση στην μήτρα και έχω ξανα ραντεβου τέλος του μήνα  κάναμε και εξετάσεις αιματολογικές και ούρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Lily94 τι νούμερο έδειξε τελικά η χοριακη σου;

@Sunshine 88 πήγατε για υπέρηχο εσεις χθες; Είδατε σακο; σταμάτησαν τα καφέ,ε;;

@Antelope Πώς είσαι κορίτσι μου;; Τώρα είδα το τελευταίο σου μήνυμα! Το πιστεύεις ότι την ίδια σκέψη έχω κάνει κ εγώ με τον άντρα σου;;;; χαχαχαχα κ εγώ την προηγ έκανα το μπλε και έχω γιο, τώρα έκανα το ροζ και λέω κοίτα να δεις που θα περιμένω κόρη! Πάντως την προηγούμενη είχα σωστό προαίσθημα! Τώρα θα δείξει! Αχ να μας πάνε όλα καλά!!!! Να κυλάει ο καιρός ήρεμα και όμορφα!

219 κοριτσι μου!!😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @Lily94 και @Sunshine 88 τέλεια νέα! 

@Vivi.Nik. περιμένουμε τώρα και τα δικά σου ευχάριστα να μας φεύγουν σιγά σιγά τα πρώτα άγχη! 

Το δικό μου ένστικτο ως προς το φύλο πάντως είναι τελείως λανθασμένο. Πιο πιθανό είναι να πέφτουν μέσα τα χρώματα των τεστ εγκυμοσύνης 🤣 Τώρα νιώθω ότι έχω ένα κι ένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ 9η εβδομάδα σήμερα, έχω εδώ και 3 εβδομάδας ανακατωσουρα με ότι κ να τρώω ή Ν μην τρώω από το πρωί όλη μέρα. Μόνο όταν κοιμάμαι δεν έχω... Οπότε κοιμάμαι συνέχεια! Κουράζομαι κ εύκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Εγώ 9η εβδομάδα σήμερα, έχω εδώ και 3 εβδομάδας ανακατωσουρα με ότι κ να τρώω ή Ν μην τρώω από το πρωί όλη μέρα. Μόνο όταν κοιμάμαι δεν έχω... Οπότε κοιμάμαι συνέχεια! Κουράζομαι κ εύκολα..

Εγώ στην 4η και 2  αν τα έχω υπολογίσει σωστά από χθες θέλω συνέχεια να κοιμαμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ μια από τα ίδια. Ανακατωσούρα και μια μόνιμη εξάντληση. Με βοηθάνε κάτι παξιμάδια. Όσο και να μην μπορώ να φάω με το που θα τα μασουλησω αισθάνομαι λίγο καλύτερα. @sova μονο τοσο εισαι; πως το υπολογίζεις;  από την τελευταία περίοδο; πες ημ/νια ΕΤ και τι έμβρυα έβαλες να στο βρω κι εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια. Ανακατωσούρα και μια μόνιμη εξάντληση. Με βοηθάνε κάτι παξιμάδια. Όσο και να μην μπορώ να φάω με το που θα τα μασουλησω αισθάνομαι λίγο καλύτερα. @sova μονο τοσο εισαι; πως το υπολογίζεις;  από την τελευταία περίοδο; πες ημ/νια ΕΤ και τι έμβρυα έβαλες να στο βρω κι εγώ

Το ημερολόγιο του Ιασώ λεει 5 εβδομάδες αλλά νομίζω δεν μετράει μέρες . Έχω μπερδευτεί κι εγώ μη νομίζεις 

Από το ημερολόγιο που έχω στο κινητό που είναι για την περίοδο γόνιμες μέρες και τετοια .22/7 βλαστοκυστες 5 ημερών 

*Από τελευταία περίοδο το υπολογίζει λογικά ήταν 6/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η sova είπε:

Το ημερολόγιο του Ιασώ λεει 5 εβδομάδες αλλά νομίζω δεν μετράει μέρες . Έχω μπερδευτεί κι εγώ μη νομίζεις 

Από το ημερολόγιο που έχω στο κινητό που είναι για την περίοδο γόνιμες μέρες και τετοια .22/7 βλαστοκυστες 5 ημερών 

*Από τελευταία περίοδο το υπολογίζει λογικά ήταν 6/7

Εγω ποσο είμαι @Antelope;; εκανα ετ με έμβρυα 5 ημερών στις 17 ιουλιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sova θεωρητικά η σύλληψη έγινε 5 ημερες πριν την εμβρυομεταφορά, δηλ. 17/07. Αφαιρεις 14 μερες και η διορθωμένη 1η μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 3/07. Σήμερα είσαι 4+5 και ΠΗΤ έχεις 9/4/21! Βλέπεις άνετα σάκο. Πότε έχεις υπέρηχο;

@Σταυρι σύλληψη: 12/07, τελευταία έμμηνος ρύση: 28/06, ΠΗΤ: 04/04/21, σημερα εισαι 5+3!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

@sova θεωρητικά η σύλληψη έγινε 5 ημερες πριν την εμβρυομεταφορά, δηλ. 17/07. Αφαιρεις 14 μερες και η διορθωμένη 1η μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 3/07. Σήμερα είσαι 4+5 και ΠΗΤ έχεις 9/4/21! Βλέπεις άνετα σάκο. Πότε έχεις υπέρηχο;

@Σταυρι σύλληψη: 12/07, τελευταία έμμηνος ρύση: 28/06, ΠΗΤ: 04/04/21, σημερα εισαι 5+3!!

 

Αύριο θα κάνω την 3η χοριακη και θα μου πει πότε πάω για υπέρηχο ! Ευχαριστώ πολύ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@sova θεωρητικά η σύλληψη έγινε 5 ημερες πριν την εμβρυομεταφορά, δηλ. 17/07. Αφαιρεις 14 μερες και η διορθωμένη 1η μέρα τελευταίας περιόδου ήταν 3/07. Σήμερα είσαι 4+5 και ΠΗΤ έχεις 9/4/21! Βλέπεις άνετα σάκο. Πότε έχεις υπέρηχο;

@Σταυρι σύλληψη: 12/07, τελευταία έμμηνος ρύση: 28/06, ΠΗΤ: 04/04/21, σημερα εισαι 5+3!!

 

Ποτε θα ακουσω καρδιά @Antelope γιατρέ μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...