Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Μάλλον αυτό είναι.... απλά το ήθελα τόσο πολύ που μάλλον αρχίζω να φαντάζομαι θετικά τεστ χαχαχα

Δεν νομίζω να κάνανε λάθος αν και η αλήθεια είναι πως και καλά της είχε μιλήσει το σύστημα και πήρε στα κεντρικά να της που οι άλλοι ποιο ήταν το αποτέλεσμα για να μου το γράψει και να το εκτυπώσει... αλλά δεν νομίζω η κοπέλα να μπέρδεψε το 15 με το 1.5

Εγώ σου λέω κάνε άλλη μια χοριακή να σιγουρευτείς..ούτως ή άλλως έχεις και καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Αν σ πω και εγώ βλέπω γραμμή;;; Τι να πω ρε κορίτσι δεν ξέρω,,, Μακαρι να είναι θετικό και να ήταν λάθος από το μικροβιολογικό ❣️❣️

κι εγω την βλεπω την αχνη γραμμη @JohannaMak και νομιζω οτι ολες ξερουμε ποιο ειναι το πραγματικα αρνητικο τεστ...Εγω στη θεση σου θα περιμενα 1-2 μερες και αν δεν ερθει θα εκανα αλλη μια εξεταση...ποτε περιμρνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

 

20200707_212958.jpg

Δεν ξέρω αν κάνουν πουλάκια τα μάτια μας ομαδικός αλλά και εγώ στο παράθυρο κάτι πάρα πολύ αχνό το βλέπω.. έτσι πρέπει να είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμ ειδατε; σας μπέρδεψα και εσάς..  δεν θέλω να ελπίζω γιατί όπως ξέρουμε η χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος. 

Όμως από την άλλη, γιατί να βγει αυτή η τόσο άχνη γραμμή;; εχω ξανακάνει το συγκεκριμένο τεστ και ποτέ δεν είχε ίχνος γραμμής!

Τι να πω.... 

Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω για την καθυστέρηση γιατί έχω κύκλο περίπου 33 μέρες. Όμως υπολόγισα σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας που είχα κάνει το οποίο βγήκε θετικοτατο στις 20 Ιουνίου. Άρα αφου είχα ωορρηξία 1-2 μέρες μετά, θα έπρεπε μέχρι εχθές να μου είχε έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα πήραμε τα πρώτα αποτελέσματα μετά την επέμβαση της κιρσοκήλης. Έχει βελτιωθεί μπορώ να πω αλλά και πάλι είναι χαμηλά. Ο αριθμός από 5 εκατομ. πήγε 20 εκατ. και η κινητικότητα α+β από 14 πήγε 24. Ο ουρολογος που μίλησαμε στο τηλ προτείνει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Την άλλη βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με τη γιατρό μου να μου πει τη γνώμη της. Εγώ δεν μπορώ να ξέρω πότε και αν θα καταφέρουμε φυσική σύλληψη και θέλω να κλείσω ραντεβού και σε κέντρο εξωσωματικής. Θα ακούσω μάλλον όλους τους γιατρούς και μετά θα αποφασίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Χμμμ ειδατε; σας μπέρδεψα και εσάς..  δεν θέλω να ελπίζω γιατί όπως ξέρουμε η χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος. 

Όμως από την άλλη, γιατί να βγει αυτή η τόσο άχνη γραμμή;; εχω ξανακάνει το συγκεκριμένο τεστ και ποτέ δεν είχε ίχνος γραμμής!

Τι να πω.... 

Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω για την καθυστέρηση γιατί έχω κύκλο περίπου 33 μέρες. Όμως υπολόγισα σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας που είχα κάνει το οποίο βγήκε θετικοτατο στις 20 Ιουνίου. Άρα αφου είχα ωορρηξία 1-2 μέρες μετά, θα έπρεπε μέχρι εχθές να μου είχε έρθει. 

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα; Τις άλλες φορές που έχεις κύκλο 33 μέρες έχεις υπολογίσει πότε έκανες ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

 

20200707_212958.jpg

Βρε κοριτσακι οντως υπαρχει αχνη γραμμη! Μήπως είχες βιοχημικη?? Περίμενε 1-2 μέρες και κανε ξανά χοριακή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα πήραμε τα πρώτα αποτελέσματα μετά την επέμβαση της κιρσοκήλης. Έχει βελτιωθεί μπορώ να πω αλλά και πάλι είναι χαμηλά. Ο αριθμός από 5 εκατομ. πήγε 20 εκατ. και η κινητικότητα α+β από 14 πήγε 24. Ο ουρολογος που μίλησαμε στο τηλ προτείνει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Την άλλη βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με τη γιατρό μου να μου πει τη γνώμη της. Εγώ δεν μπορώ να ξέρω πότε και αν θα καταφέρουμε φυσική σύλληψη και θέλω να κλείσω ραντεβού και σε κέντρο εξωσωματικής. Θα ακούσω μάλλον όλους τους γιατρούς και μετά θα αποφασίσω

Καλησπέρα! Ναι κορίτσι μου άκουσε τι θα σου πουν οι γιατροί και μετά βάλε τα κάτω για να δεις τι είναι καλύτερο για εσένα και τον άντρα σου. Εγώ πάντως βλέπω αρκετά καλή βελτίωση. Από 5 σε 20 ( που ξεκινάει και ο φυσιολογικός αριθμός) δεν το λες και άσχημα! Επίσης και η κινητικότητα αυξήθηκε αρκετά. Εγώ θεωρώ ότι θα βελτιωθεί κι άλλο! Ένα είναι σίγουρο πάντως... ότι τώρα έχεις πολύ περισσότερο πιθανότητες για σύλληψη! Άρα κάνε τις προσπάθειες σου και εγώ πιστεύω ότι θα βγεις κερδισμένη στο τέλος!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JohannaMak είπε:

 

20200707_212958.jpg

Κάνε και αύριο το πρωί ένα τεστ με πρωινά ουρά.. Και εγώ είχα και τις 2 φορές μια πολύ άχνη γραμμή που μετά βέβαια εξαφανίστηκε την επόμενη μέρα γιατί είχα βιοχημικη με χοριακη βέβαια 35 την πρώτη φορά.. Την δεύτερη φορά όμως είχα πάλι πολύ άχνη γραμμή και τώρα είμαι έγκυος και σε 2 μέρες μπαίνω στην 8η βδομάδα.. Αν δεν σου έρθει περίοδος κάνε άλλη μια χοριακή κορίτσι μου να είσαι σίγουρη γιατί τα τεστ του εμπορίου ανιχνεύουν πολύ χαμηλή χοριακη.. Μην απελπίζεσαι.. Πίστη και επανέλαβε την χοριακη😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα! Ναι κορίτσι μου άκουσε τι θα σου πουν οι γιατροί και μετά βάλε τα κάτω για να δεις τι είναι καλύτερο για εσένα και τον άντρα σου. Εγώ πάντως βλέπω αρκετά καλή βελτίωση. Από 5 σε 20 ( που ξεκινάει και ο φυσιολογικός αριθμός) δεν το λες και άσχημα! Επίσης και η κινητικότητα αυξήθηκε αρκετά. Εγώ θεωρώ ότι θα βελτιωθεί κι άλλο! Ένα είναι σίγουρο πάντως... ότι τώρα έχεις πολύ περισσότερο πιθανότητες για σύλληψη! Άρα κάνε τις προσπάθειες σου και εγώ πιστεύω ότι θα βγεις κερδισμένη στο τέλος!💗

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και που είσαι εδώ με μια γλυκιά κουβέντα για όλες!! Όλα αυτά που μας εύχεσαι να σου γυρίσουν εσένα στο διπλάσσιο σου εύχομαι και σύντομα με ένα ακόμα παιδάκι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JohannaMak είπε:

Χμμμ ειδατε; σας μπέρδεψα και εσάς..  δεν θέλω να ελπίζω γιατί όπως ξέρουμε η χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος. 

Όμως από την άλλη, γιατί να βγει αυτή η τόσο άχνη γραμμή;; εχω ξανακάνει το συγκεκριμένο τεστ και ποτέ δεν είχε ίχνος γραμμής!

Τι να πω.... 

Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω για την καθυστέρηση γιατί έχω κύκλο περίπου 33 μέρες. Όμως υπολόγισα σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας που 

ια και

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας, 

Και ομως κοριτσια και η χοριακη κανει λαθος.. Η κολλητή μου ειχε συνεχως ασταθή κυκλο με διαρκεια 40 με 50 ημερες.. Πηγαμε εκανε χοριακη ηταν ο και μετα απο δυο εβδομάδες που συνεχιζε η καθυστέρηση με τα χιλια ζορια πήγαμε ξανα και η χοριακη ήταν 1000 μοναδες.. Που σημαινει οτι ηταν ηδη τριων εβδομαδων στην πρώτη χοριακη. Ο γυναικολογος της είπε οτι ηταν λόγω του κυκλου της που διαρκεί τοσες μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Χμμμ ειδατε; σας μπέρδεψα και εσάς..  δεν θέλω να ελπίζω γιατί όπως ξέρουμε η χοριακη δεν κάνει ποτέ λάθος. 

Όμως από την άλλη, γιατί να βγει αυτή η τόσο άχνη γραμμή;; εχω ξανακάνει το συγκεκριμένο τεστ και ποτέ δεν είχε ίχνος γραμμής!

Τι να πω.... 

Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω για την καθυστέρηση γιατί έχω κύκλο περίπου 33 μέρες. Όμως υπολόγισα σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας που είχα κάνει το οποίο βγήκε θετικοτατο στις 20 Ιουνίου. Άρα αφου είχα ωορρηξία 1-2 μέρες μετά, θα έπρεπε μέχρι εχθές να μου είχε έρθει. 

Βρε κορίτσι μου..μάλλον κάτι γίνεται με τη χοριακη..τα τεστ έχουν ευαισθησία 10-25ml αναλόγως την εταιρεία! Δε γίνεται να βγαίνει θετικό κ η χοριακη να δείχνει 1,5.. λογικά θα ερχόταν κ η περίοδος.. μπορεί όντως να πηγαίνει για βιοχημική ή απλά τώρα να παίρνει μπρος.στη θέση σου θα έκανα ξανά μια αύριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα πήραμε τα πρώτα αποτελέσματα μετά την επέμβαση της κιρσοκήλης. Έχει βελτιωθεί μπορώ να πω αλλά και πάλι είναι χαμηλά. Ο αριθμός από 5 εκατομ. πήγε 20 εκατ. και η κινητικότητα α+β από 14 πήγε 24. Ο ουρολογος που μίλησαμε στο τηλ προτείνει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Την άλλη βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με τη γιατρό μου να μου πει τη γνώμη της. Εγώ δεν μπορώ να ξέρω πότε και αν θα καταφέρουμε φυσική σύλληψη και θέλω να κλείσω ραντεβού και σε κέντρο εξωσωματικής. Θα ακούσω μάλλον όλους τους γιατρούς και μετά θα αποφασίσω

Γεια σου κορίτσι μου..ο αριθμός σας βελτιώθηκε παρά πολύ κ λογικά θα ανέβει κ άλλο.. νομίζω ότι με βιταμίνες κ διατροφή θα δείτε αποτελέσματα!μην αποκλείσεις τπτ..σε φιλικό ζευγάρι έδιναν ελάχιστες πιθανότητες κ τον επόμενο μήνα έπιασαν χωρίς να το καταλάβουν!!κάνε τις προσπάθειές σου, απόλαυσε τη στιγμή και θα έρθει..προσπαθείτε καιρό.. συγνώμη αλλά δε θυμάμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου..ο αριθμός σας βελτιώθηκε παρά πολύ κ λογικά θα ανέβει κ άλλο.. νομίζω ότι με βιταμίνες κ διατροφή θα δείτε αποτελέσματα!μην αποκλείσεις τπτ..σε φιλικό ζευγάρι έδιναν ελάχιστες πιθανότητες κ τον επόμενο μήνα έπιασαν χωρίς να το καταλάβουν!!κάνε τις προσπάθειές σου, απόλαυσε τη στιγμή και θα έρθει..προσπαθείτε καιρό.. συγνώμη αλλά δε θυμάμαι!

Καλημέρα. Προσπαθούμε σχεδόν χρόνο αλλά βρήκαμε το πρόβλημα της κιρσοκήλης και έτσι τώρα πέρασε το πρώτο τρίμηνο από την επέμβαση και κάναμε ξανά σπερμοδιαγραμμα. Μακάρι να είναι έτσι αλλά ξέρεις καμιά φορά ο παράγοντας ηλικία σε κάνει να παίρνεις πιο άμεσες λύσεις. Θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Εγώ βρίσκομαι μάλλον στις γόνιμες μέρες αλλά αυτή την στιγμή είναι το τελευταίο που με νοιάζει γιατί τρέχω για τις ετοιμασίες του γάμου μας.

Κλείσαμε για 3 Οκτωβρίου ❤️

Ο δικός μου με τούς φίλους του έχουν κανονίσει ήδη ότι θα κάνουν μπάτσελορ και θέλω να του βγάλω τα μάτια 🙈🙈🙈

Είμαι ζηλιάρα τι να κάνω 😜😜

Έχει καμία σας ιδέα που μπορώ να βρω νυφικό στην Αθήνα για να νοικιάσω;

Να είναι προσιτές οι τιμές ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Εγώ βρίσκομαι μάλλον στις γόνιμες μέρες αλλά αυτή την στιγμή είναι το τελευταίο που με νοιάζει γιατί τρέχω για τις ετοιμασίες του γάμου μας.

Κλείσαμε για 3 Οκτωβρίου ❤️

Ο δικός μου με τούς φίλους του έχουν κανονίσει ήδη ότι θα κάνουν μπάτσελορ και θέλω να του βγάλω τα μάτια 🙈🙈🙈

Είμαι ζηλιάρα τι να κάνω 😜😜

Έχει καμία σας ιδέα που μπορώ να βρω νυφικό στην Αθήνα για να νοικιάσω;

Να είναι προσιτές οι τιμές ❣️❣️

καλημερα εγω ειχα παει στο smart brides κ ειχα παρει πολυ οικονομικο νυφικο φαντασου  η ενοικιαση ηταν στα 550 ...δεν ξερω πως να σου στειλω προσωπικο  μην για να δεις το νυφικο αν θες κ να σου πω κ το τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα πήραμε τα πρώτα αποτελέσματα μετά την επέμβαση της κιρσοκήλης. Έχει βελτιωθεί μπορώ να πω αλλά και πάλι είναι χαμηλά. Ο αριθμός από 5 εκατομ. πήγε 20 εκατ. και η κινητικότητα α+β από 14 πήγε 24. Ο ουρολογος που μίλησαμε στο τηλ προτείνει να περιμένουμε λίγο ακόμα. Την άλλη βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με τη γιατρό μου να μου πει τη γνώμη της. Εγώ δεν μπορώ να ξέρω πότε και αν θα καταφέρουμε φυσική σύλληψη και θέλω να κλείσω ραντεβού και σε κέντρο εξωσωματικής. Θα ακούσω μάλλον όλους τους γιατρούς και μετά θα αποφασίσω

Καλημέρα κορίτσι!σόρρυ που μπαίνω έτσι σαν σφήνα στην συζήτηση,απλώς είδα για κιρσοκηλη και είπα να γράψω.. και μένα είχε ο άντρας μου κιρσοκηλη 3ου βαθμού..το ανακαλύψαμε αφού προσπαθούσαμε 6 μήνες χωρίς αποτέλεσμα...έκανε το χειρουργείο τον Οκτώβρη του 17 και ο γιατρός μας είπε θα δείτε διαφορά μέτα το 6μηνο.και όντως έστρωσε μέτα το 6μηνο γιατί ήτανε πολύ χάλια το σπέρμα.αλλα μας είπε εγκυμοσύνη με φυσική σύλληψη θα δείτε μέτα τον 1μιση χρόνο..Εμείς δε θέλαμε να περιμένουμε τόσο πάρ όλο που δεν μας πίεζε η ηλικία μας( 30 χρόνων ειμασταν)Και έτσι τον Οκτώβριο του 18 πήγαμε για εξωσωματική και έκανα ωοληψια Οκτώβριο και εμβρυομεταφορα τον Δεκέμβριο του 18.απέτυχε δυστυχώς και δεν μου είχανε μείνει και έμβρυα..μέσα στην στενοχώρια και στο χαλί είπαμε θα πάμε για επόμενη εξωσωματική ξανά τον Σεπτέμβριο του 19.Έλα όμως που τον Μάρτιο του 19 έμεινα έγκυος φυσιολογικά!!!!Και τώρα έχω την μπέμπα μου 7μιση μηνών❤ακριβώς πανω στον 1μιση χρόνο όπως μας είπε ο ουρολογος..και γενικά ότι ιστορίες έχω διαβάσει με κιρσοκηλη είχανε αίσιο τέλος!σου εύχομαι τα καλύτερα!Και σε όλες έδω μέσα να γίνουνε σύντομα μανούλες ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Εγώ βρίσκομαι μάλλον στις γόνιμες μέρες αλλά αυτή την στιγμή είναι το τελευταίο που με νοιάζει γιατί τρέχω για τις ετοιμασίες του γάμου μας.

Κλείσαμε για 3 Οκτωβρίου ❤️

Ο δικός μου με τούς φίλους του έχουν κανονίσει ήδη ότι θα κάνουν μπάτσελορ και θέλω να του βγάλω τα μάτια 🙈🙈🙈

Είμαι ζηλιάρα τι να κάνω 😜😜

Έχει καμία σας ιδέα που μπορώ να βρω νυφικό στην Αθήνα για να νοικιάσω;

Να είναι προσιτές οι τιμές ❣️❣️

 

20180221_084858.jpg

20180221_084916.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι μιας φίλης και το πουλαει γιατί έκανε τη βλακεία και το αγόρασε σε τιμή ενοικίου βεβαια τώρα το σκοτώνει αλλά αν σ ενδιαφέρει πες μου να σας φέρω σ επαφή παντως αν θες την γνώμη μου μην νοικιασεις νυφικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κορίτσι!σόρρυ που μπαίνω έτσι σαν σφήνα στην συζήτηση,απλώς είδα για κιρσοκηλη και είπα να γράψω.. και μένα είχε ο άντρας μου κιρσοκηλη 3ου βαθμού..το ανακαλύψαμε αφού προσπαθούσαμε 6 μήνες χωρίς αποτέλεσμα...έκανε το χειρουργείο τον Οκτώβρη του 17 και ο γιατρός μας είπε θα δείτε διαφορά μέτα το 6μηνο.και όντως έστρωσε μέτα το 6μηνο γιατί ήτανε πολύ χάλια το σπέρμα.αλλα μας είπε εγκυμοσύνη με φυσική σύλληψη θα δείτε μέτα τον 1μιση χρόνο..Εμείς δε θέλαμε να περιμένουμε τόσο πάρ όλο που δεν μας πίεζε η ηλικία μας( 30 χρόνων ειμασταν)Και έτσι τον Οκτώβριο του 18 πήγαμε για εξωσωματική και έκανα ωοληψια Οκτώβριο και εμβρυομεταφορα τον Δεκέμβριο του 18.απέτυχε δυστυχώς και δεν μου είχανε μείνει και έμβρυα..μέσα στην στενοχώρια και στο χαλί είπαμε θα πάμε για επόμενη εξωσωματική ξανά τον Σεπτέμβριο του 19.Έλα όμως που τον Μάρτιο του 19 έμεινα έγκυος φυσιολογικά!!!!Και τώρα έχω την μπέμπα μου 7μιση μηνών❤ακριβώς πανω στον 1μιση χρόνο όπως μας είπε ο ουρολογος..και γενικά ότι ιστορίες έχω διαβάσει με κιρσοκηλη είχανε αίσιο τέλος!σου εύχομαι τα καλύτερα!Και σε όλες έδω μέσα να γίνουνε σύντομα μανούλες ❤

Αλίμονο , τι λες. Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου πεις την εμπειρία σου. Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και ευχαριστω για τα αισιοδοξα που μου είπες . Η αλήθεια είναι πως εμάς μου είπε να μιλήσω και με τον γυναικολόγο μου αλλά η γνώμη του είναι να προσπαθήσουμε λίγο ακόμα χώρις βέβαια να μας εγγυηθεί ότι θα υπάρξει εγκυμοσύνη. Το μόνο που μας δίνει κουράγιο είναι ότι αυτή η αλλαγή έγινε στο 3μηνο κ ελπίζουμε στο 6μηνο να είναι της ίδιας τάξης η βελτίωση. Αν είχα χρόνια μπροστά μου θα το προσπαθούσα αλλά είμαι ήδη 36 και δεν έχω την πολυτέλεια της αναμονής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα; Τις άλλες φορές που έχεις κύκλο 33 μέρες έχεις υπολογίσει πότε έκανες ωορρηξία;

Όχι είναι η πρώτη φορά που βρήκα ωορρηξία και ήταν στις 20 ιουνιου όποτε σύμφωνα με το τεστ υπολογίσα +16 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Βρε κοριτσακι οντως υπαρχει αχνη γραμμη! Μήπως είχες βιοχημικη?? Περίμενε 1-2 μέρες και κανε ξανά χοριακή..

Μαλλον ναι.. Απλά έχω μπερδευτεί γιατί με χοριακη 1.5 δεν θα έπρεπε να ανιχνευτεί τίποτα στο τεστ. Ή κάνω λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Μαλλον ναι.. Απλά έχω μπερδευτεί γιατί με χοριακη 1.5 δεν θα έπρεπε να ανιχνευτεί τίποτα στο τεστ. Ή κάνω λάθος;

Κορίτσι μου καλημέρα. Εγώ θα σου πρότεινα να ξανακάνεις μια χοριακη εάν δεν σου έρθει η περίοδος. Είχα κάνει 2 τεστ και βγήκαν αρνητικά. Πήγα έκανα χοριακη και τωρα ειμαι 10 εβδομάδων. 

Εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...