Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σε ευχαριστώ... 
Στείλε μου μπεμπεδόσκονη....
Σε 3 εβδομάδες κλείνουν 2 χρόνια από τότε που έχασα το πρώτο μου παιδί...
Δύσκολος μήνας... Γι'αυτό κρέμομαι από τα πάντα... 

Ωραία απλα σκεψπυ πολυ πολυ θετικα σ στελνω οσηηη μπεμπεδοσκονη θες κοριτσι μ😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Εγώ κοριτσια μετά από πολυυυ σκέψη για το τι κα κάνω από εδώ και πέρα, να χαλαρώσω κ να αφήσω τα πράγματα στην τύχη η να πάρω τεστ ωορρηξιας... Παράγγειλα ξανά τεστ ένα πακέτο ωορρηξιας και εγκυμοσύνης. Δεν άντεξα χάχα! Θα προσπαθήσω να μην τα δει ο σύζυγος δεν του το έχω πει ακόμα!! 

Το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ συνέχεια! Από την μια λέω να χαλαρώσω και να μην πάρω ξανά τεστ κι από την άλλη με τρώει να παραγγείλω. Λέω μήπως είναι καλύτερα να ξέρω ακριβώς την ωορρηξία και να κάνω πιο στοχευμένα! Την τύχη πρέπει και να την προκαλούμε! 

Πάντως στον σύζυγό δεν θα το πω ούτε εγώ γιατί θα αγχωθει πάλι και δεν θέλω!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια... έκανα χοριακη και μου είπαν κατά της 18.00 αποτελέσματα.

Ή αλήθεια είναι πως έχω απογοητευτεί γιατί Έκανε τεστ και ίσα ίσα που φαίνεται η γραμμη πάλι. Έχω καθυστέρηση μια μέρα και δεν σκουραινει η γραμμή. Έχω στεναχωρηθεί τόσο πολύ. Δεν έπρεπε με μια μέρα καθυστέρησης να έδειχνε πιο έντονη γραμμή; 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Θα περιμένουμε με αγωνία!💗

Όχι γιατί έκανες πολύ κοντά τα τεστ. Αν έκανες χθες το απογευματάκι και σήμερα το πρωί πόσο να σκουραίνει σε λίγες ώρες; Αν και για εμένα μην τα δίνεις σημασία αυτά. Έχεις καθυστέρηση! Αυτό είναι το πιο αξιόπιστο από όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομάδα κοριτσάκια μου!!!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια... έκανα χοριακη και μου είπαν κατά της 18.00 αποτελέσματα.

Ή αλήθεια είναι πως έχω απογοητευτεί γιατί Έκανε τεστ και ίσα ίσα που φαίνεται η γραμμη πάλι. Έχω καθυστέρηση μια μέρα και δεν σκουραινει η γραμμή. Έχω στεναχωρηθεί τόσο πολύ. Δεν έπρεπε με μια μέρα καθυστέρησης να έδειχνε πιο έντονη γραμμή; 

Θετική Σκέψη κορίτσι μου!! Ίσως είχες καθυστερημένη ωοριξία και είναι χαμηλή ακόμη η χοριακή σου γ αυτό αχνοφαίνεται! Σημασία έχει ότι υπάρχει!! Εύχομαι σε λίγες ώρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

στις πριν 53 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα....
Χρειάζομαι τη θετική σας σκέψη... Και τις πολύτιμες ευχές ...
Είμαι στην 30η μέρα του κυκλου. Τους τελευταίους μήνες είχα κύκλο 30-33 ημέρες.
Αυτό το μήνα είχα επαφές 15η και 18η μέρα. Την 15η είχα πολλά καλά υγρά. 17η και 18η έκανα τεστ ωορρηξίας (τα τελευταία μου) και δεν ήταν κατακόκκινα καμία από τις 2 μέρες.
Εδώ και 10 μέρες έχω ζαλάδες, στιγμιαίες, επίσης έχει γίνει πολύ ευαίσθητη η όσφρηση μου την τελευταία εβδομάδα πχ ένα νυχτολούλουδο που έχουμε στην αυλή αυτές τις μέρες με ενοχλεί, ένα αφρόλουτρο που λάτρευα αυτές τις μέρες με ανακατεύει. Και τα τελευταία βράδια νιώθω τα χέρια και τα πόδια μου πρισμένα όπως και το στήθος, χωρίς να με ενοχλεί όμως... Ακόμα και την κοιλιά μου νιώθω πρισμένη.
Βέβαια όλα αυτά μπορεί να είναι από την απότομη ζέστη που μας έπιασε.
Νιώθω αισιόδοξη γιατί όλα αυτά τους προηγούμενους μήνες δεν μου είχαν συμβεί.
Λέω να κρατηθώ μέχρι την Πέμπτη  ελπίζοντας ότι μέχρι τότε δεν θα έχει έρθει.... 
(το τελευταίο μου τεστ εγκυμοσύνης το έκανα η χαζή Σαββάτο μεσημέρι και ενώ είχα καταναλώσει πολύ νερό, δεν το λαμβάνω καν υπόψη μου, ήθελα απλά να φύγει από το συρταρι μου!!!) 
Οπότε για τις επόμενες μέρες θέλω να φωνάζετε μαζί μου λαλαλαλαλαλαλαλ! Θα τρελαθώ από την αγωνία! 
 

Κοριτσάκι μου καλό!! Να ξέρεις αυτό το θεματάκι το άνοιξα με πολύ πολύ αγάπη κυρίως για κορίτσια σαν και εσένα που ταλαιπωρήθηκαν πολύ και τους ΑΞΙΖΕΙ να πάρουν ένα θετικό τεστ και να αποκτήσουν ένα ηγιές μωράκι! Μακάρι να αποκτήσεις αυτό το μήνα το ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ σου!!! Θα περιμένω με αγωνία τα νέα σου! Εύχομαι η Παναγίτσα να κάνει το Θαύμα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα....
Χρειάζομαι τη θετική σας σκέψη... Και τις πολύτιμες ευχές ...
Είμαι στην 30η μέρα του κυκλου. Τους τελευταίους μήνες είχα κύκλο 30-33 ημέρες.
Αυτό το μήνα είχα επαφές 15η και 18η μέρα. Την 15η είχα πολλά καλά υγρά. 17η και 18η έκανα τεστ ωορρηξίας (τα τελευταία μου) και δεν ήταν κατακόκκινα καμία από τις 2 μέρες.
Εδώ και 10 μέρες έχω ζαλάδες, στιγμιαίες, επίσης έχει γίνει πολύ ευαίσθητη η όσφρηση μου την τελευταία εβδομάδα πχ ένα νυχτολούλουδο που έχουμε στην αυλή αυτές τις μέρες με ενοχλεί, ένα αφρόλουτρο που λάτρευα αυτές τις μέρες με ανακατεύει. Και τα τελευταία βράδια νιώθω τα χέρια και τα πόδια μου πρισμένα όπως και το στήθος, χωρίς να με ενοχλεί όμως... Ακόμα και την κοιλιά μου νιώθω πρισμένη.
Βέβαια όλα αυτά μπορεί να είναι από την απότομη ζέστη που μας έπιασε.
Νιώθω αισιόδοξη γιατί όλα αυτά τους προηγούμενους μήνες δεν μου είχαν συμβεί.
Λέω να κρατηθώ μέχρι την Πέμπτη  ελπίζοντας ότι μέχρι τότε δεν θα έχει έρθει.... 
(το τελευταίο μου τεστ εγκυμοσύνης το έκανα η χαζή Σαββάτο μεσημέρι και ενώ είχα καταναλώσει πολύ νερό, δεν το λαμβάνω καν υπόψη μου, ήθελα απλά να φύγει από το συρταρι μου!!!) 
Οπότε για τις επόμενες μέρες θέλω να φωνάζετε μαζί μου λαλαλαλαλαλαλαλ! Θα τρελαθώ από την αγωνία! 
 

Γλυκό μου misofeggaro όλες οι ευχές μας μαζί σου!🥰

Λαλαλαλαλα!!!! Τρέλανε μας λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια... έκανα χοριακη και μου είπαν κατά της 18.00 αποτελέσματα.

Ή αλήθεια είναι πως έχω απογοητευτεί γιατί Έκανε τεστ και ίσα ίσα που φαίνεται η γραμμη πάλι. Έχω καθυστέρηση μια μέρα και δεν σκουραινει η γραμμή. Έχω στεναχωρηθεί τόσο πολύ. Δεν έπρεπε με μια μέρα καθυστέρησης να έδειχνε πιο έντονη γραμμή; 

Κάποια κοπέλα που μας είχε ανεβάσει τεστακι ήταν αχνό και τελικά είχε μεγάλη χοριακή. Επίσης τα εργαστήρια έχουν τις εξετάσεις πιο νωρίς πάρε τους τηλ 😋😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Άντε με το καλό...δε χρειάζεται να του το πεις για τα τεστ..κάνε εσύ και απλά εκείνες τις ημέρες επιδίωξέ το  λιιιιγο παραπάνω..χαχα! Ούτε εγώ του είπα κάτι..έκανα ένα το μεσημέρι και ήξερα για το βράδυ..χαχαχα!!

 

Αχ smurf μου! Αυτό θέλει να το σπρώξουμε λίγο παραπάνω γιατί κι ο δικός μου αγχώνεται με τα τεστ. 

Εγώ πάντως το πήρα απόφαση θα παραγγείλω τεστακια και μετά θα πάω να ξεθαψω ότι κόκκινα εσώρουχα διαθέτω!😆 Ε δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσει να αντισταθεί!💃 Εκτός και αν τον κομπλαρει το φιδίσιο μου κορμί!😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

1080 η χοριακή.. Τώρα που θέλω να πέσει.. Απιστευτο.. 

Κορίτσι μου σίγουρα δεν πάει καλά? Δεν μου έχει τύχει, αλλά νομίζω ότι όταν δεν είναι καλά το εμβρυακι πέφτει η χοριακη. Δεν ανεβαίνει. Μήπως να πάρεις μια δεύτερη γνώμη.? Γίνονται και λάθη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

1080 η χοριακή.. Τώρα που θέλω να πέσει.. Απιστευτο.. 

Πότε είχες κάνει την τελευταία χοριακή; Πόσες μέρες έχουν περάσει και πόσο ήταν; Μήπως άργησε να πάρει μπρος ρε κορίτσι; Γιατί ανεβαίνει ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυο γιατροί με έχουν δει.. Έχω αρχίσει από την Παρασκευή με σταγόνες αίματος και πριν λίγο αυξήθηκε. Από την Πέμπτη 514 μετά από 5 μέρες διπλασιαστηκε.. Απλα περιμένω αν αυξηθεί το αίμα ολα καλα αν σταματήσει πάω για αποξεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου βγήκε χοριακη 1.5

Στεναχωρήθηκα μιας και έχω όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης. 

Το μόνο παράξενο είναι πως τώρα που σχόλασα και πήγα να τις πάρω έγραφε ημερομηνία παλιά κάτω κάτω. Όχι τη σημερινή. 

Αν το παρατηρήσετε πάνω λέει σημερινή ημερομηνία λήψη δείγματος ενώ κάτω πιο έντονα γράφει 

Το 4/6/20 που λέει;; αυτή είναι η τελευταια σου περίοδος μηπως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το 4/6/20 που λέει;; αυτή είναι η τελευταια σου περίοδος μηπως; 

Αα ναι αυτό είναι έχεις δίκιο. Αυτή ήταν. 

Τι να κάνουμε.... Το επόμενο μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Αα ναι αυτό είναι έχεις δίκιο. Αυτή ήταν. 

Τι να κάνουμε.... Το επόμενο μήνα....

Δεν πειράζει κοπέλα μου, μπορεί να είχες βιοχημικη και να κατεβαίνει τώρα. Κράτα το θετικό ότι πήγε να γίνει κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

1080 η χοριακή.. Τώρα που θέλω να πέσει.. Απιστευτο.. 

Βρε κορίτσι μου κι εγώ πιστεύω ότι δεν γίνεται να μην πηγαίνει καλά και να ανεβαίνει η χοριακη.. Προφανώς άργησε να πάρει μπρος... Ο μόνος λόγος που έβγαλα το θετικό σου από το πινακακι είναι για να μην το βλέπεις και στεναχωριέσαι αλλά εγώ πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά... Θα ξανά κάνεις χοριακη;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσι μου κι εγώ πιστεύω ότι δεν γίνεται να μην πηγαίνει καλά και να ανεβαίνει η χοριακη.. Προφανώς άργησε να πάρει μπρος... Ο μόνος λόγος που έβγαλα το θετικό σου από το πινακακι είναι για να μην το βλέπεις και στεναχωριέσαι αλλά εγώ πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά... Θα ξανά κάνεις χοριακη;; 

Έχω αιματακι από Παρασκευή.. Φαντάζομαι θα φτάσει μέχρι ένα σημείο και θα αρχίσει να πέφτει. Χοριακή μου είπε να μην κανω άλλη ακόμα. Πρώτα να δω την ροή του αίματος δηλαδη αν είναι περιόδου και σταματήσει μετά από 5 6 μέρες να πάω για χοριακή. Αν συνεχίσει να είναι μικρή θα πάω να με δει και βλέπουμε. Καλά έκανες και το έβγαλες όντως ήταν περίεργο.. Θα μπούμε όλες μας στο πινακάκι αυτό με θετικά και σποράκια που θα έρθουν για να μείνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ συνέχεια! Από την μια λέω να χαλαρώσω και να μην πάρω ξανά τεστ κι από την άλλη με τρώει να παραγγείλω. Λέω μήπως είναι καλύτερα να ξέρω ακριβώς την ωορρηξία και να κάνω πιο στοχευμένα! Την τύχη πρέπει και να την προκαλούμε! 

Πάντως στον σύζυγό δεν θα το πω ούτε εγώ γιατί θα αγχωθει πάλι και δεν θέλω!💗

Κορίτσια μου αυτά δεν τα λένε....τα προκαλούν 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έχω αιματακι από Παρασκευή.. Φαντάζομαι θα φτάσει μέχρι ένα σημείο και θα αρχίσει να πέφτει. Χοριακή μου είπε να μην κανω άλλη ακόμα. Πρώτα να δω την ροή του αίματος δηλαδη αν είναι περιόδου και σταματήσει μετά από 5 6 μέρες να πάω για χοριακή. Αν συνεχίσει να είναι μικρή θα πάω να με δει και βλέπουμε. Καλά έκανες και το έβγαλες όντως ήταν περίεργο.. Θα μπούμε όλες μας στο πινακάκι αυτό με θετικά και σποράκια που θα έρθουν για να μείνουν.. 

Μην βιάζεσαι αν ανέβει λίγο ακόμα.... Θα μπορείς να δεις με υπέρηχο τί γίνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έχω αιματακι από Παρασκευή.. Φαντάζομαι θα φτάσει μέχρι ένα σημείο και θα αρχίσει να πέφτει. Χοριακή μου είπε να μην κανω άλλη ακόμα. Πρώτα να δω την ροή του αίματος δηλαδη αν είναι περιόδου και σταματήσει μετά από 5 6 μέρες να πάω για χοριακή. Αν συνεχίσει να είναι μικρή θα πάω να με δει και βλέπουμε. Καλά έκανες και το έβγαλες όντως ήταν περίεργο.. Θα μπούμε όλες μας στο πινακάκι αυτό με θετικά και σποράκια που θα έρθουν για να μείνουν.. 

Μήπως ρε κορίτσι όλα αυτά γίνονται επειδή είχες χαμηλή προγεστερονη; Και το μωράκι σου προσπαθεί να μεγαλώσει;και επίσης αφού το είδατε ότι είναι μέσα στην μήτρα γιατί δεν σου έδωσε;;;  Ξανά έκανες υπέρηχο να δεις Πως πάει;;;; Μήπως να πας και σε τρίτο γιατρό;;; Ελπίζω να έχει γίνει η ανατροπή και όλα να είναι τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μήπως ρε κορίτσι όλα αυτά γίνονται επειδή είχες χαμηλή προγεστερονη; Και το μωράκι σου προσπαθεί να μεγαλώσει;και επίσης αφού το είδατε ότι είναι μέσα στην μήτρα γιατί δεν σου έδωσε;;;  Ξανά έκανες υπέρηχο να δεις Πως πάει;;;; Μήπως να πας και σε τρίτο γιατρό;;; Ελπίζω να έχει γίνει η ανατροπή και όλα να είναι τέλεια!!

Μου κάνει εντύπωση να θέλουν να διακόψουν μια κύηση που προχωράει. Από ένα σημείο και έπειτα παύουν να κοιτάζουν χοριακές και κοιτάζουν μόνο τον υπέρηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μου κάνει εντύπωση να θέλουν να διακόψουν μια κύηση που προχωράει. Από ένα σημείο και έπειτα παύουν να κοιτάζουν χοριακές και κοιτάζουν μόνο τον υπέρηχο

Συμφωνώ.,,, και υπάρχουν εγκυμοσύνες που απλά ανεβαινει 60% . Και από την 6η εβδομάδα και μέτα αυξάνεται πιο αργά... Και όλα είναι καλά..,, για εμένα κάνε και μια προγεστερονη και πήγαινε σε άλλον γιατρό..,, εννοείται πως απλά μια γνώμη εκφράζω και μπορείς να ακούσεις τον γιατρό σου αφού τον εμπιστεύεσαι.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καταλαβαίνω απόλυτα όλες αυτές τις σκέψεις σας. Το σακουλάκι ή το σπορακι δεν κατάλαβα από την τρίτη έως την Πέμπτη είχε μικρύνει.. Αυτό που μου έλεγε ο γιατρός ήταν πολύ περιεργο το ότι βλέπαμε και είχα χαμηλή χοριακη. Όπως καταλαβαίνετε δεν γίνεται να πηγαίνει καλά και να μικραίνει.. Επίσης ο γιατρός μου δε βιάζεται για κάτι μου λέει το αφήνουμε να δούμε πως θα πάει.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα....
Χρειάζομαι τη θετική σας σκέψη... Και τις πολύτιμες ευχές ...
Είμαι στην 30η μέρα του κυκλου. Τους τελευταίους μήνες είχα κύκλο 30-33 ημέρες.
Αυτό το μήνα είχα επαφές 15η και 18η μέρα. Την 15η είχα πολλά καλά υγρά. 17η και 18η έκανα τεστ ωορρηξίας (τα τελευταία μου) και δεν ήταν κατακόκκινα καμία από τις 2 μέρες.
Εδώ και 10 μέρες έχω ζαλάδες, στιγμιαίες, επίσης έχει γίνει πολύ ευαίσθητη η όσφρηση μου την τελευταία εβδομάδα πχ ένα νυχτολούλουδο που έχουμε στην αυλή αυτές τις μέρες με ενοχλεί, ένα αφρόλουτρο που λάτρευα αυτές τις μέρες με ανακατεύει. Και τα τελευταία βράδια νιώθω τα χέρια και τα πόδια μου πρισμένα όπως και το στήθος, χωρίς να με ενοχλεί όμως... Ακόμα και την κοιλιά μου νιώθω πρισμένη.
Βέβαια όλα αυτά μπορεί να είναι από την απότομη ζέστη που μας έπιασε.
Νιώθω αισιόδοξη γιατί όλα αυτά τους προηγούμενους μήνες δεν μου είχαν συμβεί.
Λέω να κρατηθώ μέχρι την Πέμπτη  ελπίζοντας ότι μέχρι τότε δεν θα έχει έρθει.... 
(το τελευταίο μου τεστ εγκυμοσύνης το έκανα η χαζή Σαββάτο μεσημέρι και ενώ είχα καταναλώσει πολύ νερό, δεν το λαμβάνω καν υπόψη μου, ήθελα απλά να φύγει από το συρταρι μου!!!) 
Οπότε για τις επόμενες μέρες θέλω να φωνάζετε μαζί μου λαλαλαλαλαλαλαλ! Θα τρελαθώ από την αγωνία! 
 

Έχεις όλη την θετική μας σκέψη κορίτσι μου... Έλα να μας τρελάνεις τωραααα🎉🎉🎉 πάμε για θετικό τεστακι😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια μου καταλαβαίνω απόλυτα όλες αυτές τις σκέψεις σας. Το σακουλάκι ή το σπορακι δεν κατάλαβα από την τρίτη έως την Πέμπτη είχε μικρύνει.. Αυτό που μου έλεγε ο γιατρός ήταν πολύ περιεργο το ότι βλέπαμε και είχα χαμηλή χοριακη. Όπως καταλαβαίνετε δεν γίνεται να πηγαίνει καλά και να μικραίνει.. Επίσης ο γιατρός μου δε βιάζεται για κάτι μου λέει το αφήνουμε να δούμε πως θα πάει.. 

 

Αχ βρε κορίτσι μου τι δύσκολο αυτό που περνάς. Ελπίζω να ξεδιαλύνει το τοπίο γρήγορα για σένα και να ξέρεις πού βαδίζεις... Σε καταλαβαίνω απόλυτα έζησα κάτι ανάλογο το Φεβρουάριο μετά από εξωσωματική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...