Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλησπέρα και καλώς σας βρίσκω! 🤗
Ως καινούργια στο forum θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες ό,τι καλύτερο! Στις μεν εγκυμονούσες, μια φανταστική δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη, στις δε που προσπαθούν γι’ αυτό, κουράγιο και αισιοδοξία! Αύριο κάνω για πρώτη φορά (και αρκετά καθυστερημένα θα έλεγα) ωοληψία με φυσικό κύκλο.  Στείλτε μου όσα αποθέματα θετικής ενέργειας έχετε και πείτε μου ό,τι πιστεύετε πως θα μου φανεί χρήσιμο...

Λένε πως όταν θέλεις κάτι πολύ, το σύμπαν συνωμοτεί για να το πετύχεις! Το κάνουμε σημαία και προχωράμεεεεεε! 🙏🏻❤️

 

 

 

 

Εύχομαι να πάνε όλα αααα τέλεια! Σου στέλνω πολλές ευχές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μίλησα στο τηλέφωνο δεν με είδε. Αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ο προηγούμενος που είχα μου φάνηκε πολύ αδιάφορος να δει πως είμαι μετά την αποβολή.

Ο νέος λοιπόν μου είπε ότι πολλούς λόγους μπορεί να έχει μια καθυστέρηση όπως κύστη η καθυστερημένη ωορρηξια στρες. Μπορεί τα ορμονικο μου να μην είχαμε ισορροπήσει από την αποβολή. Ήταν μόλις ο δεύτερος κύκλος. 

Τωρα θα πάω να με δει σε 2 εβδομάδες να με δει να κάνω ΠΑΠ. Θα του πω να δει κ με υπέρηχο την ωορρηξια μου. 

Καλα εκανες και αλλαξες γιατρο αφου αυτος δεν σε καλυπτε... σιγουρα με παρακολουθηση ωοριξιας θα εχεις συντομα τα ευχαριστα κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες!🥰

Καλό σ/κ να έχουμε με μπόλικες βουτιές! (Αν και ο καιρός δεν μας τα λέει πολύ καλά!🌧️

Κατά τ' αλλά εγώ συνεχίζω με την κηπουρική! Μετάλλαξη έχω πάθει φέτος! Φυτεψα και μια πιπεριά και ντοματινια!

Λέω στον σύζυγό μου....

-Φέρε μου χώμα καλέ μου από το χωράφι να βάλω στις μεγάλες γλάστρες

Και τι μου φέρνει; Ένα σακουλάκι μικρό! Ας μου έφερνε και με το κουταλάκι του γλυκού! Πιο πολύ θα ήταν! Αχ άντρες! Πεταμένα λεφτά!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μίλησα στο τηλέφωνο δεν με είδε. Αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ο προηγούμενος που είχα μου φάνηκε πολύ αδιάφορος να δει πως είμαι μετά την αποβολή.

Ο νέος λοιπόν μου είπε ότι πολλούς λόγους μπορεί να έχει μια καθυστέρηση όπως κύστη η καθυστερημένη ωορρηξια στρες. Μπορεί τα ορμονικο μου να μην είχαμε ισορροπήσει από την αποβολή. Ήταν μόλις ο δεύτερος κύκλος. 

Τωρα θα πάω να με δει σε 2 εβδομάδες να με δει να κάνω ΠΑΠ. Θα του πω να δει κ με υπέρηχο την ωορρηξια μου. 

Και πολύ καλά έκανες! Δεν μπορεί να σε αφήνει έτσι! Δεν έπρεπε να σου κάνει έναν υπέρηχο να δει αν όλα είναι εντάξει; Αν καθάρισες;

Ο γιατρός πρέπει να σου εμπνέει εμπιστοσύνη και να σε απελευθερώνει από τα άγχη. Ο καινούργιος μια χαρά στα εξήγησε! Πρέπει να ξέρουμε τι συμβαίνει στο σώμα μας. Εγώ θεωρώ ότι απλά δεν επανήλθε ακόμα ο κύκλος σου μετά την αποβολή. Όπως και να το δεις είναι λογικό αυτό. Δεν παύει να ήταν μια εγκυμοσύνη. Θα δεις ότι όλα τέλεια θα είναι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!🥰

Καλό σ/κ να έχουμε με μπόλικες βουτιές! (Αν και ο καιρός δεν μας τα λέει πολύ καλά!🌧️

Κατά τ' αλλά εγώ συνεχίζω με την κηπουρική! Μετάλλαξη έχω πάθει φέτος! Φυτεψα και μια πιπεριά και ντοματινια!

Λέω στον σύζυγό μου....

-Φέρε μου χώμα καλέ μου από το χωράφι να βάλω στις μεγάλες γλάστρες

Και τι μου φέρνει; Ένα σακουλάκι μικρό! Ας μου έφερνε και με το κουταλάκι του γλυκού! Πιο πολύ θα ήταν! Αχ άντρες! Πεταμένα λεφτά!😆

Εγώ έχω 3 ζαρντινιερες κ μερικές γλάστρες. Με έπιασε κ εμένα να τα φροντίζω χαχα

Εγώ έτρωγα ντοματινια πριν λίγες βδομάδες κ είπα να κάνω ένα πείραμα. Πήρα σπόρους από το πιο μεγάλο και τους έβαλα σε ένα κεσεδακι, τώρα βγήκαν 6 μικρές ντοματινιες!! Βέβαια πιστεύω αν κάνουν καρπό θα είναι Σεπτέμβρη Οκτώβρη!!! 

Η μαμά μου έχει από όλα στιε γλάστρες! Μέχρι και κολοκύθια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ έχω 3 ζαρντινιερες κ μερικές γλάστρες. Με έπιασε κ εμένα να τα φροντίζω χαχα

Εγώ έτρωγα ντοματινια πριν λίγες βδομάδες κ είπα να κάνω ένα πείραμα. Πήρα σπόρους από το πιο μεγάλο και τους έβαλα σε ένα κεσεδακι, τώρα βγήκαν 6 μικρές ντοματινιες!! Βέβαια πιστεύω αν κάνουν καρπό θα είναι Σεπτέμβρη Οκτώβρη!!! 

Η μαμά μου έχει από όλα στιε γλάστρες! Μέχρι και κολοκύθια.... 

Τελικά είναι ωραία όλα αυτά! Νιώθεις ότι κάνεις κάτι δημιουργικό! Αφού το πρώτο πράγμα που κοιτάω όταν βγαίνω στο μπαλκόνι είναι η πιπεριά μου!

Βέβαια υποσυνείδητα τα βλέπω και σαν καμπανάκι όλα αυτά ότι περνάνε τα χρόνια!🤐

Τρώω φαγητά που δεν έτρωγα!

Σκέφτομαι πράγματα που δεν σκεφτόμουν!

Κάνω πράγματα που δεν έκανα!

Τώρα το μόνο που μένει είναι να δω καμιά άσπρη τρίχα!🥴

Μήπως πρέπει να αρχίζω να το παίρνω απόφαση σιγά σιγά;😄😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τελικά είναι ωραία όλα αυτά! Νιώθεις ότι κάνεις κάτι δημιουργικό! Αφού το πρώτο πράγμα που κοιτάω όταν βγαίνω στο μπαλκόνι είναι η πιπεριά μου!

Βέβαια υποσυνείδητα τα βλέπω και σαν καμπανάκι όλα αυτά ότι περνάνε τα χρόνια!🤐

Τρώω φαγητά που δεν έτρωγα!

Σκέφτομαι πράγματα που δεν σκεφτόμουν!

Κάνω πράγματα που δεν έκανα!

Τώρα το μόνο που μένει είναι να δω καμιά άσπρη τρίχα!🥴

Μήπως πρέπει να αρχίζω να το παίρνω απόφαση σιγά σιγά;😄😆

Εμένα από οοολα αυτά μου κάνει εντύπωση ότι δεν έχεις άσπρες τρίχες!!! Πραγματικά τυχερή! Εγω πρέπει να άρχισα να ασπρίζω στα 28 29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εμένα από οοολα αυτά μου κάνει εντύπωση ότι δεν έχεις άσπρες τρίχες!!! Πραγματικά τυχερή! Εγω πρέπει να άρχισα να ασπρίζω στα 28 29

😄 Πράγματι δεν έχω ούτε μια! Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που είμαι ανοιχτόχρωμη και τα μαλλιά μου είναι καστανοξανθα. Σκεφτόμουν μήπως δεν φαίνεται επειδή έτσι κι αλλιώς κάποιες τρίχες είναι πάρα πολύ ανοιχτές! Αλλά η κομμώτρια που την ρώτησα μου είπε ότι δεν έχω!

Που θα πάει όμως! Κάποια στιγμή θα κάνουν και σε εμένα την εμφάνηση τους! 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας φέρει τύχη!

Λοιπόν... Σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας θα έπρεπε σήμερα ή αύριο να μου έρθει περίοδος. 

Έχω κάποιες ενοχλήσεις αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. 

Το θέμα είναι πως μόλις έκανα ένα τεστακι να δω αλλά δεν ξέρω αν βλέπω γραμμή η αν είναι ιδέα μου. Για δείτε να μου πείτε και εσείς....

20200704_165533.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας φέρει τύχη!

Λοιπόν... Σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας θα έπρεπε σήμερα ή αύριο να μου έρθει περίοδος. 

Έχω κάποιες ενοχλήσεις αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. 

Το θέμα είναι πως μόλις έκανα ένα τεστακι να δω αλλά δεν ξέρω αν βλέπω γραμμή η αν είναι ιδέα μου. Για δείτε να μου πείτε και εσείς....

20200704_165533.jpg

Καλησπέρα κοπέλα μου.,,, έκανα επεξεργασία και κάτι σαν να φαίνεται.., πάντα στην φωτογραφία χάνει λίγο,,, το έκανες με πρωινά ουρα; Ελπίζω να ισχύει και να είναι θετικό❣️❣️❣️

E21D0A69-EF5C-4405-9DF6-1B0000887A78.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας φέρει τύχη!

Λοιπόν... Σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας θα έπρεπε σήμερα ή αύριο να μου έρθει περίοδος. 

Έχω κάποιες ενοχλήσεις αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. 

Το θέμα είναι πως μόλις έκανα ένα τεστακι να δω αλλά δεν ξέρω αν βλέπω γραμμή η αν είναι ιδέα μου. Για δείτε να μου πείτε και εσείς....

20200704_165533.jpg

Εγώ κάτι βλέπω! Αχ μακάρι κοπέλα μου!😃 Πιστεύω αν πάρεις ένα από αυτά που δείχνουν πιο νωρίς από την καθυστέρηση θα φανεί σίγουρα. Στο λέω γιατί κι εγώ με το ζόρι την έβλεπα και όταν έκανα ξανά το απόγευμα με άλλο τέστ φάνηκε αμέσως η γραμμή! Περιμένουμε ευχάριστα!💗

Βασικά αν έχεις υπομονή καλύτερα να κάνεις αύριο το πρωί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου.,,, έκανα επεξεργασία και κάτι σαν να φαίνεται.., πάντα στην φωτογραφία χάνει λίγο,,, το έκανες με πρωινά ουρα; Ελπίζω να ισχύει και να είναι θετικό❣️❣️❣️

E21D0A69-EF5C-4405-9DF6-1B0000887A78.jpeg

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση, 

Το έκανα τώρα το απόγευμα. Βέβαια είχα στο μυαλό μου για 3 ώρες να μην πιω υγρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ κάτι βλέπω! Αχ μακάρι κοπέλα μου!😃 Πιστεύω αν πάρεις ένα από αυτά που δείχνουν πιο νωρίς από την καθυστέρηση θα φανεί σίγουρα. Στο λέω γιατί κι εγώ με το ζόρι την έβλεπα και όταν έκανα ξανά το απόγευμα με άλλο τέστ φάνηκε αμέσως η γραμμή! Περιμένουμε ευχάριστα!💗

Βασικά αν έχεις υπομονή καλύτερα να κάνεις αύριο το πρωί!

Γεια σου,

Ναι και εγώ με το ζόρι κάτι έβλεπα αλλά λέω μήπως ήταν ιδέα μου. 

Η αλήθεια είναι πως το έκανα σήμερα το πριν κάποιες ώρες κάπου στις 16:00.

Απλά επειδή ήταν να περίμενα σήμερα ή αύριο περίοδο δεν θα έπρεπε να είναι πιο έντονη η γραμμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση, 

Το έκανα τώρα το απόγευμα. Βέβαια είχα στο μυαλό μου για 3 ώρες να μην πιω υγρά. 

Κάνε αύριο το πρωί ένα με πρωινά ουρά ,,σου εύχομαι να δείξει πιο έντονα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Γεια σου,

Ναι και εγώ με το ζόρι κάτι έβλεπα αλλά λέω μήπως ήταν ιδέα μου. 

Η αλήθεια είναι πως το έκανα σήμερα το πριν κάποιες ώρες κάπου στις 16:00.

Απλά επειδή ήταν να περίμενα σήμερα ή αύριο περίοδο δεν θα έπρεπε να είναι πιο έντονη η γραμμη;

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κάνει τέτοιο και την γραμμή με τα χίλια ζόρια την διέκρινες! Αν θυμάμαι καλά είχα ήδη 1-2 ημέρες καθυστέρηση. Μετά βλέπω καφέ κι λέω αδιαθετησα! Έλα όμως που μέχρι το απόγευμα με έτρωγε που δεν είχα δει αίμα και στο πίσω μέρος του μυαλού μου είχα και την αχνή γραμμή! Παίρνω λοιπόν άλλο τέστ από το φαρμακείο και δείχνει αμέσως  με έντονη γραμμή! 

Δεν έχει σημασία πόσο έντονη είναι γιατί κορίτσια με αχνή γραμμή στο τεστ χοριακης είχαν υψηλή τιμή!

Επίσης δεν το έκανες με πρωινά ούρα. Η γραμμή φάνηκε αμέσως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2020 at 8:00 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

    

Καλησπέρα σε όλες!!! Βρε κορίτσια να ανησυχήσω;; είδα πριν λίγο αίμα αλλά ήταν αρκετό και κατάκοκκινο... Ήταν βέβαια στιγμιαίο και μάλιστα νόμιζα αρχικά ότι ήταν από τις αιμορροΐδες αλλά τελικά νομίζω ότι ήταν από τον κόλπο.. 

ΥΓ:την παράθεση δεν μπορώ να την βγαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να μας φέρει τύχη!

Λοιπόν... Σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας θα έπρεπε σήμερα ή αύριο να μου έρθει περίοδος. 

Έχω κάποιες ενοχλήσεις αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. 

Το θέμα είναι πως μόλις έκανα ένα τεστακι να δω αλλά δεν ξέρω αν βλέπω γραμμή η αν είναι ιδέα μου. Για δείτε να μου πείτε και εσείς....

20200704_165533.jpg

Μακάριιιιι κορίτσι μου!! Να είσαι το πρώτο θετικό του μήναα🥰🥰🥰 περιμένουμε αύριο πρωι τα ευχάριστα 😇😍

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Βρε κορίτσια να ανησυχήσω;; είδα πριν λίγο αίμα αλλά ήταν αρκετό και κατάκοκκινο... Ήταν βέβαια στιγμιαίο και μάλιστα νόμιζα αρχικά ότι ήταν από τις αιμορροΐδες αλλά τελικά νομίζω ότι ήταν από τον κόλπο.. 

ΥΓ:την παράθεση δεν μπορώ να την βγαλω

Κοριτσακι μου, συγγνώμη αλλα επειδη δεν θυμαμαι, σε τι φαση είσαι και θα ανησυχήσεις με το αίμα? Περιμένεις περιοδο? Εχεις καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Μακάριιιιι κορίτσι μου!! Να είσαι το πρώτο θετικό του μήναα🥰🥰🥰 περιμένουμε αύριο πρωι τα ευχάριστα 😇😍

Κοριτσακι μου, συγγνώμη αλλα επειδη δεν θυμαμαι, σε τι φαση είσαι και θα ανησυχήσεις με το αίμα? Περιμένεις περιοδο? Εχεις καθυστέρηση?

Περιμένω περίοδο σε 9 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου σας εύχομαι όλες μέσα από την καρδιά μου όσες προσπαθείτε να δείτε θετικά τεστακια και όσες είναι εγκυουλες σαν και έμενα να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη με αισιοδοξία χαρά και Υγεία!

Για εμένα αυτό ο μήνας ξεκίνησε πολύ καλά μπήκα στην 25η εβδομάδα και αν και με έχουν ταράξει στις κλωτσιές  τα παιδάκια μου είμαι πολύ χαρούμενη που είναι καλά, πήγα στον γιατρό μου και ευτυχώς όλα πάνε μια χαρά τα πιτσιρίκια μου μεγαλώνουν φυσιολογικά  σε λίγο καιρό θα μετρήσουμε και την καμπύλη του σακχάρου !

Καλό μήνα να έχουμε και σας εύχομαι τα καλύτερα φιλάκια!Θα χαρώ να γεμίσει το φόρουμ με θετικά τεστακια και νέες εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σας εύχομαι όλες μέσα από την καρδιά μου όσες προσπαθείτε να δείτε θετικά τεστακια και όσες είναι εγκυουλες σαν και έμενα να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη με αισιοδοξία χαρά και Υγεία!

Για εμένα αυτό ο μήνας ξεκίνησε πολύ καλά μπήκα στην 25η εβδομάδα και αν και με έχουν ταράξει στις κλωτσιές  τα παιδάκια μου είμαι πολύ χαρούμενη που είναι καλά, πήγα στον γιατρό μου και ευτυχώς όλα πάνε μια χαρά τα πιτσιρίκια μου μεγαλώνουν φυσιολογικά  σε λίγο καιρό θα μετρήσουμε και την καμπύλη του σακχάρου !

Καλό μήνα να έχουμε και σας εύχομαι τα καλύτερα φιλάκια!Θα χαρώ να γεμίσει το φόρουμ με θετικά τεστακια και νέες εγκυουλες!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!!😊 Κι εσύ με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου κορίτσι μου! Διδυμακια έχεις ε; Τι ωραία! Θα μεγαλώνουν μαζί! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!!😊 Κι εσύ με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου κορίτσι μου! Διδυμακια έχεις ε; Τι ωραία! Θα μεγαλώνουν μαζί! 🥰

Ναι περιμένω δυο αγοράκια 😊Εσύ είσαι μανούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η magdalene_slj είπε:

Ναι περιμένω δυο αγοράκια 😊Εσύ είσαι μανούλα?

Αχ τι ωραία!😃 Θα παίζουν μαζί! Κι εγώ έχω ένα αγοράκι κι ελπίζω σύντομα να του χαρίσω αδερφάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ τι ωραία!😃 Θα παίζουν μαζί! Κι εγώ έχω ένα αγοράκι κι ελπίζω σύντομα να του χαρίσω αδερφάκι!

Αχ να σου ζήσει.Πόσο είστε?αχ στο εύχομαι να του χαρίσεις αδερφάκια!Αν κρίνω από το πόσο πολύ παίζουν μέσα στην κοιλιά μου και με έχουν ταράξει στην κλωτσιές 😂θα παίζουν ακόμα περισσότερο έξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :07/07

diana8:17/3

Lacostaki:13/07

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/0

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:19/07

A&O:07/07

Marina22:15/07

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:02/07

Νicol:06/07

Ntinaki_08:30/06     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...